חפש מאמרים:
שלום אורח
27.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שיטות קידום פסולות (BlackHat SEO)

בשנים האחרונות, בעיקר בגלל המהפך שחולל מנוע החיפוש של חברת גוגל בנושא קידום אתרים באינטרנט, הפך תחום קידום אתרים לתחום רחב ומשגשג מאוד.
כל חברת קידום אתרים מציגה את עצמה בתור "המומחית" לקידום האתר בגוגל, וכל מנהל אתר יתנדב לתת לכם עצות "מועילות" ו"מחכימות", לגבי קידום אתרכם.
חשוב מאוד לקחת את כל העצות והשיטות השונות בערבון מוגבל ולזכור שאף אחד לא יודע מהי הנוסחה המדויקת שלפיה פועל מנוע החיפוש של גוגל, ולכן לא יוכל להבטיח כניסה מיידית לתוצאות החיפוש הראשונות ובטח שלא למקום הראשון.

קידום בן-לילה ?


קידום אתרים במנועי החיפוש ובעיקר בגוגל הוא תהליך מורכב שלא יכול להיעשות בן-לילה ולכן מומלץ להיות זהירים וחשדנים כאשר מדובר בנושא זה ולא להישמע לעצתו של כל מי שעוסק בקידום אתרים ומתיימר להציג עצמו בתור "מקדם אתרים" או "מומחה" קידום אתרים.
ברוב המקרים, כאשר תהליך קידום אתרים מנוהל בצורה לא נכונה ובאופן שסותר את הכללים של גוגל, האתר עלול למצוא את עצמו ברשימה השחורה של גוגל ולא להופיע במנוע החיפוש כלל למשך תקופה ארוכה.

קידום אתרים - אל תעשה


לפניכם מספר שיטות גרועות של קידום אתרים, שיכולות לגרום לנידוי האתר שלכם ממנוע החיפוש. אם חברת קידום אתרים שלך מזכירה את אחת מהשיטות הבאות, אנחנו ממליצים שלא להשתמש בשירותיה:

1. קידום אתרים באמצעות טקסט וקישורים חבויים
במטרה להגדיל את מספר מילות המפתח בעמוד כלשהו, מוסיפים בעלי האתרים או מקדמי האתרים טקסט שיופיע בתוכן העמוד אך לא יראה לגולשים, כמו לדוגמא הוספת טקסט לבן על רקע לבן וכו'.

זוהי שיטת קידום אתרים פסולה !
עדיף להשקיע את הזמן בכתיבת טקסט איכותי לאתר שיראה גם לגולש וגם ל"עכביש" של גוגל וכך להעלות את איכות האתר שלך גם בעיני הגולש וגם בעיני מנועי החיפוש.

2. קידום אתרים באמצעות חוות קישורים
בכל הקשור לקידום אתרים באמצעות קישורים הכלל הוא - זו לא הכמות, זו האיכות. בשנים אחרונות הוקמו ברשת אתרים רבים שכל תוכנם הוא קישורים לאתרים אחרים ומטרתם קידום אתרים אחרים בתשלום. רובוט החיפוש של גוגל יכול לזהות אתרים כאלה ולהתעלם מהם (ובכל מקרה, קישור ב"חווה" שכזאת לא שווה הרבה מנקודת המבט של מנוע החיפוש).

זוהי שיטת קידום אתרים פסולה !
במקום לדאוג להוספת האתר לחוות קישורים מפוקפקות שכאלה, עדיף להשקיע את הזמן והאנרגיה ביצירת קישורים "חוקיים" לאתר. בנוסף, בכל הנוגע לקידום אתרים, לא רק כמות הקישורים לאתרך היא שקובעת, אלא גם איכותם. קישור אחד מאתר איכותי בעל דירוג גבוהה, שווה יותר מכמה קישורים מאתרים בעלי דירוג אפסי.

3. קידום אתרים באמצעות רישום אוטומטי
חברות קידום אתרים רבות ישמחו לקחת את כספכם בתמורה לרישום האתר ל - 1000 מנועי חיפוש ויותר.

זוהי שיטת קידום אתרים פסולה !
יש רק מספר מצומצם של מנועי חיפוש ואינדקסים חשובים שכדאי שתיכללו בהם, ואת הרישום תוכלו לעשות בקלות בעצמכם.

4. קידום אתרים באמצעות הצפה של מילות מפתח
ריבוי של מילות מפתח בעמוד הוא נושא חשוב וכלי קידום אתרים חשוב. מומלץ לפזר את מילות המפתח באופן הגיוני במאמר כולו ובעיקר בכותרת ובפיסקה הראשונה של המאמר. יש בעלי אתרים שלקחו את הנושא צעד אחד (או כמה צעדים) רחוק מידי ופשוט הציפו את המאמרים והעמודים באתר שלהם במספר מילות מפתח או ביטויים.

זוהי שיטת קידום אתרים פסולה !
מלבד זאת שהטקסט באתר נראה לא הגיוני ומגוחך בעיני הגולש, גם מנועי החיפוש יכולים לעלות על כך כיוון שהם מתוכנתים להבחין בצפיפות יתר של מילות המפתח בעמוד.

כמובן, יש עוד הרבה מאוד דרכים ושיטות לא כשרות של קידום אתרים בגוגל,
אך חשוב להדגיש שלא משתלם להשקיע ולפעול בשיטות אלה, גם אם הצלחת לגרום לאתר שלך להופיע בעמוד הראשון בגוגל בעזרת שיטה מתחכמת, בסופו של דבר קרוב לודאי שמנועי החיפוש יגלו את הניסיון לרמות אותם וכך תגרום לאתר שלך יותר נזק מתועלת.

קידום אתרים - מחקר מקדים יביא לבחירה נכונה


עצות נוספות לפני שאתה מתחיל לקדם את האתר שלך או פונה לחברה לקידום אתרים:

הקפד לברר מהי השיטה שבה משתמשת החברה
במידה וחברת קידום אתרים מציגה באופן מעורפל או לא מספקת פרטים ברורים על אופן עבודתה או אם מדובר באחת מהשיטות קידום אתרים שהזכרנו או שיטות אחרות שנשמעות לך מפוקפקות או לא כשרות, עדיף שלא תשתמש בשירותיהן.

אל תוסיף לאתר כל דבר שמיועד רק עבור מנוע חיפוש
בתהליך קידום אתרים חשוב האם היית מוסיף את אותו חלק או טקסט לאתר גם אם לא היית צריך לקדמו במנוע החיפוש. הקפד לחשוב קודם כל על הגולש באתר ורק אחר כך על הרובוט של מנוע החיפוש.
(הערה זו לא כוללת את תגי ה - Meta שנמצאים בקוד האתר).

הקפד לברר לאן הולך הכסף
לפני תחילת תהליך קידום אתרים דע כי אינם כרוכים בתשלום ואין אפשרות לקנות את המקום הראשון בתוצאות החיפוש, אלא רק קישור ממומן שיופיע לצד או מעל תוצאות החיפוש.

במידה ומובטח לך קידום אתרים בגוגל, הקפד לברר עבור אילו מילות מפתח
ישנן חברות שמציגות בדוגמאות שלהן אתרים שקודמו למקום הראשון, אך כשתסתכל בתיבת החיפוש תוכל לראות שאלה תוצאות החיפוש עבור ביטוים ארוכים שלא סביר שמישהו יבצע חיפוש עבורם. יש להתמקד במילות מפתח הגיוניות, שלקוחותיך הפוטנציאלים יקישו.גם בתהליך קידום אתרים הקפד על  - סוף מעשה, במחשבה תחילה.

קידום אתרים - לסיכום


כאשר אתה מקדם את האתר שלך המנע מתחבולות ושיטות עקיפות של קידום אתרים, בטווח הרחוק הן לא משתלמות ויגרמו נזקים לאתר שלך כיוון שגוגל ומנועי החיפוש יאתרו את ה"מזימה" בסופו של דבר, ויסירו את האתר שלך מהמנוע שלהם לחלוטין.

למרות שתהליך קידום אתרים בדרכים הכשרות יכול להיות מייגע ולא נעשה באופן מיידי, בראיה לטווח הרחוק עדיף להשקיע את האנרגיות והמשאבים בקידום אתרים על פי כללי המשחק של מנועי החיפוש.

"איש אינו אחד לא יכול להבטיח דירוג במקום הראשון ב- Google. הזהר מ- SEOs הטוענים שביכולתם להבטיח דירוג, טוענים ל"קשרים מיוחדים" עם Google או המפרסמים "עדיפות גבוהה בהגשה" ל- Google. אין עדיפות כלשהי להגשה ל- Google." מתוך אתר הרשמי של Google.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חברת LoadSEO מתמחה ב - קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנו צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר אלקטרוני הזו: info@livecity.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קידום אתרים - LoadSEO

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים03/02/10679 צפיות
Bounce Rate ("שיעור הנטישה" בעברית) הוא מדד סטטיסטי שמציג, באחוזים, את כמות הגולשים שהגיעו לאתר ויצאו ממנו מאותו העמוד אליו נכנסו, מבלי לעבור לעמודים נוספים באתר.

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09672 צפיות
לפני שמתחילים בתהליך קידום אתרים (SEO) חשוב להבין כיצד פועלים מנועי החיפוש השונים. מהם העכבשים של גוגל? מהן סריקות עמודים? מה עומד מאחורי שיטת הדירוג? לכל המתעיין ב- SEO - מידע בסיסי על מנועי החיפוש

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09742 צפיות
חברות SEO רבות טוענות אופטימיזציה היא חלק בלתי נפרד מכל תהליך קידום אתרים ומציעות התאמה עבור תקן W3C. האבל האם זוהי באמת אופטימיזציה ועד כמה תקן W3C משפיע על מיקום האתר? יש תשובה רשמית של גוגל.

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09759 צפיות
מילות מפתח הן אבני יסוד של תהליך קידום אתרים (SEO). בפועל מילות מפתח הן יעדים או מטב לומר קהלי יעד ומאחוריהן מסתתרות קבוצות של גולשים, גולשים שהם גם לקוחות פוטנציאליים. איך לבחור מילות מפתח ועוד...

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09830 צפיות
רישום אתר לגוגל מא' עד ת'. איך להירשם לגוגל? איך לזרז את הסריקה ואת ההפועה הראשונית? לפני קידום אתרים ולפני SEO תגלו איך אתם נכנסים למנוע החיפוש שבו תרצו בהמשך להתקדם. רישום אתרים לגוגל - הסיפור המלא

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים07/12/09711 צפיות
מפת האתר. מפת אתר כשמה כן היא, הינה "מפה" שמשמשת את גוגל לניווט בתוך האתר. מפת האתר היא כלי קידום אתרים (SEO) בסיסי אך חשוב שעוזר לעקוב אחרי סריקות באתר ומזרז את קצב ההופעה בגוגל. מפת אתר ועוד...

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים03/12/09735 צפיות
מבוא לנושא של פרסום אתרים משיטות פרסום באמצעות מנועי חיפוש ועד לפרסום באמצעות פורומים, צ'אטים, תפוצה ועוד. קידום אתרים קלאסי הוא תהליך של אופטימיזציה אבל יש כמה אלטרנטיבות ל-SEO 'המסורתי'...

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182787 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/172037 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171941 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171771 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171780 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161443 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/162126 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica