חפש מאמרים:
שלום אורח
05.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אני לא מפחד מהפחד

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי08/08/2013653 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אתה זוכר כשהיית ילד, איך פחדת מהחושך? אני זוכרת פחדתי לקום מהמיטה באמצע בלילה כי תמיד דמיינתי מפלצת גדולה שהולכת לתפוס אותי. הייתי נכנסת מתחת לסמיכה ומתכסה עד הסוף, כולל הראש. זה היה פחד מוות. רק כשגדלתי הבנתי שהמפלצת הענקית הזאת לעולם לא היית קיימת, היא הייתה המצאה שלי. כך זה גם בחיים שלנו ! אני רוצה לספר לך משהו ומאוד ממליצה לך להישאר עד סוף המאמר. לפני שנה בערך התפטרתי מעבודה. היה לי תפקיד טוב, מזכירת מנכ"ל, למעשה ניהלתי את כל המשרד והמנהל שלי היה סומך עלי ב-100 %. היו לי את כל התנאים ומשכורת בסדר גמור. עבודה כביכול מובטחת, עם כל התנאים. בקיצור כל מה שרוב האנשים מחפשים. אבל אני החלטתי להגשים את עצמי, לעשות את הדבר שאני מאוד אוהבת לעשות - לרקוד. החלטתי שאני הולכת להקים עסק בתחום כושר וריקוד בשיא הכיף. וכאן הופיעה המפלצת - הפחד. אתה זוכר את אותה המפלצת שהפחידה אותנו כשהיינו ילדים? פתאום ספקות התחילו להופיע - האם זה נכון? האם להמשיך האלה כי עדיין לא מאוחר להחליט להישאר איפה שאני עכשיו. האם אוכל להצליח בעסק של ריקודים? מצד אחד הייתה המפלצת - הפחדים והספקות, ומצד שני היה הקול הפנימי המאוד חזק שלחש לי - את יכולה, את תצליחי ובגדול!!! נזכרתי שוב באותה המפלצת כשהייתי קטנה, הפחד הווירטואלי, הלא אמיתי. חיפשתי סמיכה להתכסות בה. ואז שאלתי את עצמי - דיאנה, ממה את מפחדת? ומה זה פחד בעצם? מיד הגיעה התשובה - לא קיים דבר כזה פחד, זה משהו וירטואלי, לא אמיתי שאנחנו יוצרים בראש. מה יקרה אם אעזוב את העבודה? ממה אני אתפרנס? מה יגידו ההורים? מה יחשבו החברים? כתוצאה מזה מתחילים לדמיין בראש את המצב הגרוע ביותר שיכול לקרות, תסריט מדומה. וזה מה שהופך את המצב למפחיד. גם אצלי זה היה כך,עד שהבנתי שהפחד הוא לא אמיתי, הוא לא קיים, הסתכלתי לו בעיניים ואמרתי - "אני לא מפחדת  מהפחד". ועם כל האומץ, והקמתי את העסק - דיאנה כושר בכיף. למעשה - מהפחדנית הפכתי להיות אמיצה. אז אם גם אתה מרגיש כמו שאני הרגשתי שאתה לא ממצא את עצמך בעבודה שבה אתה נמצא אבל עדיין נעצר בגלל הפחד הוירטואלי, יש לי משהו להגיד לך. ההבדל בין בן אדם אמיץ לבין פחדן הוא ששניהם מפחדים, רק שהאמיץ פועל לעומת הפחד והפחדן עוצר וממשיך באותה דרך שהיה חי עד עכשיו. כל אחד מאיתנו נולד עם סגולה, עם כישרון, עם ייחודיות משלו, תן לסגולה הפנימית הזאת לצאת החוצה, תעזור לעצמך, תגשים את עצמך, תעשה מה שאתה אוהב ורוצה לעשות ואל תיתן לפחד - למפלצת המדומה והוירטואלית להפחיד אותך. אשמח להיות שותפה שלך לדרך, לתמוך ולעזור להגיע למימוש עצמי, צמיחה והעצמה אישית!!! אם אהבת את המאמר, אז אני רוצה לתת לך מתנה ספרון אלקטרוני שכתבתי בנושא פחד – 5 פחדים הגדולים בדרך להגשמה אישית וכיצד להתגבר עליהם. הספרון מגיע ישירות למייל בחינם. מה שצריך לעשות זה רק להירשם כאן בקישור: http://www.dianabenzvi.com/five-fears-and-how-to-overcome-the דיאנה בן צבי מורת דרך להגשמה עצמית

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15992 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151002 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151345 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151054 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151023 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141256 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142236 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192012 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191906 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191949 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173089 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172576 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172679 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172553 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica