חפש מאמרים:
שלום אורח
03.03.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

החשיבות הגדולה של תכנון פרישה

מאת: גיל שושיפנסיה20/08/20131699 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כמה מילות פתיחה על התוכן של המאמר הנוכחי

במאמר שלפניכם אנחנו עומדים להציג לכם כמה נקודות ממש חשובות בנוגע לפנסיה שלכם. זאת שבאמצעותה תוכלו להמשיך לחיות באופן ממש איכותי מגיל 67 ואילך. אין כמה יום שלא מדברים על הפנסיה שלכם בהרבה מאוד מקורות מידע ולמה בעצם?

פנסיה נוחה לחיים טובים בגיל 67

עם תוחלת החיים של היום ניתן למצוא לא מעט גמלאים שכבר מזמן חצו את גיל השמונים ואפילו יותר. חלק נכבד מהם גם חי ממש לא רע. מי מממן אותם. מין הסתם הפנסיה שלהם. ואם אין להם אחת כזאת שהיא ממש איכותית הם נמצאים בבעיה אמיתית וממש חבל.

הטיפ הראשון והכי חשוב הוא שאת הפנסיה שלכם תתחילו לחסוך בגיל ממש צעיר

כשמדובר על חיסכון פנסיוני שווה מאוד להתחיל ולחסוך אותו כמה שיותר מוקדם. ממש מתחילת שנות העשרים שלכם. מדובר על סכום שככל שהם נצברים יותר כך גם יגדלו הסיכויים שהפנסיה שלכם תהיה נוחה עד מאד בגיל 67. בסופו של יום מדובר על חישוב ממש פשוט של חודש ועוד חודש.

חיסכון פנסיוני עשוי להגיע בתור חיסכון ממש גדול בגיל 67

יש חיסכון פנסיוני שמגיע בתור סכום חד פעמי ממש גדול בגיל 67. אתם מכירים אותו בתור קופת גמל או ביטוח מנהלים. עם הסכום הזה שאתם נשארים ביד אתם יכולים ליהנות מהאפשרות שלהמשיך ולהשקיע אותו בנכסים שונים נושים תשואה קבועה לדוגמא רכישה של דירה ומחייה מדמי השכירות שהיא מספקת לכם לאורך השנים.

מקצבת פנסיה קבועה אתם נהנים מגיל 67 ועד יום מותכם

החלופה השנייה שעומדת לרשותכם היא של קרן פנסיה שמגיעה בתור קצבה חודשית קבועה עד ליום מותכם. מדובר על פתרון ממש נוח עבורכם ושווה לכם לבחון אותו אם אתם באמת רוצים שקט נפשי להרבה מאוד שנים קדימה. יש הרבה מאוד גימלאים שזאת הדרך שהם בחרו לעצמם ומין הסתם היא גם מוכיחה את עצמה.

אתם חייבים שיהיה לכם יועץ פנסיה שיסייע לכם עם תכנון פרישה

פתרונות לפרישה הם עניין למקצוענים. יש לא מעט היבטים כשמדובר על החסכונות הפנסיונים שלכם. החל מבחירה של קרן פנסיה ומסלול מתאים ועד להיבטים שונים בנוגע למס הכנסה. שורה תחתונה אתם חייבים ייעוץ מתאים ביותר ואתם חייבים לבחור ביועץ שהוא הכי מתאים עבורכם. אחד כזה שיש לו את הידע המתאים ביותר.

סוכן הביטוח שלכם יועץ פנסיוני מומחה

סוכן הביטוח שלכם הוא האיש שהכי נכון עבורכם כשמדובר על ייעוץ פנסיוני ממש איכותי. מדובר על האדם שמאפשר לכם לקבל את מכסימום המידע מצד אחד ומאידך הוא גם יודע להתאים אותו בדיוק לצרכים האישיים שלכם ובכך עושה את ההתאמה הכי טובה.

עוד כמה מילים אחרונות לסיכום המאמר הנוכחי

לסיכומו של המאמר הנוכחי ניתן לומר כמה דברים , קודם כל את החיסכון הפנסיוני שלכם שווה לכם לתכנן בצורה קפדנית, בנוסף על כך כשמדובר על החיסכון הפנסיוני שלכם שווה לכם להתחיל אותו בגיל כמה שיותר צעיר וגם בכך אין כל ספק.

 תגיות המאמר: פרישה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

גיל שושי

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיל שושי

מאת: גיל שושיעיצוב30/12/131364 צפיות
חברת שטראוס מים שולטת בשוק מתקני המים המסוננים זה שנים מאוד ארוכות, אתם הכרתם אותה בתחילה בתור חברת

מאת: גיל שושיציור22/12/138704 צפיות
לבחור בית השקעות איכותי לא עניין של מה בכך. אנחנו ממליצים לכם בחם לבחון את העניין משלוש זוויות שונות. קודם כל

מאת: גיל שושיאימון אישי17/12/131308 צפיות
בואו ונדבר לרגע על ההצלחה הגדולה של יונדאי בישראל. מותג קוריאני שעשה עליה לארץ לפני קרוב לעשרים שנים. מאז ועד

מאת: גיל שושיאימון אישי - כללי08/12/131212 צפיות
מכיוון שהעיסוק בכול הנושאים הנוגעים לפנסיה שלכם תפס תאוצה אמיתית בשנים האחרונות אתם עשויים למצוא לא מעט

מאת: גיל שושיספרות08/12/134781 צפיות
לפני שאתם רוכשים לעצמכם מכונית חדשה אתם בדרך כלל נוטלים על עצמכם הלוואה. בעובדה היא ששוק הליסינג פורח. יחד

מאת: גיל שושיצילום08/12/131248 צפיות
השכבה הראשונה כפי שאמרנו כפי הינה ביטוח חיים למקרה שאחד הלווים הולך לבית עולמו במהלך תקופת התשלומים ואין

מאת: גיל שושיעיצוב08/12/131380 צפיות
לבחור בית השקעות איכותי לא עניין של מה בכך. אנחנו ממליצים לכם בחם לבחון את העניין משלוש זוויות שונות. קודם כל

מאמרים נוספים בנושא פנסיה

מאת: דרור אטריפנסיה22/12/182917 צפיות
אם יש לכם משכנתא שהיא יותר נמוכה מ50 אחוז משווי הבית, אז ניתן להגדיל את המשכנתא הקיימת עד 50 אחוז משווי הבית כדי לקחת את הכסף ולסגור בעזרתו את כל ההלוואות הקיימות בחשבונות עובר ושה וכל שאר הדברים.

מאת: עידן שלומןפנסיה04/06/174988 צפיות
שנת 2016 הביאה לא מעט שינויים מהותיים, אחד מהם הוא חוק פנסיה חובה לעצמאים. מה באמת מחייב בחוק הזה? האם קרן השתלמות לעצמאים פוטרת את העצמאים מחסכון פנסיה? אלו הם חלק מהדברים שעולים במסגרת החוק שנכנס לתוקפו כבר בינואר 2017.

מאת: אירה סימנספנסיה26/11/152110 צפיות
אפשר לומר שאנחנו חוווים במהלך חיינו רגע מקצועי משמעותי פעמיים. פעם אחת עם גזירת החוגר בעת השיחרור מצה"ל, ופעם נוספת עם החזרת תג העובד שלנו למעביד בעת שאנחנו לוחצים ידיים ויוצאים אל החופש הגדול באמת – אל הפנסיה. הרגע הזה עבור רבים הינו רגש מרגש ומכונן שכן הם כעת חופשיים, בעלי זמן רב פנוי ועם השאלה מה עושים בבוקר של מחרת. כיום ישנם גופי תעסוקה רבים עבור הפנסיונרים אשר דואגים למלא את לוח הזמנים שלהם ורוב הפנסיונרים מביעים שביעות רצון מהפרק החדש בחייהם.

מאת: נעם צדוק, רו"ח, עו"ד, cisaפנסיה20/08/142909 צפיות
על הממשלה לקדם חקיקה שתגדיר לגופי הפנסיה מסלולי השקעה מובנים באגח שישמשו רק פרויקטי תשתיות לאומיות ודיור להשכרה

מאת: danפנסיה02/06/144380 צפיות
הלוואות לרכישת רכב חדש או משומש היא אחת מן ההלוואות השכיחות בארץ, בעולם המערבי המודרני, רוב המשפחות מחזיקות ברכב פרטי להתנייד בקלות לעבודה או להסעת המשפחה והילדים לטיולים, אירועים וכו'.

מאת: שלום כהןפנסיה17/09/131741 צפיות
צו הרחבה לפנסיית חובה בישראל אשר נכנס לתוקפו בתחילת שנת 2008 חולל מהפיכה במשק הישראלי ותרם לכל שכמיליון שכירים מצאו עצמם לפתע נכללים בהסדרים פנסיוניים. חוק פנסיה חובה קבע כי הפקדה לקרנות הפנסיה או לקופות הגמל אינו עוד הטבה אלא הן חובת המעביד.

מאת: כתיבת מומחיםפנסיה11/06/131876 צפיות
החיים שלנו מחולקים לשלבים שונים ואין ספק שבכל שלב שלהם יש מאפיינים שונים ביותר. הרבה שנים של החיים אנחנו מעבירים בעבודה קשה, ולמרות שיש אנשים שמאוד נהנים מהעבודה שלהם ורואים בה את מהות החיים שלהם, אין ספק שאי אפשר לעבוד לנצח.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica