חפש מאמרים:
שלום אורח
18.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דיאטה דלה בקלוריות

דיאטה דלה  בקלוריות כדי לקבוע את צריכת הקלוריות היומית שלך במדויק: עלייך להתחשב במשקלך הנוכחי, בגילך, בגובה ובהמין שלך. אל לך הכי טוב להעריך עד כמה פעילות גופנית שאתה יהיה עושה.

התוצאות החישוב יראו כמה קלוריות אתה יכול לאכול על מנת לשמור משקלך או לרדת במשקל. קלוריות ואובדן שומן-דיאטה המדע אומר לנו כי 1 ק"ג של שומן שווה ל 3500 קלוריות, כך שגירעון של 500 קלוריות יומיות צריך לגרום 1 ק"ג בשבוע של ירידה במשקל. אך יש לציין כי במציאות דברים ממש לא עובדים ביעילות! באופן כללי, ההוצאה האנרגטית של האדם הופכת להיות פחות ככל שהם קלים יותר – כלומר, אתה יהיה בהכרח רמה. כמות צריכת מזון שהביאה פעם אחת לירידה במשקל. תמיד מנסה לשאוף להגיע לרמת "אובדן השומן". רמת "אובדן השומן קיצונית" היא למעשה צריכת קלוריות נמוכה ביותר. אל תנסו לצמצם את צריכת הקלוריות שלכם באופן מיידי לרמה זו בתקווה לפתרון המהיר – זה עלול לפעול כבומרנג סופו של דבר. הפסד השומן בצורת אקסטרים מופיעה כדי להראות את כמות הקלוריות הנמוכה ביותר שיכולים להילקח בחשבון. יש לראות אותו כחריג ולא ככלל. עדיף לשרוף שומן מאשר להרעיב אותו. ירידה במשקל לאורך זמן גופנו להסתגל לצריכת קלורית נמוכה. הגוף שלנו הופך להיות יותר יעיל בשימוש באנרגיה (קצב חילוף חומרים פוחת), ולכן הגוף שורף פחות שומן.
זו הסיבה מדוע רובנו מגיעים לעצירה בעת הירידה במשקל. בשלב זה, האפשרות היחידה היא להגביר את חילוף חומרים: פעילות אירובי מוגברת,
אימון משקולות,
ארוחות של רמאות – גינק-פוד (ארוחות עתירות קלוריות מזדמנות),
רכיבה על אופניים (באינטרוולי) קלוריות,
אפילו מניפולציה יחסי מקרו תזונתי יכולה לעזור לעשות את כל זה (אל תשכח לישון ולחות נאותות).
לעתים קרובות אתה מוצא שאתה מקבל קרוב יותר למשקל היעד שלך (או אחוז שומן בגוף). הרף בצריכה הקלורית יורד ורק גורם ומשמש לחילוף חומרים לרדת לכיוון ים המלח! – ברגע שאתה חוזר לאכילה "נורמלית" – במשקל חוזר גם. צריכת קלוריות - דיאטה מהירה יומית מינימאלית קשה להגדיר רמות קלוריות מינימאלית מוחלטות, כי לכל אחד יש מבנה גוף שונה ורמות פעילות. לרשויות הבריאות אין יכולת להגדיר כמה תוכניות בסיסיות – אלה הם 1200 קלוריות ליום לנשים, ו- 1800 קלוריות ליום לגברים. זה לא באמת משנה יותר מדיי – אך הגיוני שאדם פעיל עם מסת שריר קטנה? או מישהו שהוא גבוה, שרירי, ופעיל הרבה? לא יעשו את אותה תוכנית תזונה ודיאטה. כאשר הפחתת קלוריות לצורך ירידה בשמקל: נסה שלא להוריד את צריכת הקלוריות שלך יותר מ- 1000 קלוריות בהמשך התחזוקה. דבר עלול לעורר תגובת רעב של גוף, אשר יכול להוביל להשפעת הדיאטה היו-יו.
נסה צריכת קלוריות נמוכות יותר ובהדרגה. ירידה פתאומית (כמו: דיאטת 500 קלוריות או יותר) יכולה לגרום לחילוף החומרים שלכם להאט את הקצב. מה קורה כאשר הצריכה הקלוריות נמוכות מדי? 1) מסת השרירים מתפרקת לספק אנרגיה (קטבוליזם).
2) קצב חילוף החומרים (מטבוליזם) יתחיל לרדת (לרוב), לאחר כשלושה ימים בעת צריכה קלוריות נמוכה מאוד – דבר זה קשור ומורכב באובדן מסת שרירים.
3) עם צריכה קלוריות נמוכות מאוד אתה מסתכן, בחסרים תזונתיים, עייפות, עצבנות ולעתים קרובות. אתה לגמרי ההגדרה עבור להחזיר בשומן אם פתאום לחזור לדפוסי האכילה הקודמים שלך. רמת פעילות גופנית וירידה במשקל כרמת הפעילות הגופנית שלך אכן נלקחת בחשבון במשוואה, אין צורך להפחית קלוריות שנשרפו ע"י פעילות גופנית.
זה מאוד קשה להכליל ממאמץ גופני. לשם פשטות מגדירים את התרגיל כ- 20 דקות של פעילות אירובית בקצב לב גבוה. משהו כמו, 3 פעמים / שבוע 20 דקות לאימון בקצב לב גבוה. בשבילך זה יכול להיות הליכה מהירה, לאחרים זה יכול להיות ריצה איטית. פעילות גופנית אינטנסיבית יכולה להיות מוגדרת כשעה של קצב לב גבוה (אולם אימונים אינטנסיביים כגון: סדרה של תרגילי משקל גוף (או משקולות כבדות) עם הפסקות קצרות לא נחשבים אינטנסיבי גם כאשר רק משך זמן קצר יותר). יש לנו לשחק עם הקלוריות שרפו כלי כדי לראות איך תרגילים שונים להשוות. לאבד שומן ולבנות שרירים? רוב האנשים מאבדים מסת שריר, כאשר הם מגבילים את צריכת הקלוריות. הדבר דורש מאמץ גדול כדי לשמור על טונוס שרירים – וזה אפילו יותר מסובך בעצם בניית שריר תוך איבוד שומן. ד"ר קובי עזרא (Ph.D) מומחה לרפואה נטורופטית, מומחה לתזונה רפואית ודיאטה (דיאטת הרזיה וחיטוב הגוף לגברים ונשים). כתב את הספרים: 1. אבן הפינה בתחום פיתוח הגוף. 2. ספורטולוגיה - המדריך לספורטאי. 3. סטרואידים-כל מה שרצית לדעת? ולא העזת לשאול!. לפגישת יעוץ בקליניקה: 0528567140

 תגיות המאמר: דיאטה דלה בקלוריות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

קובי עזרא Ph.D מומחה לרפואה נטורופטית, דיאטה מהירה ומאמן כושר. מרצה במכון מור (לאוסטאופורוזיס) ובבית הספר להסמכות מאמנים של וינגייט - באוניברסיטת ת"א (אימונים לפיתוח הגוף ותזונה). כתב את הספרים:  
1. אבן הפינה בתחום פיתוח הגוף  
2. ספורטולוגיה - המדריך לספורטאי 
3. סטרואידים-כל מה שרצית לדעת? ולא העזת לשאות! בעל קליניקה לרפואה נטורופטית ונותן שרותים:
* טיפול במחלות שונות (כולסטרול, מחלות לב, סוכרת ועוד...).
* דיאטות הרזייה ועיצוב הגוף.
* פיתוח גוף - עיצוב וחיטוב הגוף.
לפגישת יעוץ בקליניקה: 0528567140 אתר: פיתוח שרירים, אתר: דיאטה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קובי עזרא דיאטה מהירה

מאת: קובי עזרא דיאטה מהירהדיאטה21/06/143856 צפיות
דיאטה חיטוב הגוף - קובי עזרא. דיאטה לחיטוב הגוף בשיטתו של דר קובי עזרא, הינה דיאטה אישית אשר מותאמת למטופל באופן אישי ובהתאם למצבו הפיזיולוגי פסיכולוגי.

מאת: קובי עזרא דיאטה מהירהדיאטה ותזונה26/08/13851 צפיות
קפאין ודיאטה לשריפת שומנים הקפאין מגביר תגובת הליפוליזה (Lipolysis), תגובה זאת גורמת להבין כי צריכת הקפאין תגביר את תהליך ניצול השומנים לאנרגיה ובעיקר בעת פעילות גופנית אירובית. השפעת קפאין המתקבל משתיית קפה לעומת קפאין המתקבל מטבליות נמוכה יותר. הסיבה נעוצה, ככל הנראה, בתרכובות נוספות הקיימות בקפה ובולמות את פעולת הקפאין.

מאת: קובי עזרא דיאטה מהירהדיאטה25/08/131012 צפיות
דיאטה וקפאין דיאטה וקפאין, לפי מחקרים רבים נצפה שצריכת קפאין גבוהה יותר מסייעת לשמור על משקל הגוף מפני עלייה במסת השומן. כולם יודעים ששתיית משקאות המכילים קפאין (בריכוז מתאים) מסייעים לנו לתהליך ההרזיה וחיטוב הגוף, לכן כל דיאטה או לפחות מרבית הדיאטות אינן מגבילות את צריכת הקפאין בהליך הדיאטה. כמו כן, הקפאין גורם לנו לחוש ערניות יתר ומפיג מהר כל עייפות, ישנם הרבה ספורטאים (ואנשים בכלל) אשר צורכים אותו לפני האימונים… קפאין נמצא במשקאות רבים, כוללים קפה, תה, משקאות אנרגיה וקולה; במוצרים המכילים

מאת: קובי עזרא דיאטה מהירהדיאטה21/08/131017 צפיות
המאמר אודות דיאטה מהירה והרזיה בטוחה, נכתב מתוך דאגה מרובה לציבור, אשר הולך ומשמין, בישראל כמו בכל העולם המערבי. כמומחה בתחום הרפואה הנטורופטית והדיאטה מרגיש ד"ר קובי עזרא (P.hD), כמו הילד ההולנדי אשר בעצבעו מנסה לעצור את הדליפת המים דרך הסכר, כך למנוע שטפון. זאת היות ואורח החיים המודרני בעולם המערבי גורם המסייע לנו להשמנה וחולי.

מאת: קובי עזרא דיאטה מהירהרפואה משלימה14/10/101388 צפיות
אלרגיה (אסטמה, סינוסיטיס ועוד) דרכי טיפול והתמודדות – יעקב עזרא אלרגיה הינה תגובה חריפה של מערכת החיסון לרכיב שמרבית האנשים מוצאים כבלתי-מזיק, ועשויה לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות. ביטויים שכיחים של אלרגיה הינם: עייפות, כאבי ראש, התעטשויות, עיניים זולגות וסינוסים גדושים בעקבות חשיפה לגורמים נשאפים כגון: אבק, פולן, פרוות בעלי-חיים ושורה ארוכה של רכיבים נוספים. מספר האנשים הסובלים מאלרגיה אינו ידוע בשל אופייה השכיח של התופעה, משום שחולים רבים נוטים לראות את התופעות מהן הם סובלים, כ"נורמל

מאת: קובי עזרא דיאטה מהירהאסטמה ואלרגיה09/05/101146 צפיות
הרזייה וחיטוב הגוף, דיאטות ותה ירוק – יעקב עזרא תה ירוק או התה השחור הינם למעשה צמח הקמליה סיננזיס (Camellia Sinensis) אשר שימש ומשמש במשך מאות בשנים במדינות אסיה. התה הירוק (המופק מעלים טריים) מכיל תכולה גבוהה של פוליפנולים:כמו: EGCG שהינו פלבונול (Flavonol). לעומת התה בירוק התה השחור מכיל רק כ- 3-10 אחוזים פוליפנולים בעוד שבתה הירוק יש כ- 30-40 אחוזים. מחקר יפני שפורסם ע"י חוקרים העלה כי אדם ממוצע ששתה כחמש כוסות תה ירוק ביום, שורף כ- 70 עד 80 קלוריות נוספות ביום, זאת ע"י ההשפעה הטר

מאת: קובי עזרא דיאטה מהירהאסטמה ואלרגיה15/11/091364 צפיות
אלרגיה למזון - קובי עזרא אלרגיה או בעברית רגשת, זו תגובה מוגזמת של מערכת החיסון. כחמישה עשר אחוז מהאוכלוסייה בישראל סובלים מאלרגיה. יש מספר סוגי אלרגיה, הנפוצה בהם היא האלרגיה המיידית הקשורה בנוגדני האלרגיה מסוג IgE. כאשר האדם נחשף לראשונה לאלרגן, התוצאה היא יצירת נוגדנים מסוג IgE המופיעים בדם. נוגדנים אלו נצמדים לדופן תאי פיטום (mast cells) הנמצאים בכל הרקמות בגוף, בעיקר ברקמות החשופות לסביבה (דרכי נשימה, מערכת העיכול ועור). כאשר האדם נחשף בפעם השנייה לאותו אלרגן, הדבר גורם

מאמרים נוספים בנושא דיאטה

מאת: אבי דוידידיאטה21/05/193928 צפיות
המלצות וטיפים לקראת דיאטה מהירה לגברים שמתחתנים בקרוב.

מאת: אבי דוידידיאטה08/01/194412 צפיות
עצות שימושיות לגברים שמחפשים דיאטה מהירה ללא תחושת רעב וללא הימנעות ממסעדות.

מאת: SEOMANדיאטה25/02/183097 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך להוריד במשקל ולהישאר רזה, עכשיו גם אתם תוכלו להכיר את השיטה החדשה לירידה במשקל אשר הצליחה להטריף אלפי ישראלים הודות לתוצאות היפות אשר הצליחה להציג עבור כל אלו אשר התחילו להשתמש בה.

מאת: SEOMANדיאטה25/02/182254 צפיות
האם נמצאה שיטה חדשה לירידה במשקל אשר הצליחה לעזור לאלפי ישראלים לרדת במשקל בדרך הטבעית? עכשיו גם אתם יכולים לדעת איך מורידים במשקל בלי דיאטה וספורט.

מאת: SEOMANדיאטה15/01/181260 צפיות
מהי הדרך הטבעית לירידה במשקל ואיך גם אתם יכולים להתחיל להוריד במשקל 3-5 קילוגרם בחודש מבלי ללכת לחדר הכושר ולהרעיב את עצמכם במשך ימים שלמים? הכירו את שיטת ההרזיה ששיגעה את המדינה. נטור דיאט היא מעל לכל ספק אחת מהדיאטות החמות ביותר אשר הצליחה גם להגיע לידם של הסלבס ולקבל פידבקים רבים על הצלחתם של אלו אשר הצליחו לרדת במשקל בדרך הטבעית.

מאת: SEOMANדיאטה09/01/181162 צפיות
מהי הדרך הטובה ביותר לרדת במשקל באופן טבעי ואיך השימוש במוצרי הרזיה ודיאטות שונות יכולים להשפיע עלינו בטווח הקצר ובטווח הארוך? האם קיים פתרון אחד שיוכל להתאים לכל אחד? קיבלנו שאלות רבות בנוגע לאנשים אשר מחפשים את הפתרון הטוב ביותר אשר יעזור להם גם להוריד במשקל וגם לשמור על אורח חיים בריא לאורך זמן. אין ספק כי אלו הן רק חלק מהשאלות העתיקות ביותר אשר מניחות את דעתם של אלו החפצים בשינוי אמתי ומשמעותי בחייהם.

מאת: SEOMANדיאטה09/01/181044 צפיות
כמה זמן אתם כבר מנסים להוריד במשקל ולשמור על אורח חיים בריא? אם גם אתם חשבתם שניסיתם כבר הכל, חשוב שוב. כעת הדיאטה החדשה שהספיקה כבר לשגע את המדינה, יכולה להיות גם ברשותכם. דיאטת התרסיס או דיאטת הסלבס של נטור דיאט מציעה דרך חדשה להתמודד עם בעיית עודף המשקל. הודות לתרסיס ההרזיה והשימוש היומיומי בקפסולות, תוכלו גם אתם להוריד ממשקלכם באופן טבעי לאחר שתתחילו לאבד תיאבון ותרגישו תחושה של שובע ומלאות. אם כן, מה כדאי לדעת לפני שמתחילים ואיך זה עובד? הטיפים לירידה במשקל שיעזרו לכם להתחיל לחיות טוב יותר

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica