חפש מאמרים:
שלום אורח
05.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ללמוד מכל אדם

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי04/10/2013624 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
קיבלתי השראה לכתוב את המאמר הזה לאחר מה שקרה לי הבוקר, יום ראשון 20.01.2013. דבר זה כל כך ריגש אותי ולימד אותי כל כך הרבה דברים שמיד אחרי שחזרתי הביתה החטלתי לכתוב מאמר ולשתף את אתכם בתובנות.

בדיוק סיימתי עם הסידורים של הבוקר והייתי בדרך חזרה הביתה אבל במקום ללכת בדרך הרגילה משהו לקח אותי בדרך אחרת, מכיוון אחר. לאחר כמה דקות ראיתי אישה מבוגרת, בת 75-76 שבדיוק ירדה מהאוטובוס. האישה לא הייתה סתם אישה מבוגרת, היא הייתה עיוורת. ראיתי שהיא נעצרה וכאילו בודקת לאיזה כיוון היא צריכה ללכת.

נעצרתי מולה ושאלתי אם אני יכולה לעזור לה. היא אמרה לי שהיא בדרך לשלם חשבון גז ואם אני יכולה לכוון אותה לכיוון אמישראגז לתשלום. ידעתי איפה זה נמצא אז במקום לכוון אותה החלטתי פשוט ללוות אותה. זו הייתה הליכה של 7 דקות עד שהגענו לאמישראגז.

 

שאלתי אותה בדרך איך היא תחזור בחזרה, מי יעזור לה והיא ענתה לי – כמו שאת באת כשליחה מאלוהים, כך יופיע עוד מישהו שיעזור. אני מאמינה שכל אדם הוא טוב וכשאת מאמינה בכך אלוהים שולח לך אנשים טובים בדרך.

והיא כל כך צדקה. הרי הכל בעולם שלנו מחובר בין האנשים לבין היקום ומה שאנחנו מאמינים זה מה שהיקום שולח לנו. אז היא כאן חיזקה עוד יותר את הנושא של חוק המשיכה ועניין של אמונה בכוח היקום.

בדרך שאלתי אותה כל מיני שאלות לגבי החיים שלה, אם שי לה ילדים, נכדים והיא סיפרה שיש לה 5 ילדים ו-14 נכדים. האמת רציתי לשאול אותה אם היא עיוורת מלידה או שזה נבעה כתוצאה מאיזשהו  אירוע מסוים. לא העזתי. היא סיפרה לי לבד.

מסתבר שהאישה הזאת התעוורה לאחר לידה של הילד החמישי שלה. היא לא האשימה את הילד, היא לא התלוננה על עיוורון. היא הגדירה את זה כמתנה שהיא קיבלה מאלוהים. זה היה יותר חזק ממני. הסתכלתי על האישה הזאת בהערצה. היא הייתה כל כך חיובית, העריכה כל דבר קטן ואפילו הגדירה את העיוורון שלה כמתנה.

האמת, לא יצא לי לפגוש הרבה אנשים אופטימיים עם גישה כה חיובית לחיים. אמרתי שהיא אישה מדהימה ואם אני השליחה מאלוהים שבאה לעזור לה, אז היא אפילו עוד יותר שליחה בשבילי. למדתי המון ממנה, משיחה קצרה של 15 דקות, למרות היותי אדם חיובי ואופטימי שמאמין בדרך שלו.

היא באמת הייתה שליחה. ליוויתי אותה עד תחנת אוטובוס בחזרה הביתה והתחלתי לצעוד לכיוון הבית. הרגשתי צמרמורת בכל הגוף ודמעות זלגו מעיניי. אמרתי תודה לאולוהים על ההזדמנות שהוא נתן לי לפגוש אישה מדהימה זו.

שיתפתי בסיפור הזה כי אני מאמינה שאין דברים שקוראים סתם בחיים. ולי הייתה הזדמנות מדהימה להכיר אישה זו וללמוד ממנה המון. כל אדם הוא מורה דרך בחיים ואני מאמינה שניתן ללמוד מכל אדם. למרות כל האמונה שלי וכל הדרך שלי, הגישה שלי לחיים, האופטמיות שלי, האישה הזאת הייתה באמת סימן מדהים מהיקום.

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

לקבלת ספרון אלקטרוני ממני בחינם ובמייל - 5 פחדים בדרך להגשמה אישית וכיצד להתגבר עליהם, כנסו לקישור הבא והוא כבר יישלח במייל

http://www.dianabenzvi.com/five-fears-and-how-to-overcome-the

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15992 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151002 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151345 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151054 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151023 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141256 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142236 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192012 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191906 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191949 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173089 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172576 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172679 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172553 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica