חפש מאמרים:
שלום אורח
08.12.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

2 מפתחות חשובים להצלחה

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי04/12/2013652 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
לא מעט פעמים כתבתי על הצלחה ומהי הצלחה. לפני כמה ימים קיבלתי מייל מאחד המנטורים המובילים בתחום העסקי – אמיר הרדוף, מייל שהחלטתי לכתוב עליו מאמר.המייל דיבר על שני מפתחות להצלחה. המייל היה מנוסח בצורה כל כך יפה ונכונה שהייתי חייבת לשתף.

כולנו רוצים להצליח אבל מה שקורה להרבה מאוד אנשים הוא שהם מחליטים לעשות משהו מסוים שבו הם רוצים להצליח – זה יכול להיות כל דבר – ובמידה וזה לא מצליח, פשוט מרימים ידיים ומוותרים עליו. ישנם כאלה שמוותרים אחרי הפעם הראשונה ולאחר ניסיון ראשון וישנם כאלו שמנסים כמה פעמים ואז מפסיקים ופשוט מגדירים את עצמם  ככישלון – הם נכשלו בדבר שרצו להצליח בו.

מה זה הצלחה וכישלון? אני אוהבת לתת מילה אחת לשניהם – תוצאה. לא משנה אם אנחנו מצליחים או נכשלים בדבר מה, אנחנו מקבלים תוצאה מסוימת. כאן נמצא המפתח הראשון להצלחה.

 

הטעות של כל אלו שמרימים ידיים וחושבים שהם נכשלו טמונה בכך שהם מגדירים את עצמם ככישלון במקום להגדיר את הפעולות שלהם כלא נכונות ושאינן מובילות להצלחה. זאת אומרת, חשוב מאוד להבין את משמעות הכשלון, ולעשותהפרדה בין הכשלון של הפעולות לבין הכשלון  האישי.

זה נכון שפעולות שעשינו הביאו לתוצאה לא רצויה או לכישלון, אבל זה רק עניין של פעולות. זה לא אומר שאנחנו נכשלנו כבני אדם. על מנת לקבל תוצאה אחרת או במילים אחרות להצליח, עלינו לשנות את הפעולות שלנו כל פעם שנקבל תוצאה לא רצויה עד שנגיע להצלחה.

אם אנחנו מגדירים את עצמנו ככישלון במקום להגדיר את הפעולות ככישלון, זה לא יוביל אותנו בחיים להצלחה וזה טעות חמורה שכל אדם שחושב ומאמין כך יכול לעשות. אני מאמינה שלא קיימים אנשים שהם כישלון, הם פשוט עושים פעולות שלא מובילות לתוצאה הרצויה.

לחשוב שאנחנו כישלון ולהרים ידיים – זה הכישלון האמיתי! מה שנדרש זה רק לשנות את הפעולות עד שזה עובד, גם אם זה ייקח שנים של התמדה ועבודה מרובה. ביאליק אמר:  "לא זכיתי באור מן ההפקר" – והוא מדבר בשיר שלו על העבודה הרבה הנדרשת, והחציבה בסלע – כך עובדת כל הצלחה, והיא
מיידית ברגע שאנחנו מבינים שאנחנו ההצלחה,גם אם התוצאות היום בשטח אומרות אחרת.

המפתח השני הוא לקבל ידע, ללמוד מאחרים ולהתפתח, לחפש את הטובים ביותר. הרבה אנשים עוצרים לאחר סיום הלימודים בבית ספר או באוניברסיטה ואינם מרחיבים את הידע שלהם. וזה טעות. אם אנחנו רוצים להצליח, עלינו ללמוד להתפתח כל הזמן, לצמוח מבחינה אישית, שכלית, רוחנית. איפה שהצמיחה נעצרת, נעצרים החיים.

דבר מאוד חשוב – ללמוד מאנשים שנותנים לנו לא רק ידע אלא גם השראה, מהווים דוגמה אישית עבורנו, אנשים שמצליחים במה שאנחנו רוצים להשיג ולקבל.

תחפשו אנשים אלו, ותחפשו את הטובים ביותר, תשקיעו בלימוד והתפתחות שלכם כי זו השקעה אמיתית ולא בזבוז של כסף, תלמדו מה שאתם אוהבים, מה שמעניין אתכם, מה שמקדם אתכם לעבר ההצלחה שהגדרתם, בדבר שבו אתם רוצים לקבל תוצאה רצויה ותלמדו מהטובים ביותר!

אלו שני מפתחות סופר חשובים על מנת להצליח בחיים. תתחילו ליישם אותם בחיים שלכם ואתם תראו שלאט לאט תגיעו להצלחה ותקבלו את התוצאה הרצויה.

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

http://www.dianabenzvi.com/coaching-session-by-grati

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15913 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/15943 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151277 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/15994 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/15963 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141169 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142138 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/191335 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191372 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191449 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173010 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172494 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172593 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172475 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica