חפש מאמרים:
שלום אורח
23.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הכוח של ההתמדה

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי11/12/2013652 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

אחד העקרונות החשובים ביותר כדי להגיע למטרה שהצבנו לעצמנו, כדי להגשים את עצמנו או להגשים את החלום שלנו זה להתמיד בדרך. התמדה הינה בין הדברים המרכזיים כדי להגיע להצלחה שאליה אנחנו שואפים להגיע.

לא תמיד הדרך להצלחה היא קלה.

בדרך למטרה נפגוש המון מכשולים, יהיו  לא מעט ירידות, אבל זה לא צריך להפחיד אותנו או לעצור אותנו. מה שיקבע את מידת ההצלחה שלנו במטרות שאנחנו מציבים לעצמנו היא ההתמדה שלנו בדרך.

אף אחד מהאנשים המצליחים לא הגיע להצלחה שלו בקפיצה אחת. רוב האנשים שהפכו להיות מה שהם היום והגשימו את עצמם עברו דרך ארוכה של עליות וירידות, מכשולים ואתגרים כאשר לאורך כל הדרך הזו ליוותה אותם ההתמדה. הם לעולם לא ויתרו ולא הרימו ידיים באמצע הדרך.

אם קולומבוס לא היה ממשיך הלאה והיה מוותר באמצע הדרך ופשוט היה חוזר אחורה, אמריקה הייתה קיימת והייתה יכולה להיות מה שהיא עכשיו?

ואם אדיסון, אחרי 999 ניסיונות כושלים, היה מוותר, היה ממציא את הנורה החשמלית? הוא גם לעולם לא הגדיר את 999 הניסיונות שלו כושלים. אלו היו רק עוד 999 דרכים שבה לא עושים נורה.

אם כבר הצבנו מטרה ויצאנו לדרך, זה אומר שעשינו חצי דרך. הרבה אנשים רק מדברים ומבזבזים שנים בדיבורים והחלטות בעל פה במקום לקום ולעשות. אז אם כבר עשינו חצי דרך, למה להרים ידיים באמצע הדרך ולוותר?

כישלון ומכשול זה חלק מהדרך, זה חלק מהטרה או חלום שאליו אנחנו רוצים להגיע. מכשולים וירידות הם סה"כ אתגרים, אתגרים טובים שמהם אנחנו צומחים וגדלים יותר, לומדים ומתפתחים.

החיים הם כמו רכיבה על האופניים – לפעמים הרכיבה היא קלה (בירידות) ולפעמים היא קשה (בעליות). החוכמה היא לא לפחד מהקשיים בדרך, כל יום לעשות עוד צעד ועוד צעד לעבר המטרה, החלום שלנו – להתמיד בדרך.

אחד המפשטים האהובים עלי הוא משפט מתוך ספרו של נפוליאון היל – המנצחים לעולם לא מוותרים והמוותרים לעולם לא מנצחים.

ומה איתך? האם אתה מתמיד?

לעולם אל תוותרו, מוותרים הפחדנים, הלוזרים ואת לא כזה, אתם מצליחנים והמצליחנים תמיד מתמידים עד מגיעים להצלחה, גם אם זה לוקח להם קצת יותר זמן ממה שהם חושבים.

אם תתמידו, תגיעו. אם האחרים הצליחו, גם אתם תצליחו. תהיו נחושים, תאמינו ותתמידו.

אבל התמדה היא רק עיקרון אחד מתוך 7 עקרונות על מנת להצליח ולהגשים את עצמנו, ליצור את החיים שאנחנו רוצים.

מהם עוד 6 הנוספים?

הכנתי מיני קורס עם 3 הדרכות שאותו אני נותנת לכם במתנה – הדרכות בדיוק על 7 עקרונות אלו – הן מגיעות בחינם למייל.

איך מקבלים אותן? נרשמים כאן בקישור:

http://www.dianabenzvi.com/mini-course

שיהיה יום מקסים ושוב תודה!

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/151040 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151037 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151379 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151099 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151058 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141294 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142278 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי04/08/20156 צפיות
קלינגר בנימין המרכז ל רישוי עסקים והתרי בניה כתובת חשמונאים 100 | תל אביב - יפו טלפון 0523888813 סלולרי 0528887900 פקס 036990134 אימייל klinger_b@bezeqint.net אדריכלים ומעצבי פנים עו"ד מקרקעין עורך דין פלילי משרד אדריכלים ומהנדסי בנין המתמחים בהליך הוצאת רישיונות בניה ורישוי עסקים .כל המומחים תחת קורת גג אחת. מחלקה מובילה בהסדרת חריגות בניה, ביטול צווי הריסה והפסקת בניה

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192169 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191970 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/192004 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173153 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172636 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172744 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica