חפש מאמרים:
שלום אורח
15.09.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

השימושים והיתרונות במאווררים תעשייתיים

כמעט בכל הענפים בתעשייה צריכים מאווררים או מפוחים תעשייתיים כדי להבטיח איוורור נאות לבריאותם של העובדים והלקוחות. מאווררים תעשייתיים אלה יוכלו לספק יתרונות רבים לתעשיות המשתמשות במגוון סוגים של מאווררים למגוון רחב של יישומים. כימי, רפואי, תעשיות רכב, חקלאות, כרייה, עיבוד מזון ובנייה יכולה כל אחד מאלו לנצל מאווררים תעשייתיים להזרמת אוויר צח והסרה של ריחות. אולמות אירועים, חניונים תת קרקעיים, מחסנים דורשים גם מאווררים תעשייתיים בעלי עוצמה כדי להבטיח את בריאותם ובטיחותם של המשתמשים במתקנים.

מאווררים תעשייתיים מספקים תנועת אוויר וגז שהוא הכרחי עבור מפעלים רבים ואתרים תעשייתיים אחרים. מאווררים ומפוחים תעשייתיים מעוררים או שניתן לומר גם מחוללים אוויר באזורים סגורים, מחליפים אוויר מעופש ומזוהם באוויר נקי וצח. הם יכולים לשמש ביישומי קירור וייבוש באתרי בנייה רבים כגון: אולמי ספורט, חדרי כושר שבו הלקוחות הופכים לחמים ומיוזעים. מאווררים תעשייתיים חיוניים במספר מפעלי תעשייה בהם קיים צורך להפחית את רמות החום הגבוהות ולמנוע קיפאון אוויר כאשר המזגנים יקרים מדי או שהם אינם אופציה. הם עוזרים להפחית את רמות הלחות בספא, חממות, חדרי אמבטיה. מאווררים שכאלה מסייעים בנוסף להסרת עשן וריחות אחרים בבישול ועוזרים לווסת את אדי הגזים בתעשיות כימיות ומוסכים ומקומות בהם רכבים ממונעים נמצאים כמו למשל במכון טסטים או בחנויות אוטו דיפו. למותר לציין את בריאותם של אלפי עובדים ולקוחות מוגנים בכל יום באמצעות האפשרות לשימוש במאווררים תעשייתיים איכותיים.

מאווררים תעשייתיים מגיעים במגוון רב של גדלים וסוגים לשימושים שונים. גודלו של כל מאוורר תעשייתי תלוי במידה רבה בגודל של הסביבה בה הוא יהיה בשימוש. בדר"כ משתמשים להגברת הנפח, לחץ סטטי גבוה, מאווררים ומפוחים תעשייתיים מסווגים לפי ייעוד מספרי מבוסס על גודל ומבנה המאוורר. ישנה הכרה כי קיימים כשלושה סוגים שונים של מאווררים או מפוחים תעשייתיים. בעיקרון ככל שהמספר גבוה כך המאוורר יהיה יותר יקר ויעיל בביצועים. הקטנים, משמשים בדר"כ לניקוי ובמקומות קטנים שיש צורך בסירקולצייה של אוויר זמנית. כדי להיות בטוח לדעת את גודלו של המתקן שאתם מתכננים להתקין בו מאוורר וודאו מהו סיווגו של המאוורר אותו תצטרכו לביצוע המשימה.

הסוגים השונים של המאווררים התעשייתיים משתנים בהתאם למקום בו הם ממוקמים וכיצד הם יותקנו. הסוגים השונים של המאווררים כוללים מאווררים בודדים, מאווררי קיר ורכובים, ומאווררי צינור ומפוחים. כמובן שיש לכל מאוורר פונקציה או מטרה אחרת והעסק שלך ירוויח הרבה יותר כאשר סוג המאוורר הנכון מנוצל היטב לבעיה איתה אתם צריכים להתמודד.

מאווררי רצפה אינם דורשים התקנה בכל דרך שהיא, כשמם כן הם. מאווררים אלה מגוונים ביותר בתחום התעשייה היות והם יכולים להיות ממוקמים בכל מקום כדי להגדיל את זרימת האוויר ולקרר את האוויר שמסביב. קטגוריה זו של מאווררים כוללת גם סוגים רבים של מאווררים ומפוחים תעשייתיים ניידים.

מאווררי קיר תלויים צמוד לקיר על מנת לאוורר אזור מסויים, בנוסף לאלה נכללים מאווררי גזים שמזיזים גזים וריחות מזיקים ולא נעימים דרך פתחים בקירות. מאווררי ביב ומפוחים מיועדים להרכבה פנימית השתמשו לצורך כך בתמיכה ואוגנים. מאווררי גזים מסווגים לעתים קרובות בקבוצה זו של המאווררים. מאווררי תקרה תוכננו במיוחד להשתמש בעוגנים על מנת להיות מותקנים בתוך מערכות האיוורור, הם יעילים ביותר בהסרת האדים המזיקים שנוצרים בפעילות תעשייתית.

מאווררים תעשייתיים מספקים יתרונות רבים כאשר משתמשים בהם כראוי. הם יוצרים אווירה בריאה בפעולתם להסרת מזהמים באוויר, עשן והפחתת ריחות רעים. כפי שהמאווררים מקטינים את רמות החום והלחות מאווררים תעשייתיים מספקים יתרונות סביבתיים בעלי ערך. הם מגיעים במגוון רחב של פונקציות וסגנונות שונים של כיווני זרימת אוויר לתוך או מחוץ לחדר במהירות. בעת בחירת מאוורר תעשייתי כדי להיות בטוח ולהעריך נכונה את השירות שצריך לספק, תנאים סביבתיים ורמות הלחץ ופני השטח שיושפעו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

קידום אתרים מקצועי בגוגל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן עסיס

מאת: עידן עסיסשיווק ואסטרטגיה19/10/141906 צפיות
בכל שנה מיליוני שקלים מבוזבזים על מבצעים ותמריצי מכירות חסרי ערך, כאשר אתם מבצעים תמריצים ופעולות קידום לנציגי מכירות התוצאות שלהם יכולות להרקיע שחקים לרמות סנסציוניות! עד שיפתיעו גם אתכם.

מאת: עידן עסיסבריאות גברים02/10/141948 צפיות
על מנת להכנס להריון צריך להיות לגבר לפחות 40 מיליון זרעונים לשפיכה. יותר מ 40% מהזוגות שאינם יכולים להביא ילדים אינם יכולים בגלל בעיות עם הזרע של הגבר.

מאת: עידן עסיסקידום אתרים15/06/14567 צפיות
רשתות חברתיות, ופייסבוק בראשן, נהנות מהגדילה המהירה ביותר בתחום השיווק באינטרנט מה שגורר איתו צמיחה אדירה בעיקר בחשיפה. מה הקשר בין רשתות חברתיות לשיווק באינטרנט?

מאת: עידן עסיסצרכנות28/05/14630 צפיות
להיות בעלים של בריכת שחיה הוא החלום הרטוב של רוב האנשים. ישנם שמועות רבות בנוגע לעלויות ואחזקה של בריכות השחיה, בפועל להרבה אנשים אין מושג במה כרוך הקמה והפעלת בריכת שחיה עד שיש להם אחת כזו בפועל. בשנים האחרונות אנו עדים למגוון בריכות שחיה על הקרקע מ PVC ופיברגלס שמביאות את הבעלות על בריכת שחיה להיות בהישג ידם של צרכנים רבים.

מאת: עידן עסיסבניין ואחזקה - כללי01/04/14594 צפיות
תכנונו של מחסן עשוי להצריך שינוי כדי להתאימו לקו מוצרים חדשים או כדי להכנות יותר גמישות לפעילותו השוטפת של המחסן.

מאת: עידן עסיסקניות 26/03/14678 צפיות
אם אתם שוקלים לבנות בריכת שחיה, בוודאי שמעתם מספר סיפורים בנוגע לזה. לפני שאתם מחליטים לפשפש בספרים בנושא ולהביא לביתכם עשרות קבלני בנייה לביתכם למתן חוות דעת והצעת מחיר לבניית בריכת שחיה

מאת: עידן עסיסבניין ואחזקה - כללי21/01/14634 צפיות
תאורה סולארית לבריכת שחייה נהייתה פופולארית עם הזמן והיא באה לשפר ולשדרג את אזור הבריכה בגינה שלכם.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי31/07/19228 צפיות
הבעיה היחידה של מתכת היא האפשרות שתיווצר עליה חלודה במידה ומתפתחת קורוזיה, אך גם את זה ניתן לפתור על ידי אקט חכם של מניעה.

מאת: מאיה אהרונוביץבניין ואחזקה - כללי12/06/19498 צפיות
כיצד לשמור על פעולתם של שערים חשמליים ופתרון תקלות עיקריות

מאת: אבי דוידיבניין ואחזקה - כללי03/03/19696 צפיות
עצות זהב לשימוש נכון בצבע מתכת. מדריך חובה למתחילים.

מאת: shlomy בניין ואחזקה - כללי20/02/19688 צפיות
בדיקת בדק בית הינה בדיקה המחולקת לכמה בדיקות, וכך מרכיבים את הדו"ח הסופי הכולל התייחסות לכל היבט במבנה, חיצוני ופנימי, וכולל ליקויי בניה אם קיימים, בניה שאינה תואמת לתכנון או כל בעיה אחרת. אם אתם עומדים לרכוש בית מיד שניה, בניתם בית חדש או עומדים להיכנס לדירת קבלן חדשה, מדובר בבדיקה שאסור לכם לוותר עליה.

מאת: shlomy בניין ואחזקה - כללי20/02/19563 צפיות
מפקח בניה הוא בעל מקצוע ששומר על האינטרסים שלכם ולכן חשוב להזמין לכל עבודת בניה, ולא רק לפרויקטים גדולים. גם אם אתם בונים את הבית שלכם בבניה פרטית, אל תוותרו על מפקח בניה מקצועי.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי23/01/19516 צפיות
בימינו החשיבות של חדר ממ"ד בבית הינה ברורה לכולם ומהווה פרמטר חשוב במכירה או השכרה של דירה בעיקר באזור דרום הארץ וצפונה אשר קרובים לגבול וידועים כאזורי פורענות ואי יציבות ביטחונית.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי25/12/18463 צפיות
במציאות הישראלית המורכבת שלנו, אין ילד שלא מכיר את המילה ממ"דים, או בשמם הרשמי "מרחבי מיגון דירתיים". היום זה אולי נשמע קצת תמוה, אך החדרים הממוגנים שאנו מכירים היטב אינם קיימים מאז ומעולם:

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica