חפש מאמרים:
שלום אורח
25.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מי מכתיב לכם את החיים?

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי27/01/20144587 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מי מכתיב לכם את החיים?

שלום J

שמי דיאנה בן צבי ואני מנטורית להצלחה והגשמה אישית, אני מובילה אנשים לחיי מימוש והגשמה, הצלחה ותשוקה, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות ולעשות את מה שנועדנו לעשות בעולם הזה. אני עשוה זאת בתהליכי ליווי אחד על אחד או בעזרת סדנאות שבהן אני משלבת ריקוד ושירה, שני כלים עוצמתיים שקיבלתי ופיתחתי במהלך כל חיי.

בנוסף אני רקדנית, מורה לריקוד וכושר, אני שרה ומלחינה שירים ועושה באמת את מה שאני אוהבת.

ולמה אני מספרת לכן את זה? אין בכוונתי להראות לכם כמה דברים אני עושה וכמה אני יודעת ויכולה. ממש לא! המטרה שלי היא אחרת. לא תמיד עסקתי במה שאני עוסקת היום. האמת, עד לפני 5 שנים לא באמת הובלתי את כיוון חיי. תמיד היו אחרים שהכתיבו לי מה לעשות וציפו ממני להתנהג בדרך מסויימת. ייתכן ואתם גם מזדהים עם מה שכרגע אמרתי.

תמיד אהבתי 3 דברים בחיים שלי – מאז שהייתי ילדה קטנה: לרקוד, לשיר ואנשים. זה היה ברור לי מה מקצוע חיי ומה נועדתי לעשות כאן בעולם הזה. אבל מאז שהייתי קטנה נאמר לי שמה שאני אוהבת לעשות זה לא מקצוע, זה רק תחביבים וכיף לשחק איתם אבל זה לא הדבר האמיתי שאני יכולה לנצל בחיים, לעסוק בו, ולהתפרנס מזה. אלו שטויות של ילדה קטנה. כמובן עלי ללמוד מקצוע טוב שיכניס כסף ולמצוא עבודה מסודרת כדי שאוכל להתפרנס בכבוד ולקבל את כל התנאים.

עד שלב מסוים האמנתי בכך כי דברים אלו באו מהסביבה הקקרובה ואהובה שלי, אנשים שרוצים עבורי רק טוב. ואינני מאשימה אף אחד וגם זו לא המטרה שלי. המשפחה שלי העבירה לי את מה שהיא ידעה כדבר הכי טוב עבורי.

ואכן למדתי באוניברסיטה, חיפשתי עבודות במקצוע שלי אבל באף מקום לא הסתדרתי, לא הצלחתי להחזיק מעמד יותר משנה וחצי – הייתי משתעממת נורא מהר והלב שלי אמר לי – זה לא הדבר שאת אמורה לעשות. אבל המשכתי ללכת לפי מה שציפו ממני ומה שהכתיבו לי.

עד שהבנתי שהחיים שלי הם שלי ורק אני יודעת מה באמת טוב עבורי. יום אחד התעוררתי בבוקר ופשוט לא רציתי להתחיל עוד יום של שגרה מונוטונית, עוד יום שבו אני משחקת משחק של מישהו אחר ולא באמת מגלמת את התפקיד שלי שאותו  אני באתי לממש בעולם זה. זה היה סימן מאוד חזק עבורי. הרגשתי כאב עצום בלב, כמו דקירת סכין. הנשמה הייתה מאוד כואבת גם כן!

באותו רגע החלטתי שעכשיו אני מכתיבה את כללי המשחק, ולא הולכת לפי כללים של אף אחד אחר, לא משנה כמה זה יהיה קשה עבורי ועבור כל האנשים הקרובים לי לקבל זאת. עשיתי שינוי, ייצאתי לדרך של מישמו והגשמה עצמית, להיות מי שנועדתי להיות, להכיר את עצמי לעומק, את הכשירונות שלי , את היכולות שלי, את הערכים שלי, מי שאני עמוק בפנים, האישיות שאיתה באתי לעולם זה.

כתוצאה משינוי זה שכלל מפגשי אימון אינטנסיביים עם המורה הרוחני שלי במשך כמעט שנתיים, לימדוים ארוכים בסדנאות, קורסים ועוד, הפכתי את הריקוד למקצוע ואני נהנית מכך כל רגע. חזרתי לשיר, להלחין שירי העצמה והצלחה, להופיע. אבל באיזשהו שלב הגעתי לנקודה שבה זה לא היה מספיק עבורי.

הבנתי שיש המון אנשים שלא חיים את החיים שלהם כפי שהיו רוצים, הולכים לפי מה שמכתיבים להם ומצפים מהם- כמו שאני הלכתי, מוותרים על ההגשמה האישית שלהם, על חיי מימוש, סיפוק ועשייה מעניינת. הבנתי שמעבר להיותי מורה לריקוד וכושר ורקדנית, מעבר ללשיר, יש לי תפקיד יותר גדול בעולם זה - להיות המנטורית להצלחה והגשמה אישית ולהראות לאנשים את הדרך שאני ראיתי ויישמתי בחיי ועדיין מיישמת.

היום לי את ההזדמנות לשתף אתכם בכלים ובידע רב שצברתי במהלך 5 שנים האחרונות שעבורי היו כמו 20 שנה מחיי, ואני רוצה להזמין אתכם לסדנה ייחודית שבה תקבלו כלים מעשיים שלי עזרו לעשות את התפנית בחיי ולצאת לדרך של הגמשה והצלחה אישת ועסקית. קראתי לסדנה  - מפגש עם עצמך. ללא ספק סדנה זו היא מתנה לכל האנשים שמרגישים בדיוק כפי שאני הרגשתי לפני 5 שנים.

אז אם קראתם את המאמר והזדהיתם עם מה שכתבתי, מזמינה אתכם לשלוח לי מייל או להרים אלי טלפון ושאמח לתת לכם פרטים לגבח הסדנה:

מייל: Diana.benzvi@gmail.com

נייד: 0547582076

דיאנה בן צבי

מנטורית להצלחה והגמשה אישית

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/151040 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151037 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151379 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151099 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151058 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141294 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142278 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי04/08/20160 צפיות
קלינגר בנימין המרכז ל רישוי עסקים והתרי בניה כתובת חשמונאים 100 | תל אביב - יפו טלפון 0523888813 סלולרי 0528887900 פקס 036990134 אימייל klinger_b@bezeqint.net אדריכלים ומעצבי פנים עו"ד מקרקעין עורך דין פלילי משרד אדריכלים ומהנדסי בנין המתמחים בהליך הוצאת רישיונות בניה ורישוי עסקים .כל המומחים תחת קורת גג אחת. מחלקה מובילה בהסדרת חריגות בניה, ביטול צווי הריסה והפסקת בניה

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192169 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191970 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/192004 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173153 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172637 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172744 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica