חפש מאמרים:
שלום אורח
07.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

למה חשוב לרשום את המטרות ואת החלומות שלנו

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי19/04/20143183 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

לכולנו יש חלומות, אבל ישנם הרבה אנשים ששומרים את החלומות במוח שלהם, במחשבות שלהם. אם תשאלו אותם מה הם רוצים ומהם החלומות שלהם, הם יגידו בדיוק. האמת פעם גם אני שמרתי את רוב החלומות שלי בראש.

אבל אז הבנתי שזה לא נכון לפעול כך והבנתי את המשמעות של כתיבת החלומות. כשאני מדברת על חלמות הכוונה למעשה למטרות שאני רוצה להשיג בחיים שלי – בין אם זה האדם שאני רוצה להיות, בין אם מדובר בתחום העיסוק, הזוגיות, הבית ועוד.

מחקרים מוכיחים שאלו שכותבים את החלומות ואת המטרות שלהם הם אלו שמשיגים אותם לרוב. והאמת לא צריך גם מחקרים. אתן לכם כמה סיבות טובות במאמר זה למה זה חשוב ולמה זה אכן עובד. מאז שהתחלתי לרשום את המטרות וא החלומות שלי, אני משיגה אותם אחד אחד. אפילו יצרתי ספר חלומות שבו רשמתי 100 חלומות בטווח 10 שנים מהיום. מדהים J

1 אני חושבת שהסיבה החשובה ביותר למה כן לרשום את המטרות ואת החלומות שלנו זו הדבר הבא – המוח שלנו תמיד מייצר מחשבות. אדם ממוצע אינו יכול לעצור את המחשבות שלו, להגיד למוח – תפסיק לחשוב. כל מחשבה שלישית מוציאה מהתודעה את המחשבה הראשונה מה שאומר שבין כל 3 מחשבות ישנה אחת שאנחנו לא זוכרים.

אם יש לנו חלום, ואנחנו רואים אותו בפאטי פרטים בשלב מסוים, בלשב אחר לא נוכל לראות אותו באותם פרטי פרטים כמו שראינו בפעם הראשונה. תמיד יהיו חלקים שיושמטו.  כדי שהחלום שלי יתגשם עלי לכתוב אותו בפרטי פרטים, לדעת בדיוק מה אני רוצה.

לכן במוח זה נשאר כמו חלום כללי ולא עם כל הפרטים. זו הסיבה שחשוב לשים את החלום על נייר עם כל הפרטים המדויקים ברגע שאני חוזה ורואה אותו בדמיון שלי, ממש בצורה מפורטת. ברגע שזה כתוב אני יכולה לקרוא את מה שכתבתי וכל פעם לחוות שוב ושוב את אותה ההרגשה שחוויתי כשהחשתי את פרטי החלום בפעם הראשונה במוח ובגוף שלי. אני יכלה גם להוסיף או לשנות פרטים. במקרה זה החלום הוא לא איזה חלום כללי אלא דבר מוגדר ומדויק שאליו אני שואפת.

2.סיבה שנייה שהיא לא פחות חשובה – ברגע שאנחנו כותבים את המטרות ואת החלומות שלנו אנחנו יוצרים סוג של חוזה או הסכם עם היקום. הרי אנחנו לא לבד בעולם הזה ומי שנותן לנו את מה שאנחנו כל כך רוצים לקבל בחיים זה האנרגיה האוניברסלית, היקום. כל עוד זה בראש וכללי, איננו יכולים לשדר את המסר המדויק ליקום.

ברגע שאנחנו רושמים את הדברים וסתם כותבים אלא בפרטי פרטים, אנחנו ממש יוצרים חיבור עם היקום, מכוונים אותו ומודיעים לו מה השאיפות שלנו. ככל שזה יהיה יותר מדויק ומוגרד, כתוב בצורה ברורה ומוגדרת, עם תאריך יעדים, פרטים קטנים וגדולים – ממש כמו חוזה או הסכם, כך נעזור יותר ליקום למשוך לחיינו את מה שאנחנו רוצים

3.כשאנחנו שומרים את החלומות ואת המטרות, איננו יוצרים מחוייבות כלפי עצמנו, מחויבות אמיתית של להשיג את מה שאנחנו רוצים. ברגע שאנחנו רושמים את הכל, בצורה ברורה ומוגדרת, עם תאריך יעד והכל, זה גורם לנו לפעול ולהתנהג אחרת, זה מייצר אחריות ומחוייבות.

אפשר גם למצוא שותף מחוייבות – אדם שמאמין בנו ומאתגר אותנו– בין אם זה חבר, מכר, שותף, קרוב משפחה או מאמן, לשתף אותו בחלום שכתבנו ולהתחייב להגשמתו.

אז פעם הבאה כשאתם מציבים לעצמכם מטרות או חושבים על חלומות, תמצאו זמן פנוי ורגוע, שבו ופשוט תרשמו אותם, בפרטי פרטים, תגדירו מה בדיוק אתם רוצים, שימו דדליין, תצרו את החיבור עם היקום, שחררו את התודעה שלכם וצאו לדרך להגשים אותם.

שתפו אותי כיצד טיפים אלו עזרו לכם לנוע לקראת הגשמת חלומות ומטרות שלהם.

דיאנה בן צבי

מנטורית להצלחה והגשמה עצמית

http://www.dianabenzvi.com/date-with-yourself-3-days-seminar

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/151006 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151010 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151354 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151074 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151031 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141264 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142251 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192104 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191926 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191965 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173110 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172596 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172703 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172575 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica