חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עצות שימושיות לבחירת דלתות כניסה לבית

דלתות כניסה לביתמיוצרות ומעוצבות כיום תוך שימוש במגוון חומרי גלם איכותיים יותר או פחות.קיימים דגמים אשר מיוצרים בעבודת יד תוך גילוף עץ או עבודות עיצוב מיוחדותבמתכת וזכוכית. את הדלתות ניתן להזמין על פי מידות סטנדרטיות וגם במידותמיוחדות על פי הזמנה מיוחדת. נציין כי הדלתות המעוצבות משלבות גם מנעוליםחזקים, בריחים עשויים פלדה חזקה מאוד ושאר אביזרי מיגון, העיצוב אינו גורעמעמידות הדלת או רמת הבטיחות.

דלתות כניסה עשויות עץ מלא

שימוש בעץ מלא מביא עמו יתרונות רבים כמועמידות, מראה יוקרתי ואווירה חמימה וביתית. יחד עם זאת, כאשר בוחרים דלתותכניסה, ייתכן כי העץ אינו החומר המתאים. חשוב לדעת כי לא כל סוגי העץמגלים עמידות בפני רטיבות או חשיפה ממושכת אל השמש. על כן, דלתות עשויות עץמלא מתאימות בעיקר לבנייני מגורים או דלתות פנים. נציין כי קיימים דגמים עשויים עץ מלא הכוללים ציפויים ההופכים אותם עמידים גם בתנאי מזג אוויר לח וקרני שמש חזקות.

רהיטים, דלתות ושאר מתקנים עשויים עץ מלאיש לבנות תוך שימוש בטכניקות המאפשרות את חיטוי העץ ואטימתו מפני חדירתלחות. בחירת סוג העץ משמעותית גם כן לקביעת עמידות המתקן לטווח הארוך. איןכל ספק כי דלתות עץ מלא משתלבות נהדר עם זכוכית ופלדה, כאשר העבודה מתבססתעל בחירה נכונה של חומרי גלם איכותיים, התוצאה הסופית מרהיבה ומאודאיכותית.

מנגנון הנעילה של הדלת

הפרמטר החשוב ביותר בכל דלת כניסה הואהנעילה. התאמה מוקדמת בין מנגנון הנעילה ועיצוב הדלת תוכל למנוע קשייםעתידיים. מנעול חשמלי ידרוש תשתית מתאימה. טרם התקנת הדלת ובחירת הדגם ישלקבוע האם מנגנון הנעילה יהיה ידני או חשמלי. קיימים דגמים המשלבים רקמנגנונים של נעילה ידנית מול אחרים המיועדים לנעילה חשמלית.

התאמת הדלת לפתח הכניסה

רוב הבתים בישראל כוללים פתח כניסהסטנדרטי, הגדלים ברובם זהים. פתחי דלתות לא שגרתיים ניתן למצוא בעיקר בבתיםפרטיים המשלבים דלתות כפולות. ייצור דלתות כניסה על פי מידות ספציפיות מתבצע תחת הזמנה אישית. ייתכן כי ההזמנה תדרוש המתנהממושכת יותר, דלתות במידות מיוחדות לא נמצאות במלאי השוטף.

כניסת אור טבעי אל החדר

חדרים חשוכים ניתן להאיר תוך שימושבדלתות זכוכית חלבית אטומה או דלתות זכוכית שקופה. קרני האור יחדרו אל החדרבאמצעות הדלת. נדגיש כי בחירה בזלת בעלת דרגת שקיפות גבוהה גורעת מתחושתהפרטיות של דיירי הבית או המשרד. בהתאם לכך, דלתות זכוכית שקופות אינןמתאימות לכל חדר. הן נפוצות בעיקר במשרדים, בחדרי רחצה ביחידת הורים,במרפסות. פרמטר נוסף אשר דורשת התייחסות בבחירת הדלת המתאימה הוא בידודמפני רעש. קיימות דלתות אשר מצמצמות מעבר של רעשים מול אחרות אשר אינןמספקות כל בידוד אקוסטי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

קובי פרי - מנהל תוכן לאתרים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קובי פרי

מאת: קובי פריניקיון16/12/15540 צפיות
לנקות את הדירה זו פעולה שאין ספק שהיא חשובה. ניקוי הדירה יבטיח לכם שהות נעימה בה, וימנע ממנה להתיישן ולהתבלות בקצב גבוה מהרגיל.

מאת: קובי פריבניין ואחזקה - כללי13/10/15510 צפיות
נזקי מים, הם ללא ספק נזקים עצומים שיכולים לגרום נזק רב לקירות הבית ולגרום למחלות וזיהומים רבים, לכן ישר כאשר אתם מזהים רטיבות או פטריית מים על הקיר או התקרה, הזמינו במהירות בעל מקצו שיבצע איתורנזקימיםבאמצעותגלאיאלקטרוני.

מאת: קובי פרישיער08/06/15575 צפיות
גברים ונשים כאחד (וכאחת) משתמשים בסכיני גילוח- מי יותר ומי פחות. יש המסתפקים בסכיני גילוח חד פעמיים ויש המשתמשים בהם בשל שמירתם הקפדנית אל תנאי היגיינה מיטביים.

מאת: קובי פרישמלות כלה ובגדי חתן30/01/15707 צפיות
איזו נערה לא חולמת על שמלת הכלה שלה עוד מגיל הגן? איזו כלה לעתיד לא שואפת כי השמלה המושלמת תהיה מקורית ונוחה וגם תבטא את הצדדים היפים באישיות ובמבנה הגוף שלה?

מאת: קובי פריבניין ואחזקה - כללי03/10/141777 צפיות
אם אתם מתגוררים בבניין משותף, חשוב לכם ודאי לשמור על מראהו וליהנות מסביבה מטופחת ויפה. אולם, בניינים משותפים רבים אינם מתוחזקים כהלכה, בדרך כלל, ואינם זוכים לטיפול המתאים לצורך שמירה על המראה הנקי והמטופח שלהם. ניתן למצוא בניינים רבים במצב מוזנח, מלוכלך מאד וגם כאלה הסובלים מקירות מקולפים. אחד הפתרונות הטובים ביותר כדי לחדש ולרענן את מראהו של הבניין, הוא באמצעות צביעת חדר המדרגות שלו. איך עושים את זה נכון? הנה התשובה לכך.

מאת: קובי פריקידום אתרים13/09/14551 צפיות
שיווק באינטרנט צריך להביא בחשבון את קהל היעד של העסק, ובהתאם לו לבחור את הדרך הנכונה ל-פרסום באינטרנט

מאת: קובי פריבניין ואחזקה - כללי11/09/141298 צפיות
אטום הגגות הוא בין עבודות האיטום החשובות ביותר בבנין. חשיפתו של הגג לגשמים, לקרינה, ולשוני טמפרטורות היא רבה ביותר. טיב האיטום תלוי קודם כל ברמת בעלי המקצוע המישמים אותו ובסוג האיטום תכנון ובניית הקונסטרוקציה של המבנה ימנע שקיעות יסודות וסדקים.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי04/12/19532 צפיות
עד גיל מסוים, סידור ארון ילדים נמצא תחת האחריות של ההורים. הילדים לא יכולים, לא יודעים, הם לא בגיל המתאים בשביל לעשות את זה. משלב מסוים, בדרך כלל זה מגיע אחרי גיל 12-13, הילד כבר אחראי לסדר את ארון הבגדים שלו. למרות שבמקרים רבים, הורים בפרט אימהות, נוהגים לעשות את זה עבורו, לפחות עד הצבא ואולי גם במהלך שירותו הצבאי, זאת מתוך מחשבה, שאם הם לא יעשו את זה, הארון יישאר מבולגן והוא לא ימצא שום בגד

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי02/12/19537 צפיות
כמעט בכל בית בישראל ובכלל, אפשר למצוא לפחות ארון ספרים אחד. בין אם מדובר בארון ספרי פרוזה, ספרי שירה, ספרי טיולים, ספרי דת או כל סוג אחר של ספרים. במקרים רבים, ארונות ספרים ממוקמים בסלון או קרוב לסלון, יש מקרים בהם הארון ממוקם בחדר עבודה, חדרי שינה ובמקומות אחרים. זה תלוי בסגנון העיצוב של הבית וכן בדרך בה בוחרים להציג את הספרים.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19576 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי04/11/19522 צפיות
ובכן, הסיבה עבור צביעה של רצפה היא כזו שלא נועד לשימוש של אדם פרטי, אלא יותר עבור שטחים אחרים, שהם שימושיים עבור הציבור או בעלי עסקים שעבורם הצביעה רלבנטית לרצפה.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19549 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי31/07/19726 צפיות
הבעיה היחידה של מתכת היא האפשרות שתיווצר עליה חלודה במידה ומתפתחת קורוזיה, אך גם את זה ניתן לפתור על ידי אקט חכם של מניעה.

מאת: מאיה אהרונוביץבניין ואחזקה - כללי12/06/19881 צפיות
כיצד לשמור על פעולתם של שערים חשמליים ופתרון תקלות עיקריות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica