חפש מאמרים:
שלום אורח
13.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מצלמות במעגל סגור

מצלמות במעגל סגור הן הביטחון שלנו. המצלמות מאפשרות לנו לעקוב אחר המתרחש בעסק או בבית. מצלמות במעגל סגור הופכות להיות פופולאריות בעסקים רבים ובבתים בשל היכולת להרתיע ולעקוב אחר המתרחש גם שאנו לא נמצאים במקום. כיום ניתן למצוא סוגים שונים של מצלמות במעגל סגור: מצלמות אינפרא אדומה, מצלמות כיפה, מצלמות נסתרות, מצלמות דמה ועוד. בחירת המצלמה יש לעשות בהתאם לצרכים שלנו.

מצלמות במעגל סגור מבוססות על מכשיר הקלטה NVR (Network Video Recorder). מערכת NVE פועלת ללא צורך במחשב. המערכת מקליטה את המתרחש על דיסק קשיח למשך חודש או יותר בהתאם לנפח של הדיסק.

התקנת מצלמות במעגל סגור

כיום ניתן למצוא סוגים שונים של מצלמות במעגל סגור בעלות איכויות שונות. מצלמות המאפשרות לראות בזמן אמת ולהקליט, מצלמות המגיעות עם מיקרופון המאפשר לשמוע את המתרחש. בחירת מצלמות במעגל סגור יש לעשות בהתאם לצרכים שלכם. עליכם להגדיר מהי מטרת הצילום: לראות את המתרחש או גם לשמוע, האם האדם שאותו אתם מקליטים יודע על המצלמה או שאתם צריכים לשים מצלמה נסתרת. האם אתם רוצים לחבר את המצלמות למחשב או למכשיר המקליט את המתרחש, כמה מצלמות אתם זקוקים וכדומה.

התקנת מצלמות במעגל סגור כוללת העברת כבל חשמל וכבל שידור מהמחשב או מהממיר ישירות לכל מצלמה. חשוב לשים לב כי מצלמות האבטחה איכותיות. ישנן מצלמות אבטחה אלחוטיות אך יש לקחת בחשבון שהן יקרות יותר.

בחירת מערכת מצלמות במעגל סגור

מצלמות במעגל סגור הן הביטחון שלנו. המצלמות מאפשרות לנו לעקוב אחר המתרחש בעסק או בבית. מצלמות במעגל סגור הופכות להיות פופולאריות בעסקים רבים ובבתים בשל היכולת להרתיע ולעקוב אחר המתרחש גם שאנו לא נמצאים במקום.  כיום ניתן למצוא סוגים שונים של מצלמות במעגל סגור: מצלמות אינפרא אדומה, מצלמות כיפה, מצלמות נסתרות, מצלמות דמה ועוד. בחירת המצלמה יש לעשות בהתאם לצרכים שלנו.

מצלמות במעגל סגור מבוססות על מכשיר הקלטה NVR (Network Video Recorder). מערכת NVE פועלת ללא צורך במחשב. המערכת מקליטה את המתרחש על דיסק קשיח למשך חודש או יותר בהתאם לנפח של הדיסק.

התקנת מצלמות במעגל סגור

כיום ניתן למצוא סוגים שונים של מצלמות סגורות בעלות איכויות שונות. מצלמות המאפשרות לראות בזמן אמת ולהקליט, מצלמות המגיעות עם מיקרופון המאפשר לשמוע את המתרחש. בחרית מצלמות במעגל סגור יש לעשות בהתאם לצרכים שלכם. עליכם להגדיר מהי מטרת הצילום לראות את המתרחש או גם לשמוע, האם האדם שאותו אתם מקליטים יודע על המצלמה או שאתם צריכים לשים מצלמה נסתרת. האם אתם רוצים לחבר את המצלמות למחשב או למכשיר המקליט את המתרחש, כמה מצלמות אתם זקוקים וכדומה.

ההתקנה כוללת העברת כבל חשמל וכבל שידור מהמחשב או מהממיר ישירות לכל מצלמה. חשוב לשים לב כי מצלמות האבטחה איכותיות. ישנן מצלמות אבטחה אלחוטיות אך יש לקחת בחשבון שהן יקרות יותר.

בחירת מערכת מצלמות במעגל סגור

בחירת מצלמות אבטחה איכותיות תשפיע על איכות השידור, והתמונות שאותן תפיקו למעקב. לכן כשבוחרים להרכיב מצלמות במעגל סגור יש לשים לב למספר פרטים. חשוב לבחור מערכת הקלטה המתחברת למערכת 25 פריים על מנת לשמור על קצב הקלטה  מהיר ולא לראות הקלטה של תמונות קופצות. למשל, אם נרצה לחבר 4 מצלמות למערכת ההקלטה נבחר בכרטיס DVR או במכשיר הקלטה. קחו בחשבון שככל שנגדיל את מספר המצלמות קצב ההקלטה יירד. ההמלצה שלנו היא לקנות מכשיר המאפשר הקצב הקלטה של 100 FPS  למצלמה.

חברת אקטיב סקיורטי עובדת עם מצלמות באיכות הגבוהה ביותר. אנו משווקים ומתקינים מצלמות אבטחה, בנוסף אנו מעניקים שירות באמצעי המיגון השונים כגון: מערכות אזעקה קווית ואלחוטית, התקנת אינטרקום ועוד. אקטיב סקיורטי בעלת ניסיון רב בתחום ומספקת ייעוץ מקצועי ומדויק, שירות אדיב ומקצועי במהלך התקנה והדרכה צמודה על תפעול המצלמות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אפמסטר מתמחה בבנית אתרים, בניית חנות וירטואלית, קידום אתרים, בניית דפי נחיתה, פרסום ממומן, פרסום ביוטיוב וכדומה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נט מדיה- בניית אתרים

מאת: נט מדיה- בניית אתריםהדברה12/03/191736 צפיות
חברת הדברה תדאג שהבית יהיה נקי מכל האורחים הלא רצויים בין אם מדובר בתיקנים, עכברים או פשפש המיטה. אבל על מנת שאכן כך יקרה חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית.

ענף שירותי האחסנה הוא תחום רחב של אחסון ציוד לעסקים, אחסון תכולת דירה, השכרת מכולות או אחסנה במכולות. היכן, כמה ומה כדאי לבדוק קודם.

מאת: נט מדיה- בניית אתריםקידום אתרים08/05/14951 צפיות
קידום אתרים משמעו להביא את האתר לראש תוצאות החיפוש במנועי החיפוש ובראשם גוגל. קידום אתרים שהינו מאסיבי או קידום אתרים שגוי יכול להביא לתוצאות ההפוכות, ואף עלולות להביא לכך שהאתר יורחק מתוצאות החיפוש. חשוב לפנות לחברת קידום המתמחה בתחום והיכולה להתחייב לתוצאות.

מאת: נט מדיה- בניית אתריםהפקות אירועים08/05/14943 צפיות
מתכננים אירוע בטבע? יום כיף לעובדים. שירותים ניידים הוא צורך בסיסי, עם זאת אין להתפשר על רמת השירותים והשירות.

מאת: נט מדיה- בניית אתריםבניית אתרים19/03/14968 צפיות
האם יש צורך שלכל אחד שיש לו עסק יהיה אתר תדמיתי? התשובה ללא ספק כן. אתר אינטרנט בעל יתרונות רבים לקידום העסק שלכם ומהווה אפשרות לגייס לקוחות חדשים, להציע שירותים ללקוחות קיימים ועוד.

מאת: נט מדיה- בניית אתריםעסקים - כללי26/01/14960 צפיות
כל אחד מאיתנו נזקק לשירותי הובלות, למעבר דירה או משרד. מאמר זה בא לשפוך אור איך לבחור חברה מקצועית וסימנים שיעזרו לכם לזהות כאלה שאינם מקצועיים.

מאת: נט מדיה- בניית אתריםאדריכלות18/12/131289 צפיות
החלטה 979 נועדה לעדן ולהסדיר את זכויותיהם של החקלאים בקרקע ושימושים החורגים בקרקע חקלאית. קראו על החלטה 979 ועל משמעות החלטה זו על המושבים והקיבוצים.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: בנימין קלינגראבטחת הבית15/11/201613 צפיות
5. בטיחות, ביטחון ושעת חירום 5.1 בטיחות 5.1-52 סידורי בטיחות במבני מוסדות החינוך מבוא תמצית ההנחיות בחוזר זה נועדו לאדריכלים, למהנדסים, לאנשי בטיחות, לאנשי חינוך ולכל מי שמטפלים בבטיחות בתכנון מוסדות חינוך, בתי ספר וגני ילדים. הן באות להוסיף על החוקים, על התקנות ועל התקנים, ומפרטות את הוראות המשרד המחייבות בנוגע לתנאים הפיזיים של מבני חינוך. התוקף: החל מ-1 בפברואר 2013. התחולה: כלל מערכת החינוך. הסטטוס: החלפה. חוזרים קודמים באותו נושא** - סעיף 131 בחוזר מה/4, "שמירה על אצבעו

מאת: nirאבטחת הבית13/10/201308 צפיות
תמיד רצית לדעת למה מצלמה אחת יותר יקרה מהשנייה? מה זה TVL ומה זה WDR, כנסו לכתבה הבאה והעשירו את הידע שלכם.

מאת: רוניאבטחת הבית07/10/201178 צפיות
מנעולים על סוגיהם השונים הינם חלק בלתי נפרד מחיינו, ורובנו ניתקל בשלב כזה או אחר במנעול שלא נוכל לפתוח. במקרים אלו, שירותיהם של פורצים מקצועיים יכולים להיות יעילים ביותר עבורנו. אחד המקרים בהם שירותי פריצה מקצועיים יכול להיות חשוב ביותר הינו מקרה של פריצת כספות.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/191531 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/191957 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/181787 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/181437 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica