חפש מאמרים:
שלום אורח
08.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תוכנית 3700, מחירי הנדל"ן במרכז במגמת עליה מתמדת

תוכנית 3700, מחירי הנדל"ן במרכז במגמת עליה מתמדת

תחום הנדל''ן בישראל זכה לכותרות מרובות בעיתונים בשנים האחרונות, כאשר כמעט בכל המקרים ההקשר הוא עליית המחירים הדרסטית המאפיינת אותו. הדברים אמורים,

במידה רבה, לגבי אזור המרכז, שהוא גם המבוקש ביותר למגורים בישראל. אז מדוע המחירים עולים? מהן ההשלכות של כך? ואיך תוכנית 3700 קשורה לכך?

תוכנית 3700, כל הסיבות לעליית המחירים

עוד לפני שמדברים על תוכנית 3700 ותוכניות נדל''ן אחרות באזור המרכז, ראוי למפות את שדה המשחק אליו נכנסנו, ולהתבונן במבט השוואתי על עליית המחירים.

אם משווים את העת הנוכחית לשנים עברו, כאמור, המחירים גבוהים בעשרות אחוזים, וזאת עקב סיבות מגוונות: פער עצום בין היצע לביקוש, הליך בירוקרטי מתיש (הכולל הפשרה ארוכה של קרקעות חקלאיות), ניסיון של היזמים והקבלנים לגרוף רווחים על חשבון הרוכשים ועוד.

אלו הן מגמות המאפיינות את מדינת ישראל כמכלול, אם כי באזור המרכז התמונה מובהקת עוד יותר. מדי שנה, אינספור משפחות, צעירים ויחידים מעוניינים לעבור להתגורר במרכז, האזור בו מרוכזים מרבית העסקים במדינת ישראל,

מוסדות ציבוריים למכביר ושלל אפשרויות בילוי ופנאי. הדבר יוצר ביקוש הגדול מההיצע,  כשלא ברורות אפשרויות ההתרחבות, מבחינת המפה הנדל''נית. בתל אביב, למשל, העתודה היחידה של קרקעות חקלאיות שנותרה היא בצפון העיר, בסמוך לחוף הים, אזור עליו בדיוק רוקמת עור וגידים תוכנית 3700 האטרקטיבית.

תוכנית 3700, תנאים אידיאליים למשקיעים

עליית המחירים המאפיינת את אזור המרכז, ללא ספק, משפיעה על חייהם של רבים. לא כולם נותנים על כך את הדעת, אבל העלייה היא בבחינת חדשות טובות עבור אוכלוסיית המשקיעים.

זאת מכיוון שרכישת נכס נדל''ן בעת הנוכחית, על כל שכן רכישת קרקע חקלאית, כמעט שתבטיח רווחים, אפילו מרשימים, בעתיד הנראה לעין, כאשר ערכם של הנכסים ימשיך לעלות.

כבר כיום, ניתן למצוא באזור המרכז מספר פרוייקטים מסקרנים במיוחד, שמושכים אליהם לא מעט משקיעים. כזו בדיוק היא תוכנית 3700, הממוקמת, כאמור, באזור הצפון מערבי של תל אביב.

תוכנית 3700 נועדה לפתח את האזור שבין שדה דב בדרום תל אביב לבין הגבול של תל אביב עם הרצליה מצפון. על פי התכנון, תוכנית 3700 תכלול כ-12,000 יחידות דיור, כ-150,000 מ''ר למטרות תעסוקה, כ-70,000 מ''ר למסחר, כ-50,000 מ''ר למלונאות ועוד.

הצפי הוא שהאזור המפותח במסגרת תוכנית 3700 יהפוך לאחד המבוקשים על מפת ישראל, כבר בעתיד הנראה לעין, מה שיביא לעליית מחירים משמעותית של כל נכס ונכס הנמנה על תוכנית 3700.

אנשים הרוכשים כעת קרקע חקלאית באזור זה, במחיר שווה לכל נפש, יכולים להתקרב לעבר ההשקעה המשתלמת ביותר של חייהם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

רילטי אקזקיוטיב שיווק נדל"ן בארץ ובעולם

רחוב התע"ש 10, קומה 11, מתחם הבורסה ר"ג

טל 03-7719050

פקס 03-7719069

מייל:  office3@rexe-pro.co.il


 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רילטי אקזקיוטיב שיווק נדל"ן בארץ ובעולם

מכל השקעה, באשר היא, אנחנו מצפים לתשואות גבוהות ככל האפשר, יחד עם רמת סיכון מינימלית. גם אם בכל השקעה יש סיכון מסוים, אפשר למצוא כאלה שמעלות את הסבירות לגריפת הרווחים הנאה בצורה ניכרת. רכישת קרקע להשקעה נכנסת לתמונה בנקודה הזו בדיוק. מהם יתרונות הרכישה? ולמה פרוייקט ח 500 בחולון נחשב לאחד המומלצים בתחום?

בשנים האחרונות, אנו עדים לעליית מחירים משמעותית, המשפיעה עלינו בכל היבט והיבט של החיים. תנאים אלה הופכים את החיים שלנו למורכבים יותר, אך גם מהווים פתח ללא מעט הזדמנויות עסקיות. השקעות נדל''ן נכנסות לתמונה בנקודה הזו בדיוק, והן מהוות אחת הטרנדים המשמעותיים ביותר כיום בקרב ישראלים. הנה כל מה שחשוב שתדעו על הנושא, כולל התייחסות ניכרת לפרוייקט ח 500 בחולון, אחת הבשורות המרכזיות עבור משקיעים כיום.

האמרה הידועה גורסת כי המוח הישראלי ממציא פטנטים. אלא שבפועל, היצירתיות שלו באה לידי ביטוי מוחשי הרבה יותר בתחומים רבים אחרים של החיים: יזמות והשקעות, למשל. הדברים אמורים בעיקר בכל הנוגע לתחום הנדל''ן בישראל, בו נעשים נסיונות רבים של ישראלים, לא מעט מהם מוצלחים במיוחד.

כיום, כשהוצאות המחיה עולות מדי שנה, המשכורת שלנו לא תמיד מספיקה על מנת להתקיים בכבוד. זה בדיוק הרגע שלא מעט אנשים מחפשים פתרונות הכנסה אחרים, ופונים לתחום ההשקעות. זו גם הנקודה בה עולה מחלוקת מרכזית אחת, והיא לגבי אופן ההשקעה.

תחום הנדל''ן הפך, במרוצת השנים, למבוקש מאד בקרב משקיעים. לא קשה יתר על המידה למצוא סיפורים על אנשים שגרפו רווחים משמעותיים מהשקעות מוצלחות בתחום הנדל''ן, כאשר גם הסיכון הנמוך יחסית של ההשקעות מהווה יתרון. אלא שכאשר נכנסים לעובי הקורה, מבינים שאפיקי ההשקעה האפשריים בנדל''ן אינם בהירים בהכרח. אז איך ניתן להפיק רווחים מנכסי נדל''ן? ומדוע פרוייקט ח 500 בחולון מושך אליו לא מעט משקיעים כיום?

בשנים האחרונות, תחום הנדל''ן עלה פעמים רבות לכותרות העיתונים בישראל. לרוב, ההתבוננות עליו נעשית מנקודת מבט השוואתית – המצב כיום ביחס לשנים עברו – או בהתייחס לקשיים של משפחות וזוגות בישראל לרכוש דירה בעת הנוכחית, בייחוד באזור המרכז. אלא שאין ספק שמדובר בתחום רחב לכל הדעות, עם נקודות שאינן מובנות מאליהן כלל. הנה כל מה שחשוב לדעת על התחום, כולל התייחסות אל תוכנית 3700, מהמסקרנות כיום בישראל

תחום ההשקעות מושך אליו, מדי שנה, מספר הולך וגובר של ישראלים. בכל אחד מהמקרים, מטרת העל היא למצוא את ההשקעה האידיאלית: זו שתאפשר לגרוף את הרווחים הגבוהים ביותר, ורצוי עם רמת סיכון מינימלית ככל האפשר. בעיני לא מעט מומחים, התחום שמתקרב במידה הרבה ביותר להגדרה הזו הוא תחום הנדל'ן. לפניכם סקירה מקיפה של כל מעלות ההשקעה הנדל''ן, עם דגש מיוחד על תוכנית 3700, מהמסקרנות כיום על מפת ישראל.

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן

מאת: טלנדל"ן04/09/182295 צפיות
יזם הנדל"ן אלדד פרי, העומד בראש קבוצת אלדד פרי, סבור כי הביקוש הגובר להשקעות בענף הנדל"ן המסחרי, ובייחוד הביקוש המוגבר מצד משקיעים לרכישת משרדים להשקעה

מאת: טלנדל"ן20/08/182314 צפיות
קבוצת אלדד פרי, מהבולטות בענף הנדל"ן בישראל, מציגה שורה של מינויים חדשים ומבטיחים אשר נועדו, לדבריו של אלדד פרי, יו"ר הקבוצה, לעבות את שדרתה הניהולית של הקבוצה.

מאת: טלנדל"ן16/07/182367 צפיות
התחדשות עירונית לכל גווניה זוכה לתהודה רבה בישראל, כשרבים רואים בה את הדרך הריאלית ביותר לשיפור מצב הדיור בארץ.

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/181726 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: טלנדל"ן10/06/181222 צפיות
התנודתיות המאפיינת כיום את עולם ההשקעות הפיננסי מביאה לעלייה מתמדת באחוזי ההשקעה בנדל"ן. היציבות, התשואה הפוטנציאלית הגבוהה...

מאת: עופר שלונדל"ן18/05/18951 צפיות
כמה מכם מעוניינים להתחיל להשקיע בעולם הנדל״ן אבל לא יודעים איך ואיפה להתחיל? איך לאתר נכס טוב שיעניק תשואה טובה בעתיד, איפה נמצאות ההזדמנויות הגדולות, וכמה עליכם להשקיע?

מאת: דודישנדל"ן16/03/181430 צפיות
דירות בנווה צדק תמיד הרגישו לי אפופות קסם כלשהו, משהו אקזוטי, זר, לקוח מאגדה אפילו. ובתור אחת שהחלום שלה הוא לחיות בתוך פנטזיה, תמיד נמשכתי מאד לשכונה הזאת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica