חפש מאמרים:
שלום אורח
06.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ח 500 בחולון, יזמות השקעות ונדלן מניב בישראל

ח 500 בחולון, יזמות השקעות ונדל"ן מניב בישראל

האמרה הידועה גורסת כי המוח הישראלי ממציא פטנטים. אלא שבפועל, היצירתיות שלו באה לידי ביטוי מוחשי הרבה יותר בתחומים רבים אחרים של החיים:

יזמות והשקעות, למשל. הדברים אמורים בעיקר בכל הנוגע לתחום הנדל''ן בישראל, בו נעשים נסיונות רבים של ישראלים, לא מעט מהם מוצלחים במיוחד.

הנה כל מה שחשוב לדעת על התחום, ופרוייקט משמעותי אחד שמאפשר תמורות נאות במיוחד ליוזמים –

פרוייקט ח 500 בחולון.

ח 500 בחולון, כל ההיבטים של השקעות בנדל''ן

כשמדברים על השקעות בנדל''ן, נכנסים לתחום רחב לכל הדעות, הכולל בתוכו מספר אפיקי השקעה. אופציה ראשונה, הנחשבת לפופולארית במיוחד, היא לרכוש קרקע חקלאית, במחיר נמוך לכל הדעות.

גריפת הרווחים אפשרית עם מכירתו של הנכס המוקם על הקרקע לאחר מכן, כאשר ההפשרה מביאה לעליית המחיר בצורה ניכרת, ועקב כך גם לרווחים פוטנציאליים מרשימים במיוחד.

סוג אחר של השקעות מכניס לתוכו נכסים המוגדרים כ"מניבים", כלומר, כאלה המגלמים בתוכם רווח עבור המשקיעים בהם.

נכסים יכולים להניב רווחים דרך מכירה שלהם, וזאת כאשר ערכם עולה עם הזמן: בישראל הנוכחית, על רקע הפיתוח המתמיד ועליית המחירים בתחומי הנדל''ן, זהו תרחיש הגיוני בהחלט.

ניתן לקבל גם רווחים "פסיביים" יותר באמצעות הנכס, וזאת בצורה של השכרה שלו, וקבלת תשואות במסגרת שכר הדירה. ישראלים רבים עושים זאת על מנת לשפר את מאזן ההכנסות שלהם מדי חודש.

פרוייקט אחד שמגלם בתוכו יזמות: ח 500 בחולון

פרוייקט ח 500 בחולון נחשב לאחד המסקרנים על מפת הנדל''ן בישראל, ולא קשה להבין מדוע.

פרוייקט ח 500 בחולון, שאושר כבר על ידי הועדה המחוזית, משתרע על פני כ-4,000 דונמים, עליהם כ-5,000 חלקות קרקע – כל אחת מהן מגלמת הזדמנות יוצאת מן הכלל עבור המשקיעים הפוטנציאליים. על פי התכניות, צפוי פרוייקט ח 500 בחולון לכלול בתוכו, בסוף הדרך, כ-13,700 תושבים, שיתגוררו הן במבנים בבנייה רוויה (החלק הארי של המבנים) והן בבתים צמודי קרקע.

ההזדמנות שמציע פרוייקט ח 500 בחולון, לכן, היא כמעט חד פעמית.

מחירי ההשקעה הראשונית, בייחוד כשמדובר על קרקע חקלאית, הם נמוכים לכל הדעות, כאשר לפי כל התחזיות עליית המחירים הצפוייה לאחר מכן תהיה משמעותית במיוחד, ותאפשר את הרווחים הגבוהים להם מצפים.

הביקוש לפרוייקט ח 500 בחולון, הממוקם במיקום אידיאלי בלב גוש דן, גבוה אף הוא, מה שמגדיל את אפשרות המכירה העתידית של הנכסים, וגם את המחירים הצפויים שבהם.

כל אלה מאפשרים להסיק כי יזמים הבוחרים להשקיע בפרוייקט ח 500 בחולון נמצאים בנקודת פתיחה מצוינת


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

רילטי אקזקיוטיב שיווק נדל"ן בארץ ובעולם

רחוב התע"ש 10, קומה 11, מתחם הבורסה ר"ג

טל 03-7719050

פקס 03-7719069

מייל:  office3@rexe-pro.co.il


 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רילטי אקזקיוטיב שיווק נדל"ן בארץ ובעולם

מכל השקעה, באשר היא, אנחנו מצפים לתשואות גבוהות ככל האפשר, יחד עם רמת סיכון מינימלית. גם אם בכל השקעה יש סיכון מסוים, אפשר למצוא כאלה שמעלות את הסבירות לגריפת הרווחים הנאה בצורה ניכרת. רכישת קרקע להשקעה נכנסת לתמונה בנקודה הזו בדיוק. מהם יתרונות הרכישה? ולמה פרוייקט ח 500 בחולון נחשב לאחד המומלצים בתחום?

בשנים האחרונות, אנו עדים לעליית מחירים משמעותית, המשפיעה עלינו בכל היבט והיבט של החיים. תנאים אלה הופכים את החיים שלנו למורכבים יותר, אך גם מהווים פתח ללא מעט הזדמנויות עסקיות. השקעות נדל''ן נכנסות לתמונה בנקודה הזו בדיוק, והן מהוות אחת הטרנדים המשמעותיים ביותר כיום בקרב ישראלים. הנה כל מה שחשוב שתדעו על הנושא, כולל התייחסות ניכרת לפרוייקט ח 500 בחולון, אחת הבשורות המרכזיות עבור משקיעים כיום.

כיום, כשהוצאות המחיה עולות מדי שנה, המשכורת שלנו לא תמיד מספיקה על מנת להתקיים בכבוד. זה בדיוק הרגע שלא מעט אנשים מחפשים פתרונות הכנסה אחרים, ופונים לתחום ההשקעות. זו גם הנקודה בה עולה מחלוקת מרכזית אחת, והיא לגבי אופן ההשקעה.

תחום הנדל''ן הפך, במרוצת השנים, למבוקש מאד בקרב משקיעים. לא קשה יתר על המידה למצוא סיפורים על אנשים שגרפו רווחים משמעותיים מהשקעות מוצלחות בתחום הנדל''ן, כאשר גם הסיכון הנמוך יחסית של ההשקעות מהווה יתרון. אלא שכאשר נכנסים לעובי הקורה, מבינים שאפיקי ההשקעה האפשריים בנדל''ן אינם בהירים בהכרח. אז איך ניתן להפיק רווחים מנכסי נדל''ן? ומדוע פרוייקט ח 500 בחולון מושך אליו לא מעט משקיעים כיום?

בשנים האחרונות, תחום הנדל''ן עלה פעמים רבות לכותרות העיתונים בישראל. לרוב, ההתבוננות עליו נעשית מנקודת מבט השוואתית – המצב כיום ביחס לשנים עברו – או בהתייחס לקשיים של משפחות וזוגות בישראל לרכוש דירה בעת הנוכחית, בייחוד באזור המרכז. אלא שאין ספק שמדובר בתחום רחב לכל הדעות, עם נקודות שאינן מובנות מאליהן כלל. הנה כל מה שחשוב לדעת על התחום, כולל התייחסות אל תוכנית 3700, מהמסקרנות כיום בישראל

תחום ההשקעות מושך אליו, מדי שנה, מספר הולך וגובר של ישראלים. בכל אחד מהמקרים, מטרת העל היא למצוא את ההשקעה האידיאלית: זו שתאפשר לגרוף את הרווחים הגבוהים ביותר, ורצוי עם רמת סיכון מינימלית ככל האפשר. בעיני לא מעט מומחים, התחום שמתקרב במידה הרבה ביותר להגדרה הזו הוא תחום הנדל'ן. לפניכם סקירה מקיפה של כל מעלות ההשקעה הנדל''ן, עם דגש מיוחד על תוכנית 3700, מהמסקרנות כיום על מפת ישראל.

גם אתם שמעתם לא מעט סיפורים על אנשים שגרפו לכיסם רווחים גבוהים במיוחד בזכות השקעות נדל''ן מוצלחות. המשמעות הישירה היא שגם אתם מעוניינים להיכנס למים של עולם השקעות הנדל''ן. אלא שמדובר במים עמוקים במיוחד, שעה שנדרש לקחת החלטות מושכלות – בעיקר בכל הנוגע לעיתוי ההשקעה, למיקום הנכס ולסוגו. אז איך עושים את זה נכון? ומדוע תוכנית 3700 בצפון תל אביב היא רעיון מוצלח במיוחד?

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן

מאת: טלנדל"ן04/09/182289 צפיות
יזם הנדל"ן אלדד פרי, העומד בראש קבוצת אלדד פרי, סבור כי הביקוש הגובר להשקעות בענף הנדל"ן המסחרי, ובייחוד הביקוש המוגבר מצד משקיעים לרכישת משרדים להשקעה

מאת: טלנדל"ן20/08/182307 צפיות
קבוצת אלדד פרי, מהבולטות בענף הנדל"ן בישראל, מציגה שורה של מינויים חדשים ומבטיחים אשר נועדו, לדבריו של אלדד פרי, יו"ר הקבוצה, לעבות את שדרתה הניהולית של הקבוצה.

מאת: טלנדל"ן16/07/182366 צפיות
התחדשות עירונית לכל גווניה זוכה לתהודה רבה בישראל, כשרבים רואים בה את הדרך הריאלית ביותר לשיפור מצב הדיור בארץ.

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/181725 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: טלנדל"ן10/06/181222 צפיות
התנודתיות המאפיינת כיום את עולם ההשקעות הפיננסי מביאה לעלייה מתמדת באחוזי ההשקעה בנדל"ן. היציבות, התשואה הפוטנציאלית הגבוהה...

מאת: עופר שלונדל"ן18/05/18951 צפיות
כמה מכם מעוניינים להתחיל להשקיע בעולם הנדל״ן אבל לא יודעים איך ואיפה להתחיל? איך לאתר נכס טוב שיעניק תשואה טובה בעתיד, איפה נמצאות ההזדמנויות הגדולות, וכמה עליכם להשקיע?

מאת: דודישנדל"ן16/03/181427 צפיות
דירות בנווה צדק תמיד הרגישו לי אפופות קסם כלשהו, משהו אקזוטי, זר, לקוח מאגדה אפילו. ובתור אחת שהחלום שלה הוא לחיות בתוך פנטזיה, תמיד נמשכתי מאד לשכונה הזאת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica