חפש מאמרים:
שלום אורח
08.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ח 500 בחולון, מקורות הכנסה מנכסי נדלן

ח 500 בחולון, מקורות הכנסה מנכסי נדל"ן

תחום הנדל''ן הפך, במרוצת השנים, למבוקש מאד בקרב משקיעים. לא קשה יתר על המידה למצוא סיפורים על אנשים שגרפו רווחים משמעותיים מהשקעות מוצלחות בתחום הנדל''ן, כאשר גם הסיכון הנמוך יחסית של ההשקעות מהווה יתרון.

אלא שכאשר נכנסים לעובי הקורה, מבינים שאפיקי ההשקעה האפשריים בנדל''ן אינם בהירים בהכרח. אז איך ניתן להפיק רווחים מנכסי נדל''ן? ומדוע פרוייקט ח 500 בחולון מושך אליו לא מעט משקיעים כיום?

רכישת קרקע חקלאית (והמעלות של פרוייקט ח 500 בחולון)

האפשרות הראשונה לגרוף רווחים מתחום הנדל''ן, ובעיני רבים האפשרות המומלצת מכולן, היא לרכוש קרקע חקלאית.

במצב הזה, הרכישה הראשונית נעשית במחיר זול במיוחד, כאשר עליית המחיר של הקרקע – עלייה משמעותית לכל הדעות – מתבצעת רק לאחר מכן, שהקרקע מופשרת למגורים או לכל מטרה אחרת. את הקרקע או הנכס המוקם עליה אפשר למכור, כמובן, מה שמאפשר רווחים נאים במיוחד.

בעת בחירת קרקע חקלאית להשקעה, ראוי לתת את הדעת על המיקום שלה:

ככל שהאזור סמוך יותר לערים וליישובים קיימים, וככל שהפיתוח שלו מתייחס לתשתיות חיוניות (כבישים, מסחר, תעשיה וכיוצא בזה), כך גדלים הסיכויים להפשרה מהירה, כמו גם לעליית מחירים דרסטית לאחר מכן.

מהבחינה הזו, פרוייקט ח 500 בחולון נחשב לאחד המומלצים במיוחד.

פרוייקט ח 500 בחולון, שאושר כבר בועדה המחוזית, צפוי לכלול כ-13,700 יחידות דיור, שטחי מסחר ותעשיה ושטחים ציבוריים, המשתרעים כולם בעתודת הקרקע האחרונה של חולון. יחידות הדיור במסגרת פרוייקט ח 500 בחולון צפויות להשתרע על שטח של כ-4,070 דונמים, ובו צפויות להיות כ-5,000 חלקות קרקע חקלאית.

הצפי הוא ללא פחות מאשר כ-50,000 תושבים שצפויים להתגורר בעיר עם השלמת פרוייקט ח 500 בחולון, מה שיביא לעליית מחירים. לא מפתיע, לכן, מדוע פרוייקט ח 500 בחולון הוא אחת הבשורות הגדולות של תחום הנדל''ן בישראל כיום.

ח 500 בחולון, מכירת או השכרת נכס: אפשרויות לגיטימיות אחרות

לא רק רכישת קרקע חקלאית יכולה לסייע לקבלת רווח משמעותי דרך השקעות נדל''ן. אפשרות אחרת, הנוגעת הן לפרוייקטים חדישים דוגמת ח 500 בחולון והן לנכסים קיימים, היא פשוט לרכוש נכס נדל''ן קיים, ולמכור אותו כעבור מספר שנים.

במצב הזה, מתבססים על עליית המחירים באותו אזור, עלייה שצפויה כמעט בכל המקרים – אין לשכוח כי בטווח של עשרות שנים אחורנית, מחירי הנדל''ן בישראל רק עולים משנה לשנה.

דרך נוספת לקבל תמורות מהשקעות נדל''ן היא באמצעות השכרת נכסים קיימים, על בסיס חודשי, כאשר קהל היעד של המשכירים הוא בעיקר צעירים או סטודנטים

. במצב הזה, נדרש לדאוג לתחזוקת הנכס ולשימור שלו, בין ההשכרות או אפילו במהלכן, כאשר התמורה החיובית היא סכום חודשי, בגובה של אלפי שקלים, שמסייע בוודאי להתנהלות הכלכלית של המשקיעים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

רילטי אקזקיוטיב שיווק נדל"ן בארץ ובעולם

רחוב התע"ש 10, קומה 11, מתחם הבורסה ר"ג

טל 03-7719050

פקס 03-7719069

מייל:  office3@rexe-pro.co.il


 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רילטי אקזקיוטיב שיווק נדל"ן בארץ ובעולם

מכל השקעה, באשר היא, אנחנו מצפים לתשואות גבוהות ככל האפשר, יחד עם רמת סיכון מינימלית. גם אם בכל השקעה יש סיכון מסוים, אפשר למצוא כאלה שמעלות את הסבירות לגריפת הרווחים הנאה בצורה ניכרת. רכישת קרקע להשקעה נכנסת לתמונה בנקודה הזו בדיוק. מהם יתרונות הרכישה? ולמה פרוייקט ח 500 בחולון נחשב לאחד המומלצים בתחום?

בשנים האחרונות, אנו עדים לעליית מחירים משמעותית, המשפיעה עלינו בכל היבט והיבט של החיים. תנאים אלה הופכים את החיים שלנו למורכבים יותר, אך גם מהווים פתח ללא מעט הזדמנויות עסקיות. השקעות נדל''ן נכנסות לתמונה בנקודה הזו בדיוק, והן מהוות אחת הטרנדים המשמעותיים ביותר כיום בקרב ישראלים. הנה כל מה שחשוב שתדעו על הנושא, כולל התייחסות ניכרת לפרוייקט ח 500 בחולון, אחת הבשורות המרכזיות עבור משקיעים כיום.

האמרה הידועה גורסת כי המוח הישראלי ממציא פטנטים. אלא שבפועל, היצירתיות שלו באה לידי ביטוי מוחשי הרבה יותר בתחומים רבים אחרים של החיים: יזמות והשקעות, למשל. הדברים אמורים בעיקר בכל הנוגע לתחום הנדל''ן בישראל, בו נעשים נסיונות רבים של ישראלים, לא מעט מהם מוצלחים במיוחד.

כיום, כשהוצאות המחיה עולות מדי שנה, המשכורת שלנו לא תמיד מספיקה על מנת להתקיים בכבוד. זה בדיוק הרגע שלא מעט אנשים מחפשים פתרונות הכנסה אחרים, ופונים לתחום ההשקעות. זו גם הנקודה בה עולה מחלוקת מרכזית אחת, והיא לגבי אופן ההשקעה.

בשנים האחרונות, תחום הנדל''ן עלה פעמים רבות לכותרות העיתונים בישראל. לרוב, ההתבוננות עליו נעשית מנקודת מבט השוואתית – המצב כיום ביחס לשנים עברו – או בהתייחס לקשיים של משפחות וזוגות בישראל לרכוש דירה בעת הנוכחית, בייחוד באזור המרכז. אלא שאין ספק שמדובר בתחום רחב לכל הדעות, עם נקודות שאינן מובנות מאליהן כלל. הנה כל מה שחשוב לדעת על התחום, כולל התייחסות אל תוכנית 3700, מהמסקרנות כיום בישראל

תחום ההשקעות מושך אליו, מדי שנה, מספר הולך וגובר של ישראלים. בכל אחד מהמקרים, מטרת העל היא למצוא את ההשקעה האידיאלית: זו שתאפשר לגרוף את הרווחים הגבוהים ביותר, ורצוי עם רמת סיכון מינימלית ככל האפשר. בעיני לא מעט מומחים, התחום שמתקרב במידה הרבה ביותר להגדרה הזו הוא תחום הנדל'ן. לפניכם סקירה מקיפה של כל מעלות ההשקעה הנדל''ן, עם דגש מיוחד על תוכנית 3700, מהמסקרנות כיום על מפת ישראל.

גם אתם שמעתם לא מעט סיפורים על אנשים שגרפו לכיסם רווחים גבוהים במיוחד בזכות השקעות נדל''ן מוצלחות. המשמעות הישירה היא שגם אתם מעוניינים להיכנס למים של עולם השקעות הנדל''ן. אלא שמדובר במים עמוקים במיוחד, שעה שנדרש לקחת החלטות מושכלות – בעיקר בכל הנוגע לעיתוי ההשקעה, למיקום הנכס ולסוגו. אז איך עושים את זה נכון? ומדוע תוכנית 3700 בצפון תל אביב היא רעיון מוצלח במיוחד?

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן

מאת: טלנדל"ן04/09/182295 צפיות
יזם הנדל"ן אלדד פרי, העומד בראש קבוצת אלדד פרי, סבור כי הביקוש הגובר להשקעות בענף הנדל"ן המסחרי, ובייחוד הביקוש המוגבר מצד משקיעים לרכישת משרדים להשקעה

מאת: טלנדל"ן20/08/182314 צפיות
קבוצת אלדד פרי, מהבולטות בענף הנדל"ן בישראל, מציגה שורה של מינויים חדשים ומבטיחים אשר נועדו, לדבריו של אלדד פרי, יו"ר הקבוצה, לעבות את שדרתה הניהולית של הקבוצה.

מאת: טלנדל"ן16/07/182367 צפיות
התחדשות עירונית לכל גווניה זוכה לתהודה רבה בישראל, כשרבים רואים בה את הדרך הריאלית ביותר לשיפור מצב הדיור בארץ.

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/181726 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: טלנדל"ן10/06/181222 צפיות
התנודתיות המאפיינת כיום את עולם ההשקעות הפיננסי מביאה לעלייה מתמדת באחוזי ההשקעה בנדל"ן. היציבות, התשואה הפוטנציאלית הגבוהה...

מאת: עופר שלונדל"ן18/05/18951 צפיות
כמה מכם מעוניינים להתחיל להשקיע בעולם הנדל״ן אבל לא יודעים איך ואיפה להתחיל? איך לאתר נכס טוב שיעניק תשואה טובה בעתיד, איפה נמצאות ההזדמנויות הגדולות, וכמה עליכם להשקיע?

מאת: דודישנדל"ן16/03/181430 צפיות
דירות בנווה צדק תמיד הרגישו לי אפופות קסם כלשהו, משהו אקזוטי, זר, לקוח מאגדה אפילו. ובתור אחת שהחלום שלה הוא לחיות בתוך פנטזיה, תמיד נמשכתי מאד לשכונה הזאת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica