חפש מאמרים:
שלום אורח
18.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ח 500 בחולון, ההבדל בין חסכון להשקעה מניבה

ח 500 בחולון, ההבדל בין חסכון להשקעה מניבה

כיום, כשהוצאות המחיה עולות מדי שנה, המשכורת שלנו לא תמיד מספיקה על מנת להתקיים בכבוד. זה בדיוק הרגע שלא מעט אנשים מחפשים פתרונות הכנסה אחרים, ופונים לתחום ההשקעות. זו גם הנקודה בה עולה מחלוקת מרכזית אחת, והיא לגבי אופן ההשקעה.

במילים אחרות: המחלוקת העיקרית היא בין חסכון לבין השקעה מניבה, מונחים שנראים דומה על הנייר – אך שונים במידה ניכרת בפועל. ואיך פרוייקט ח 500 בחולון קשור לכל זה?

ח 500 בחולון, ההגדרות הבסיסיות של חסכון והשקעה

הגם שהמטרה של חסכון והשקעה נראית דומה על הנייר, המדובר הוא בפעולות שונות בתכלית. חסכון, ברמת ההגדרה, הוא מצב בו בוחרים לשמור סכום כסף מסוים לעתיד – לרוב לתקופה של שנים או עשרות שנים – ולא להשתמש בו.

בדרך כלל, שמירת הכספים נעשית בתכניות או בקרנות חיסכון, מה שמאפשר קבלת ריבית על הכספים, ומגדיל את הסכום הסופי. כמו כן, השמת הכספים בחיסכון מוציאה מכלל אפשרות שימוש בהם, כחלק משגרת החיים, ולכן מסייעת ללא מעט אנשים להקטין את הוצאות המחיה שלהם.

השקעה, לעומת זאת, מבוססת על פעולות אקטיביות יותר: שימוש בסכום כסף מסוים לצורך ההשקעה, לרוב בצורה של רכישת נכס זה או אחר. עם מימושה של ההשקעה (למשל, מכירה של נכס נדל''ן שנרכש לפני מספר שנים לגורם אחר) אפשר לגרוף את הרווחים, כאשר במקרים אחרים מבוסס על הכנסה שוטפת:

השכרה של דירת מגורים לאדם אחר, אם לוקחים דוגמא נפוצה במיוחד. חשוב לציין כי השקעה, בניגוד לחיסכון, כוללת בתוכה מימד מסוים של סיכון, אם כי בעזרת התנהלות נכונה אפשר לצמצם אותו עד למינימום האפשרי. וכך בדיוק פרוייקט ח 500 בחולון נכנס לתמונה.

פרוייקט ח 500 בחולון: חיסכון, או השקעה?

פרוייקט ח 500 בחולון הוא אחד הפרוייקטים המשמעותיים ביותר כיום במפת הנדל''ן של מדינת ישראל. פרוייקט ח 500 בחולון אמור להוסיף, תוך מספר שנים, כ-50,000 תושבים למצבת של חולון, עיר שגם כך הביקוש לה הולך וגובר בשנים האחרונות. הפרוייקט צפוי לכלול כ-14,000 יחידות דיור, רובן בבנייה רוויה (עד 25 קומות) וחלקן הקטן בבנייה צמודת קרקע, המתפרשות על פני כ-4,000 דונם.

ההתבננות על פרוייקט ח 500 בחולון, בהמשך לכך, צריכה להיות בתור השקעה לכל דבר ועניין:

בייחוד אם בוחרים בתרחיש האידיאלי, של רכישת קרקע חקלאית ומכירתה בעתיד, עם הפשרתה למגורים.

הפיתוח המשמעותי של העיר, הבא לידי ביטוי גם במסגרת פרוייקט ח 500 בחולון, צפוי להביא לעליית מחירים משמעותית תוך שנים, ועקב כך גם לרווחים נאים עבור המשקיעים. הביקוש למגורים בעיר מגדיל את כדאיות ההשקעה עוד יותר, ואפילו מקטין את רמת הסיכון בשקעה בפרוייקט ח 500 בחולון.


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

רילטי אקזקיוטיב שיווק נדל"ן בארץ ובעולם

רחוב התע"ש 10, קומה 11, מתחם הבורסה ר"ג

טל 03-7719050

פקס 03-7719069

מייל:  office3@rexe-pro.co.il


 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רילטי אקזקיוטיב שיווק נדל"ן בארץ ובעולם

מכל השקעה, באשר היא, אנחנו מצפים לתשואות גבוהות ככל האפשר, יחד עם רמת סיכון מינימלית. גם אם בכל השקעה יש סיכון מסוים, אפשר למצוא כאלה שמעלות את הסבירות לגריפת הרווחים הנאה בצורה ניכרת. רכישת קרקע להשקעה נכנסת לתמונה בנקודה הזו בדיוק. מהם יתרונות הרכישה? ולמה פרוייקט ח 500 בחולון נחשב לאחד המומלצים בתחום?

בשנים האחרונות, אנו עדים לעליית מחירים משמעותית, המשפיעה עלינו בכל היבט והיבט של החיים. תנאים אלה הופכים את החיים שלנו למורכבים יותר, אך גם מהווים פתח ללא מעט הזדמנויות עסקיות. השקעות נדל''ן נכנסות לתמונה בנקודה הזו בדיוק, והן מהוות אחת הטרנדים המשמעותיים ביותר כיום בקרב ישראלים. הנה כל מה שחשוב שתדעו על הנושא, כולל התייחסות ניכרת לפרוייקט ח 500 בחולון, אחת הבשורות המרכזיות עבור משקיעים כיום.

האמרה הידועה גורסת כי המוח הישראלי ממציא פטנטים. אלא שבפועל, היצירתיות שלו באה לידי ביטוי מוחשי הרבה יותר בתחומים רבים אחרים של החיים: יזמות והשקעות, למשל. הדברים אמורים בעיקר בכל הנוגע לתחום הנדל''ן בישראל, בו נעשים נסיונות רבים של ישראלים, לא מעט מהם מוצלחים במיוחד.

תחום הנדל''ן הפך, במרוצת השנים, למבוקש מאד בקרב משקיעים. לא קשה יתר על המידה למצוא סיפורים על אנשים שגרפו רווחים משמעותיים מהשקעות מוצלחות בתחום הנדל''ן, כאשר גם הסיכון הנמוך יחסית של ההשקעות מהווה יתרון. אלא שכאשר נכנסים לעובי הקורה, מבינים שאפיקי ההשקעה האפשריים בנדל''ן אינם בהירים בהכרח. אז איך ניתן להפיק רווחים מנכסי נדל''ן? ומדוע פרוייקט ח 500 בחולון מושך אליו לא מעט משקיעים כיום?

בשנים האחרונות, תחום הנדל''ן עלה פעמים רבות לכותרות העיתונים בישראל. לרוב, ההתבוננות עליו נעשית מנקודת מבט השוואתית – המצב כיום ביחס לשנים עברו – או בהתייחס לקשיים של משפחות וזוגות בישראל לרכוש דירה בעת הנוכחית, בייחוד באזור המרכז. אלא שאין ספק שמדובר בתחום רחב לכל הדעות, עם נקודות שאינן מובנות מאליהן כלל. הנה כל מה שחשוב לדעת על התחום, כולל התייחסות אל תוכנית 3700, מהמסקרנות כיום בישראל

תחום ההשקעות מושך אליו, מדי שנה, מספר הולך וגובר של ישראלים. בכל אחד מהמקרים, מטרת העל היא למצוא את ההשקעה האידיאלית: זו שתאפשר לגרוף את הרווחים הגבוהים ביותר, ורצוי עם רמת סיכון מינימלית ככל האפשר. בעיני לא מעט מומחים, התחום שמתקרב במידה הרבה ביותר להגדרה הזו הוא תחום הנדל'ן. לפניכם סקירה מקיפה של כל מעלות ההשקעה הנדל''ן, עם דגש מיוחד על תוכנית 3700, מהמסקרנות כיום על מפת ישראל.

גם אתם שמעתם לא מעט סיפורים על אנשים שגרפו לכיסם רווחים גבוהים במיוחד בזכות השקעות נדל''ן מוצלחות. המשמעות הישירה היא שגם אתם מעוניינים להיכנס למים של עולם השקעות הנדל''ן. אלא שמדובר במים עמוקים במיוחד, שעה שנדרש לקחת החלטות מושכלות – בעיקר בכל הנוגע לעיתוי ההשקעה, למיקום הנכס ולסוגו. אז איך עושים את זה נכון? ומדוע תוכנית 3700 בצפון תל אביב היא רעיון מוצלח במיוחד?

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן

מאת: רונית אלפסינדל"ן01/05/20405 צפיות
תפקידו של עורך דין מקרקעין הוא להבטיח שהעסקה שאתם חותמים עליה בטוחה עבורכם ולשמור על כל הזכויות שלכם בעסקה, לכן, כשאתם מבצעים עסקת נדל”ן, רצוי לקחת עורך דין שמומחה בתחום הנדל"ן. עורך דין מומחה בתחום הנדל"ן יוודא בעבורכם כי העסקה שאתם חותמים עליה משתלמת בעבורכם, וכך עשוי לחסוך לכם

מאת: טלנדל"ן04/09/182543 צפיות
יזם הנדל"ן אלדד פרי, העומד בראש קבוצת אלדד פרי, סבור כי הביקוש הגובר להשקעות בענף הנדל"ן המסחרי, ובייחוד הביקוש המוגבר מצד משקיעים לרכישת משרדים להשקעה

מאת: טלנדל"ן20/08/182463 צפיות
קבוצת אלדד פרי, מהבולטות בענף הנדל"ן בישראל, מציגה שורה של מינויים חדשים ומבטיחים אשר נועדו, לדבריו של אלדד פרי, יו"ר הקבוצה, לעבות את שדרתה הניהולית של הקבוצה.

מאת: טלנדל"ן16/07/182468 צפיות
התחדשות עירונית לכל גווניה זוכה לתהודה רבה בישראל, כשרבים רואים בה את הדרך הריאלית ביותר לשיפור מצב הדיור בארץ.

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/181817 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: טלנדל"ן10/06/181325 צפיות
התנודתיות המאפיינת כיום את עולם ההשקעות הפיננסי מביאה לעלייה מתמדת באחוזי ההשקעה בנדל"ן. היציבות, התשואה הפוטנציאלית הגבוהה...

מאת: עופר שלונדל"ן18/05/181042 צפיות
כמה מכם מעוניינים להתחיל להשקיע בעולם הנדל״ן אבל לא יודעים איך ואיפה להתחיל? איך לאתר נכס טוב שיעניק תשואה טובה בעתיד, איפה נמצאות ההזדמנויות הגדולות, וכמה עליכם להשקיע?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica