חפש מאמרים:
שלום אורח
14.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תוכנית 3700, כל הדרכים להשקעת נדל"ן מנצחת בישראל

תוכנית 3700, כל הדרכים להשקעת נדל"ן מנצחת בישראל

גם אתם שמעתם לא מעט סיפורים על אנשים שגרפו לכיסם רווחים גבוהים במיוחד בזכות השקעות נדל''ן מוצלחות. המשמעות הישירה היא שגם אתם מעוניינים להיכנס למים של עולם השקעות הנדל''ן. אלא שמדובר במים עמוקים במיוחד, שעה שנדרש לקחת החלטות מושכלות – בעיקר בכל הנוגע לעיתוי ההשקעה, למיקום הנכס ולסוגו. אז איך עושים את זה נכון? ומדוע תוכנית 3700 בצפון תל אביב היא רעיון מוצלח במיוחד?

תוכנית 3700, רכישת קרקע חקלאית: דגשים חשובים

בעיני לא מעט מומחים בתחום, השקעת הנדל''ן המומלצת ביותר היא רכישה של קרקע חקלאית, הזולה באופן ניכר, מטבע הדברים, מנכסי נדל''ן קיימים. הנקודה המרכזית כאן היא שעם רגע ההפשרה של הקרקע למגורים או לכל מטרה אחרת, ערכה עולה בעשרות מונים, מה שמאפשר למשקיעים לקבל עליה תמורות נאות בהחלט.

רכישת קרקע חקלאית, לכן, צריכה להתבסס על מספר נקודות עיקריות. ראשית, ואולי מעל הכול, לבחון את מעמדה של הקרקע דרך מנהל מקרקעי ישראל, כמו גם את תוכנית הפיתוח של האזור כולו. ככל שהקרקע נמצאת סמוך יותר ליישוב עירוני, וככל שהפיתוח הסביבתי המתוכנן שלה מואץ יותר, כך גדלים הסיכויים להפשרה מוקדמת שלה, כמו גם לעליה משמעותית של ערכה.

תוכנית 3700, חשיבותו של מיקום (ויתרון ראשון של תוכנית 3700)

כאשר משקיעים בנכס נדל''ני, ראוי לתת את הדעת על המיקום הספציפי בו הוא נמצא. עובדה זו תקבע את מחירו של הנכס, בנקודת הזמן הנוכחית או בעתיד, אך גם את הביקוש אליו. זו הסיבה בגינה משקיעים רבים בוחרים כיום לרכוש קרקע או נכס בסמוך ככל האפשר לערי המרכז של גוש דן, או במרחק קצר מהן – מרחק שיאפשר ליהנות ממחירים נוחים לכל הדעות, אך להיות קרוב מאד למרכז העניינים.

סוג אחר של השקעות מבוסס על פרוייקטים הנמצאים בעתודות האחרונות של קרקע חקלאית שעוד נותרו באזור המרכז. כך, למשל, תוכנית 3700, אליה נגיע מיד, מכניסה למשוואה את עתודת הקרקע האחרונה שנותרה עוד לבניה באזור האטרקטיבי של רצועת החוף הארוכה של תל אביב. וכאן בדיוק נדרש להיכנס לעובי הקורה, ולסקור מאפיינים נוספים של תוכנית 3700.

כל המעלות של תוכנית 3700

תוכנית 3700, מעבר למיקום שלה, היא אחת התקוות הגדולות של המשקיעים בישראל. פרוייקט זה, שאושר לאחרונה, בא לשלב את כל מה שחשוב לדיירים העתידיים של האזור: כ-12,000 יחידור דיור, שטחים נרחבים למסחר, לתעסוקה ומלונאות, שטחים ופארקים ציבוריים ועוד. הצפי הוא כי תוכנית 3700 תמשוך אליה, תוך פרק זמן קצר, אינספור צעירים, משפחות ויחידים, מה שיביא, בעוד מספר שנים, לעליית המחירים לה המשקיעים במסגרת תוכנית 3700 בוודאי מצפים.


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

רילטי אקזקיוטיב שיווק נדל"ן בארץ ובעולם

רחוב התע"ש 10, קומה 11, מתחם הבורסה ר"ג

טל 03-7719050

פקס 03-7719069

מייל:  office3@rexe-pro.co.il


 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רילטי אקזקיוטיב שיווק נדל"ן בארץ ובעולם

מכל השקעה, באשר היא, אנחנו מצפים לתשואות גבוהות ככל האפשר, יחד עם רמת סיכון מינימלית. גם אם בכל השקעה יש סיכון מסוים, אפשר למצוא כאלה שמעלות את הסבירות לגריפת הרווחים הנאה בצורה ניכרת. רכישת קרקע להשקעה נכנסת לתמונה בנקודה הזו בדיוק. מהם יתרונות הרכישה? ולמה פרוייקט ח 500 בחולון נחשב לאחד המומלצים בתחום?

בשנים האחרונות, אנו עדים לעליית מחירים משמעותית, המשפיעה עלינו בכל היבט והיבט של החיים. תנאים אלה הופכים את החיים שלנו למורכבים יותר, אך גם מהווים פתח ללא מעט הזדמנויות עסקיות. השקעות נדל''ן נכנסות לתמונה בנקודה הזו בדיוק, והן מהוות אחת הטרנדים המשמעותיים ביותר כיום בקרב ישראלים. הנה כל מה שחשוב שתדעו על הנושא, כולל התייחסות ניכרת לפרוייקט ח 500 בחולון, אחת הבשורות המרכזיות עבור משקיעים כיום.

האמרה הידועה גורסת כי המוח הישראלי ממציא פטנטים. אלא שבפועל, היצירתיות שלו באה לידי ביטוי מוחשי הרבה יותר בתחומים רבים אחרים של החיים: יזמות והשקעות, למשל. הדברים אמורים בעיקר בכל הנוגע לתחום הנדל''ן בישראל, בו נעשים נסיונות רבים של ישראלים, לא מעט מהם מוצלחים במיוחד.

כיום, כשהוצאות המחיה עולות מדי שנה, המשכורת שלנו לא תמיד מספיקה על מנת להתקיים בכבוד. זה בדיוק הרגע שלא מעט אנשים מחפשים פתרונות הכנסה אחרים, ופונים לתחום ההשקעות. זו גם הנקודה בה עולה מחלוקת מרכזית אחת, והיא לגבי אופן ההשקעה.

תחום הנדל''ן הפך, במרוצת השנים, למבוקש מאד בקרב משקיעים. לא קשה יתר על המידה למצוא סיפורים על אנשים שגרפו רווחים משמעותיים מהשקעות מוצלחות בתחום הנדל''ן, כאשר גם הסיכון הנמוך יחסית של ההשקעות מהווה יתרון. אלא שכאשר נכנסים לעובי הקורה, מבינים שאפיקי ההשקעה האפשריים בנדל''ן אינם בהירים בהכרח. אז איך ניתן להפיק רווחים מנכסי נדל''ן? ומדוע פרוייקט ח 500 בחולון מושך אליו לא מעט משקיעים כיום?

בשנים האחרונות, תחום הנדל''ן עלה פעמים רבות לכותרות העיתונים בישראל. לרוב, ההתבוננות עליו נעשית מנקודת מבט השוואתית – המצב כיום ביחס לשנים עברו – או בהתייחס לקשיים של משפחות וזוגות בישראל לרכוש דירה בעת הנוכחית, בייחוד באזור המרכז. אלא שאין ספק שמדובר בתחום רחב לכל הדעות, עם נקודות שאינן מובנות מאליהן כלל. הנה כל מה שחשוב לדעת על התחום, כולל התייחסות אל תוכנית 3700, מהמסקרנות כיום בישראל

תחום ההשקעות מושך אליו, מדי שנה, מספר הולך וגובר של ישראלים. בכל אחד מהמקרים, מטרת העל היא למצוא את ההשקעה האידיאלית: זו שתאפשר לגרוף את הרווחים הגבוהים ביותר, ורצוי עם רמת סיכון מינימלית ככל האפשר. בעיני לא מעט מומחים, התחום שמתקרב במידה הרבה ביותר להגדרה הזו הוא תחום הנדל'ן. לפניכם סקירה מקיפה של כל מעלות ההשקעה הנדל''ן, עם דגש מיוחד על תוכנית 3700, מהמסקרנות כיום על מפת ישראל.

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן

מאת: רונית אלפסינדל"ן01/05/20323 צפיות
תפקידו של עורך דין מקרקעין הוא להבטיח שהעסקה שאתם חותמים עליה בטוחה עבורכם ולשמור על כל הזכויות שלכם בעסקה, לכן, כשאתם מבצעים עסקת נדל”ן, רצוי לקחת עורך דין שמומחה בתחום הנדל"ן. עורך דין מומחה בתחום הנדל"ן יוודא בעבורכם כי העסקה שאתם חותמים עליה משתלמת בעבורכם, וכך עשוי לחסוך לכם

מאת: טלנדל"ן04/09/182532 צפיות
יזם הנדל"ן אלדד פרי, העומד בראש קבוצת אלדד פרי, סבור כי הביקוש הגובר להשקעות בענף הנדל"ן המסחרי, ובייחוד הביקוש המוגבר מצד משקיעים לרכישת משרדים להשקעה

מאת: טלנדל"ן20/08/182450 צפיות
קבוצת אלדד פרי, מהבולטות בענף הנדל"ן בישראל, מציגה שורה של מינויים חדשים ומבטיחים אשר נועדו, לדבריו של אלדד פרי, יו"ר הקבוצה, לעבות את שדרתה הניהולית של הקבוצה.

מאת: טלנדל"ן16/07/182449 צפיות
התחדשות עירונית לכל גווניה זוכה לתהודה רבה בישראל, כשרבים רואים בה את הדרך הריאלית ביותר לשיפור מצב הדיור בארץ.

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/181802 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: טלנדל"ן10/06/181308 צפיות
התנודתיות המאפיינת כיום את עולם ההשקעות הפיננסי מביאה לעלייה מתמדת באחוזי ההשקעה בנדל"ן. היציבות, התשואה הפוטנציאלית הגבוהה...

מאת: עופר שלונדל"ן18/05/181024 צפיות
כמה מכם מעוניינים להתחיל להשקיע בעולם הנדל״ן אבל לא יודעים איך ואיפה להתחיל? איך לאתר נכס טוב שיעניק תשואה טובה בעתיד, איפה נמצאות ההזדמנויות הגדולות, וכמה עליכם להשקיע?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica