חפש מאמרים:
שלום אורח
10.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תכנון פיננסי נכון לכל המשפחה

כולם מכירים וחשים את יוקר המחייה, כל מקום מזכירים את הקושי להתקיים ובו זמנית מחפשים פתרון לכך. יוקר המחייה פוגע לא רק בחשבונות אלא גם באנשים שרוצים להתקיים נכון אבל מאבדים את זה בדרך.

מה באמת יכול להציל אתכם מבעיות של קושי מחייה? באמצעות תכנון פיננסי נכון, יתאפשר לכם להשאיר את הקשיים בצד ולצעוד אל דרך כלכלית בטוחה יותר.

תכנון פיננסי באמצעות מקצוענים

• טובי המתכננים הפיננסיים יספרו לכם על הכשרה מעשית וניסיון לרבות בחירת פוליסות חסכון אשר מטרתן להוציא אתכן מהדוחק הכלכלי.

• הרעיון של תכנון פיננסי הוא בעיקר להבין איך ניתן לשפר את עניין ההוצאות ביחס להכנסות שלכם בפועל.

• כמו כן, יסייעו לכם המתכננים הפיננסיים גם בנושא של הגדלת ההכנסות וחיסכון שוטף על מנת להתמודד נכון עם יוקר המחייה. ניצול של תקנות כדוגמת תיקון 190, מאפשר לך לחסוך יותר ולשלם פחות מס על הרווחים הצפויים במהלך השנים.

אז מזה תכנון פיננסי נכון?

לפני שאתם יוצאים ורוכשים פוליסות חסכון, בואו נדבר על תכנון פיננסי נכון שהוא מעין מפת דרכים להתנהלות נכונה לטווח הארוך. כאמור, תכנון פיננסי מטרתו להגדיר לכם יעדים ברורים ובעיקר ריאליים. כמו בית העסק, כך גם המשפחה שהיא למעשה עסק כלכלי לכל דבר. גם כאן, כמו בעסק יש התחייבויות וגם כאן יש להקצות תזרים מזומנים נכון. אבל איך עושים את זה לבד? זהו, שאתם לא חייבים לעשות את זה לבד, לא כשיש לכם יועץ פיננסי נכון.

מה צריך כדי ליישם תכנון פיננסי נכון?

• קודם כל חשוב לאסוף את כל הנתונים החל מהכנסות, הוצאות, נכסים וכמובן מצב של התחייבות, הלוואות וכד'.

• זה חשוב להמציא את הנתונים הנ"ל על מנת שיהיה ניתן להגדיר יעדים פיננסיים ברורים.

• בסופו של דבר? תוכלו לגבש תכנית עבודה מעשית וכך למעשה להגשים ולדלג על הגרעון הפיננסי שנוצר.

בסיכום דבר, חשוב קודם כל להגדיר תכנית עבודה אשר מטרתה לכלול תקציב אחר, חדש ובעיקר מעודכן. זה חשוב כי כך למעשה מגדירים מחדש את ההכנסות, מגדירים את ההוצאות ומתייחסים לעניין ההלוואות לרבות מימוש נכסים ותרומתם. לאחר כל שלב נדרש מעקב – זה חשוב כדי לוודא כי היעדים הספציפיים לאותו שלב אכן הושגו.

זקוקים לפרטים נוספים? אין לכם מושג איך משיגים פוליסת חסכון או איך מתנהלים עם תזרים מזומנים נכון? בקרו באתר והשאירו פרטים, נשמח לחזור אליכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן שלומן

מאת: עידן שלומןדיני עסקים12/07/2083 צפיות
ב 15 לספטמבר 2019 חוקק אחד החוקים החשובים ביותר בשנים האחרונות בכל הנוגע לכלכלה בישראל. מדובר על חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי שמחליף את התהליך של "פשיטת רגל" כפי שהיה קיים במשך עשרות שנים וגרם נזק רב לחייבים, לנושים ולמערכת המשפט בישראל.

מאת: עידן שלומןתחבורה ורכב - כללי24/05/20242 צפיות
במידה ואתם תושבי קרית מלאכי ואתם מעוניינים להתנייד בקלות אתם מוזמנים לעשות זאת באמצעות מונית ספישל שניתן להזמין 24 שעות ביממה.

מאת: עידן שלומןבניין ואחזקה - כללי24/05/20248 צפיות
מוצר שתמצאו בכל בית ישראלי ונחשב אחד החיוניים ביותר הוא המזגן הביתי. קשה לדמיין את החיים המודרניים שלנו ללא מזגן בקיץ או בחורף וכאשר יש תקלה במזגן רובנו ממהרים להזמין טכנאי מזגנים שיגיע כמה שיותר מהר לתקן את המזגן המקולקל. הבעיה שלא תמיד יש טכנאי מזגנים מומלץ שפנוי להגיע באותו היום או אפילו למחרת לשירותי תיקון מזגנים ובחודשי הקיץ הלוהטים טכנאי המזגנים הפופולאריים תפוסים לפחות שבוע ימים מראש. אז מה הפתרון ?

מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/20673 צפיות
חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

מאת: עידן שלומןנדל"ן ומקרקעין23/11/19465 צפיות
כל קבלן שיפוצים יודע שענף הבניה איננו פשוט והתחרות גבוהה על כל פרויקט, בעיקר כיום שיש אתרים המדרגים בעלי מקצוע שונים, אפליקציות שמאפשרות העברת הפניות עבודה למנויים משלמים ובכלל סף הכניסה איננו גבוה וכל מי שקנה ארגז כלים וצבע דירה לקרוב משפחה יכול להתהדר בתואר קבלן שיפוצים.

מאת: עידן שלומןנזיקין29/04/191407 צפיות
אחד החוקים הכי משמעותיים לטובת הצרכן הישראלי הוא חוק שירותי תעופה שחוקק חבר הכנסת אחמד טיבי לפני מספר שנים. חוק זה הוא ללא ספק בשורה מרעננת במסגרת חוקי הגנת הצרכן בישראל ונוגע הן לטיסות מישראל לחוץ לארץ, טסים פנים ארציות בישראל וטיסות ממדינה זרה לישראל, בין אם מדובר בטיסה ישירה או כזאת הכוללת חניית ביניים.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191484 צפיות
אחד התחומים הפעילים ביותר בעולם המשפט הישראלי הוא זה של תביעות נזיקין ותאונות דרכים. הסיבה לכך די פשוטה, והיא כיוון שכולנו עלולים להיקלע לסיטואציה בה אנו נפגעים במזיד או בשוגג ויש מי שניתן לתבוע על מנת שייתן על כך את הדין.

מאמרים נוספים בנושא פיננסים וכספים - כללי

מאת: עוזי פלגפיננסים וכספים - כללי 09/04/20829 צפיות
הקלות והנגישות למקורות מימון, הפותרת את הבעיה לפרק זמן קצר, מרגיעה את צרכני המימון העסקיים והפרטיים, ובמקום לבחון את מבנה ההוצאות וההכנסות, והסיבות לחוסר התזרימי. ממשיכים בדרכם השגויה, והלא אחראית ומחריפים את הבעיה.

מאת: moraleפיננסים וכספים - כללי 18/03/20465 צפיות
אחד המנגנונים החשובים ביותר לצורך מעקב ובדיקה של בתי עסק בכלל ובפרט עסקים שעובדים עם חברות קבלן, הוא דוח בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה. דוח זה נועד לבחון האם העסק מבצע את החוק כלשונו ומשלם לעובדים לפי הנחיות החוק, האם הוא עומד בכל התנאים והדרישות הסוציאליות ממנו.

מאת: גיא חזןפיננסים וכספים - כללי 08/08/191332 צפיות
אז נכון, האנושות אכן מרוויחה בגדול מהתפתחות הטכנולוגיה אך כמו כל דבר גם הצדדים הפחות מחמיאים משתדרגים.

מאת: אלכסיי קוגןפיננסים וכספים - כללי 29/04/18695 צפיות
ישנם שני סוגים של הליכי פירוק חברות מרצון: פירוק חברה ע"י הבעלים שלה ופירוק חברה ע"י הנושים.

מאת: רוני הכהןפיננסים וכספים - כללי 14/01/18906 צפיות
עבור ביצוע של החזר מס הכנסה בצורה עצמאית ממש לא צריכים לשלם כל עלות שהיא, אלא פשוט צריכים לדאוג להעביר את הטפסים הרלבנטיים כאשר יש שתי דרכים לביצוע של הבדיקה לזכאות, בצורה עצמאית או בצורה אחרת שהיא על ידי פניה אל משרד של רו"ח אשר מתעסק עם הפעילות מהסוג הזה.

מאת: שלום כהןפיננסים וכספים - כללי 10/11/171295 צפיות
אחד היתרונות הבולטים של לימודי הנהלת חשבונות, הינו שאתם יכולים להתחיל בקורס בסיסי 1+2 שאורך לא יותר מאשר שנה שבסיומו תוכלו להמשיך ללמוד סוג 3. להבדיל ממקצועות אחרים כגון רפואה, עריכת דין והוראה, שיש ללמוד הרבה שנים. תוכלו ללמוד מבלי להשקיע שנים ולנווט עם הזמן את הלימודים כמו קורס בסיסי וקורס מעמיק יותר הכול תלוי בשאיפות של כל אחד, הקורס הבסיסי של הנהלת חשבונות התחלתי, היות וזהו צעד ראשון ללימוד מקצוע שיהיה משתלם במיוחד עבורכם. האפשרות שלאחר הלימודים הבסיסיים, ניתן יהיה להשתלב מיד בעבודה מה שלא נ

מאת: amirdadon90פיננסים וכספים - כללי 01/02/171165 צפיות
אין ספק כי תחום הרכישות באינטרנט הינו תחום שהפך להיות נפוץ ופופולארי מאוד בשנים האחרונות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica