חפש מאמרים:
שלום אורח
19.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תכנון פיננסי נכון לכל המשפחה

כולם מכירים וחשים את יוקר המחייה, כל מקום מזכירים את הקושי להתקיים ובו זמנית מחפשים פתרון לכך. יוקר המחייה פוגע לא רק בחשבונות אלא גם באנשים שרוצים להתקיים נכון אבל מאבדים את זה בדרך.

מה באמת יכול להציל אתכם מבעיות של קושי מחייה? באמצעות תכנון פיננסי נכון, יתאפשר לכם להשאיר את הקשיים בצד ולצעוד אל דרך כלכלית בטוחה יותר.

תכנון פיננסי באמצעות מקצוענים

• טובי המתכננים הפיננסיים יספרו לכם על הכשרה מעשית וניסיון לרבות בחירת פוליסות חסכון אשר מטרתן להוציא אתכן מהדוחק הכלכלי.

• הרעיון של תכנון פיננסי הוא בעיקר להבין איך ניתן לשפר את עניין ההוצאות ביחס להכנסות שלכם בפועל.

• כמו כן, יסייעו לכם המתכננים הפיננסיים גם בנושא של הגדלת ההכנסות וחיסכון שוטף על מנת להתמודד נכון עם יוקר המחייה. ניצול של תקנות כדוגמת תיקון 190, מאפשר לך לחסוך יותר ולשלם פחות מס על הרווחים הצפויים במהלך השנים.

אז מזה תכנון פיננסי נכון?

לפני שאתם יוצאים ורוכשים פוליסות חסכון, בואו נדבר על תכנון פיננסי נכון שהוא מעין מפת דרכים להתנהלות נכונה לטווח הארוך. כאמור, תכנון פיננסי מטרתו להגדיר לכם יעדים ברורים ובעיקר ריאליים. כמו בית העסק, כך גם המשפחה שהיא למעשה עסק כלכלי לכל דבר. גם כאן, כמו בעסק יש התחייבויות וגם כאן יש להקצות תזרים מזומנים נכון. אבל איך עושים את זה לבד? זהו, שאתם לא חייבים לעשות את זה לבד, לא כשיש לכם יועץ פיננסי נכון.

מה צריך כדי ליישם תכנון פיננסי נכון?

• קודם כל חשוב לאסוף את כל הנתונים החל מהכנסות, הוצאות, נכסים וכמובן מצב של התחייבות, הלוואות וכד'.

• זה חשוב להמציא את הנתונים הנ"ל על מנת שיהיה ניתן להגדיר יעדים פיננסיים ברורים.

• בסופו של דבר? תוכלו לגבש תכנית עבודה מעשית וכך למעשה להגשים ולדלג על הגרעון הפיננסי שנוצר.

בסיכום דבר, חשוב קודם כל להגדיר תכנית עבודה אשר מטרתה לכלול תקציב אחר, חדש ובעיקר מעודכן. זה חשוב כי כך למעשה מגדירים מחדש את ההכנסות, מגדירים את ההוצאות ומתייחסים לעניין ההלוואות לרבות מימוש נכסים ותרומתם. לאחר כל שלב נדרש מעקב – זה חשוב כדי לוודא כי היעדים הספציפיים לאותו שלב אכן הושגו.

זקוקים לפרטים נוספים? אין לכם מושג איך משיגים פוליסת חסכון או איך מתנהלים עם תזרים מזומנים נכון? בקרו באתר והשאירו פרטים, נשמח לחזור אליכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן שלומן

מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/20127 צפיות
חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

מאת: עידן שלומןנדל"ן ומקרקעין23/11/19335 צפיות
כל קבלן שיפוצים יודע שענף הבניה איננו פשוט והתחרות גבוהה על כל פרויקט, בעיקר כיום שיש אתרים המדרגים בעלי מקצוע שונים, אפליקציות שמאפשרות העברת הפניות עבודה למנויים משלמים ובכלל סף הכניסה איננו גבוה וכל מי שקנה ארגז כלים וצבע דירה לקרוב משפחה יכול להתהדר בתואר קבלן שיפוצים.

מאת: עידן שלומןנזיקין29/04/191269 צפיות
אחד החוקים הכי משמעותיים לטובת הצרכן הישראלי הוא חוק שירותי תעופה שחוקק חבר הכנסת אחמד טיבי לפני מספר שנים. חוק זה הוא ללא ספק בשורה מרעננת במסגרת חוקי הגנת הצרכן בישראל ונוגע הן לטיסות מישראל לחוץ לארץ, טסים פנים ארציות בישראל וטיסות ממדינה זרה לישראל, בין אם מדובר בטיסה ישירה או כזאת הכוללת חניית ביניים.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191309 צפיות
אחד התחומים הפעילים ביותר בעולם המשפט הישראלי הוא זה של תביעות נזיקין ותאונות דרכים. הסיבה לכך די פשוטה, והיא כיוון שכולנו עלולים להיקלע לסיטואציה בה אנו נפגעים במזיד או בשוגג ויש מי שניתן לתבוע על מנת שייתן על כך את הדין.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191286 צפיות
שכירים רבים תופסים במחשבתם שהם רשאים לתבוע מקרה של תאונת עבודה או פגיעה מהעבודה רק כאשר מתרחש אירוע נקודתי ספציפי שברור (לפחות עבורם) שהוא זה שגרם להם לנזק גופני. לא כך הדבר וכדאי שתכירו מושג "חדש" יחסית בתביעות של תאונות עבודה – מיקרוטראומה.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191344 צפיות
ההגנה על זכויות העובדים מתרחבת כל הזמן ככל שאנו למדים יותר ויותר על גורמים הפוגעים בעובדים במהלך עבודתם. חלק מפגיעות אלו נחשבות בתור מחלת מקצוע על ידי מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית של משרד הכלכלה, ולעובד שנפגע באופן זה יש זכויות תביעה מול ביטוח לאומי.

מאת: עידן שלומןשיער08/04/192222 צפיות
תחום היופי והטיפוח עובר טרנדים רבים משנה לשנה, חלקם חולפים להם וחלקם נשארים עמנו לשנים רבות. אחד הטרנדים החזקים במאה הנוכחית בתחום עיצוב השיער, כזה שלמעשה קיים מאות שנים אבל עבר ריענון משמעותי והתקדמות טכנולוגית הוא זה של (חבישת) פאות.

מאמרים נוספים בנושא פיננסים וכספים - כללי

מאת: גיא חזןפיננסים וכספים - כללי 08/08/19795 צפיות
אז נכון, האנושות אכן מרוויחה בגדול מהתפתחות הטכנולוגיה אך כמו כל דבר גם הצדדים הפחות מחמיאים משתדרגים.

מאת: אלכסיי קוגןפיננסים וכספים - כללי 29/04/18602 צפיות
ישנם שני סוגים של הליכי פירוק חברות מרצון: פירוק חברה ע"י הבעלים שלה ופירוק חברה ע"י הנושים.

מאת: רוני הכהןפיננסים וכספים - כללי 14/01/18808 צפיות
עבור ביצוע של החזר מס הכנסה בצורה עצמאית ממש לא צריכים לשלם כל עלות שהיא, אלא פשוט צריכים לדאוג להעביר את הטפסים הרלבנטיים כאשר יש שתי דרכים לביצוע של הבדיקה לזכאות, בצורה עצמאית או בצורה אחרת שהיא על ידי פניה אל משרד של רו"ח אשר מתעסק עם הפעילות מהסוג הזה.

מאת: שלום כהןפיננסים וכספים - כללי 10/11/171191 צפיות
אחד היתרונות הבולטים של לימודי הנהלת חשבונות, הינו שאתם יכולים להתחיל בקורס בסיסי 1+2 שאורך לא יותר מאשר שנה שבסיומו תוכלו להמשיך ללמוד סוג 3. להבדיל ממקצועות אחרים כגון רפואה, עריכת דין והוראה, שיש ללמוד הרבה שנים. תוכלו ללמוד מבלי להשקיע שנים ולנווט עם הזמן את הלימודים כמו קורס בסיסי וקורס מעמיק יותר הכול תלוי בשאיפות של כל אחד, הקורס הבסיסי של הנהלת חשבונות התחלתי, היות וזהו צעד ראשון ללימוד מקצוע שיהיה משתלם במיוחד עבורכם. האפשרות שלאחר הלימודים הבסיסיים, ניתן יהיה להשתלב מיד בעבודה מה שלא נ

מאת: amirdadon90פיננסים וכספים - כללי 01/02/171065 צפיות
אין ספק כי תחום הרכישות באינטרנט הינו תחום שהפך להיות נפוץ ופופולארי מאוד בשנים האחרונות.


מאת: שלום כהןפיננסים וכספים - כללי 06/11/16725 צפיות
חברת אומגה היא החברה המובילה בישראל בכל הקשור לקופות רושמות מסוגים שונים ולצרכים שונים. החברה מובילה את התחום ועושה שימוש במיטב הטכנולוגיה בת זמננו מה שאומר שהאינטרנט והתקשורת המתקדמת הם חלק אינטגרלי ממה שהחברה מציעה. לחברה מגוון מוצרים שמסייעים בניהול העסק בצורה חכמה, ואם אתם מחפשים קופה רושמת זה...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica