חפש מאמרים:
שלום אורח
20.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

החשיבות של רישום קבלנים בישראל

מאת: עידן שלומןנדל"ן ומקרקעין23/11/2019495 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כל קבלן שיפוצים יודע שענף הבניה איננו פשוט והתחרות גבוהה על כל פרויקט, בעיקר כיום שיש אתרים המדרגים בעלי מקצוע שונים, אפליקציות שמאפשרות העברת הפניות עבודה למנויים משלמים ובכלל סף הכניסה איננו גבוה וכל מי שקנה ארגז כלים וצבע דירה לקרוב משפחה יכול להתהדר בתואר קבלן שיפוצים.

אז איך בכל זאת יוצרים בידול כלשהו עבור עצמכם ומגדילים את היקף העבודה?

הדרך הטובה ביותר ליצור בידול שלכם מהרבה קבלני שיפוצים אחרים באזור עבודה שלכם הוא באמצעות רישום קבלנים מסודר שתבצעו מול רשם הקבלנים בישראל.

רישום שכזה בתור קבלן רשום בענף השיפוצים יאפשר לכם ליהנות מהרבה יתרונות שקבלני שיפוצים שאינם רשומים לא יכולים ליהנות מהם.

היקף עבודה – רק קבלן שיפוצים רשום יכול לבצע עבודות בניה ושיפוצים בסכומי מינימום המוגדרים בחוק ומי שאיננו כזה לא יכול לבצע עבודות העולות על סכום כולל של כמה עשרות אלפי שקלים. המעמד החדש שלכם בתור קבלן רשום יחשוף אתכם לאפשרויות עבודה של שיפוצים בהיקפים גדולים יותר עם הכנסה גבוהה יותר וכמובל רווח טוב יותר.

סוג עבודה – רק קבלן מוכר (קבלן עם כוכבית) יכול לבצע עבודות בניה ושיפוצים למוסדות ממשלה ועירייה או לגופים גדולים אחרים במשק כולל חברות מובילות ומפעלים. המכרזים של כל אלו מציבים דרישת חובה לתעודה של קבלן רשום כתנאי בסיס להשתתפות במכרז וקבלת העבודה. כאן מדובר על הפרדה שלכם מכל מי שאינם בעלי תעודה שכזאת.

מוניטין – שיפוצניקים נחשבים לבעלי תדמית שאיננה חיובית בלשון המעטה ולכן רבים לא ישכרו לעבודה כיום, גם בשוק הפרטי, כל מי שאינם בעלי תעודת קבלן רשום שמוכיח שיש לאותו בעל מקצוע ניסיון וידע של שנים בענף, תעודה המציגה אותו כאמין ומקצועי ובעיקר הידיעה שהוא כפוף לגוף ממשלתי שניתן להתלונן בפניו על עבודה לקויה או מקרים בעייתיים אחרים. המוניטין שלכם בתור קבלן רשום יזנק פלאים בכל הצעת מחיר לעבודה.

רישום קבלן שיפוצים 131 א הוא לא פחות מחובה עסקית ממדרגה ראשונה עבור כל מי שעוסק בענף הבניה והשיפוצים בישראל ולמעשה כל מי שבאמת נחשב מקצוען בתחומו חייב להיות בעל תעודה שכזאת.

זו הדרך הטובה ביותר ליצור סף כניסה גבוה יותר לענף, עבודה מקצועית הרבה יותר ללקוחות והתנהלות פיננסית הוגנת ובריאה עבור כל הצדדים המעורבים בפרויקט כלשהו.

כדי לפנות לרשם הקבלנים לצרכי רישום בתור קבלן רשום לשיפוצים יש צורך לדאוג לניירת רבה ואישורים מסוגים שונים. זו הסיבה מדוע רצוי ואך חובה לפנות לחברות המתמחות בתחום זה ויודעות כיצד לרכז את כל מה שדרוש כדי שתעברו תהליך אישור קצר ככל שניתן בצורה יעילה ומוצלחת בדרך לתעודת קבלן רשום כחוק.

תוכלו למצוא מידע רב ואפשרות לשכירת שירותים מקצועיים באתר קבלניסט אשר מתמחה בנושא רישום קבלנים בישראל עם עשרות קבלנים שעברו תחת טיפולו בדרך לקבלת תעודת קבלן רשום.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן שלומן

מאת: עידן שלומןחוק ומשפט - כללי19/08/20104 צפיות
נקלעתם לחובות שלא באשמתכם (או שכן...) אבל באמת בתום לב? אתם לא יודעים כיצד תוכלו להחזיר את החובות הללו לנושים השונים (בנקים, חברות אשראי, ביטוח, ספקים וכן הלאה)?

מאת: עידן שלומןחוק ומשפט - כללי19/08/20108 צפיות
אחד החוקים הכי משמעותיים מבחינה פיננסית עבור בעלי עסקים רבים (אך גם שכירים או מובטלים) נחקק ב 2019 והביא מהפכה של ממש בנקודה רגישה עבור רבים – צבירת חובות והדרך להתמודד איתם או עם הגעה למצב של פשיטת רגל.

מאת: עידן שלומןדיני עסקים12/07/20174 צפיות
ב 15 לספטמבר 2019 חוקק אחד החוקים החשובים ביותר בשנים האחרונות בכל הנוגע לכלכלה בישראל. מדובר על חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי שמחליף את התהליך של "פשיטת רגל" כפי שהיה קיים במשך עשרות שנים וגרם נזק רב לחייבים, לנושים ולמערכת המשפט בישראל.

מאת: עידן שלומןתחבורה ורכב - כללי24/05/20342 צפיות
במידה ואתם תושבי קרית מלאכי ואתם מעוניינים להתנייד בקלות אתם מוזמנים לעשות זאת באמצעות מונית ספישל שניתן להזמין 24 שעות ביממה.

מאת: עידן שלומןבניין ואחזקה - כללי24/05/20354 צפיות
מוצר שתמצאו בכל בית ישראלי ונחשב אחד החיוניים ביותר הוא המזגן הביתי. קשה לדמיין את החיים המודרניים שלנו ללא מזגן בקיץ או בחורף וכאשר יש תקלה במזגן רובנו ממהרים להזמין טכנאי מזגנים שיגיע כמה שיותר מהר לתקן את המזגן המקולקל. הבעיה שלא תמיד יש טכנאי מזגנים מומלץ שפנוי להגיע באותו היום או אפילו למחרת לשירותי תיקון מזגנים ובחודשי הקיץ הלוהטים טכנאי המזגנים הפופולאריים תפוסים לפחות שבוע ימים מראש. אז מה הפתרון ?

מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/20775 צפיות
חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

מאת: עידן שלומןנזיקין29/04/191428 צפיות
אחד החוקים הכי משמעותיים לטובת הצרכן הישראלי הוא חוק שירותי תעופה שחוקק חבר הכנסת אחמד טיבי לפני מספר שנים. חוק זה הוא ללא ספק בשורה מרעננת במסגרת חוקי הגנת הצרכן בישראל ונוגע הן לטיסות מישראל לחוץ לארץ, טסים פנים ארציות בישראל וטיסות ממדינה זרה לישראל, בין אם מדובר בטיסה ישירה או כזאת הכוללת חניית ביניים.

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן ומקרקעין

מאת: בנימין קלינגרנדל"ן ומקרקעין08/09/2045 צפיות
עיריית תל אביב-יפו מפעילה צעדי אכיפה מינהליים ומשפטיים כנגד עבירות על חוק התכנון והבנייה ובכלל זה עבודה אסורה או שימוש אסור בנכס. ב-20 בדצמבר 2018 נכנסו לתקפן תקנות העבירות המינהליות [קנס מינהלי - תכנון ובנייה] תשע"ח 2018. על פי תקנות אלו, ניתן יהיה להטיל קנסות מינהליים על עבודה אסורה, שימוש אסור ועל אי קיום צווים מינהליים להפסקת עבודות או להפסקת שימוש.

מאת: בנימין קלינגרנדל"ן ומקרקעין11/08/2096 צפיות
קיבלת צו הריסה? לא סוף פסוק! בת המשפט נתן לאחרונה כמה החלטות שיתכן ויכולים לסייע לך!

מאת: עו"ד ליאור אבן עזראנדל"ן ומקרקעין18/06/20213 צפיות
להלן נקודות מרכזיות בבחירת שכונה למגורים

מאת: עו"ד ליאור אבן עזראנדל"ן ומקרקעין18/06/20206 צפיות
כולנו רוצים למצוא את בית החלומות שלנו - כזה שמתאים בשלמות למה שרצינו - אבל האם זה מספיק? יש עוד גורם שיש לקחת בחשבון: השכונה שלך. אולי ברור לנו באילו ערים נרצה לגור, אך בואו נחשוב האם שכונה מסוימת זו מתאימה? להלן דברים חשובים שכדאי לקחת בחשבון

מאת: רונית אלפסינדל"ן ומקרקעין26/04/20346 צפיות
עסקה של רכישת דירה היא בעלת משקל רב ועלותה מיליוני שקלים - הזהירות מתחייבת. ועוד הדרך ארוכה, לבחור את הדירה, כוונים, קומה, לוח פריסת תשלומים, בטחונות ועוד ועוד. הרשימה ארוכה ולכן חשוב להיוועץ עם עורך דין מקרקעין

מאת: דניאל מלמדנדל"ן ומקרקעין16/02/20450 צפיות
מרבית תושבי מדינת ישראל רוכשים דירות למטרת מגורים. לכן חשוב שיהיה לכם עורך דין צמוד מקצועי ושמבין את התחום. עו״ד עמית ורד מתמחה בנדל"ן ומקרקעין.

מאת: yoni romנדל"ן ומקרקעין04/08/19703 צפיות
התחום המשפטי בכלל - והתחום המשפטי בנושאי משפחה בפרט - הוא מרתק ומעניין, אך במידה ואינכם מבינים בו לעומק רצוי מאוד לשכור את שירותיו של עורך דין מנוסה ומקצועי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica