חפש מאמרים:
שלום אורח
06.03.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

החשיבות של רישום קבלנים בישראל

מאת: עידן שלומןנדל"ן ומקרקעין23/11/2019638 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כל קבלן שיפוצים יודע שענף הבניה איננו פשוט והתחרות גבוהה על כל פרויקט, בעיקר כיום שיש אתרים המדרגים בעלי מקצוע שונים, אפליקציות שמאפשרות העברת הפניות עבודה למנויים משלמים ובכלל סף הכניסה איננו גבוה וכל מי שקנה ארגז כלים וצבע דירה לקרוב משפחה יכול להתהדר בתואר קבלן שיפוצים.

אז איך בכל זאת יוצרים בידול כלשהו עבור עצמכם ומגדילים את היקף העבודה?

הדרך הטובה ביותר ליצור בידול שלכם מהרבה קבלני שיפוצים אחרים באזור עבודה שלכם הוא באמצעות רישום קבלנים מסודר שתבצעו מול רשם הקבלנים בישראל.

רישום שכזה בתור קבלן רשום בענף השיפוצים יאפשר לכם ליהנות מהרבה יתרונות שקבלני שיפוצים שאינם רשומים לא יכולים ליהנות מהם.

היקף עבודה – רק קבלן שיפוצים רשום יכול לבצע עבודות בניה ושיפוצים בסכומי מינימום המוגדרים בחוק ומי שאיננו כזה לא יכול לבצע עבודות העולות על סכום כולל של כמה עשרות אלפי שקלים. המעמד החדש שלכם בתור קבלן רשום יחשוף אתכם לאפשרויות עבודה של שיפוצים בהיקפים גדולים יותר עם הכנסה גבוהה יותר וכמובל רווח טוב יותר.

סוג עבודה – רק קבלן מוכר (קבלן עם כוכבית) יכול לבצע עבודות בניה ושיפוצים למוסדות ממשלה ועירייה או לגופים גדולים אחרים במשק כולל חברות מובילות ומפעלים. המכרזים של כל אלו מציבים דרישת חובה לתעודה של קבלן רשום כתנאי בסיס להשתתפות במכרז וקבלת העבודה. כאן מדובר על הפרדה שלכם מכל מי שאינם בעלי תעודה שכזאת.

מוניטין – שיפוצניקים נחשבים לבעלי תדמית שאיננה חיובית בלשון המעטה ולכן רבים לא ישכרו לעבודה כיום, גם בשוק הפרטי, כל מי שאינם בעלי תעודת קבלן רשום שמוכיח שיש לאותו בעל מקצוע ניסיון וידע של שנים בענף, תעודה המציגה אותו כאמין ומקצועי ובעיקר הידיעה שהוא כפוף לגוף ממשלתי שניתן להתלונן בפניו על עבודה לקויה או מקרים בעייתיים אחרים. המוניטין שלכם בתור קבלן רשום יזנק פלאים בכל הצעת מחיר לעבודה.

רישום קבלן שיפוצים 131 א הוא לא פחות מחובה עסקית ממדרגה ראשונה עבור כל מי שעוסק בענף הבניה והשיפוצים בישראל ולמעשה כל מי שבאמת נחשב מקצוען בתחומו חייב להיות בעל תעודה שכזאת.

זו הדרך הטובה ביותר ליצור סף כניסה גבוה יותר לענף, עבודה מקצועית הרבה יותר ללקוחות והתנהלות פיננסית הוגנת ובריאה עבור כל הצדדים המעורבים בפרויקט כלשהו.

כדי לפנות לרשם הקבלנים לצרכי רישום בתור קבלן רשום לשיפוצים יש צורך לדאוג לניירת רבה ואישורים מסוגים שונים. זו הסיבה מדוע רצוי ואך חובה לפנות לחברות המתמחות בתחום זה ויודעות כיצד לרכז את כל מה שדרוש כדי שתעברו תהליך אישור קצר ככל שניתן בצורה יעילה ומוצלחת בדרך לתעודת קבלן רשום כחוק.

תוכלו למצוא מידע רב ואפשרות לשכירת שירותים מקצועיים באתר קבלניסט אשר מתמחה בנושא רישום קבלנים בישראל עם עשרות קבלנים שעברו תחת טיפולו בדרך לקבלת תעודת קבלן רשום.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן שלומן

מאת: עידן שלומןחוק ומשפט - כללי19/08/20151 צפיות
נקלעתם לחובות שלא באשמתכם (או שכן...) אבל באמת בתום לב? אתם לא יודעים כיצד תוכלו להחזיר את החובות הללו לנושים השונים (בנקים, חברות אשראי, ביטוח, ספקים וכן הלאה)?

מאת: עידן שלומןחוק ומשפט - כללי19/08/20165 צפיות
אחד החוקים הכי משמעותיים מבחינה פיננסית עבור בעלי עסקים רבים (אך גם שכירים או מובטלים) נחקק ב 2019 והביא מהפכה של ממש בנקודה רגישה עבור רבים – צבירת חובות והדרך להתמודד איתם או עם הגעה למצב של פשיטת רגל.

מאת: עידן שלומןדיני עסקים12/07/20416 צפיות
ב 15 לספטמבר 2019 חוקק אחד החוקים החשובים ביותר בשנים האחרונות בכל הנוגע לכלכלה בישראל. מדובר על חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי שמחליף את התהליך של "פשיטת רגל" כפי שהיה קיים במשך עשרות שנים וגרם נזק רב לחייבים, לנושים ולמערכת המשפט בישראל.

מאת: עידן שלומןתחבורה ורכב - כללי24/05/20935 צפיות
במידה ואתם תושבי קרית מלאכי ואתם מעוניינים להתנייד בקלות אתם מוזמנים לעשות זאת באמצעות מונית ספישל שניתן להזמין 24 שעות ביממה.

מאת: עידן שלומןבניין ואחזקה - כללי24/05/20701 צפיות
מוצר שתמצאו בכל בית ישראלי ונחשב אחד החיוניים ביותר הוא המזגן הביתי. קשה לדמיין את החיים המודרניים שלנו ללא מזגן בקיץ או בחורף וכאשר יש תקלה במזגן רובנו ממהרים להזמין טכנאי מזגנים שיגיע כמה שיותר מהר לתקן את המזגן המקולקל. הבעיה שלא תמיד יש טכנאי מזגנים מומלץ שפנוי להגיע באותו היום או אפילו למחרת לשירותי תיקון מזגנים ובחודשי הקיץ הלוהטים טכנאי המזגנים הפופולאריים תפוסים לפחות שבוע ימים מראש. אז מה הפתרון ?

מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/201031 צפיות
חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

מאת: עידן שלומןנזיקין29/04/191676 צפיות
אחד החוקים הכי משמעותיים לטובת הצרכן הישראלי הוא חוק שירותי תעופה שחוקק חבר הכנסת אחמד טיבי לפני מספר שנים. חוק זה הוא ללא ספק בשורה מרעננת במסגרת חוקי הגנת הצרכן בישראל ונוגע הן לטיסות מישראל לחוץ לארץ, טסים פנים ארציות בישראל וטיסות ממדינה זרה לישראל, בין אם מדובר בטיסה ישירה או כזאת הכוללת חניית ביניים.

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן ומקרקעין

מאת: בנימין קלינגרנדל"ן ומקרקעין24/12/20489 צפיות
בונים לכם מגדל חדש ליד הבית? גיליתם שתוכנית חדשה עתידה לשנות לכם את החיים? מגרש החניה שהתרגלתם לחנות בו עומד להיעלם לטובת בניין חדש? תמיד תוכלו להגיש התנגדות לתוכנית. שכן רוצה להוסיף שטח בניה, מבקש שימוש חורג ? מאמר זה יסביר לכם איך אפשר להתנגד לתוכנית, מה צריך לעשות ולמי צריך לפנות.

מאת: רונית אלפסינדל"ן ומקרקעין22/11/20672 צפיות
רכישת דירה יד שניה או דירה מקבלן? ומה בודקים לפני שרוכשים דירה מקבלן? והאם צריך עו"ד דין מקרקעין או שאפשר שעו"ד של הקבלן ייצג אתכם? כל זא ועוד במאמר שלפניכם.

מאת: בנימין קלינגרנדל"ן ומקרקעין01/11/20618 צפיות
קיבלת כתב אישום בדואר רשום בשל בנייה ללא היתר, חריגה מהיתר או תוכנית, שימוש חורג, פיצול דירות. אתם שואלים את עצמכם מה עליכם לעשות. במדריך זה נסביר לכם מה צפוי, שלב אחרי שלב.

מאת: בנימין קלינגרנדל"ן ומקרקעין29/09/20571 צפיות
מתכננים לבנות בריכת שחייה ביתית? חשו לדעת למה אתם נכנסים! בשנים האחרונות הופכות הבריכות הפרטיות לפופולריות מאוד בכל רחבי הארץ ואינן עוד נחלתן הבלעדית של בעלי הממון בלבד, לא מעט הודות לטכנולוגיות המתקדמות שקיימות כיום, המוזילות משמעותית את עלויות הבניה וההתקנה. נושא הצורך וההליך בהיתר בניה מורכב וחשוב שיהיה מלווה על ידי המומחה הנכון

מאת: בנימין קלינגרנדל"ן ומקרקעין08/09/20288 צפיות
עיריית תל אביב-יפו מפעילה צעדי אכיפה מינהליים ומשפטיים כנגד עבירות על חוק התכנון והבנייה ובכלל זה עבודה אסורה או שימוש אסור בנכס. ב-20 בדצמבר 2018 נכנסו לתקפן תקנות העבירות המינהליות [קנס מינהלי - תכנון ובנייה] תשע"ח 2018. על פי תקנות אלו, ניתן יהיה להטיל קנסות מינהליים על עבודה אסורה, שימוש אסור ועל אי קיום צווים מינהליים להפסקת עבודות או להפסקת שימוש.

מאת: בנימין קלינגרנדל"ן ומקרקעין11/08/20334 צפיות
קיבלת צו הריסה? לא סוף פסוק! בת המשפט נתן לאחרונה כמה החלטות שיתכן ויכולים לסייע לך!

מאת: עו"ד ליאור אבן עזראנדל"ן ומקרקעין18/06/20462 צפיות
להלן נקודות מרכזיות בבחירת שכונה למגורים

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica