חפש מאמרים:
שלום אורח
29.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

החשיבות של רישום קבלנים בישראל

מאת: עידן שלומןנדל"ן ומקרקעין23/11/2019359 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כל קבלן שיפוצים יודע שענף הבניה איננו פשוט והתחרות גבוהה על כל פרויקט, בעיקר כיום שיש אתרים המדרגים בעלי מקצוע שונים, אפליקציות שמאפשרות העברת הפניות עבודה למנויים משלמים ובכלל סף הכניסה איננו גבוה וכל מי שקנה ארגז כלים וצבע דירה לקרוב משפחה יכול להתהדר בתואר קבלן שיפוצים.

אז איך בכל זאת יוצרים בידול כלשהו עבור עצמכם ומגדילים את היקף העבודה?

הדרך הטובה ביותר ליצור בידול שלכם מהרבה קבלני שיפוצים אחרים באזור עבודה שלכם הוא באמצעות רישום קבלנים מסודר שתבצעו מול רשם הקבלנים בישראל.

רישום שכזה בתור קבלן רשום בענף השיפוצים יאפשר לכם ליהנות מהרבה יתרונות שקבלני שיפוצים שאינם רשומים לא יכולים ליהנות מהם.

היקף עבודה – רק קבלן שיפוצים רשום יכול לבצע עבודות בניה ושיפוצים בסכומי מינימום המוגדרים בחוק ומי שאיננו כזה לא יכול לבצע עבודות העולות על סכום כולל של כמה עשרות אלפי שקלים. המעמד החדש שלכם בתור קבלן רשום יחשוף אתכם לאפשרויות עבודה של שיפוצים בהיקפים גדולים יותר עם הכנסה גבוהה יותר וכמובל רווח טוב יותר.

סוג עבודה – רק קבלן מוכר (קבלן עם כוכבית) יכול לבצע עבודות בניה ושיפוצים למוסדות ממשלה ועירייה או לגופים גדולים אחרים במשק כולל חברות מובילות ומפעלים. המכרזים של כל אלו מציבים דרישת חובה לתעודה של קבלן רשום כתנאי בסיס להשתתפות במכרז וקבלת העבודה. כאן מדובר על הפרדה שלכם מכל מי שאינם בעלי תעודה שכזאת.

מוניטין – שיפוצניקים נחשבים לבעלי תדמית שאיננה חיובית בלשון המעטה ולכן רבים לא ישכרו לעבודה כיום, גם בשוק הפרטי, כל מי שאינם בעלי תעודת קבלן רשום שמוכיח שיש לאותו בעל מקצוע ניסיון וידע של שנים בענף, תעודה המציגה אותו כאמין ומקצועי ובעיקר הידיעה שהוא כפוף לגוף ממשלתי שניתן להתלונן בפניו על עבודה לקויה או מקרים בעייתיים אחרים. המוניטין שלכם בתור קבלן רשום יזנק פלאים בכל הצעת מחיר לעבודה.

רישום קבלן שיפוצים 131 א הוא לא פחות מחובה עסקית ממדרגה ראשונה עבור כל מי שעוסק בענף הבניה והשיפוצים בישראל ולמעשה כל מי שבאמת נחשב מקצוען בתחומו חייב להיות בעל תעודה שכזאת.

זו הדרך הטובה ביותר ליצור סף כניסה גבוה יותר לענף, עבודה מקצועית הרבה יותר ללקוחות והתנהלות פיננסית הוגנת ובריאה עבור כל הצדדים המעורבים בפרויקט כלשהו.

כדי לפנות לרשם הקבלנים לצרכי רישום בתור קבלן רשום לשיפוצים יש צורך לדאוג לניירת רבה ואישורים מסוגים שונים. זו הסיבה מדוע רצוי ואך חובה לפנות לחברות המתמחות בתחום זה ויודעות כיצד לרכז את כל מה שדרוש כדי שתעברו תהליך אישור קצר ככל שניתן בצורה יעילה ומוצלחת בדרך לתעודת קבלן רשום כחוק.

תוכלו למצוא מידע רב ואפשרות לשכירת שירותים מקצועיים באתר קבלניסט אשר מתמחה בנושא רישום קבלנים בישראל עם עשרות קבלנים שעברו תחת טיפולו בדרך לקבלת תעודת קבלן רשום.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן שלומן

מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/20278 צפיות
חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

מאת: עידן שלומןנזיקין29/04/191300 צפיות
אחד החוקים הכי משמעותיים לטובת הצרכן הישראלי הוא חוק שירותי תעופה שחוקק חבר הכנסת אחמד טיבי לפני מספר שנים. חוק זה הוא ללא ספק בשורה מרעננת במסגרת חוקי הגנת הצרכן בישראל ונוגע הן לטיסות מישראל לחוץ לארץ, טסים פנים ארציות בישראל וטיסות ממדינה זרה לישראל, בין אם מדובר בטיסה ישירה או כזאת הכוללת חניית ביניים.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191374 צפיות
אחד התחומים הפעילים ביותר בעולם המשפט הישראלי הוא זה של תביעות נזיקין ותאונות דרכים. הסיבה לכך די פשוטה, והיא כיוון שכולנו עלולים להיקלע לסיטואציה בה אנו נפגעים במזיד או בשוגג ויש מי שניתן לתבוע על מנת שייתן על כך את הדין.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191357 צפיות
שכירים רבים תופסים במחשבתם שהם רשאים לתבוע מקרה של תאונת עבודה או פגיעה מהעבודה רק כאשר מתרחש אירוע נקודתי ספציפי שברור (לפחות עבורם) שהוא זה שגרם להם לנזק גופני. לא כך הדבר וכדאי שתכירו מושג "חדש" יחסית בתביעות של תאונות עבודה – מיקרוטראומה.

מאת: עידן שלומןנזיקין22/04/191413 צפיות
ההגנה על זכויות העובדים מתרחבת כל הזמן ככל שאנו למדים יותר ויותר על גורמים הפוגעים בעובדים במהלך עבודתם. חלק מפגיעות אלו נחשבות בתור מחלת מקצוע על ידי מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית של משרד הכלכלה, ולעובד שנפגע באופן זה יש זכויות תביעה מול ביטוח לאומי.

מאת: עידן שלומןשיער08/04/192418 צפיות
תחום היופי והטיפוח עובר טרנדים רבים משנה לשנה, חלקם חולפים להם וחלקם נשארים עמנו לשנים רבות. אחד הטרנדים החזקים במאה הנוכחית בתחום עיצוב השיער, כזה שלמעשה קיים מאות שנים אבל עבר ריענון משמעותי והתקדמות טכנולוגית הוא זה של (חבישת) פאות.

מאת: עידן שלומןנזיקין18/02/191244 צפיות
אמצעי המדיה הרבים שזמינים לכל אחד ואחת מאיתנו הביאו בשנים האחרונות לעלייה משמעותית באלימות שעולה בטקסטים רבים שנכתבים בערוצי התקשורת השונים. חלק מאותם תכנים, בין אם במסגרת כתבה, מאמר, פוסט או מסרון הם בבחינת לשון הרע והוצאת דיבה מבחינה חוקית ונכנסים תחת הגדרות חוק לשון הרע במדינת ישראל.

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן ומקרקעין

מאת: דניאל מלמדנדל"ן ומקרקעין16/02/20192 צפיות
מרבית תושבי מדינת ישראל רוכשים דירות למטרת מגורים. לכן חשוב שיהיה לכם עורך דין צמוד מקצועי ושמבין את התחום. עו״ד עמית ורד מתמחה בנדל"ן ומקרקעין.

מאת: yoni romנדל"ן ומקרקעין04/08/19576 צפיות
התחום המשפטי בכלל - והתחום המשפטי בנושאי משפחה בפרט - הוא מרתק ומעניין, אך במידה ואינכם מבינים בו לעומק רצוי מאוד לשכור את שירותיו של עורך דין מנוסה ומקצועי.

מאת: בנימין קלינגרנדל"ן ומקרקעין13/04/18722 צפיות
היתר בנייה הוא רישיון לעשות שינוי /בניה בנכס, שניתן בהתאם לחוק התכנון והבנייה, ובהתאם לזכויות הבנייה שנקבעו בתכנית הבנייה.אם אתם רוצים לעשות שינוי בבית/ בדירה שכרוך בשינוי שדורש היתר בנייה – לדוגמה, אתם רוצים לבנות על הגג, אזי אתם צריכים לפנות לוועדה המקומית לתכנון ובנייה (לרוב פונים עם תוכנית שמאושרת על ידי אדריכל) ואז מחכים לאישורה. האישור ניתן בהסתמך על החוק, על הבקשה הספציפית, ועל האזור בכלל (לרבות התחשבות במתנגדים). היתר הבנייה הוא מסמך פורמלי שאליו מצורפים תכניות המבנה ורשימת דרישות.

מאת: orya peryנדל"ן ומקרקעין22/01/18601 צפיות
תל אביב הינה העיר המבוקשת ביותר בארץ לרכישת או שכירות נדל"ן. אם הסטודנטים שמעוניינים ללמוד ולעבוד בעיר המרכזית ביותר בארץ, או זוגות צעירים שמעוניינים לגור בעיר בגלל הקרבה למקום עבודתם. גם משקיעים בנדל"ן מעוניינים למצוא דירות ישנות שתכנית תמ"א 38 חלה עליהן. מי שמוצא עסקה מסוג זה, יצא מורווח, היות ומדובר על עסקה שתהיה שווה בעשרות אחוזים יותר, כאשר מדובר על פינוי בינוי והערך של הדירה יהיה שווה הרבה יותר, כשהיא חדשה לחלוטין וגדולה הרבה ממה שהייתה בעת רכישתה לפני הבנייה.

מאת: בנימין קלינגרנדל"ן ומקרקעין18/12/161051 צפיות
האם כאשר לא ניתן להרשיע אדם בביצוע עבודות בנייה ללא היתר בשל התיישנות, ניתן להרשיעו בעבירה נמשכת של שימוש בנכס שנבנה ללא היתר? ביהמ"ש לעניינים מקומיים משיב על כך בשלילה. כנגד קטן שושנה ויוסף (להלן: "הנאשמים") הוגש כתב אישום המייחס להם עבירות של ביצוע עבודות ושימוש במקרקעין ללא היתר כדין ביחס למבנים מסוימים. כתב האישום הוגש לביהמ"ש לעניינים מקומיים בחולון, ונדון בפני השופטת ריבי צוק.

מאת: בנימין קלינגרנדל"ן ומקרקעין22/11/16781 צפיות
יש לכם מסעדה קטנה, מכבסה, מספרה, מכון קעקועים ופירסינג, אטליז או חדר כושר? אתם צפויים לקבל הקלות ברישוי פתיחת העסק. במסגרת רפורמה של האוצר בחוק ההסדרים תבוטל חובת אישור כבאות האש לסוגי עסק מסויימים והיא תוחלף בהתחייבות עצמית. לידי ynet הגיעה רשימת 120 סוגי העסקים שיהיו פטורים מהאישור המדובר בדרך לרישיון העסק.

בעלי דירות להשקעה פנו למשרד המשפטים בטענה כי היוזמה למיסוי דירה שלישית ומעלה היא לא חוקית ■ בתשובה, הבהירו במשרד כי היוזמה כבר נבחנה על ידי היועץ המשפטי לממשלה ואושרה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica