חפש מאמרים:
שלום אורח
02.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

 

שלי שוסטר, עו"ד מאמרים אחרונים של הכותב

 
   
   
 
צור קשר: צור קשר

 
     
 
 
   
  מאמרים אחרונים מאת שלי שוסטר, עו"ד  
 

מתי יהיה זכאי נפגע תאונת דרכים לקבל פיצויי מקרנית

מאת: שלי שוסטר, עו"דסדר דין אזרחי07/03/101102 צפיות
על מנת שקרנית תחוב באחריות לפיצוי נפגע תאונת דרכים נדרש בראש ובראשונה, כתנאי סף, שהנפגע יעמוד בכל התנאים לזכאות לפיצויים לפי חוק הפיצויים.
למאמר המלא...

קרן פיצויים לנפגעי תאונות דרכים

מאת: שלי שוסטר, עו"דנזיקין07/03/10952 צפיות
האם זכאותו של אדם (כלפי קרנית) שנפגע בתאונת דרכים שבה פרטי הנהג הפוגע אינם ידועים, מותנית במאמץ ושקידה מצד הנפגע לאיתור פרטי זהותו של הנהג הפוגע?
למאמר המלא...

קהילת עורכי הדין בישראל - ReadLaw

מאת: שלי שוסטר, עו"דחוק ומשפט - כללי06/03/101477 צפיות
האתר הוקם במטרה לספק לעורכי הדין פלטפורמה חברתית, קהילתית ופרסומית, שתאפשר להם לשמור על אינטרקציה בין חבריהם למקצוע ובין לקוחות פוטנציאלים וקיימים.
למאמר המלא...

המדריך לפיצויי נפגעי תאונות דרכים

מאת: שלי שוסטר, עו"דנזיקין01/03/101302 צפיות
בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה מתמדת במספר תאונות הדרכים בישראל. תאונות הדרכים הפכו מזמן למכת מדינה, מספר הנפגעים מתאונות גדול ממספרם של הנפגעים מכל גורם אחר כדוגמת מלחמות ישראל ופיגועי טרור. מאז קום המדינה נהרגו בכבישים 30,060 בני אדם.
למאמר המלא...

התרת נישואים / גירושין אזרחיים

מאת: שלי שוסטר, עו"דדיני משפחה01/03/102643 צפיות
בני הזוג נשואים שאינם משתייכים לאותה עדה דתית, המעוניינים לסיים את נישואיהם יעשו זאת באמצעות הליך הקרוי 'התרת נישואין', במסגרת הליך זה תוגש על ידי בני הזוג או על ידי אחד מבני הזוג תביעה להתרת נישואין לבית המשפט המוסמך, זאת בשונה ממקרה בו שני בני הזוג המשתייכים לאותה עדה דתית, במצב זה אם יבחרו בני הזוג להתגרש יהא עליהם לפנות לבית הדין הדתי, שכן חוק התרת נישואין אינו חל עליהם.
למאמר המלא...

מזונות אישה

מאת: שלי שוסטר, עו"דדיני משפחה20/07/09838 צפיות
מהם מזונות אישה, מה שיעורם, מתי תהא זכאית אישה למזונותיה, מתי תשלל זכותה של אישה למזונות, עד מתי תהא האישה זכאית למזונות. דמי מזונות, מזונות ילדים- אימתי יחוב הבעל בתשלומם, מה שיעורם, עד מתי חלה חובת תשלום מזונות, מזונות מדין צדקה, מה כולל תשלום המזונות?
למאמר המלא...

ידועים בציבור

מאת: שלי שוסטר, עו"דדיני משפחה20/07/09907 צפיות
ההתפתחות והשינויים שעברה החברה המודרנית יצרו מסגרות משפחתיות חדשות, מסגרות אשר לא היו מקובלות ונפוצות בעבר. אם בעבר היה נהוג כי בני הזוג יינשאו זל"ז, יגורו יחדיו ויביאו ילדים לעולם, כיום, בני זוג רבים בוחרים לקיים מסגרת משפחתית אולם מבלי להינשא זל"ז
למאמר המלא...

התרת נישואין

מאת: שלי שוסטר, עו"דדיני משפחה20/07/09893 צפיות
בני הזוג נשואים שאינם משתייכים לאותה עדה דתית, המעוניינים לסיים את נישואיהם יעשו זאת באמצעות הליך הקרוי 'התרת נישואין', במסגרת הליך זה תוגש על ידי בני הזוג או על ידי אחד מבני הזוג תביעה להתרת נישואין לבית המשפט המוסמך.
למאמר המלא...

גירושין

מאת: שלי שוסטר, עו"דדיני משפחה20/07/09777 צפיות
המדריך להתמודדות עם גירושין. האתר מכיל את כל המידע על דיני משפחה והליך הגירושין, וכן מאמרים וטיפים של טובי המומחים בנושא גירושין, התרת נישואין, הסכם גירושין, משמורת, חלקות רכוש, הסדרי ראיה, מזונות אישה, מזונות קטינים, גט, כתובה, הפרת הבטחת נישואין
למאמר המלא...

תיקון 29 לחוק הוצאה לפועל

מאת: שלי שוסטר, עו"דייעוץ משפטי20/07/091794 צפיות
בימים אלו אושר בכנסת תיקון 29 לחוק ההוצאה לפועל בעניין ניהול תיקי הוצאה לפועל וגבית חובות. עיקרי התיקון יוצרים שינוי מבני בהוצאה לפועל. מערכת הוצאה לפועל תעבור להיות יחידת צמח בתוך משרד המשפטים.
למאמר המלא...

 
     
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica