חפש מאמרים:
שלום אורח
15.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הטבות לחיילי מילואים מטעם אגודת הסטודנטים

מאת: VPRלימודים18/03/20101697 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כחלק מעידוד ותמיכה בסטודנטים המשרתים כחיילי מילואים בצה"ל, אגודת הסטודנטים מציעה סל של הטבות אקדמיות שנועדו להקל על הסטודנטים בתהליך השלמת חומר אקדמי ותמיכה בלימודים למבחנים.

הזכויות ניתנות לסטודנטים המציגים אישור צה"ל על משך השירות במילואים. האחראי על התמיכה מטעם האוניברסיטה הוא דיקאן הסטודנטים. הזכויות המגיעות אל אותם חיילי מילואים כוללות:

הטבות לחיילי מילואים

סטודנטים שביצעו שירות מילואים מעל 14 יום זכאים לקבל:

  • תווי קנייה ע"ס 50 ש"ח של רב תו. את התלוש אפשר לקבל עד חצי שנה מיום סיום המילואים, ויש להצטייד בכרטיס סטודנט תקף ובצילום האישור הרשמי על ימי המילואים שיימסר למרכז השירות.
  • מרתון לפני מבחנים, ללא תשלום והנחה דיפרנציאלית בהתאם למספר ימי המילואים שבוצעו בהרשמה לקורסי עזר.
  • הטבה נוספת לחיילי מילואים - כרטיס צילום בהתאם לשעות הלימודים שהוחמצו.

תגמולים, ולת"ם וסיוע פסיכולוגי לחיילי מילואים

  • הדרכה בהגשת ערר ומסירת תשובות הולת"ם והערר 0 ניתן לקבל בדקאנט הסטודנטים, חדר 222, בניין מיטשל (בניין האגודה).
  • תביעות לתגמולי מילואים לביטוח לאומי. ניתן להגיש בדקאנט הסטודנטים, חדר 222, בניין מיטשל.
  • סיוע פסיכולוגי לחיילי מילואים: המדור לרווחת הסטודנטים בשיתוף עם השירות הפסיכולוגי ואגודת נט"ל מגישים עזרה לחיילי מילואים בעקבות שירותם הצבאי. ניתן להתקשר לשירות הפסיכולוגי למספר 03-6405805 או בדוא"ל: psycho@post.tau.ac.il . הטיפול הפסיכולוגי מסובסד. מי שמעדיף יכול להתקשר לנט"ל לקו הטלפון לסיוע נפשי מיידי במספר: 1800-363-363.

שירותים לחיילי מילואים מטעם דקאנט הסטודנטים

השלמת חומר הלימוד:

1.                  הסטודנט יכול לפנות למורה או עוזר הוראה כדי לקבל הסברים, הבהרות ועזרה בהשלמת החומר הנלמד. בנוסף, ניתנים שעורי עזר ללא תשלום.

2.                  כל חומר שחולק בקורס בתקופת שרות המילואים שלו, יינתן לסטודנט ע"י המורה/ המתרגל/ עוזר ההוראה בקורס.

3.                  סטודנט ששרת במילואים והפסיד למעלה מ- 15 שעות לימוד יהיה זכאי לקבל תלושי צילום (6 לכל שעת לימוד). בנוסף, יהיה זכאי במידת הצורך לצילומים (עד 50) מתוך ספרי הלימוד השמורים. התלושים יימסרו לסטודנט בדקאנט הסטודנטים.

4.                  ספריה אורקולית לרשות הסטודנטים עומד מאגר של קורסים מצולמים אותו תמשיך האוניברסיטה ותרחיב. ניתן לצפות בקלטות בספריה הפקולטטית.

בחינות עבודות ומעבדות:

1.                  סטודנט אשר בשל שרות מילואים, נבצר ממנו להבחן במועד א' או ב', יהיה זכאי למועד מיוחד:

2.                  סטודנט ששירת בין 7-19 ימים רצופים ותאריך הבחינה חל 7 ימים מיום שחרורו.

3.                  סטודנט ששירת 20 ימים רצופים או יותר ותאריך הבחינה חל 14 ימים מיום שחרורו.

4.                  תלמיד ששירת במילואים מעל 21 יום במהלך הסמסטר.

5.                  סטודנט שהגיש ערעור באיחור בגלל ששירת במילואים, ולא ניתן לו ציון עד לאחר המבחן במועד ב', שאליו לא ניגש, יהיה זכאי למועד מיוחד, אם ממילא מתקיים מועד כזה, או במועד הבחינות העוקב.

דרישות קדם לקורסים:

סטודנט שנבצר ממנו, עקב שירות מילואים, להשלים חובותיו בקורס המהווה "דרישת קדם" לקורס מתקדם, יורשה להשתתף (קורס ובחינה) בקורס המתקדם על תנאי עד להשלמת חובותיו בקורס שהיווה תנאי קדם.

עבודות ותרגילים:

סטודנט שיקרא לשירות מילואים פעיל רצוף, ומועד הגשת העבודה חל בתוך תקופת השירות או בסמוך אליה, יהיה זכאי לאורכה בהגשת העבודה, בתיאום עם מורה הקורס, לפחות כמשך שירות המילואים שלו. מעבדות: סטודנט שהחסיר מעבדות בגין שרות מילואים, יתאם עם המורה/מתרגל את הסדרי השלמת המעבדה.

רישום לקורסים:

סטודנט אשר ימצא בשירות מילואים בתקופת הרשום לקורסים, יפנה מראש למזכירות לתאום סדרי ההרשמה כדי שזכויותיו לא תפגענה.

חזרה על קורס:

סטודנט ששרת במילואים מעל 21 יום במהלך קורס, ועקב כך הפסיק את לימודיו בקורס או נכשל בו, יהיה זכאי לחזור על אותו קורס במועד אחר (במהלך 3 שנים ממועד הקורס, כולל סמסטר קיץ, אם יתקיים) ויהיה פטור מתשלום שכ"ל בגין לימוד חוזר זה. ההרשמה לקורס מתבצעת דרך מזכירות החוג.

הנחות לחיילי מילואים בXTRA סטודנט

קורסים בהנחה דיפרנציאלית:
הסטודנטים יהיו זכאים להנחות לפי מספר ימי המילואים שיבצעו בסמסטר, עבור קורסי עזר לקורסים שלמדו במהלך הסמסטר בו יצאו למילואים :
5-10 ימי מילואים, לא כולל חד יומי: 25%
11-15 ימי מילואים, לצורך המניין לא יחשבו יותר מ- 2 חד יומי: 40%
6-20 ימי מילואים, לצורך המניין לא יחשבו יותר מ- 3 חד יומי: 55%
21 ימי מילואים ומעלה (על פי חוק סטודנט אמור לעשות עד 21 ימי מילואים) לצורך המניין לא יחשבו יותר מ- 4 חד יומי: 70%

מרתונים:
כל סטודנט שביצע מעל 5 ימי מילואים בסמסטר , לא כולל חד יומי, יקבל את המרתונים בחינם.

חוגי העשרה:
כל סטודנט שביצע מעל 10 ימי מילואים בשנה , לא כולל חד יומי, יקבל 25 ₪ הנחה מקורסי העשרה שעלותם עד 300 ₪ כולל
35 ₪ הנחה לחוגי העשרה שעלותם מעל 300 ₪

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

VPR בניית אתרים לעסקים בראייה של חברת קידום אתרים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת VPR

מאת: VPRייעוץ עסקי31/07/11947 צפיות
הקמתם עסק, זה מספיק? עדיין לא, אז פרסמתם אותו ברשתות חברתיות וגם זה לא הספיק, ניסיתם אפילו לפרסם מודעה באחד המקומונים, אבל מה באמת הביא לכם עבודה בצורה הטובה ביותר?

מאת: VPRניקיון19/07/111136 צפיות
מי לא אוהב בית נקי ומצוחצח. בית נקי אינו רק נכון מבחינה בריאותית אלא גם תורם רבות לשקט הנפשי של כלל דיירי הבית. גם אם ההמצאות של הדיירים בבית לאורך שעות היום היא מועטה, ניקיון בתים יכול בהחלט להשפיע על האנרגיות הסוררות בבית ולטהר אותם.

מאת: VPRטבעות אירוסין ונישואין11/04/111196 צפיות
טבעות אירוסין אפשר לקנות מן המוכן באחת מהחנויות התכשיטים או ללכת למעצב/ת תכשיטים שיעצבו לכם טבעת לפי הטעם האישי שלכם.

מאת: VPRבידור ופנאי - כללי24/03/111390 צפיות
אם עד לפני כמה שנים אנשים הגיעו לבתי קפה באמת בשביל לשתות קפה, המצב היום השתנה כמעט ב-180 מעלות. היום בתי קפה, הופכים עבור אנשים למשרד לכל דבר ועניין. בוא ללמוד על הטרנד שסוחף אחריו מדינה שלמה (מדינת תל אביב)

מאת: VPRהפסקת עישון 22/03/111220 צפיות
בכל פעם שמדברים על הפסקת עישון בקרב חברים ומשפחה תמיד חושבים שמדובר סביב המעשן עצמו וכל מה שהוא עובר, ואין שאלה – ברור שמי שמעשן סובל ובדרך כבדה יותר מהבריאות אפילו, אלא גם בצורה כלכלית נוראית, ישנם כאלו שמעשנים בצורה כבדה יותר מ-2 קופסאות ביום ומגיעים להוצאות של 1000 שקל ויותר בחודש בזמן שמרוויחים כמעט רק 4000, קל זה לא אבל מי באמת מבין את הבעיה הגדולה יותר – הוא המעשן הפאסיבי?

מאת: VPRשיפוצים22/03/11964 צפיות
אנחנו אוהבים לראות את הבית שלנו לאחר שיפוצים כאלו ואחרים ואנחנו מאוד אוהבים לראות את הבית שלנו מלא ברהיטים חדשים, בעזרת שיפוצים ממוקדים יותר אנחנו משפצים גם את אזור המטבח לרוב, מטבחים (שוב, לרוב) משנים את הבית ואת האווירה שלו כמעט ב180 מעלות. שינוי של כבית חדש.

מאת: VPRגאדג'טים22/03/111180 צפיות
אנחנו רואים בכל יום מחדש את הקדמה משיגה אותנו ונותנת לנו כלים חדשים לעתיד, בין מצלמות אבטחה לבית המוסתרות היטב בעזרת בורג או שניים ועד לאלפי גאדג'טים נוספים אשר מצדיקים את העתיד הקרב ובא.

מאמרים נוספים בנושא לימודים

מאת: איילתלימודים24/11/152981 צפיות
חייו של סטודנט בישראל - מההיבט הכלכלי מאת עו"ד רוני ברוש - חייו של הסטודנט הישראלי אינם קלים מההיבט הכלכלי. על חלק ניכר מהסטודנטים שרוצים ללמוד ולרכוש מקצוע ללהטט בין לימודים לעבודה, בין מבחנים לבין הוצאות שוטפות, בין אחזקת רכב לבין כתיבת עבודות. בשורות הבאות נבין

מאת: גבעת ושינגטוןלימודים30/10/143260 צפיות
"פרדס" - בית הספר הגבוה לאמנות חזותית ב"גבעת ושינגטון" חתם על שיתוף פעולה עם הפקולטה לאמנויות "המדרשה" במכללה האקדמית בית ברל, המוסד המוביל בארץ בלימודי אמנות. זאת, על מנת לאפשר לבוגרי "פרדס" לרכוש תואר אקדמי באמנות ובהוראת אמנות – תואר ראשון B.Ed.F.A ותעודת הוראה.

מאת: טום ברגרלימודים26/01/127858 צפיות
חת הדרכים להשתלב בתחומי העיסוק השונים היא בעזרת תואר ראשון. תואר ראשון נחשב המפתח להצלחה, במקרים רבים, שכן פותח דלתות רבות לאור הכלים הרבים שמספק והמיומנויות השונות, שמפתח במסגרתו.

מאת: ClickUPלימודים13/12/101232 צפיות
NLP PLUS, המרכז המוביל בישראל ללימודי NLP, הודיע על פתיחת מחזור נוסף של הקורס היוקרתי 'ריפוי מטראומה בכלי ה-NLP' לקהילת המטפלים הקליניים ומקצועות הרפואה.

מאת: ClickUPלימודים08/12/101338 צפיות
NLP PLUS, המרכז המוביל בישראל ללימודי NLP, מרחיב את פעילותו ופותח כיתות לימוד נוספות לתושבי ראשון לציון, רחובות והסביבה.

מאת: eyalfatranלימודים08/10/101183 צפיות
הבחינה הפסיכומטרית אמורה להוות כלי ניבוי להצלחה בלימודים האקדמיים ובנוסף הבחינה אמורה לעזור לאוניברסיטאות למיין את הסטודנטים ולהחליט מי יתקבל למוסד הלימוד. השאלה היא האם הכלי הזה הוא כלי יעיל והאם הוא כלי הוגן?

מאת: yaron lotanלימודים22/08/102314 צפיות
ביום שלישי הקרוב ה- 24.8.10 יתקיימו בחינות ההסמכה של הרשות לני"ע ומשרד האוצר. כלכליסט בשיתוף עם מכללת "אורין שפלטר השכלה פיננסית", העלו פורום מיוחד בקבוצת הפייסבוק, בו יענו המומחים של המכללה לשאלותיהם של הניגשים לבחינות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica