חפש מאמרים:
שלום אורח
28.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הגרסה החדשה של Google Docs

כדי להתחרות ב-  office של  Microsoft ולאפשר עריכה משותפת בזמן אמת. גוגל השיקה לאחרונה גרסאות חדשות ל- Google Docs       ולדבריהם " Now faster and easier to use than ever  before"                            

בגרסה החדשה נוסף כלי חדש ליצירת שרטוטים באופן שיתופי בשם Google Drawing.

  ב- Google Docs הישן המערכת אטית מדי, ולעיתים קרובות עדיף להעתיק את המסמכים מהענן להעביר לoffice- , לערוך מחדש ולחזור לענן. כדי לשפר, Google בנתה מחדש את כל הקוד של Docs על בסיס תמיכת HTML5.

     עד חמישים משתמשים יכולים, בגרסה החדשה,  לערוך את המסמכים ישירות מהענן ולהנות מהכוח ומהרבגוניות של הקשר הישיר עם הענן. הם יכולים להתחבר ולערוך את אותו מסמך בו זמנית, והמסמך יתעדכן בזמן אמת. העורכים השונים יוכלו לעבור ולעבוד על המסמך ביחד. בשיפורים החדשים
ב- Documents, יש אפשרויות טובות יותר של שיבוץ תמונות אפשר למקם תמונות בגוף הטקסט, לגרור תמונות, Google הוסיפה סרגל שוליים, מספור ותבליטים טובים יותר ואפשרות לייצא קבצים מהר יותר וקל יותר לענן, ולייבא  גם קבצי Word 2007  שאי אפשר לייבא בגרסה הישנה. אפשר גם לשנות את מראה המסמך לפי בחירתנו מתוך 24 ערכות נושא, נוספה אפשרות של תרגום, בוחרים מילה לוחצים על

 Tools -> Define...  

ב- Spreadsheets נוספה אופציית חישוב נוסחאות  בשם  Formula המאפשרת לערוך נוסחאות שמחשבות תוצאות כמו בגיליון האלקטרוני של Microsoft, ניתן לגרור עמודות ולהשתמש בהשלמת שורות אוטומטית. לנווט בקלות יותר בין הגיליונות,  ועוד מאפיינים שלא אפשריים בגרסה הישנה. בכלי החדש - Google Drawing ניתן להשתמש בתרשימי זרימה, דיאגרמות, גרפים ושרטוטים שיעברו בין המשתמשים בזמן אמת.

בנוסף, משתמשי  Outlook יוכלו לשתף קבצי  Google Docs  דרך  Outlook, כך שהמשתמשים לא יצטרכו לצרף קבצים למייל שהם שולחים , וממילא לא יאלצו לשמור קבצים במחשב שלהם, הליך זה יחסוך מקום ב- hard-disk  גם של השולח וגם של המקבל. והקבצים ישמרו תמיד במקום בטוח.

אם תצליח Google לשפר משמעותית את Google Docs היא תהיה ביתרון על   Microsoft בנושא הזה, כי בניגוד ל- Microsoft שמוכרת את חבילת ה-    office  החדשה שלה במחיר הנע בין 119   דולר ועד 499 דולר בהתאם לרמה,  Google Docsזמינה באינטרנט ללא צורך בהורדה, היא חינמית עבור משתמשים פרטיים ועולה כ50- דולר למשתמש עסקי.    Google Docs  איננה תומכת בכל הדפדפנים, מצריכה      JavaScript, ודורשת לאפשר Cookies .

    תוך כדי בדיקתי את הנושא, נתקלתי ב- Spreadsheet שהופץ ב Facebook לשם ארגון פגישת מחזור. המארגן שלח  Spreadsheet לכל אחד to everyone כוונתו ברורה ונכונה, הוא חפץ לעדכן פרטים בשיתוף ברגע היווצרם עם כל החברים , וכדי להקל לא חייבים להיות חברים שלו ב- Facebook   אך בדרך זו אין למארגן יכולת סינון ופיקוח כלשהי,  בהיותו פתוח לכל, כל אחד יכול לשנות את המסמך, ואף לשבשו במכוון,  המארגן עלול לאבד מידע יקר ערך עבורו , סכנה אמיתית למסמך.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אילנה שקולניק-בקל

ilana shckolnick-backal

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אילנה שקולניק-בקל

מאת: אילנה שקולניק-בקלתרבות דיגיטלית17/08/12989 צפיות
השפעותיו החיוביות של ניהול בלוג על הילד.

מאת: אילנה שקולניק-בקלרשתות חברתיות21/07/101451 צפיות
הספריות הציבוריות בישראל להבין שפייסבוק כיום הוא אחד מהאתרים הפופולאריים ביותר עם כ-2 מיליון משתמשים ישראלים. התפוצה הרחבה שלו מאפשרת למצוא בו את קהלי היעד המתאימים לעסקים ומטרות שונים, ולייצר בו פעילות שיווקית מוצלחת , ולכן הוא הכרחי גם לספריות ויכול להפוך לכלי שיווקי ויראלי עבורן כאשר המטרה היא לשווק את הספריה.

מאת: אילנה שקולניק-בקלשיווק באינטרנט12/06/101297 צפיות
מפרסמים ומשווקים יוכלו מעתה לבדוק שני פרמטרים שלא יכלו לבדוק עד כה, מה הסבירות שצרכנים משתמשים באינטרנט כדי לבצע סקר ורכישה של מוצרים שונים.ולהעריך את התפקיד שמהווה הסקר המקוון של הלקוח שהוא מבצע באינטרנט עד הרכישה בפועל, לעומת שימוש וחיפוש במקורות מידע צרכניים הודות לברומטר המסחר הצרכני כלי חדש שהשיקה גוגל ביוני 2010 בשיתוף עם ארגון לשכות הפרסום האינטראקטיבי.

מאת: אילנה שקולניק-בקלתעשייה04/06/101132 צפיות
תנאי ההעסקה במפעל פוקסקון קשים ביותר ואינם עומדים בתקנים המינימליים.

מאת: אילנה שקולניק-בקלתרבות דיגיטלית21/05/101114 צפיות
Google יצאה באחרונה בהכרזה על פתיחה במהלך קיץ 2010 של חנות ספרים באינטרנט בשם Google Editions או "Google Editions e-book store". הספרים האלקטרוניים ימכרו בתשלום ברשת.

מאת: אילנה שקולניק-בקלאינטרנט - כללי15/05/10969 צפיות
נוכח התחרות המתמדת בין גוגל לבין מייקרוסופט והרשתות החברתיות, חלו שיפורים בחיפוש ב- google, על אחדים מהשיפורים אעמוד במאמר.

מאת: אילנה שקולניק-בקלאינטרנט - כללי05/05/101912 צפיות
על אף האפשרויות הרבות שמציע לנו האינטרנט, קיימת סכנת התמכרות העלולה לפגוע בתפקוד הגולש.

מאמרים נוספים בנושא אינטרנט - כללי

מאת: nirאינטרנט - כללי01/11/21331 צפיות
שיווק בגוגל עדיין נתפסת כחברה מגניבה וצעירה ברוחה שמשקיעה במשרדים ובעובדים הרבה יותר מהמתחרים, אבל רבים שוכחים שהיא פועלת בדיוק באותה סביבה תחרותית שבה ענקים אחרים ממהרים להדביק את התקדמותה.

מאת: רוןאינטרנט - כללי28/07/193188 צפיות
לימודי הסייבר פותחו בהתאם לצורך הלאומי להגנת מהקאינג, על מנת להבטיח רמה מקצועית גבוהה, מהימנות וידע עדכני לכל העוסקים בתחום.

מאת: רוןאינטרנט - כללי24/06/162569 צפיות
מאמר על אתר קופונים

מאת: יוסי לויאינטרנט - כללי02/05/162556 צפיות
כולם היום קונים צפיות ביוטיוב על מנת למתג את העסק שלהם, זה מתחיל בזמרים וממשיך לבעלי עסקים גדולים / קטנים, מומלץ בחום רב לבחון את האופציה לרכוש צפיות איכותיות ממשתמשים בחו"ל הריי שהדבר יכול לתרום לכם רבות למיתוג ולהפוך לגדולים, העין קובעת ומייצרת מציאות.

מאת: ליאוראינטרנט - כללי22/02/162630 צפיות
תרגום אתרים בעזרת חברת שירותי תרגום, בעלת מוניטין, מביא לתוצאה טובה מאוד. תרגום אתרים שמתבצע היטב, מאפשר להקים אתר חדש, שמיועד לקהל יעד חדש.

מאת: מאיר סוויסה אינטרנט - כללי07/01/162644 צפיות
מובילים בשרון כולנו זקוקים לחברת מובילים בשרון מקצועית ואמינה על מנת לעבור דירה, לשנע מטענים שונים ולהוביל חפצים ממקום למקום. חברת מובילים בשרון מספקת מעטפת שירותים רחבה הכוללת בין היתר הובלת דירות, הובלה עם מנוף לפינוי חפצים גדולים מקומה גבוהה ודירות גג, הובלת מטענים בעיר וברחבי הארץ וכן שירותי אריזה, פריקה ואחסון. חשוב לבחור חברה אמינה ובעלת מוניטין טוב בענף, מומלץ לחתום על חוזה מסודר הכולל פירוט העבודה, עלות, ביטוחים ואחריות.

מאת: vodplaceאינטרנט - כללי28/10/152431 צפיות
אנשים רבים מחפשים באינטרנט כתבות מעניינות, לא תמיד הם מוצאים את האתרים המתאימים בשבילם, רוב האתרים שהם פוגשים רציניים מדי ומלאים בחדשות לא מעניינות או רלוונטיות בשבילם ואתרים אחרים עושים את זה בצורה ילדותית מדי ורכילותית. אנשים מחפשים אתרים שנמצאים 'באמצע' ומכילים כתבות מקור מעניינות על מגוון נושאים החל מנושאים כללים כמו היסטוריה, תרבויות בעולם, בריאות, לייף סטייל, ספורט ופשע ועד לנושאים קצת יותר טכנולוגים כמו משחקים, אפליקציות וסלולרי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica