חפש מאמרים:
שלום אורח
13.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דרכי פעולה של רפואה אלטרנטיבית

מאת: דניאל seoבריאות גברים04/07/2010869 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

איךעובדת רפואה אלטרנטיבית, האם אנחנו צריכים בכלל רפואה משלימה.בשנים האחרונות אנחנו נהיים מודעיםיותר ויותר לגוף שלנו, טיפוח הגוף עולהוהמודעות לרפואה משלימה עולה מאוד. פעםהיינו מסתפקים בללכת לרופא פעםבשנה כדי לבדוק אם הכול בסדר איתנו, היום המצבשונה: אנחנו לא רק רוציםלהיות בטוחים שהבריאות הכללית שלנו היא בסדר, אלא רוציםלדעת שהמבנההרוחני גופני שלנו הוא בסדר גם כן.

מה זהמבנה גופני רוחני ואיך יודעים האם הוא בסדר? תחומי רפואה משלימהכמו ביואורגונומי, מוחאחד וקינסיולוגיה באים לתת לנו תשובות שהן מעבר לשאלה הבסיסית האם אני חולהבמשהו. רופא בקופת חולים קיים בשביל להגיד לנו האם אנחנו חולים, מטפלבקינסיולוגיהאו מטפל בשיטת מוח אחד או ביואורגונומי, לא יגיד לנו רקשאנחנו חולים אובריאים, אלא ינסה להבין הרבה יותר לעומק, מה מקור הבעיההגלובלית. הכוונה היא לא למהכואבת לי הבטן כל הזמן, אלא מה לא בסדר איתי,שגורם לי לסבול מכאבי בטן.

בעיהשחוזרת על עצמה אצל הרבה מטופלים שפונים בסופו של דבר למוח אחד,ביואורגונומי וקינסיולוגיה, היא חסימה שלהמערכתהאנרגטית. ברגע שהמערכת האנרגטית חסומה, האנרגיות לא מצליחות להגיעלכל חלקי הגוף וכךנוצרים אזורים שהם למעשה מנוטרלים מקבלת אנרגיה. מחסורבאנרגיה היא בעיה עצומהבתחומי ביואורגונומי, מוח אחד וקינסיולוגיה, היותוכל התחומים הטיפוליים הללויוצאים מתוך נקודת הנחה שהבעיה החמורה ביותרשיכולה להיווצר היא מחסור באנרגיה חיוביתומרפאת.

הבסיסהטיפולי של הרפואה המשלימה בכלל ושל תחומי מוח אחד, ביואורגונומיוקינסיולוגיה בפרט הואהאמונה באנרגיה המביאה חיים אל גוף האדם. אני בטוחשיצא לכם לשמוע על הנושא שלאנרגיה, הרי כל הסרטים הסינים, יפאנייםומחקרים מדעיים של מדענים רבי שם ועוצמהיוצאים מתוך הנחה שזרימה אנרגטיתהיא דבר קיים, עובדה מוכחת שמקיימת את מהותהחיים.

הריברור לכם שחיות מתקשרות ביניהן, נכון? איך הן עושות אז זה, אם הןלא יכולות לדבר? התשובה היאאנרגיה. אם שמעתם על הספר הסוד- הוא מדבר עלאותו דבר בדיוק. אנרגיה היא הדבר שנותן אתהחיים, קינסיולוגיה,ביואורגונומי ומוח אחד מאמינים, שאם יש לךחסימה של זרימת האנרגיה בגוף, נוצרות בעיות רפואיות.במצב כזה רופא שלקופת חולים מטפל לך בכאבי ברך אבל קינסיולוגיה, ביואורגונומי ומוחאחדמחפשים לפתור את החסימה האנרגטית ולפתור לך בעיה גדולה.

 תגיות המאמר: מוח אחד


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אנחנו רוצים להמליץ על שני אתרים מעולים, פורום תמ"א 38 ופינוי בינוי, שזה אתר מדהים הכולל את כל המידע הקיים על תחום תמ"א 38. היכנסו לשאול שאלות ולקבל תשובות בכל שאלה שמטרידה אתכם בתחום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל seo

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/193495 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/19904 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: דניאל seoצילום16/11/161117 צפיות
למה כרטיסי ביקור הם טובים? למה להדפיס אותם? עד כמה הם הכרחיים? וכיצד מבצעים זאת?

מאת: דניאל seoאימון אישי20/10/161518 צפיות
מהם הדברים אותם יש לקחת בחשבון כאשר מדפיסים כרטיסי ביקור? ממה להימנע? איך לדאוג שלא ירמו אותנו? ואיך להביא לכך שהכרטיסים שבידינו הם הטובים ביותר שהיו יכולים להיות בזכות זה שנמנענו מכל הטעויות שהיינו יכולים לעשות? השוו מחירים של הדפסת כרטיסי ביקור

מאת: דניאל seoריקוד20/10/161581 צפיות
מעוניינים להדפיס כרטיסי דפוס? לא בטוחים לאילו מחירים לצפות? חוששים שירמו אתכם ויבקשו מחיר גבוה מדי? כל המידע שאתם צריכים ורוצים כאן:

מאת: דניאל seoפיסול05/10/161687 צפיות
אנחנו נשאלים כמעט כל יום על ידי לקוחות מרוצים וכאלו שהם פוטנציאלים מה יכול להיות הסיבה שהם יעבדו דווקא אתנו ולא עם חברות אחרות שמתמחות בדיוק כמונו בתחום הפקה של כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים שונים.

מאת: דניאל seoאנימציה28/09/161672 צפיות
אין אחד שלא המתין דקות ארוכות למונית חולפת וככל שההמתנה התארכה כך גם המונית התרחקה והייאוש גבר.. זה כנראה קרה לכל אחד או אחת מכם, יש כאלו שזה קרה להם יותר, יש כאלו שקצת פחות ויש כאלו שעוברים את אותם רגעי משבר על בסיס יומי.. כן כן שמעתם נכון- על בסיס יומי!!

מאמרים נוספים בנושא בריאות גברים

מאת: אבי דוידיבריאות גברים10/07/161236 צפיות
המלצה על מוצרי אלטמן האיכותיים להכנת מערכת החיסון ושאר מערכות הגוף לקראת וירוסים של חורף.

מאת: יוני ברקבריאות גברים22/10/143091 צפיות
גברים רבים סובלים מבעיות אין אונות המונעות מהם להגיע לזקפה מלאה, או לשמר אחת כזאת לכל משך זמן קיום יחסי המין נדרשים לפנות אל הרפואה הקונבנציונלית בכדי שתסייע להם בפתרון הבעיה. בשנים האחרונות עם צמיחת טרנד הרפואה האלטרנטיבית ישנה חזרה אל המקורות, אל שורשי הצמחים והחומצות הטבעיות המעניקות לגוף את המזור אליו הוא מייחל.

מאת: עידן עסיסבריאות גברים02/10/142479 צפיות
על מנת להכנס להריון צריך להיות לגבר לפחות 40 מיליון זרעונים לשפיכה. יותר מ 40% מהזוגות שאינם יכולים להביא ילדים אינם יכולים בגלל בעיות עם הזרע של הגבר.

מאת: ג.ט קראוןבריאות גברים13/08/143265 צפיות
האם אתה לא מרוצה מהגובה שלך? האם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך?, הוספת גובה,הגבהה,רוצה עוד ס"מ? ,נמוך מדי? ,להגביה את עצמי.. כיצד ניתן לשנות את זה אם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך, מאמר זה מכיל כמה עצות מועילות על איך להגדיל את הגובה. האפשרויות שלך לגרום לך להגביה את עצמך ,עשוי להשתנות בהתאם לגיל שלך, אבל יש שיטות המשותפות לכולם שיכולות לגרום לך להיראות גבוה יותר ולהרגיש טוב יותר

מאת: משה מסחרבריאות גברים20/03/148932 צפיות
מסאג' לגבר פעם נראה היה כאילו רק גברים שנפגעו תוך כדי משחק הכדורגל מקבלים עיסוי מיידי מהמטפל הקבוצתי, ולא ראינו גברים רבים שמחפשים מסאג' לגבר סתם ככה כדי להרגיש טוב יותר. גם אם סבלו ממתח וכאב באזור הצוואר או הגב התחתון..

מאת: davidi aharonovichבריאות גברים10/03/147947 צפיות
שאיבת שומן היא ניתוח שעוברים רבים ומטרתו להסיר גדלי שומן עקשניים שאינם מוסרים באופן סטנדרטי בעזרת פעילות גופנית או דיאטה.

מאת: eli levyבריאות גברים27/11/138480 צפיות
במקרים בהם הגידול הסרטני בבלוטת הערמונית מחייב כריתה, יש צורך בניתוח, שאם לא כן עלול הסרטן להתפשט לאברים הסמוכים ולרקמות הסמוכות. כריתה מגבירה את סיכויי ההחלמה במקרים של סרטן מתקדם, ומסייעת במניעת התפשטות גרורתית

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica