חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מעצר בית מלא

מאת: עו"ד נוגה ויזלפלילי21/10/2010766 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

שני אנשים ביצעו את אותה עבירה, לשניהם אין עבר פלילי. אחד ממתין למשפט שלו בתא מעצר, עם עבריינים אחרים, חלקם מוכרים למשטרה ומחכים למשפט על מעשה חמור הרבה יותר ואילו והשני עושה זאת בין כותלי ביתו, מוקף בני משפחה וחברים. מה ההבדל בין הראשון לשני? במשפט אחד. העורך דין שייצג אותו בדיון מעצר או יותר נכון, היכולת לקבל את ההחלטה הנכונה, בזמן הנכון.

אם אתה נלקח לחקירה משטרתית ולא דואג לייצוג משפטי הולם, בו ברגע, אתה עלול לחפור לעצמך בור גדול, כזה שיתחיל שרשרת אירועים שיהיה מאוד קשה לשנות. אם אתה נלקח לדיון הארכת מעצר ושם אין עו"ד פלילי שנלחם עבורך, למה אתה חושב שתקבל מעצר בית מלא במקום תא מעצר? אף אחד לא ידאג לאינטרסים שלך.

עומדים בפני דיון מעצר ? הנה מה שעליכם לדעת על מעצר בית מלא

  • מעצר בית מלא זו חלופת מעצר. החשוד שוהה בביתו 24 שעות ביממה, לעיתים עם איזוק אלקטרוני , המאפשר מעקב וניתור, כאשר בחלק מהמקרים ישנם הגבלות נוספות כמו איסור להשתמש באינטרנט או בטלפון.
  • האלטרנטיבה של מעצר בית מלא, אינה דבר מובן מאליו. על עורך הדין שלך לשכנע את בית המשפט כי אתה עומד בקריטריונים וכי אין מניעה למעצר בית ואין כל יתרון למעצר בבית מעצר.
  • בדיון מעצר ישתמש עורך הדין המייצג אותך בכל נקודות הזכות שיש לך, כך שתקבל מעצר בית מלא ולא תשלח למעצר במקום אחר. כך למשל, סוג ואופי העבירה בה אתה מואשם, עבר פלילי נקי, סממנים של נורמטיביות בחייך או העובדה שאין אתה מהווה סכנה לעצמך או לאדם אחר.
  • עוד נקודה שעומדת לזכות עורך דין פלילי, בדיון מעצר, היא העובדה שבית המשפט שמים דגש על שיקום, במידה והעבריין מודה במעשיו, כך שאם עורך הדין שלך יצליח לשכנע שאחזקתך בתא מעצר, בתנאי כליאה לא קלים, עם עצירים אחרים, יפגע בהליך השיקום שלך, יכול בית המשפט לפסוק לטובת מעצר בית מלא
  • עורך דין פלילי טוב יכול לאתר סיבה בגינה חשוב שתהיה בבית, כך שדרישתך למעצר בית מלא תענה ביתר קלות. כך למשל, אם חולה שאתה מטפל בה וצריכה אותך לצידה.

                   איך עו"ד פלילי יכול לעשות את ההבדל בין מעצר בית מלא לתא מעצר ?

  • הרבה אנשים ובעיקר אנשים להם זו עבירה ראשונה, צועקים מעצר בית מלא כי כך הם שמעו שצריך להגיד. לפני שאתם רותמים את העגלה לפני הסוסים, פנו לעורך דין פלילי שיאמר לכם האם האופציה של מעצר בית מלא אכן עומדת על הפרק. עו"ד פלילי מנוסה בדיון מעצרים, יוכל לומר לכם לפי נסיבות המקרה ואופי התנהלות התביעה, האם אכן יש סיכוי והצדקה למעצר בית
  • לא פחות חשוב, עורך דין פלילי יידע לספק אלטרנטיבות ופתרונות יצירתיים להתנגדות התביעה, בגין מעצר בית מלא. אם עלייך להיות בהשגחה מלאה 24 שעות, עורך הדין שלך  יכול לטעון שבן משפחה מוכן לעזוב את העבודה ולשהות לצידך כל עת.

בסופו של דבר מדובר באנשים ועורך דין פלילי טוב, הוא אחד שיודע להציג נכון את הדברים, לפעול במסגרת החוק וההיגיון ולהציג אלטרנטיבה כמעצר בית מלא, כאלטרנטיבה ראויה ומתאימה.

 

המידע שלפניכם הינו כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית. המחברת אינה נושאת באחריות כלשהי כלפי הקוראים ואלה נדרשים לקבל ייעוץ מקצועי משפטי ו/או אחר לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

עו"ד פלילי, נגה ויזל, ייצוג מקצועי עם יחס אישי.

זומנת לחקירה ? הוגש נגדך כתב אישום ?

זה הזמן לקבל ייצוג הולם

052-3295296 03-6935310
מגדל המוזיאון ,רחוב ברקוביץ 4 תל אביב

  למידע מקיף אודות המשפט הפלילי בקרו בבלוג שלי

http://nogawiesel.com/

המידע שלפניכם הינו כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית. המחברת אינה נושאת באחריות כלשהי כלפי הקוראים ואלה נדרשים לקבל ייעוץ מקצועי משפטי ו/או אחר לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עו"ד נוגה ויזל

מאת: עו"ד נוגה ויזלפלילי25/08/111006 צפיות
כאשר אדם נחשד בעבירת אלימות, הוא יכול לסיים את הפרשה בגדר חשוד או להפוך לנאשם באם הפרקליטות החליטה להגיש נגדו כתב אישום על אלימות, עליו להתמודד עם הדבר ולהוכיח את חפותו בבית המשפט. בשביל זה צריך משרד עורכי דין המתמחה בעבירות אלימות.

מאת: עו"ד נוגה ויזלפלילי17/08/11998 צפיות
רובנו אנשים שומרי חוק וסדר ולא מסתבכים עם החוק, בטח שלא בפלילים. יחד עם זאת, לעיתים קורה כי דווקא באופן הכי לא צפוי אנו עומדים בפני כתב אישום. כתב אישום על איומים הוא מצב בו כל אחד כמעט עשוי להיות מועמד לדין. האופי הישראלי, החום והמתח השוררים פה לעיתים מוציאים אותנו מכלינו ואנחנו צועקים, מקללים ומאיימים. ברוב המקרים זה מתחיל ונגמר בזה, אך במקרים קיצוניים, אנחנו עשויים לעמוד בפני כתב אישום על איומים.

מאת: עו"ד נוגה ויזלפלילי11/08/11913 צפיות
"למה זה נחשב לעבירת מין ? מה כבר עשיתי ? זה היה בהסכמה. למה אני צריך להצדיק את עצמי ואת מה שקרה ? "

מאת: עו"ד נוגה ויזלפלילי04/08/11990 צפיות
לעיתים בית משפט מחליט לעצור אדם עד תום ההליכים בשל סיבות שונות. חשוב כי כל אדם העומד במצב כזה ידע ויבין מהו האפשרויות העומדות בפניו, על פיהן יחליט באיזו דרך לפעול.

מאת: עו"ד נוגה ויזלפלילי01/08/11866 צפיות
"אני לא מבין למה אני צריך להיות פה ולהסביר להם מה קרה. זה עניין שלי ושל חברים שלי." "מי הם שהם יחשדו בי שעשיתי את זה ויגידו לי כך וכך. מה אני חייב להם?"

מאת: עו"ד נוגה ויזלפלילי01/08/11909 צפיות
כאשר אדם עומד בפני הליך פלילי, החוק מגן על זכויותיו ומאפשר לו לקבל את ההגנה הטובה ביותר, לצד ניהול משפט תקין. חלק מהליך זה נקרא שחרור בערבות. מהלך מהוגן בחוק, אשר יכול לקבוע איפה יבלה הנאשם את זמנו עד תחילת המשפט.

מאת: עו"ד נוגה ויזלפלילי24/07/11948 צפיות
"למרות שהמשפט שלי הולך להיות מורכב וקשה, ברור לי שלא יחזיקו אותי במעצר עד שהוא יתחיל, אחרי הכול, מה זה. מכניסים מישהו למעצר לפני שקובעים אם הוא אשם ? "

מאמרים נוספים בנושא פלילי

מאת: בנימין קלינגרפלילי01/09/19453 צפיות
אכיפה שיפוטית סימן ה' לחוק התכנון והבנייה: באחריות יחידת החקירה בוועדה המקומית לבצע חקירה בהתאם להנחיות ולכללים שמפורסמים מעת לעת על מנהל היחידה הארצית לאכיפת דיני התכנון והבניה. ובסיום החקירה להעביר לתובע את חומר החקירה להכרעה בדבר העמדה לדין והגשת כתב אישום.

מאת: אבי דוידיפלילי21/11/18449 צפיות
עורך דין פלילי בצפון מסביר על תנאים של שחרור בערבות ועל הסיכויים לאישור בקשת השחרור בערבות.

מאת: שירה אלהפלילי27/07/16893 צפיות
אדם בן 39, ללא עבר פלילי, מכר לחבריו סם מסוג חשיש בכמה הזדמנויות שונות. בית המשפט, בצעד חריג ביותר, החליט שלא להרשיע אותו, והסתפק בלשלוח אותו לבצע שירות לציבור.

מאת: אופירפלילי05/04/16891 צפיות
יש מסמכים שעבורם תרגום נוטריון הוא מתבקש והגיוני אך יש גם סוגים נוספים של תרגום נוטריון שמעט מפתיע שיש צורך לגביהם בתרגום מיוחד של נוטריון.

מאת: אלעד שנירפלילי17/03/161254 צפיות
הטרדות מיניות אינן נחלתם של מבוגרים בלבד, והן מתרחשות גם בקרב בני נוער. מהו היחס של החוק לקטין המטריד מינית? כיצד בית הספר מטפל באירוע הטרדה מינית? וכיצד ניתן לזהות שהילד שלך מוטרד מינית? על כך במאמר שלפניכם.

מאת: elichai rubinפלילי14/03/161111 צפיות
לרבים מאיתנו, שאינם עורכי-דין ולא בקיאים בהבדלים משפטיים, המילה "פלילי" מתקשרת עם "דבר לא רצוי" או "מעשה רע". רובנו לא יודעים האם יש הבדל בין עבירה פלילית לעבירת תעבורה ומהו בכלל התחום בעריכת דין שנקרא "אזרחי". במאמר קצר זה, אנסה להסביר את ההבדלים ביניהם וכפי שתראו – ההבדלים משמעותיים מאד

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161053 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica