חפש מאמרים:
שלום אורח
19.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם לעבור ניתוח הסרת משקפיים בלייזר

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר הוא ניתוח שרבים מדברים עליו ודנים בו. יש הרבה דעות בעד הניתוח וכמה דעות נגד הניתוח, והרבה חששות ותקוות מהתוצאה. הניתוח מיועד, כמובן, לאוכלוסייה אשר מרכיבה משקפיים או עדשות ומעוניינת להיפטר מהם לטובת מראה טבעי ונטול אביזרים.

כאשר יצא הניתוח לראשונה הוא העלה בציבור מרכיבי המשקפיים דימוי סמוי, האם המשקפיים הם חלק ממני? האם אני אראה וארגיש מוזר בלעדיהם? הדיון היה בעיקר אצל אנשים מהילדות או הנעורים מרכיבים משקפיים, וממש גדלו איתם והפכו אותם לאביזר אופנה.

אצל אחרים, אשר החליפו את המשקפיים בעדשות עורר החידוש בניתוח הסרת משקפיים את השאלה עד כמה אני הולך להשקיע בשיפור ראייה ובמראה שלי? מצד אחד כבר עכשיו, עם עדשות לא רואים כי יש צורך במשקפיים, מצד שני, עדשות זו התעסקות על הבוקר, לא ניתן להיכנס איתן לים או לבריכה, כל כמה זמן צריך להחליף אותן, בלילה צריך להסיר אותן ואם נרדמים איתן זה ממש לא בריא ועוד כהנה וכהנה...

גם היום הדיון הפנימי של בעלי ליקויי ראייה רבים בעיצומו, רק שהיום, בניגוד לשנים עברו, הרמה של ניתוח הסרת משקפיים עלתה, מחירו ירד והנגישות שלו הפכה לגבוהה ביותר. חברות כאמריקן לייזר מציעות ניתוח הסרת משקפיים בלייזר אשר נחשב למהיר, בטוח ובעל יכולות שיפור ראייה ומבצעות אותו באופן פרטי על ידי טובי המומחים בתחום.
אם בעבר בדיקות ההתאמה לניתוח פסלו אנשים רבים, היום הבדיקות ממוקדות ויכולות להצביע על בעיות שיש לטפל בהן טרם הניתוח או על שיטה ספציפית של הסרת משקפיים בה יש להשתמש עבור אותו המטופל. השיטות המשמשות כיום לניתוח הסרת משקפיים עדינות יותר ויעילות יותר.

הליך ניתוח הסרת משקפיים בלייזר
במסגרת ניתוח הסרת משקפיים בלייזר קרן הלייזר מבצעת ליטוש של קרנית עינו של המטופל, בהתאם לנתונים אישיים שמספק לה המחשב. קרן הלייזר מלטשת את קרנית העין בצורה עדינה ומדויקת מאוד ומשפרת בכך לעין ערוך את יכולת הראייה של המטופל, היא למעשה יוצרת משקפיים פנימיים, מותאמים אישית לכל מטופל. תהליך הניתוח פשוט, מהיר, מדויק ונוח ומתאים לרבים.

העובדה שהניתוח מבוצע ללא מגע יד אדם הופך אותו לניתוח מדויק שהסיכון בו לטעות אדם, במקום כה רגיש כמו העיניים, מועט. המקום בו מתערב רופא בניתוח הם בתחילתו, כאשר הוא מזין למחשב את נתוניו האישיים של המטופל, כפי שנמצאו בבדיקת ההתאמה. בכדי ששלב זה יעבור בשלום את הבדיקות מבצעים מומחים בתחום אשר התמחו הניתוח הסרת משקפיים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פורטל ניתוחים הינו אתר מקיף ומקצועי העוסק בתחום הקוסמטיקה והניתוחים הפלסטיים והאסתטיים. פורטל ניתוחים מציע מידע על כל תחום הניתוחים הפלסטיים וכן מאפשר יצירת קשר עם מרפאות מומחים ללא התחייבות.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת צוות פורטל ניתוחים

מאת: צוות פורטל ניתוחיםבריאות העין28/05/131084 צפיות
לאחר אבחון של פזילה יש לחשוב על אופן הטיפול בה. אחת ההצעות היא כמובן ניתוח תיקון פזילה, אך זו אינה האופציה היחידה. מי שמעוניין לנסות ולתקן את הפזילה ללא ניתוח עליו ליצור קשר עם רופא עיניים מיומן שיוכל להדריך וללוות אותו בתהליך.

מאת: צוות פורטל ניתוחיםבריאות העין28/05/13823 צפיות
כיום ישנם טיפולים וניתוחים לפזילה. אך האם מי שלא טופל בעבר וחי כל חיו עם פזילה יכול להמשיך לחיות איתה מבלי לעבור טיפול? או שמומלץ לתקן את הפזילה כעת כאשר הדבר אפשרי?

מאת: צוות פורטל ניתוחיםבריאות העין27/05/13915 צפיות
פתיחת דרכי הדמעות הוא הליך פשוט שמתחיל בניקוי העין. הדמעות שזולגות מעצמן נעלמות לפי רוב, ורק במקרים בודדים יש צורך בניתוח.

מאת: צוות פורטל ניתוחיםבריאות העין27/05/131233 צפיות
האם ניתן לטפל בעין עצלה אצל מבוגרים? האם גם אחרי שנים בהן העין והמוח אינם עובדים יחדיו ניתן להחזיר את הגלגל לאחור? נראה כי בעזרת טיפול חדש יש היום סיכוי לטיפולים בעין עצלה אצל מבוגרים.

מאת: צוות פורטל ניתוחיםבריאות העין27/05/13986 צפיות
בעבר לא היו טיפולים מתאימים לטיפול בפזילה וכן לא היו מודעות ומשאבים לטיפול. בשל כך ישנם אנשים מבוגרים בעלי פזילה שלא טופלה המעוניינים היום לעבור את הניתוח לתיקון פזילה.

מאת: צוות פורטל ניתוחיםניתוחים פלסטיים27/05/13717 צפיות
האם חייבים לספר לאדם חדש כי עברנו ניתוח פלסטי? במידה ולא מספרים, האם זה אומר שאנחנו משקרים לו?

מאת: צוות פורטל ניתוחיםניתוחים פלסטיים27/05/13752 צפיות
מרבית מי שעוברת ניתוח הגדלת חזה היא בעלת חזה קטן. אולי עם השנים תעלם כל אוכלוסיית הנשים בעלות החזה הקטן?

מאמרים נוספים בנושא בריאות העין

מאת: רוני הכהןבריאות העין02/08/181148 צפיות
כאשר ישנה בעיה של ראייה צריכים לדעת לבחור אופטומטריסט בתל אביב שלא רק קרוב אל הבית אלא גם מוכשר אל העבודה.

מאת: רונןבריאות העין06/11/161383 צפיות
פעם היו משקפיים לכל מטרה. היו כאלה לקריאה, היו כאלה לנהיגה והיו ליום יום. מי שהיו לו כמה סוגים של בעיות ראיה נאלצו להחזיק כמה סוגים של משקפיים. כיום יש משקפי מולטיפוקל שניתן לייצר במיוחד לפי הצורך לכל אדם וכך לא צריך להחזיק כמה זוגות משקפיים.

מאת: רוני הכהןבריאות העין13/01/162261 צפיות
כל האלטרנטיבות אפשריות ובכל מקרה אפר נכון להיום לטפל ברוב בעיות הראייה במהירות וביעילות רבה על יד הרכבה של משקפי ראייה, הרכבה של עדשות מגע או ביצוע של תיקון ראייה בלייזר.

מאת: ניב אבןבריאות העין31/12/151437 צפיות
ישנן לא מעט חברות אשר מייצרות ומשווקות עדשות מגע מעולות לשימוש של אנשים שזקוקים לתיקון של בעיית ראייה כזו או אחרת. המבחר הרחב מאפשר לבחור את סוג העדשות אשר מותאם בצורה הכי טובה שניתן אל מצב הראייה והצורה של האישון על מנת לקבל את איכות הראייה הכי טובה שאפשר.

מאת: שרון צרפתיבריאות העין30/12/151389 צפיות
כאשר העיניים שלנו סובלות מיובש אנחנו סובלים מתחושות של טשטוש וראייה שאינה יציבה, דבר זה נכון פי כמה עבור אנשים אשר מרכיבים עדשות מגע אשר מוצאים את עצמם ללא כל יכולת להרכיב את העדשות מכיוון שהתחושה של חוסר הנוחות ממש מתחלפת עם תחושה של כאב ככל שהשעות עם העדשות על עיניים יבשות חולפות להן. מה הפיתרון?

מאת: הכותבבריאות העין08/11/152264 צפיות
מה זה קטרקט? קטרקט הוא תופעת דליחות ועכירות המופיעה בהדרגתיות על עדשת העין ופוגמת כך בתפקוד הראייה. קטרקט מביא לתחושה של חוסר נוחות בעין, כפל ראייה וטשטוש, עם עלייה חדשה במספר עדשות משקפיי הראייה.

מאת: ניב אבןבריאות העין30/07/151461 צפיות
ברבות השנים החלו ליצר עדשות מגע אותן מרכיבים על האישון עצמו אשר מייצרות את תיקון הראיה הנדרש בהרכבה פשוטה ומהירה שאף יכולה להוריד את המספר של העדשות בשל אותה קרבה ישירה עין האישונים. עדשות דיספו מציעות יתרונות רבים ואנחנו רואים כי אנשים רבים בוחרים בהן בתור הפתרון לבעיית הראיה, גם כאשר ישנם ניתוחים לתיקון בעזרת לייזר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica