חפש מאמרים:
שלום אורח
07.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

העצמה נשית – ההשפעה על אורח חיים

רבות נכתב על העצמה נשית, אך דבר לא נכתב על ההשפעה שלה על אורח חיינו כנשים, ניהול הקריירה וחיי המשפחה יחדיו.
בשנים האחרונות אנו עדים לשינויים ארגוניים המתבצעים בחברות וארגונים בישראל ובעולם. נשים, שבעבר לא שולבו בתפקידים ניהוליים, תופסות כיום תפקידי מפתח באותם ארגונים וחברות, תפקידים שפעם נוהלו רק על ידי גברים. בנוסף לכך, הגברים תורמים מזמנם לניהול משק הבית וניהול המשפחה. אם בעבר האישה היא זו שניהלה את הבית וכל מה שכרוך בכך, כיום הגבר שלצידה עוזר לה ולמשפחה בעבודות הבית – בישול, קניות, ניקיונות וכדומה.

העצמה נשית תורמת לעסקים
כחלק מהתופעה של העצמה נשית, אנו נוכחים לדעת כי לנשים כוח ועוצמה שונים משל גברים והן יודעות לתפקד טוב יותר במצבים שונים מגברים ולעשות עסקים בצורה שונה לגמרי. בעוד עולם העסקים של הגברים תחרותי וכוחני ומילים כמו "שליטה" ו"כוחניות" נכנסות לתמונה, הנשים מתנהלות בצורה איכפתית, פועלות על בסיס כבוד הדדי ונימוס.
גם הסגנון הניהולי של הנשים שונה לחלוטין משל הגברים ולכן אנו רואים יותר ויותר נשים אשר תופסות את המושכות ומובילות חברות, ארגונים, מפלגות ועוד. בעוד נשים רכות יותר ואימהיות, הגברים אגרסיבים וכוחניים – שלא תמיד יש בהתנהגות זו צורך או דרישה.

השילוב בין שליטה ותפקוד לבין סגנון ניהול שונה, הם שמביאים יותר ויותר נשים לתפקידי מפתח באותם ארגונים וחברות וכן להצלחה אדירה של נשים בעולם העסקים, הפוליטיקה וכדומה. הנשים יודעות להשתמש בהעצמה נשית שלהן ובכך תורמות למקום עבודתן ומתקדמות לתפקידים בכירים יותר עם השנים.

העצמה נשית תורמת בניהול הבית
אין ספק שאישה המנהלת קריירה וחיי משפחה צריכה להיקרא "סופר-וומן". הריצות בין קריירה למשפחה והפוך – משפחה וקריירה יכולות לשחוק אותנו הנשים, אך זה לא קורה. באמצעות העצמה נשית, כל אישה יכולה לנהל טוב יותר את חייה ואורח החיים של בני ביתה – ניהול זמן, לקיחת אחריות, אופטימיות והעצמה אישית הם תורמים לניהול נכון בין קריירה למשפחה.
כמו הסגנון הניהולי בעולם העסקים, כך גם בניהול משק הבית ואורח החיים המשפחתיים. בעוד גברים לרוב יכולים לעשות פעולה אחת, נניח לאסוף את הילדים מהגן, הנשים בזמן הזה אוספות את הילדים מהגן, משלמות חשבון חשמל, סוגרות בבייביסיטר לשעות הערב ונוהגות כל הדרך הבית כדי להכין ארוחת צהריים עבור הילדים.

בנוסף לכך, נשים טובות יותר בהתמודדות עם מצבי לחץ. אם חס וחלילה אחד הילדים חולה, האישה תדע להתמודד עם הסיטואציה הזו טוב יותר מבעלה. היכולת לשמור על כוח רוח ושליטה במצבי לחץ ולתפקד בכל מצב שייך רק לנשים וליכולת שלהן להעצים את עצמן במצבים קשיים וקלים כאחד.

לסיכום, העצמה נשית תורמת לנשים באורח החיים שלהן – הן בניהול קריירה וקידום הקריירה והן בניהול חיי משפחה ומשק בית.

 תגיות המאמר: העצמה נשית, מעגלי נשים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

איי ווב - הקמת אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםנשירת שיער21/03/12982 צפיות
את נשירת השיער אין לנו דרך לעצור, מקסימום להאט קצת. אבל אנחנו יכולים לפתור אותה במהירות, בקלות וביעילות – על ידי תוספת שיער. אף אחד חוץ מכם לא יידע שהשיער שלכם נושר. איך עושים זאת? בהמשך.

ההחלטה על קניית דירה היא החלטה כבדת משקל ואינה דבר של מה בכך. האם כדאי לקנות דירה יד שנייה או דירה חדשה, מהם פרויקטים חדשים ואיך מגיעים אליהם, מהם אתרי דיירים ומדוע כדאי להגיע אליהם – כל מה שצריך לדעת על דירה, פרויקטים חדשים ואתרי דיירים.

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםעסקים - כללי23/02/121098 צפיות
מדוע אנחנו מקפידים כל שנה לאחר החורף לבצע סיוד של גג הבניין שלנו? מה יקרה במידה ולא נסייד את הגג שלנו? במאמר הבא על סיוד גגות – מה זה, למה זה ואיך עושים את זה?

לכל איטום גגות קיימת השיטה הנכונה והמתאימה בהתאם לסוג הגג, לרמת הגימור ולתקציב הקיים. מאידך, בכל סוג של איטום חייבים לוודא כי העבודה מתבצעת על ידי בעלי מקצוע מוסמכים ואיכותיים וכאןן אסור להתפשר. הצעה זולה מדי מעידה על חוסר מקצועיות וכוונה לתפוס עבודה ותוא לא.

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםשיפוצים17/01/12984 צפיות
בעידן הנוכחי בו אחוז הביקוש לרכישת דירות הולך וגדל, עולה באופן ישיר הביקוש לביצוע בדק בית על ידי חברה מקצועית ומיומנת שתספק דו"ח אמין ומקיף אודות הבית אותו אנו עתידים לרכוש.

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםטיולים בארץ18/12/11970 צפיות
ביקור באחד מעשרות מרכזי המבקרים המושקעים בארץ היא בדרך כלל חוויה לימודית מעניינת המספקת בילוי איכותי של ממש עבור הילדים וכל המשפחה. כן, גם לילדים של היום – שיודעים כמעט הכל... תמיד יש משהו חדש ללמוד.

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםשיפוצים16/11/11894 צפיות
הלבנת גגות היא פעולה חשובה שכדאי להקפיד עליה ולתחזק אותה בכל שנה, אך זוהי בעצם פעולה משלימה של זיפות הגגות, אשר נעשית לפניה והיא חשובה לא פחות. מהי הלבנת גגות? מי עושה אותה? מתי עושים אותה, ואיך?

מאמרים נוספים בנושא העצמת נשים

מאת: גילת אפריםהעצמת נשים09/07/175386 צפיות
האם את נוהגת לומר לעצמך מילים חיוביות ומפרגנות? או אולי את שיפוטית וביקורתית כלפי עצמך...? קראי את המאמר הבא, על-מנת ללמוד כיצד להפוך את הדיבור העצמי שלך לחיובי ומיטיב.

מאת: לי באומןהעצמת נשים30/04/132377 צפיות
קרב מגע היא שיטה להגנה עצמית שזכתה להמון כינויים, ויש לה סגנונות שונים, אבל בבסיס מדובר על שיטה שכל כוונתה היא להתמך בחוזקות הגוף והעצמי, תוך איתור נקודות התורפה אצל היריב והכנעתו. למידה זו, שהיא קוגניטיבית וגופנית מאפשרת לנשים להכניס לתוך הרפרטואר החוויתי שלהם זיכרונות של יכולת, השג, אפשרות ללחימה ומעל הכל- אמונה עצמית.

מאת: עמי אלבזהעצמת נשים23/01/137797 צפיות
ברוב המקצועות העצמאיים יש צורך לאחר קבלת התעודה המקצועית להשקיע את מלא המרץ והכסף בפרסום, לא כך בתחום בניית הציפורניים, לאחר קבלת תעודת ההכשרה בוגרת הקורס תמצא את עצמה מקבלת לקוחות המגיעות מפה לאוזן, מחברות, שכנות, ומשפחה.

מאת: מרדכי שרםהעצמת נשים09/10/127816 צפיות
חולמות על ערב מושלם עם חברה שלכן? רוצות לערוך ערב לכול החברות הקרובות שלכן? במאמר זה תקבלו טיפים רבים.

מאת: טומי רןהעצמת נשים19/09/128851 צפיות
רבים מכירים את תל אביב כמרכז התרבות, ההווי והעסקים של מדינת ישראל, אך רוב האנשים המתגוררים בעיר זו אוהבים להזכיר כי תל אביב היא "מעוז" שירותי הליווי בישראל. העיר מציעה מגוון דירות דיסקרטיות ושירותים של נערות ליווי בכל יום ובכל שעה בה הלקוחות מעוניינים.

מאת: טומי רןהעצמת נשים19/09/128033 צפיות
ישנן טענות רבות בישראל כי קיים סחר בנשים וכי רוב נערות הליווי אשר עובדות במדינה, עובדות בניגוד לרצונן או משום שהן נמצאות במצב בריאותי אשר אינן מאפשר להן להתפרנס בשום צורה אחרת. בשנה האחרונה נתקלנו בחוק הזנות החדש, שעיקרו הוא הענשת כל אדם אשר עוסק בסחר בנשים וכן כל אדם אשר נתפס עם נערות ליווי.

מאת: אייל מנקרהעצמת נשים15/09/128399 צפיות
רוב הנשים יכולות לומר כי יש להן חברה אחת טובה לפחות - אבל כמה מהן יכולות להעיד כי הן באמת חברות טובות של עצמן? כשחברתנו הטובה צריכה אוזן קשבת, אנחנו מיד נהיה שם בשבילה, נתמוך בה, נעודד ונציע את הכתף.. אך האם את מתנהגת גם כחברה טובה עבור עצמך? לעיתים זה כל מה שמונע ממך את הדרך לחיים שמחים יותר. נשים רבות תמיד ינחמו את חברתן כשהיא תרגיש שהיא שמנה, כשהיא נכשלת וכן הלאה, אך כשהן עצמן מסתכלות במראה או חוות רגע קשה, הן מיד מלקות את עצמן. אישה לעצמה היא לא חברה טובה במיוחד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica