חפש מאמרים:
שלום אורח
20.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

העצמה אישית דרך מעגלי נשים

העצמה אישית דרך מעגלי נשים
"העצמה אישית", "העצמה נשית", "מעגלי נשים", "מעגלי לידה" ועוד ביטויים רבים כאלו ואחרים הפכו לחלק מהז'רגון הישראלי. מדובר למעשה בטרנד שתופס תאוצה בשנים האחרונות בהן נשים נפגשות עם נשים אחרות בתוך מעגלי נשים שונים, כאשר ישנם שני מכנים משותפים – האחד, כל אחת הנמצאת במעגל היא אישה, ואילו המכנה השני קשור לנושא המעגל – לידה, קריירה, זוגיות ועוד.

האישה בדרך להעצמה נשית
אין ספק שקולן של הנשים לא נשמע עד כה בתרבויות בארץ ובעולם  ואין צדק בדבר. אומנם אנו חיים בעולם גברי, מצ'ואיסטי, שנשלט על ידי גברים חזקים, אך אין זה אומר שנשים לא יכולות להשתלב בתפקידי מפתח שונים ולתרום לארגון או לחברה. נשים יכולות לתרום אף יותר, כיוון שהן סקרניות יותר, רכות יותר, אימהיות יותר ויודעות מתי להשתמש במאפיינים הללו ומתי לו. לכן, בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר נשים בתפקידים מרכזיים כגון מנהלת בנק, מנהלת חברת אינטרנט, ראש מפלגה וכדומה.

בעולם הגברי הזה, קל מאוד לנשים להיעלם, להרגיש חוסר במשהו – אי תרומה לחברה, מחסור באהבה ובזוגיות ועוד. אולם, בשנים האחרונות התפתחו מעגלי הנשים שמחברות את הנשים חזרה למקורותיהן ומחזיקות להן את הכוח שטמון בהן.

מעגלי נשים – מהם ואילו סוגים?
קיימים סוגים שונים של מעגלי נשים – מעגלי נשים להעצמה אישית, מעגלי נשים לקראת חתונה, מעגלי לידה ועוד רבים אחרים. באותם מעגלי נשים, אנו לומדות כיצד לראות את היופי שטמון בנו – יופי פנימי וחיצוני כאחד, כיצד להרחיב את הנוכחות שלנו מול החברה, כיצד להתמודד בזוגיות או בכל מקום שאנו חוששות קצת ועוד. מטרתם של מעגלי הנשים הוא להגיע להעצמה נשית.

מעגלי הנשים יוצרים עבור הנשים, חוויה של העצמה נשית על ידי שחרור מהבטן. הכוונה, שאישה ששמרה דבר מה בבטן, סוף סוף יכולה לספר לעולם את בעיותיה וזאת על ידי הקשבה ותמיכה מחברותיה למעגל. היא אינה מרגישה מאוימת ויכולה להוציא את "השד" שמציק לה מזה זמן רב. באמצעות השיתוף, ההקשבה והתמיכה, מתחזקת אותה אישה ומגיעה לסוג של ההעצמה אישית ויכולה לחזור לחייה ולהתמודד מחדש עם אותו "שד" שהפריע לה.

העצמה נשית בדרך לפסגה
נשים רבות שלוקחות חלק במעגלי נשים חוזרות לחייהם עם עוצמה שעוזרת להן להתמודד מחדש. באמצעות אותם מעגלי נשים, אותן נשים חוות העצמה נשית שלמעשה עוזרת להן להגיע לפסגה – במקום העבודה, בזוגיות, בתוך חיק המשפחה ועוד. כלומר, הן חזקות יותר להתמודד במקומות שקודם לכן חששות או פחדו להתמודד. למשל, אישה שרצתה להתקדם במקום עבודתה, אך חששה להתמודד על התפקיד מול גברים בלבד, או אישה שפחדה לעמוד מתחת לחופה עם בחיר ליבה.

לסיכום, טרנד מעגלי הנשים והעצמה נשית הוא בשביל להישאר. אנו למדים כי קיימים סוגים שונים של מעגלים, כשכולם לבסוף מביאים את האישה לסוג של העצמה אישית, העצמה נשית.

 תגיות המאמר: העצמה נשית, מעגלי נשים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

איי ווב - הקמת אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםנשירת שיער21/03/12915 צפיות
את נשירת השיער אין לנו דרך לעצור, מקסימום להאט קצת. אבל אנחנו יכולים לפתור אותה במהירות, בקלות וביעילות – על ידי תוספת שיער. אף אחד חוץ מכם לא יידע שהשיער שלכם נושר. איך עושים זאת? בהמשך.

ההחלטה על קניית דירה היא החלטה כבדת משקל ואינה דבר של מה בכך. האם כדאי לקנות דירה יד שנייה או דירה חדשה, מהם פרויקטים חדשים ואיך מגיעים אליהם, מהם אתרי דיירים ומדוע כדאי להגיע אליהם – כל מה שצריך לדעת על דירה, פרויקטים חדשים ואתרי דיירים.

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםעסקים - כללי23/02/121045 צפיות
מדוע אנחנו מקפידים כל שנה לאחר החורף לבצע סיוד של גג הבניין שלנו? מה יקרה במידה ולא נסייד את הגג שלנו? במאמר הבא על סיוד גגות – מה זה, למה זה ואיך עושים את זה?

לכל איטום גגות קיימת השיטה הנכונה והמתאימה בהתאם לסוג הגג, לרמת הגימור ולתקציב הקיים. מאידך, בכל סוג של איטום חייבים לוודא כי העבודה מתבצעת על ידי בעלי מקצוע מוסמכים ואיכותיים וכאןן אסור להתפשר. הצעה זולה מדי מעידה על חוסר מקצועיות וכוונה לתפוס עבודה ותוא לא.

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםשיפוצים17/01/12938 צפיות
בעידן הנוכחי בו אחוז הביקוש לרכישת דירות הולך וגדל, עולה באופן ישיר הביקוש לביצוע בדק בית על ידי חברה מקצועית ומיומנת שתספק דו"ח אמין ומקיף אודות הבית אותו אנו עתידים לרכוש.

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםטיולים בארץ18/12/11914 צפיות
ביקור באחד מעשרות מרכזי המבקרים המושקעים בארץ היא בדרך כלל חוויה לימודית מעניינת המספקת בילוי איכותי של ממש עבור הילדים וכל המשפחה. כן, גם לילדים של היום – שיודעים כמעט הכל... תמיד יש משהו חדש ללמוד.

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםשיפוצים16/11/11837 צפיות
הלבנת גגות היא פעולה חשובה שכדאי להקפיד עליה ולתחזק אותה בכל שנה, אך זוהי בעצם פעולה משלימה של זיפות הגגות, אשר נעשית לפניה והיא חשובה לא פחות. מהי הלבנת גגות? מי עושה אותה? מתי עושים אותה, ואיך?

מאמרים נוספים בנושא העצמת נשים

מאת: גילת אפריםהעצמת נשים09/07/174848 צפיות
האם את נוהגת לומר לעצמך מילים חיוביות ומפרגנות? או אולי את שיפוטית וביקורתית כלפי עצמך...? קראי את המאמר הבא, על-מנת ללמוד כיצד להפוך את הדיבור העצמי שלך לחיובי ומיטיב.

מאת: לי באומןהעצמת נשים30/04/132286 צפיות
קרב מגע היא שיטה להגנה עצמית שזכתה להמון כינויים, ויש לה סגנונות שונים, אבל בבסיס מדובר על שיטה שכל כוונתה היא להתמך בחוזקות הגוף והעצמי, תוך איתור נקודות התורפה אצל היריב והכנעתו. למידה זו, שהיא קוגניטיבית וגופנית מאפשרת לנשים להכניס לתוך הרפרטואר החוויתי שלהם זיכרונות של יכולת, השג, אפשרות ללחימה ומעל הכל- אמונה עצמית.

מאת: עמי אלבזהעצמת נשים23/01/137714 צפיות
ברוב המקצועות העצמאיים יש צורך לאחר קבלת התעודה המקצועית להשקיע את מלא המרץ והכסף בפרסום, לא כך בתחום בניית הציפורניים, לאחר קבלת תעודת ההכשרה בוגרת הקורס תמצא את עצמה מקבלת לקוחות המגיעות מפה לאוזן, מחברות, שכנות, ומשפחה.

מאת: מרדכי שרםהעצמת נשים09/10/127725 צפיות
חולמות על ערב מושלם עם חברה שלכן? רוצות לערוך ערב לכול החברות הקרובות שלכן? במאמר זה תקבלו טיפים רבים.

מאת: טומי רןהעצמת נשים19/09/128768 צפיות
רבים מכירים את תל אביב כמרכז התרבות, ההווי והעסקים של מדינת ישראל, אך רוב האנשים המתגוררים בעיר זו אוהבים להזכיר כי תל אביב היא "מעוז" שירותי הליווי בישראל. העיר מציעה מגוון דירות דיסקרטיות ושירותים של נערות ליווי בכל יום ובכל שעה בה הלקוחות מעוניינים.

מאת: טומי רןהעצמת נשים19/09/127960 צפיות
ישנן טענות רבות בישראל כי קיים סחר בנשים וכי רוב נערות הליווי אשר עובדות במדינה, עובדות בניגוד לרצונן או משום שהן נמצאות במצב בריאותי אשר אינן מאפשר להן להתפרנס בשום צורה אחרת. בשנה האחרונה נתקלנו בחוק הזנות החדש, שעיקרו הוא הענשת כל אדם אשר עוסק בסחר בנשים וכן כל אדם אשר נתפס עם נערות ליווי.

מאת: אייל מנקרהעצמת נשים15/09/128314 צפיות
רוב הנשים יכולות לומר כי יש להן חברה אחת טובה לפחות - אבל כמה מהן יכולות להעיד כי הן באמת חברות טובות של עצמן? כשחברתנו הטובה צריכה אוזן קשבת, אנחנו מיד נהיה שם בשבילה, נתמוך בה, נעודד ונציע את הכתף.. אך האם את מתנהגת גם כחברה טובה עבור עצמך? לעיתים זה כל מה שמונע ממך את הדרך לחיים שמחים יותר. נשים רבות תמיד ינחמו את חברתן כשהיא תרגיש שהיא שמנה, כשהיא נכשלת וכן הלאה, אך כשהן עצמן מסתכלות במראה או חוות רגע קשה, הן מיד מלקות את עצמן. אישה לעצמה היא לא חברה טובה במיוחד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica