חפש מאמרים:
שלום אורח
23.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תאונות דרכים - לתבוע את חברת הביטוח או להתפשר?

מאת: דניאל seoחוק ומשפט - כללי17/03/2011876 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


תביעות משפטיות בגין תאונות דרכים הן תביעות פיצויים. תביעות אלו יכולות להימשך שנים רבות. את הפיצוי נותנות חברות הביטוח והן בעלות משאבים כספיים רבים, הן שוכרות את טובי המומחים כדי לדחות את התביעות, להקטין את הנזקים ולמזער את התביעה . במאמר זה ננסה לענות על השאלה מה עדיף, להגיש תביעה משפטית נגד חברות הביטוח על פיצויים בגין תאונות דרכים או להגיע לפשרה אתן מחוץ לכותלי בית המשפט?

תאונות דרכים -  לתבוע את חברות הביטוח או להתפשר אתן?

  • כאשר קורות תאונות דרכיםההחלטה אם לתבוע את חברת הביטוח או להתפשר איתה תלויה בדרך כלל בקביעת הנכותאו בגובה אחוזי הנכות אשר נגרמו לנפגע בתאונה.
  • כאשר הרופאים המטפליםייטענו כי הנכות אשר נגרמה לנפגע היא נכות לצמיתות, כדאי להגיש תביעה לביתהמשפט. כאשר תביעת הנכות היא מוכחת ומגובה במסמכים רפואיים, נוטים בתי המשפטלפסוק פיצויים גבוהים לנפגעים.
  • כאשר מוגשת תביעת פיצוייםבגין תאונות דרכים, חשוב לגבות את התביעה במסמכים רפואיים. בית המשפטיעיין במסמכים הרפואיים  וימנה רופאיםמומחים מטעמו אשר יאשרו או ידחו את חוות הדעת הרפואיות של הרופאים המטפלים. הרופאיםמטעם בית המשפט יחוו את דעתם באשר לנכות ולגובה אחוזי נכות. כאשר קיימת נכותברורה שאי אפשר לסתור אותה, מומלץ להגיש נגד חברות הביטוח תביעת פיצויים בגיןתאונות דרכים. הרבה מאוד מקרים של רשלנות רפואית מתחילים מתאונותדרכים. לכן חשוב מאוד לדעת את העורך דין המתאים שמבין ברשלנות רפואית.
  • כאשר הנפגע יודע כי לאנגרמה לו נכות קבועה והוא עתיד להשתקם, מומלץ לפנות אל חברת הביטוח ולפרט להם את כל הנזקים ולנסות להגיעלפשרה כספית מחוץ לכותלי בית המשפט.

תאונות דרכים - על מה יינתנו הפיצויים?

  • פיצויים כספיים בגיןתאונות דרכים ניתנים עבור עזרה של בני המשפחה או  לקיחת עזרה בשכר. פיצויי עבור עזרה לנפגע בכלתאונות דרכים יינתן עבור הצורך בעזרה החורגת מגבול הסביר, עבור עזרהבהלבשה, ברחצה, במשק הבית ועוד.
  • פיצויים בגין תאונותדרכים ניתנים כאשר יוכיח הנפגע כי נגרמו לו הוצאות כספיות בשל טיפוליםרפואיים, תרופות  ואשפוזים. חברותהביטוח יפצו את הנפגע עבור טיפולים שאינם כלולים בסל הבריאות.
  • פיצויעבור סבל וכאב. המחוקק קבע כי יינתנו פיצויים עבור סבל וכאב, אך אלה אינםפיצויים כספיים גבוהים. אם לא נקבעו אחוזי נכות הפיצויים,  המקסימאליים עבור נזק הגרם בעקבות תאונותדרכים עומד היום על חמש עשרה אלף שקל בלבד.
  • הוצאות ניידות והתאמתדיור- כאשר יש צורך בדיור מתאים או ברכב מיוחד המתאים לנכה, תחויב חברתהביטוח לשאת בעלויות בגין ההוצאות שנגרמו בעקבות תאונות דרכים.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אנחנו רוצים להמליץ על שני אתרים מעולים, פורום תמ"א 38 ופינוי בינוי, שזה אתר מדהים הכולל את כל המידע הקיים על תחום תמ"א 38. היכנסו לשאול שאלות ולקבל תשובות בכל שאלה שמטרידה אתכם בתחום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל seo

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/191906 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/19687 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: דניאל seoצילום16/11/16933 צפיות
למה כרטיסי ביקור הם טובים? למה להדפיס אותם? עד כמה הם הכרחיים? וכיצד מבצעים זאת?

מאת: דניאל seoאימון אישי20/10/161317 צפיות
מהם הדברים אותם יש לקחת בחשבון כאשר מדפיסים כרטיסי ביקור? ממה להימנע? איך לדאוג שלא ירמו אותנו? ואיך להביא לכך שהכרטיסים שבידינו הם הטובים ביותר שהיו יכולים להיות בזכות זה שנמנענו מכל הטעויות שהיינו יכולים לעשות? השוו מחירים של הדפסת כרטיסי ביקור

מאת: דניאל seoריקוד20/10/161381 צפיות
מעוניינים להדפיס כרטיסי דפוס? לא בטוחים לאילו מחירים לצפות? חוששים שירמו אתכם ויבקשו מחיר גבוה מדי? כל המידע שאתם צריכים ורוצים כאן:

מאת: דניאל seoפיסול05/10/161493 צפיות
אנחנו נשאלים כמעט כל יום על ידי לקוחות מרוצים וכאלו שהם פוטנציאלים מה יכול להיות הסיבה שהם יעבדו דווקא אתנו ולא עם חברות אחרות שמתמחות בדיוק כמונו בתחום הפקה של כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים שונים.

מאת: דניאל seoאנימציה28/09/161462 צפיות
אין אחד שלא המתין דקות ארוכות למונית חולפת וככל שההמתנה התארכה כך גם המונית התרחקה והייאוש גבר.. זה כנראה קרה לכל אחד או אחת מכם, יש כאלו שזה קרה להם יותר, יש כאלו שקצת פחות ויש כאלו שעוברים את אותם רגעי משבר על בסיס יומי.. כן כן שמעתם נכון- על בסיס יומי!!

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט - כללי

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי28/01/21286 צפיות
על מנת להבין מדוע אדם ניגש על מנת לבצע תרגום של תעודות ומסמכים רשמיים מסוימים צריכים להבין את התהליכים שאותם עוברים אנשים ברחבי העולם כולו.

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי15/01/21320 צפיות
מתי נדרש לפעולה של תרגום עבור תעודת לידה?

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי13/12/20761 צפיות
הרשויות ממשיכות בקצב רב בהוצאת צווי הריסה. מאמר שכדאי לקרוא אם ביצעת חריגות בניה , ביקרו או רוצים לבקר בנכס מטעם הפיקוח על הבניה/ הוועדה לתכנון ובניה או שכבר הוזמנת לשימוע או אולי כבר קיבלת צו הריסה. המאמר מיועד לכל העוסקים בתחום. עורכי דין, שמאים, מהנדסים, קבלנים, וועדי בתים, אדריכלים, מפקחי בניה ועוד.

מאת: עופר שלוחוק ומשפט - כללי08/10/20636 צפיות
הסכם מייסדים מוצלח בחברות סטארט אפ

מאת: איתמר כוכביחוק ומשפט - כללי10/09/20465 צפיות
תַּם עִדַּן הַסּוֹדִיּוֹת הַבַּנְקָאִית בִּשְׁוַויְץ בְּעִקְבוֹת הֶסְכֵּם חִלּוּפֵי מֵידַע אוֹטוֹמָטִיִּים

מאת: איתמר כוכביחוק ומשפט - כללי10/09/20311 צפיות
הרפורמה של "הוועדה לתיקוני חקיקה במיסוי בינלאומי", מכה קשה ליורדים מן הארץ הרפורמה של "הוועדה לתיקוני חקיקה במיסוי בינלאומי עתידה להשפיע על אלפי ישראלים היוצאים מן הארץ לטובת רילוקיישן, ועל חבותם במס, זאת בעקבות שינויי החקיקה העתידים להתרחש במיסוי ההגירה של ישראלים מחוץ לישראל הנקרא "מס הגירה".

מאת: איתמר כוכביחוק ומשפט - כללי10/09/20371 צפיות
מומחה הינו מי שהוא בעל ידע בתחום בו ניתנה לו סמכות אקדמית או סמכות משפטית לתת ייעוץ. מומחה הינו מי שבקיא, ובעל ידע, הכשרה וניסיון בתחום המקנה לו מעמד המגדירו כמקצוען.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica