חפש מאמרים:
שלום אורח
08.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

WebPlanet תבנה אתרי אינטרנט בויטנאם

חברת WebsPlanet, ספקית פלטפורמת בניית האתרים וניהול התוכן הגדולה בישראל, חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת Contigo מויטנאם. מדובר במימוש אסטרטגיית חדירה לשווקים בינ"ל. המהלך יתבסס על המודל העסקי המקומי של Websplanet לפיו מתאפשר שימוש בפלטפורמה טכנולוגית מגוונת לבניית אתרי אינטרנט החל באתרי תדמית בסיסיים, אתרי תוכן, קטלוגים, מסחר אלקטרוני ועד אינדקסים באמצעות משווקים מקומיים.

כתוצאה משיתוף הפעולה צופה החברה להכנסות של כמיליון דולר, בשלוש השנים הקרובות. בימים אלה שוהים בארץ נציגי החברה במטרה ללמוד כיצד לעבוד עם פלטפורמת הבנייה וניהול התוכן של WebsPlanet.

בזכות שיתוף הפעולה תהנה החברה הוייטנאמית ממובילות בולטת בתחום בניית האתרים במדינה. היא תאפשר לבוני אתרים למקסם ולייעל את תהליך בניית אתר האינטרנט עבור לקוחות עסקיים, דבר שיאפשר לארגונים עסקיים בכל הגדלים והרמות לחדור לעולם האינטרנט באופן מהיר ואיכותי יותר. שתי החברות מעריכות כי בתוך 3 שנים, בעזרת הידע המקצועי והפלטורמה הקיימת תהפוך Contigo לגוף בניית האתרים המוביל בויטנאם שיספק את מכלול צורכיהם העסקיים של עסקים ובוני אתרים במדינה בכללם גם פתרונות קידום SEO, שיווק SEM ותוכן בעולם האינטרנט.

ויטנאם היא מדינה בת 85 מיליון תושבים, מתוכם כ-22% מחוברים לאינטרנט. בויטנאם כ-7 מיליון בתי עסקים, כ-400 חברות לבניית אתרים ולמעלה מ-1000 בוני אתרים עצמאיים.

הבעלים של חברת Contigo, עדי סימיוף: "שוק האינטרנט בויטנאם עדיין בתולי ומורגש בו חוסר מוחלט בהבנת אפשרויות הקמת אתרים, קידומם ושיווקם במנועי חיפוש וניהול תוכן. אנחנו מעריכים כי כתוצאה משתוף הפעולה והנסיון המוכח של WebsPlanet נפעיל בתוך שלוש שנים 70% מאתרי האינטרנט במדינה".

חברת WebsPlanet מנהלת בישראל לבדה למעלה מ-20,000 אתרי אינטרנט עסקיים ופועלת בשיתוף פעולה הדוק עם למעלה מ-120 בוני אתרים מקומיים.

מנכ"ל WebsPlanet-Pro אבי זנו: "הפלטפורמה הטכנולוגית שפיתחנו תאפשר ל-Contigo לייצר מובילות עסקית כבר מההתחלה ולהציע לשוק העסקי בויטנאם מגוון של פתרונות עסקיים מבוססי אינטרנט ללא חבלי לידה וסיכונים עסקיים. אנחנו מאמינים כי השילוב בין שוק שמצוי בראשית דרכו ובין הטכנולוגיה הבשלה שלנו, הוא מתכון מוצלח למובילות עסקית ופיננסית לשני הצדדים".

אודות WebsPlanet

חברת WebsPlanet, בבעלות פרטית (2004), מתמחה בפיתוח כלים לבניית אתרים ברשת האינטרנט. כלים אלו מאפשרים למפתחי אתרים, מעצבים גראפיים, מוצאים לאור של דפי זהב וספקי אינטרנט, לבנות ולנהל אתרי אינטרנט בצורה מהירה, קלה ואפקטיבית עבור לקוחותיהם. הפתרון הייחודי של WebsPlanet לבניית אתרים דינאמיים מאפשר את בניית האתרים הניתנים להתאמה לכל דרישה ללא עזרת מתכנת. בעזרת הפתרון ניתן להקים אתר בימים ואף בשעות לעומת שבועות וחודשים שנדרשו בעבר. בין לקוחות החברה ניתן למצוא את דפי זהב ישראל, 2H Group אפריקה-אסיה, SPH (Singapore Press Holdings) ומאות חברות לבניית אתרים ומעצבים גרפיים. הנהלת WebsPlanet ממוקמת ברמת החיל, תל אביב. אתר החברה: www.websplanet.com

 תגיות המאמר: בניית אתרים, WebsPlanet


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

משרד יחסי ציבור וייעוץ תקשורתי ושיווקי הוקם באוקטובר 2005 ומשרת מאז חברות טכנולוגיה מובילות וסטארטאפים בראשית דרכם המקצועית. המשרד מתבסס על ראייה שיווקית רחבה המחברת בין כל פעילויות השיווק והתקשורת הנדרשות לארגון. את המשרד מנהלת עינת מירון, בעלת ניסיון עשיר של למעלה מ-16 שנים בכל ערוצי המדיה השונים. http://www.meyron-mc.com/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מירון תקשורת משווקת

מאת: מירון תקשורת משווקתפרסום באינטרנט01/02/12837 צפיות
Acuvue מותג עדשות המגע מבית ג'ונסון&ג'ונסון מגיש, קמפיין פרסומי באמצעות דאבלקליק, מבית גוגל הקמפיין כולל 23 סרטוני וידיאו שחשיפתם מבוקרת ומנוהלת בכלים טכנולוגיים מתקדמים

מאת: מירון תקשורת משווקתיחסי ציבור04/11/11878 צפיות
נהוג ומקובל להתחיל פעילות יחסי ציבור כחודשיים-שלושה לפני תאריך ההשקה הרשמי. אז למה גולן טלקום בוחרת בבליץ תקשורתי חצי שנה לפני תחילת הפעילות שלה?

יכולה להבין ולהודות לאפל על שפישטה את הטכנולוגיה, הנגישה אותה וגם פתחה שוק שלם של בעלי מקצועות חדשים, אבל אף פעם לא הבנתי את ההסכמה שבשתיקה לגישה השיווקית שלה. את הורדת הראש וקבלת כל התכתיבים שלא ניתנים לערעור, המחירים של כל כפתור וכבל, החפיפניקיות ב-QA.

מאת: מירון תקשורת משווקתיחסי ציבור17/10/111097 צפיות
הזדמנות פז עבור התקשורת לתקן עוולות גדולות ובראשן את זו שנגרמה לרונה רמון. הזדמנות לתכנן ולהיערך כבר מעכשיו כיצד לספר ולתעד את חזרתו של גלעד במינימום רמיסה של כבוד האדם, הפרטיות והשקט שמגיע לו

מאת: מירון תקשורת משווקתיחסי ציבור13/10/11993 צפיות
ניהול משברים הוא דבר מאוד פשוט לביצוע. הוא כולל 2 מרכיבים בסיסיים שחייבים להתקיים כדי לנטרל את הביקורת – שקיפות ואחריות.

17 כלות כנראה לא יקבלו את שמלות הכלה שלהן; החוב של החברה לעובדות מוערך בכחצי מיליון ש"ח

מאת: מירון תקשורת משווקתעסקים, מימון וכספים11/04/111872 צפיות
בית דין רבני שדן בתביעת השתתפות בהפסדים לאור קבלת שטר היתר עסקא פסק כי שטר שכזה אינו מחייב

מאמרים נוספים בנושא בניית אתרים

מאת: יאירבניית אתרים18/06/191831 צפיות
לא ניתן להפריז בתיאורים לגבי חשיבותו של אתר מקצועי וטוב לתמהיל המיתוג של כל עסק וחברה. האתר מהווה את "חלון הראווה" של העסק, את אמצעי הקשר הישיר שלו אתכם, ולא בכדי הוא נחשב למהותי ביצירת מותג מנצח.

מאת: עידן שלומןבניית אתרים22/08/174675 צפיות
החלטתם לבנות אתר חדש וכעת אתם בשלב הראשוני של התהליך, אך זהו שלב שללא ספק אחד החשובים ביותר – רכישת דומיין (שם מתחם) לאתר שלכם.

מאת: עידן שלומןבניית אתרים05/06/173764 צפיות
לפני שאתם שואלים את עצמכם איך להשיג לקוחות חדשים לעסק, אולי כדאי לדבר על אתר האינטרנט שלכם ועל תרומתו. אם השקעתם לא מעט על האתר הקודם והלקוחות סרבו להגיע, אולי כדאי שתבדקו את הבעיה לעומקה. ייתכן מאוד שיש לכם בעיה בבחירה של דומיין. מה זה דומיין ואיך הוא יכול לעזור לכם להשיג יותר לקוחות ובפרט לקוחות שאתם באמת צריכים לבית העסק?

מאת: vodplaceבניית אתרים22/03/171620 צפיות
בניית אתרים, על וורדפרס או לא?

מאת: Droxitבניית אתרים26/01/171176 צפיות
כאשר אנו משווקים אם מוצר או שירות, באמצעות האינטרנט, דף הנחיתה, הינו דף שמתוכנן למטרה אחת והיא יצירת לידים.. בדף הנחיתה, אין ניווט שקושר את הגולש לאתר, אך הסיבה המרכזית לכך היא צמצום אפשרויות שעומדות בפני הגולש...

מאת: vodplaceבניית אתרים20/12/161207 צפיות
מחיר יכול להטעות - הנה הסיבה למה.

מאת: vodplaceבניית אתרים26/10/161102 צפיות
עולם בניית האתרים בשנים האחרונות השתדרג עשרת מונים. לא עוד אתרים שלוקח לבנות אותם במשך חודשים שלמים, כיום בזכות מערכות לניהול תוכן פופולאריות כגון וורדפרס ניתן לבנות אתרים בתוך מספר ימים בודדים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica