חפש מאמרים:
שלום אורח
01.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מחשבון ביטוח רכב – כדי לבחור את הביטוח הנכון ביותר עבורכם

מאת: neri bennunביטוח רכב27/04/2011902 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מחשבון ביטוח רכב מאפשר לכל המעוניין ברכישתו של ביטוח מכל סוג שהוא, לבצע השוואה בין הביטוחים השונים המוצעים על ידי חברות הביטוח השונות. מחשבון ביטוח רכב מחשב את מחירו של ביטוח מקיף לרכב, ביטוח חובה וביטוח צד ג'. חשוב לזכור כי מחשבון ביטוח רכב מאפשר סימולציה בלבד ואיננו ודאי לחלוטין. כך או כך, מומלץ כמובן להיוועץ בסוכן הביטוח שלכם לקבלת פרטים מדויקים. יש לקחת בחשבון כי סביר שסוכן הביטוח שלכם יציע לכם הצעה משתלמת וזולה מזו שאיתרתם באינטרנט, באמצעותו של מחשבון ביטוח רכב כדי שתהפכו ללקוחותיו, ולכן אל תהססו לבדוק זאת מולו ואף להתמקח.

מחשבון ביטוח רכב – אפשרויות הביטוח הקיימות

ישנם כמה סוגים לביטוחי רכב שונים ובעלויות שונות. ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. בבואכם לבחור את הביטוח המתאים בדיוק עבורכם, חשוב כי תעזרו באפשרויותיו של מחשבון ביטוח רכב כדי שבחירתכם תבטיח לכם ליהנות מהביטוח הטוב והזול ביותר. חברות ביטוח רבות מציעות מגוון של ביטוחי רכב, הכוללים כיסויים שונים ובעלויות שונות ומשתנות.
מחשבון ביטוח רכב מציע לכם לערוך השוואה בין הביטוחים השונים המוצעים, בעזרתם של אתרי אינטרנט שונים, המציגים מחשבון ביטוח רכב, ובכך להקל עליכם את בחירתו של הביטוח המתאים. חשוב לזכור כי מחשבון ביטוח רכב איננו המקום האחרון שעל סמך המידע שמציג לכם, תתבצע בחירתכם. לאחר שביצעתם השוואה בין הביטוחים השונים בעזרתו של מחשבון ביטוח רכב, הגיעו אתם עצמכם לסוכנות הביטוח שלכם או בקשו סוכן ביטוח שיגיע לביתכם ומולו בקשו לקבל את העלויות השונות.

מחשבון ביטוח רכב – איך זה נעשה

מחשבון ביטוח רכב מציג את התעריפים השונים לביטוחים השונים, המוצעים על ידי חברות הביטוח השונות, על סמך נתונים אותם מציג מבקש ההשוואה. מחשבון ביטוח רכב מבקש את הכנסתם של הנתונים הבאים: מהו סוג הרכב – האם מדובר ברכב פרטי, מסחרי וכדומה. בעלות הרכב – פרטית או אחרת. בנוסף מבקש מחשבון ביטוח רכב פרטים על הנהג הצעיר ביותר המשתמש כדרך קבע ברכב. למשל, גילו וותק הנהיגה שלו. מחשבון ביטוח רכב מבקש גם לדעת כמה תאונות היו לרכב בעבר וכמה הרשעות שהובילו לשלילת רישיון (במידה והיו כאלו). מחשבון ביטוח רכב מתייחס גם למאפייני הרכב.

כמו למשל, נפח מנוע בסמ"ק, סוג השימוש ברכב – האם רגיל, רכב לצרכי לימוד נהיגה, רכב אספנים וכדומה ופרט נוסף – האם קיימות ברכב כריות אוויר. לאחר הכנסת הנתונים ולחיצה על כפתור ההשוואה, מציג מחשבון ביטוח רכב לפני המבקש את כל חברות הביטוח המאפשרות, במסגרת שירותיהן, את הביטוח המבוקש ועלותו של כל ביטוח וביטוח על פי סדר עולה. כאמור, חשוב ליצור במקביל גם קשר ישיר מול חברות הביטוח הרלוונטיות או אף מול סוכן הביטוח הפרטי שלכם, כדי שזה יוכל לאפשר לכם ליהנות מהצעת הביטוח הטובה ביותר עבורכם. קחו בחשבון כי סביר והמחיר שתדרשו בו בפועל יהיה שונה במעט מזה המצוין במסגרתו של מחשבון ביטוח רכב, ולכן חשוב כי תתייחסו לכך כאל סימולציה בלבד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בלוגר וכותב מאמרים בנושאי צרכנות חכמה, ודרכים יעילות לחסוך

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת neri bennun

מאת: neri bennunבניית אתרים04/10/125297 צפיות
אחת השפות הנפוצות והשמישות ביותר כיום היא שפת html שפירושה הוא Hyper Text Markup Language, כלומר השפה שבה נכתבים דפי האינטרנט ברובם. לימוד html מאפשר לכם ללמוד לכתוב בשפה שניתן לכתוב בה כמעט בכל כלי או פלטפורמה טקסטואלית ואפילו בכלים גרפיים.

מאת: neri bennunלימודי תעודה ומקצוע04/10/125613 צפיות
BI הם ראשי תיבות של "בינה עסקית", או באנגלית - Business Intelligence. מה פירוש הדבר? מה עומד מאחורי השם המפוצץ הזה?

מאת: neri bennunסרטן04/10/122364 צפיות
אחד מסוגי הסרטן השכיחים ביותר כיום בעולם כולו הוא סרטן הערמונית. למרות שכיחותו, הגורמים אליו אינם ברורים.

מאת: neri bennunמיניות ובריאות מינית04/10/12817 צפיות
האיידס היא מחלה חדשה יחסית והיא התגלתה בשנות השמונים של המאה העשרים. . כיום ידוע כי המחלה איננה מחלת מין כלל, אלא שהיא עוברת באמצעות הדם

מאת: neri bennunרפואה משלימה03/10/122360 צפיות
הרפואה המשלימה תופסת תאוצה בשנים האחרונות וגם מוסדות רפואיים מערביים פתחו שעריהם לשיטות רפואה משלימה. ההתרחקות משימוש באמצעים טבעיים כמקור לשיפור הבריאות הביא את הרפואה המודרנית לשימוש בכימיקאלים הנמצאים בבסיס התרופות המערביות המודרניות.

מאת: neri bennunסרטן03/10/122373 צפיות
סרטן מאופיין כמחלה שבא התאים בגוף אינם מתחלקים באופן שווה ובאופן שאינו נשלט. אסופת התאים יוצרת גידול ממאיר באותו המקום או שהם מתקדמים למקומות שונים בגוף. לתופעה זו קוראים גם גרורות של הסרטן.

מאת: neri bennunשוק ההון01/07/12879 צפיות
כל אדם אשר עיניו בראשו יודע כי יגיע לגיל בו לא יוכל להמשיך לעבוד. אך על מנת שיוכל להזדקן בכבוד מתעורר הצורך בניהול מקצועי של כספים על מנת שיהיה ניתן להמשיך ולחיות בצורה מכובדת גם לאחר גיל הפנסיה.

מאמרים נוספים בנושא ביטוח רכב

מאת: רוני הכהןביטוח רכב09/09/17826 צפיות
מה יכולים להיות ההבדלים בין שירות שניתן מול סוכן ביטוח רכב פרטי לבין נציגים שמבצעים את המענה דרך חברה גדולה? קראו את הדברים הבאים והגיעו לכדי החלטה בעצמכם.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח רכב12/04/163159 צפיות
רכשתם רכב? רוצים להישמר מכל רע? לא די לרכוש פוליסת ביטוח רכב מקיפה, ביטוח רכב יעמוד לרשותכם בסופו של דבר לאחר מעשה, לעומת זאת ישנם הרבה מאד דברים שאפשר לעשות בכדי למנוע תאונות, תקלות, בעיות ברכב וצרות אחרות. במאמר שלפניכם נספר לכם על מספר אמצעים ומערכות מיגון ובטיחות לרכב המסייעות לשמור עליו ועל הנוסעים בו בצורה מיטבית, אנו מציעים לכם להכיר אותם מקרוב ולאמץ אותם, או לפחות כמה מהם לרכב הפרטי שלכם.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח רכב12/04/162501 צפיות
יש לכם שאלות על ביטוח רכב? יש לנו את התשובות בשבילכם! המשיכו לקרוא ממש כאן במדריך שלפניכם ותוכלו להבין טוב יותר כיצד לבחור ביטוח.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח רכב12/04/162154 צפיות
באילו מקרים הביטוח המקיף הוא באמת ביטוח רכב שכולל הכל מהכל? לתשובה הזו כמה וכמה צדדים, לא רק מפני שמדובר בסוגיה מורכבת ואינדוודיאולית אלא בעיקר בגלל שישנם לא מעט מקרים שהביטוח המקיף כלל אינו רואה בהם אופציה לכיסוי. בואו להכיר את הפרטים הקטנים מאחורי הביטוחים הגדולים.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח רכב12/04/162166 צפיות
ארגוני הביטוח הגדולים בישראל הם תאגידי ענק החולשים על שוק הביטוחים כולו. היכרות מעמיקה עם המנגנונים השונים עשויה לחסוך לכם בטווח הארוך כסף רב. במילים אחרות, לא עושים ביטוח לפני שבודקים היטב את כל הפרמטרים החשובים באמת. לפניכם מספר טיפים חשובים על סודות עולם הביטוח, כאלו שיעזרו לכם להבין את המערכת, ולדעת כיצד היא פועלת. ביטוח רכב, דירה, בריאות וכו' ומה שביניהם.

מאת: שלום כהןביטוח רכב28/08/142636 צפיות
ביטוח רכב, ביטוח חובה לרכב, ביטוח מקיף לרכב ואף ביטוח צד ג' – כל אלו מושגים מעורפלים אשר פעמים רבות נדמה שהם אומרים את אותו הדבר, אך לא כך.

מאת: מיכאל רומנסקיביטוח רכב29/06/146907 צפיות
לצד לא מעט ביטוחים, המוצעים בשוק הביטוחים כיום, אפשר גם למצוא שלל של פוליסות ביטוח המיועדות לבעלי הרכבים. אילו סוגים של ביטוחי רכב עומדים לרשותנו ומה כולל, במסגרתו, כל אחד מהם? התשובה, לפניכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica