חפש מאמרים:
שלום אורח
26.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כבדת משקל? מה חושבים עליי קרוביי?

מאת: סיגל דבירדיאטה18/07/20111012 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אני חייבת להודות שמעולם לא העסקתי את עצמי במחשבה, מה חושבים עליי יקיריי. כאדם כבד משקל, בעבר, לא טרחתי לעסוק בשאלה הזו, כן טרחתי להיות מרוכזת בעצמי ובמצבי המייאש, איך לעזאזל מוצאים את הדרך לרזון? איך הופכים להיות מאדם מדוכא לאדם מאושר?

כל חיי רדפתי אחר דיאטות האושר, כך אני קוראת להן, אילו שיוציאו אותי ממצבי המתסכל ויובילו אותי למקום שמח ורזה.

אך, היום, במחשבה לאחור, צצה במוחי השאלה, איך נראיתי בעיני אחרים, הקרובים לי, היקרים שרצו בטובתי.
מה עבר עליהם בראותם אותי הולכת ותופחת, בעוד הם, מן הסתם, רצו באושרי וברזוני. ברור לי שהם רצו שאמצא כבר את הדיאטות המיוחלות ושאצליח בהן, שאהיה רזה יותר, בריאה יותר, שלמה יותר ומקבלת יותר את עצמי.

אולם, מה באמת הם חשבו עליי בכל התקופה הזו? האם כאב להם? האם הם הבינו וראו עד כמה אני מתוסכלת? האם הם אהבו אותי באותה המידה? אולי הם היו מאוכזבים ממני שלא צלחתי את כל הדיאטות הרבות שעברתי? האם אמי חשבה שנכשלה?מה הרגישה ולא סיפרה? האם התביישה בי?

מה חשבו עליי אחיי, חבריי? האם גם הם התביישו בי? או שפשוט למדו לחיות עם ה"שמנה" הזו? מה אמרו עליי מאחורי גבי? האם חשבו לעזור אך נואשו?

המון פעמים, במהלך חיי כאדם כבד משקל, שמעתי את המשפטים "נו, מה יהיה איתך?, מתי תתחילי דיאטות? או "את לעולם לא תמצאי לך בן זוג בקצב הזה" ועוד מן כאלו מילים "מרנינות" לבב.

אם לקרוא בין השורות, אפשר למצוא כאב ויאוש, תסכול ואכזבה, אך, זה רק בין השורות, אולם, מה באמת הם הרגישו, חשבו או רצו בעבורי.

יצא לכם פעם להכנס לעומק עם האנשים שאוהבים אתכם ולשאול את השאלות המסקרנות האלו? מודה, שלא חשבתי על זה עד עכשיו, ועתה אני עומדת להרים את הכפפה ולהכנס לעובי הקורה, למרות שהיום אני כבר לא אדם כבד משקל, השאלות האלו גרמו לי להסתקרן ולהחליט שאתמודד עם התשובות.

תחשבו על זה, בטוחה שזה יכול לעזור.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

הכותבת היא סיגל דביר, מנהלת בלוג מצליח על שמנה לשעבר אשר מספרת את סיפורה האישי כשמנה, משתפת את רגשותיה, תחושותיה וכאביה כבחורה עבת בשר ובנוסף מחלקת עיצות אישיות להצלחה.
www.seesigal.com

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סיגל דביר

מאת: סיגל דבירדיאטה01/10/11927 צפיות
אוהבים לאכול, אך, יודעים שזה חייב להגמר. מכורים? כמה קשה להיגמל. ובינתיים, האם אנו דוגמא טובה לסובבים אותנו? האם אנו יכולים להיות מודל לחיקוי?

מאת: סיגל דבירדיאטה01/10/11982 צפיות
למי באמת יש סבלנות להתחיל ולספור קלוריות או נקודות? אכלתי לחמניה, כמה קלוריות זה? טעמתי חתיכת עוגה כמה נקודות ירדו לי עכשיו? האם זה באמת נחוץ לנו?

מאת: סיגל דבירדיאטה23/05/111020 צפיות
שמתם לב, ככה פתאום, באמצע החיים, שעליתם קצת ב- 5 ק"ג פחות או יותר. מה עושים עכשיו? אתם תוהים, להתחיל שוב בדיאטה? כשכבר שכחתי איך מתחילים? אל ייאוש, חברים, שום דבר לא קרה, היו סלחניים לעצמכם והחליטו שאתם יוצאים שוב לדרך חדשה.

מאת: סיגל דבירדיאטה21/05/11795 צפיות
כמה קשה לנו להוריד במשקל, גם אם זה רק 5 ק"ג או אפילו פחות? כמה אנו זקוקים לאנשים מסביבנו שיבינו אותנו, יתנו לנו כוח ואמונה שזה אפשרי? אז למה הם לא מבינים אותי?

מאת: סיגל דבירדיאטה06/03/111190 צפיות
מאז שאני מכירה את עצמי, אני זוכרת ילדה מלאה וביישנית, לימים גדלה הילדה ונהפכה לבחורה ולאשה ועדיין זוכרת עצמי כאחת כזו שגם דופקת חשבון לכל העולם.

מאת: סיגל דבירדיאטה26/02/11976 צפיות
האם גברים באמת אוהבים נשים מלאות או שזוהי רק משאלת הלב שלנו? ומדוע המחשבה הראשונה שעולה במוחי כאשר אני בתהליך של ירידה במשקל, האם אמצא אהבה כשאהיה רזה?

מאת: סיגל דבירדיאטה22/02/11883 צפיות
האם לא דמיינתם עצמכם, רזים, חטובים, מלאי ביטחון עצמי? האם לא חשבתם בינכם לבין עצמכם, כשאהיה רזה אשתנה מן הקצה אל הקצה, אהיה אחר? עם חולמים מספיק חזק, זה גם קורה.

מאמרים נוספים בנושא דיאטה

מאת: אבי דוידידיאטה21/05/191796 צפיות
המלצות וטיפים לקראת דיאטה מהירה לגברים שמתחתנים בקרוב.

מאת: אבי דוידידיאטה08/01/192362 צפיות
עצות שימושיות לגברים שמחפשים דיאטה מהירה ללא תחושת רעב וללא הימנעות ממסעדות.

מאת: SEOMANדיאטה25/02/182766 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך להוריד במשקל ולהישאר רזה, עכשיו גם אתם תוכלו להכיר את השיטה החדשה לירידה במשקל אשר הצליחה להטריף אלפי ישראלים הודות לתוצאות היפות אשר הצליחה להציג עבור כל אלו אשר התחילו להשתמש בה.

מאת: SEOMANדיאטה25/02/181911 צפיות
האם נמצאה שיטה חדשה לירידה במשקל אשר הצליחה לעזור לאלפי ישראלים לרדת במשקל בדרך הטבעית? עכשיו גם אתם יכולים לדעת איך מורידים במשקל בלי דיאטה וספורט.

מאת: SEOMANדיאטה15/01/18878 צפיות
מהי הדרך הטבעית לירידה במשקל ואיך גם אתם יכולים להתחיל להוריד במשקל 3-5 קילוגרם בחודש מבלי ללכת לחדר הכושר ולהרעיב את עצמכם במשך ימים שלמים? הכירו את שיטת ההרזיה ששיגעה את המדינה. נטור דיאט היא מעל לכל ספק אחת מהדיאטות החמות ביותר אשר הצליחה גם להגיע לידם של הסלבס ולקבל פידבקים רבים על הצלחתם של אלו אשר הצליחו לרדת במשקל בדרך הטבעית.

מאת: SEOMANדיאטה09/01/18826 צפיות
מהי הדרך הטובה ביותר לרדת במשקל באופן טבעי ואיך השימוש במוצרי הרזיה ודיאטות שונות יכולים להשפיע עלינו בטווח הקצר ובטווח הארוך? האם קיים פתרון אחד שיוכל להתאים לכל אחד? קיבלנו שאלות רבות בנוגע לאנשים אשר מחפשים את הפתרון הטוב ביותר אשר יעזור להם גם להוריד במשקל וגם לשמור על אורח חיים בריא לאורך זמן. אין ספק כי אלו הן רק חלק מהשאלות העתיקות ביותר אשר מניחות את דעתם של אלו החפצים בשינוי אמתי ומשמעותי בחייהם.

מאת: SEOMANדיאטה09/01/18640 צפיות
כמה זמן אתם כבר מנסים להוריד במשקל ולשמור על אורח חיים בריא? אם גם אתם חשבתם שניסיתם כבר הכל, חשוב שוב. כעת הדיאטה החדשה שהספיקה כבר לשגע את המדינה, יכולה להיות גם ברשותכם. דיאטת התרסיס או דיאטת הסלבס של נטור דיאט מציעה דרך חדשה להתמודד עם בעיית עודף המשקל. הודות לתרסיס ההרזיה והשימוש היומיומי בקפסולות, תוכלו גם אתם להוריד ממשקלכם באופן טבעי לאחר שתתחילו לאבד תיאבון ותרגישו תחושה של שובע ומלאות. אם כן, מה כדאי לדעת לפני שמתחילים ואיך זה עובד? הטיפים לירידה במשקל שיעזרו לכם להתחיל לחיות טוב יותר

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica