חפש מאמרים:
שלום אורח
28.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קידום אתרים בגוגל, האם להקים עסק אינטרנטי?

היום אני רוצה לדבר על נושא שכואב לי מאוד ובאמת מציק לי, עובדה היא שאני מכין מאמר שיוקדש לנושא הזה. המאמר היום עוסק בדבר שכולם רוצים לעשות היום להקים עסק אינטרנט ולהתפרנס באינטרנט בלי להשקיע כסף ובלי הוצאות, רק הכנסות ורווחים רבים מהאינטרנט. איך הם מתכוונים לקדם את העסק שלהם באינטרנט? כמובן, קידום אתרים בגוגל, כאילו שקידום בגוגל זה לכל הפחות זהב טהור.

חברים יקרים, כל מי שמעוניין לפתוח עסק באינטרנט שמתבסס על קידום אתרים בלבד, הרשו לי להגיד לכם משהו: אין דבר כזה עסק באינטרנט שמתבסס אך ורק על קידום בגוגל או שיווק באינטרנט או קישורים ממומנים או כל טריק אחר שאתם חושבים עליו, פשוט אין דברים כאלו, נגמרו הפטנטים.

אם הייתם מדברים איתי בשנת 1999 לפני שהאינטרנט בישראל נהיה מפותח ברמה שהוא היה היום, הייתי אומר לכם: רבותיי, זה הדבר הנכון לעשות. תפתחו לכם אתר אינטרנט המציע מידע ותכללו בו פרסומות או תנסו למכור דרכו מוצר כל שהוא. הדבר היחיד שאתם צריכים להשקיע באתר הזה, זה כמה אלפי שקלים על קידום אתרים בגוגל והנה יש לכם עסק אמיתי ללא הוצאות עם הרבה מאוד הכנסות. חבל מאוד שהימים האלו חלפו, אך הם אכן חלפו ונעלמו, גם לא יחזרו עוד. האינטרנט היום הוא מכונה מושקעת ומפוצצת מכל הכיוונים. כל תחום שתנסו לחפש באינטרנט, אתם תגלו שיש בו אלפים רבים של אתרים העוסקים בדיוק בנושא הזה. נכון, רובם הגדול זבל מוחלט, אך עדיין אתם תראו שיש כמה עשרות רבות של אתרים איכותיים מאוד שמבינים את הפוטנציאל הכספי של אתר אינטרנט מצליח ומשקיעים לא מעט כסף על קידום אתרים בגוגל אצל החברות הטובות ביותר בישראל. אתם חייבים להבין את הנקודה: קידום אתרים בגוגל, זה כבר מזמן לא פריבלגיה, אלא סטנדרט. אתר שלא משקיע בקידום כבר אין לו סיכוי אמיתי להרוויח כסף בכלל, זה פשוט לא הולך לקרות.

נניח שהחלטתם לפתוח עסק אינטרנטי ולהשקיע כסף בקידום האתר שלכם ואתם מוכנים להוציא כסף על קידום ושיווק כדי להרוויח בגדול אחר כך. גם כאן, לא תמיד או בעצם לרוב, ההשקעה לא משתלמת. הבעיה היא כלהלן: האתרים הוותיקים כבר משקיעים בקידום אתרים שנים רבות. יש אתרים שמשלמים כסף על קידום האתר שלהם כבר שמונה שנים היום, באמריקה שמעתי אפילו יותר. מה שקורה בסיטואציה כזו שאתם תצטרכו לשלם הרבה מאוד כסף והרבה מאוד זמן, כדי להגיע לאותם הישגים כמו האתר הוותיק. לכאורה, אין עם זה בעיה בכלל, הרי זה די הגיוני שכדי להשיג את אותו ציון רלוונטיות כמו אתר מאוד וותיק, יהיה צריך להשקיע כמוהו. הבעיה הגדולה היא שזה עלול להיות סכום כסף שלעולם לא יחזיר את עצמו ובכלל לא בטוח שניתן יהיה "לקנות את המיקום הזה". ככה זה בתחומים כמו יחסי ציבור, המקום לא למכירה.

הרי אם נניח אתר משקיע שלושת אלפים שקלים בחודש במשך שמונה שנים, יש כאן הוצאה מצטברת של בערך 200 אלף שקלים על קידום אתרים. מה שזה אומר שיהיה צריך להשקיע בערך שלוש מאות אלף שקלים כדי לעקוף את האתר הזה. האם אתם מסוגלים להשקיע 300 אלף כדי להשיג מיקום טוב בגוגל. תזכרו שאתם עדיין לא יודעים אם זה יצדיק את עצמו בכלל, אתם רק יודעים שצריך להוציא את הכסף. לכן עסקים רבים מבינים באמצע שאין להם סיכוי ומתייאשים. מה שאני בא להגיד בעצם זה: "אל תתחילו ואז תחשבו כמה צריך כדי להביא את ההישג, קודם תעשו את החישובים ואחרי זה תחליטו האם זה שווה את ההשקעה העצומה בקידום והאם היא תחזיר את עצמה בכלל". בכל מקרה, אם אתם מחליטים להשקיע סכומים ניכרים בקידום אתרים איכותי, אשמח להיות הכתובת שלכם. אני מבטיח קידום אתרים בגוגל ברמה הכי גבוהה, כזו שתצדיק את ההשקעה שלכם. אשמח לספק המלצות וכל מה שצריך כדי שתבטחו בי ותעבדו איתי.

 תגיות המאמר: קידום אתרים בגוגל


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פליירים

מגנטים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן קידום אתרים

מאת: עידן קידום אתריםפרופילי חברות12/01/128255 צפיות
כאשר סוכן של אומנים מגיע לפגישה עם לקוחות חשוב מאוד שהוא יגיע מצוייד בפולדרים שהוא הדפיס בבית דפוס. פולדרים במקרה הזה יכולים להיות גורם שסוגר עבור סוכן עיסקאות. כאשר סוכן של אומנים מגיע לפגישה עם לקוח גדול הוא יכול לבחור להגיע מוכן ומתוקתק והוא יכול לבחור להגיע חצי מוכן. להגיע לפגישה מסוג כזה עם פולדרים ממותגים היא בחירה בלהגיע מוכן ותוקתק.

מאת: עידן קידום אתריםעסקים - כללי07/01/121241 צפיות
מדינת ישראל היא מדינה בעלת צביון דמוקרטי שמהווה את הבסיס בהקיומי שלה. כל מה שמפורסם בפומבי במדינת ישראל צריך לעמוד תחת ההגדרות של משטר דמוקרטי וצריך להיזהר מאוד בדברים שאנחנו מפרסמים. בית דפוס הוא עסק שיכול למצוא את עצמו עומד באמצע זירה פוליטית או חברתית בנושאים מסויימים בעקבות כך שהוא זרוע מבצעת של חופש הביטוי. בית דפוס יכול בקלות לפגוע בזכויות יסוד שקיימות במדינה שלנו מבלי בכלל להיתכוון לכ, לכן לכל בית דפוס צריכה להיות מערכת שמפקחת עליו בצורה זו או אחרת.

מאת: עידן קידום אתריםצימרים16/12/111411 צפיות
מישהו חכם פעם אמר לי כי חופשה מהנה ומלאה בחוויות תלויה בראש ובראשונה בפרטנר או הפרטנרים שאיתם תצא אליה, אין ספק שיש אמת באמירה הזאת אבל לגבי האנשים שאיתם תבחרו לצאת לחופשה אנחנו לא נוכל להמליץ לכם או לדעת כמה טובים הם עבורכם, לגבי כל השאר דווקא כן נוכל, אז איפה בעצם מתחיל "כל השאר"?

מאת: עידן קידום אתריםצימרים16/12/111388 צפיות
מי לא אוהב נופש?! מי לא רוצה להתפנק בצימרים בצפון!? אבל לא תמיד התקציב מאפשר. רוצים למצוא צימרים בצפון במחיר מתאים לכיס? הכול תלוי איך תחפשו. כאן תוכלו לדעת, איך למצוא צימרים בצפון בקלות, צימרים מפנקים וכמובן במסגרת התקציב.

מאת: עידן קידום אתריםשיווק15/12/111165 צפיות
קיימים עסקים רבים קטנים וגדולים שנעזרים ביועץ שיווקי על מנת למנף את העסק שלהם. יועץ שיווקי הוא בעל מקצוע שמגיע לעסק שלנו על מנת לערוך סדר בעסק שלנו. קבלת עזרה מיועץ שיווקי יכולה להיות מועילה מאוד במצבים מסויימים. אחד מהדברים הראשונים שיועץ שיווקי יבדוק כאשר הוא יגיע לטפל בעסק שלנו זה את המיתוג שעשינו לעסק שלנו. כאשר יועץ שיווקי מתחיל לטפל בעסק שלנו הוא ישר ילך לניירת שלנו וייעץ לנו להדפיס פנקס חשבוניות ממותגים, פולדרים ממותגים, כרטיסי ביקור אם אין לנו ועוד מוצרים שונים שיכולים ליצור לעסק שלנו תד

מאת: עידן קידום אתריםמחקרי שוק15/12/118262 צפיות
ביקור בבית דפוס יכול להיות מועיל מאוד עבור אנשים שרוצים לתת לעסק שלהם קפיצה עסקית. כאשר אנחנו מגיעים לבית דפוס באפשרותינו לבחור מוצרים שונים אותם אנחנו מדפיסים לצרכים שונים של העסק שלנו. בחירה של מוצרים להדפסה בבית דפוס בנוייה כמו פירמידה. בהתחלה אנחנו בוחרים בבית דפוס מוצרים שהם בסיסיים ולאט לאט אנחנו עולים במדרגות של הפירמידה ומגיעים לשלב בו אנחנו רוכשים מבית דפוס מוצרים שהם מוצרים של מותרות.

מאת: עידן קידום אתריםחוק ומשפט - כללי13/12/111164 צפיות
קטלוגים הם מוצר דפוס שאנחנו אוהבים לאהוב. בית דפוס בדרך כלל גאה מאוד בקטלוגים שהוא מוציא. הסיבה שקטלוגים הם מוצרים כל כך אייכותיים שמדפסי בית דפוס היא שקטלוגים הם הפנים של העסק או של המותג. כולנו מכירים את הקטלוגים של בתי האופנה. בית דפוס עומל קשה מאוד על מנת להדפיס קטלוגים שונים של חברות אופנה מכיוון שקטלוגים שלאופנה הם קטלוגים שעוברים ליטוש רב בבית דפוס.

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: nirקידום אתרים23/12/21155 צפיות
בואו לשמוע מה יש לניקיטה סטוגף מייסד - מנכ"ל קרית טק Kiryatech לומר על קידום אתרים

מאת: nirקידום אתרים21/09/21465 צפיות
הקישורים הם נכס צאן ברזל כיום עבור כול אתר המעוניין בקידומו. אנשי התוכן והעוסקים בקידום אתרים, חייבים להיות מעודכנים און ליין כל העת בחדשות הקישורים ואיזו שיטה הכי פופולארית ובעיקר יעילה ורלוונטית עבור קידום אתרים, באמצעות שיטת הקישורים. החלפת קישורים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182963 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/172190 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/172093 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171926 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171929 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica