חפש מאמרים:
שלום אורח
15.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

משכנתא זולה וחסכונית

מאת: ערכיםמשכנתא31/07/20111102 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הפרמטרים שמביאים לבחירת נכונה של המשכנתא כדי להפוך אותה למשכנתא חסכונית וזולה, החלטה תלויה בפרמטרים הנדרשים בהתבססות של הגדרות ונתונים פיננסים אצל המשפחה שנוטלת את המשכנתא ובהתייחסות בהשפעות מאקרו כלכליות שמשפיעות משמעותית לכל אורך חיי המשכנתא.

משכנתא היא החלטה שבה אנחנו מתחייבים לבנק לסכומי ענק כדי לרכוש דירה או בית פרטי למגורים. בערת הבנק אנו מגיעים לסכום הדרוש לטובת הרכישה. במשך תשלום המשכנתא מתבצע משכון הנכס לבנק המלווה. חשוב לזכור כי התהליך של קבלת הכסף הוא התהליך הפשוט. והתהליך המורכב יותר כיצד נלקח הכסף ובאיזה דרך נבנתה המשכנתא ובאיזה צורה ודרך בנו את התמהיל משכנתא. בנוסף לכך הפרמטרים הנחוצים כדי לבנות תמהיל משכנתא נכון וחסכוני הם מורכבים ממה שנראה לעין. כשלווים נוטלים משכנתא מהבנק. הם לעיתים קרובות שוכחים שהמשכנתא שלהם נלקחת ל20 ו30 שנים שזה המון זמן. ככל שנמדוד את הפרמטרים הנחוצים בצורה טובה ואפקטיבית כך אנו נגיע לתוצאות מתאימות יותר לאותם לווים בלקיחת המשכנתא.

ראשית יש לבנות משכנתא זולה וחסכונית שמודדת את התנהלות הכללית של המשפחה והכנסותיה במשך השנים של תשלום המשכנתא. יש למדוד האם יש שינוי בהכנסות המשפחה, והאם הכנסות  המשפחה מצטמצמות לאורך השנים או שמע רק עולות. אם והן עולות במשך התקופה יש למדוד זאת  ביחס להוצאות של המשפחה לתקופה חודשית ובמידה ויורדות ההכנסות ולרוב גם ההוצאות יורדות יחד. דוגמא בגילאים מבוגרים. כשהאנשים מתבגרים ההוצאות קטנות.

יחד עם זאת תמהיל משכנתא הוא מרכיב חשוב מאוד שמביא לביטוי את רמת ההחזר החודשי במשך התקופה כולה. התקופה עתיד. כמו כן תמהיל חסכוני של המשכנתא חשוב ומשמעותי. כי התהליך מבטא את רמת הסיכון בכל משכנתא נתונה. תמהיל משכנתא המושפע ממאקרו כלכלה  ובנייה נכונה שלו  מצריך לבדוק היטב מצב קיצוני של הכלכלה. תמהיל המשכנתא אפקטיבי ובנוי נכון יחסוך לנוטל המשכנתא סכומי כסף אדירים. כמו חן בהתחשבות ברמת הסיכון של המשכנתא וביכולת החזר החודשי של הלווה.

רמת הסיכון מאוד חשובה משום שהמשכנתא נחשפת לשינויים של הכלכלה. השינוי בכלכלה מביאים עימם לשינוי בהחזרי המשכנתא בהתאמה מינון הנלקח בכל מסלול ומסלול ותקופותיהם.

במשק ישראלי קיימים מספר של גופים מקצועיים שמספקים לציבור ייעוץ משכנתאות באופן פרטי ומסייעים להם בלקיחת המשכנתא. גוף מקצועי שמבין את התחום לעומקו מסוגל לחסוך ללקוחותיו תשלומים גדולים מאוד של כסף.

ישנם לווים רבים שאינם מודעים ומשתמשים ב- יועץ משכנתאות איכותי ומקצועי שיספק להם את מלוא הידע הדרוש שיביא את אותם לקוחות לחיסכון כספי בעזרת ההבנה והמיומנות בתחום. זאת טעות לא להשתמש בגוף שמתמחה ויושב בו יועץ משכנתאות מומחה.

דרוש לציין כי בשוק קיימים המון גופים שמספקים ללקוחות ייעוץ משכנתאות לא ראוי לא חסכוני ולא מקצועי וכדאי מאוד להימנע מליפול לידיים לא נכונות. נפילה ידיים לא נכונות תביא את הלווים של תשלומים מיותרים לבנק ולמצבים לא נעימים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ערכים יעוץ משכנתאות.

כי יש מומחים ויש מומחים של ערכים!

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ערכים

מאת: ערכיםמשכנתא15/08/11907 צפיות
ענף המשכנתאות עבר שינויים רבים. נוטלי המשכנתאות הרבים צריכים לבחון כיום מסלולים רבים בהתאמה ללוחות סילוקין שונים. המאמר חוקר וסוקר את ההיסטוריה של הענף בארץ ובעולם. בין היתר מפורט כיצד התחיל משבר הסאב פריים, קראו ולימדו את ההיסטוריה של הענף.

מאת: ערכיםמשכנתא09/08/11759 צפיות
משכתא הינה עסקה גדולה בה אנו לווים כסף מהבנק תוך התחייבות להמון שנים קדימה. האם אתם יודעים בדיוק מה הדבר הכי מתאים לכם? האם אתם יודעים כיצד לחלק את המשכנתא נכון? חשוב מאוד לעשות את התהליך באופן מקצועי כי במידה ולא תעשו זאת בצורה מקצועית אתם עשוים לשלם סכומים גדולים מידיי לבנק. האם הבנק היה שמח אם לא תבינה לעומק בנושא? ברור...

מאת: ערכיםמשכנתא17/04/11865 צפיות
אחד המסלולים המעניינים ביותר הוא הריבית המשתנה, משום שהוא טומן בחובו ריביות זולות וגם יכונים גדולים. כדאי לבחון היטב איך כדאי להשתמש במסלול הזה.

מאת: ערכיםמשכנתא17/04/11876 צפיות
ריבית הפריים המוצעת ע"י הבנקים למשכנתאות מגיוסי כספים מבנק ישראלץ מביאה עימה יתרונות וחסרונות אשר באים ליידי ביטוי במשכנתא של הצרכן הפרטי. כדאי לגייס כסף בזול צריך לראות את התמונה הכוללת ולפיה לנטב את מסלול ההליכה.

מאת: ערכיםמשכנתא28/02/111126 צפיות
לוח הסילוקין משפיע מאוד על המשכנתא. כדאי לקחת בחשבון את האפקט שלוח הסילוקין יוצר על מנת להגיע לחיסכון כלכלי.

מאמרים נוספים בנושא משכנתא

מאת: דרור אטרימשכנתא16/02/171519 צפיות
משכנתא היא איננה בגדר הטבה או פריווילגיה שמעניק לכם הבנק בגלל שאתם זכאים לה. חשוב לזכור שכל עוד מדובר בלקיחת משכנתא מדובר הלכה למעשה בסוג רכישה של מוצר מדף שהבנק מוכר לכם. בדיוק כשם שאתם שוקלים תנאים מסוימים בבואכם לרכוש רכב חדש או דירה, עליכם גם לשקול תנאים כאלה ואחרים ולנהל משא ומתן בעת רכישתה של המשכנתא עם הבנק ממנו אתם עתידים לרכוש את המשכנתא.

מאת: SEONET קידום אתריםמשכנתא18/05/16918 צפיות
יועץ משכנתאות פרטי הוא אדם בעל ידע נרחב במשכנתאות המייצג אתכם ולא את הבנק, אין לו אינטרס להחתים אתכם או לשכנע אתכם שהמשכנתא שלו היא הטובה ביותר. יועץ משכנתאות פרטי יסייע לכם לבחור את המסלול המתאים לכם ולהגיע מוכנים טוב יותר לבנק ללקיחת משכנתא

מאת: וידר מאירמשכנתא12/07/151734 צפיות
סיכום של חמישה צעדים שיעזרו לכם לקחת את המשכנתא הטובה ביותר בעבורכם באופן אישי, על מה יש להקפיד ואסור בשום פנים ואופן לדלג...

מאת: וידר מאירמשכנתא29/03/151199 צפיות
בדרך לקחת משכנתא? אתם לא חייבים לעשות את זה לבד! הלוואת משכנתא היא כנראה ההלואה הגדולה שתיקחו בימי חייכם, עליה תשלמו בממוצע כ 50% מערכה בריביות. אם תשכילו לקחת הלוואה מתאימה, בגובה מינימאלי ובתנאים אופטימאליים - תוכלו לצלוח את תשלומי המשכנתא וגם לנהל חיים במקביל :-)

מאת: וידר מאירמשכנתא09/10/141971 צפיות
מהם היתרונות ומהם החסרונות של מסלול ריבית קבועה לא צמודה במשכנתא כיום?

מאת: וידר מאירמשכנתא10/09/142038 צפיות
מה הכי חשוב לדעת כאשר בוחרים קורס יועצי משכנתאות ואיך מודדים את איכותו של קורס כזה?

מאת: איציקמשכנתא18/02/147708 צפיות
אחד הדברים החשובים שצריך לעשות אם וכאשר מחליטים ללכת על מהלך של מחזור משכנתא הוא לדעת לנהל את הסיכונים הקיימים בשוק כדי לא להגיע למצב שבו אנו עלולים לשלם יותר ולא פחות. הסיבה לכך היא שאחד הקשיים הגדולים של השוק הפנסיוני

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica