חפש מאמרים:
שלום אורח
30.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מסחר בבורסה

מסחר בבורסה

מסחר בבורסה נחשב תמיד לאחד מהתחומים היותר נוצצים בעולם. מי לא היה רוצה 'לתת את המכה', 'להתעשר בזריזות', לרוץ ולספר לחברה על הרווח הגדול שעשיתי בשבוע ימים על מניה שאפילו לא הכרתי את שמה.

אין ספק המסחר בבורסה הוא תחום מושך ומעניין ובכדי להצליח בגדול בתחום הזה חייבים כלים להצלחה. קשה מאוד להצליח ממש בגדול מבלי להבין מה עושים. אף אחד הרי לא ממתין לנו עם ערימת מזומנים ומחלק אותה לכל דורש. הייתם מתאים לעצמכם שחקן כדורגל שמבקיע גול בגמר גביע העולם מבלי להתאמן על כך שנים? כנראה שלא.

כדי להצליח במסחר בבורסה חייבים להיות בעלי יתרון יחסי כלשהו על היריבים שלנו והם רבים ומגוונים בבורסה. החל מבנקים, בתי השקעות, מנהלי קרנות גידור, מנהלי תיקים, קרנות פנסיה וגמל ועד סוחרים עצמאיים פרטיים כמונו.

על מנת להבין כיצד עלינו לפעול אנו חייבים קודם כל להבין כיצד הם, אותם גופים מוסדיים גדולים חושבים ופועלים. רק כאשר אתה יודע ומבין כיצד היריב חושב, מהו עתיד לעשות בכל צעד וצעד ומהם נקודות הטורפה שלו – רק אז אתה יכול לבנות לעצמך אסטרטגיית מסחר טובה שתביא אותך להצלחה כלכלית – פיננסית.

מסחר בבורסה לא דורש מהסוחר להיות גאון, הוא לא דורש מהסוחר כישורים יוצאי דופן והוא לא דורש ממך להיות עתיר הון. כשמנתחים את הפרופיל של סוחרים מוצלחים בבורסה מגיעים בסופו של ניתוח לקווי דימיון מאוד מדוייקים שמחברים את מרבית הסוחרים:

  1. רוב הסוחרים המוצלחים בבורסה הינם בעלי משמעת עצמית גבוהה, הם בנו לעצמם אסטרטגיית מסחר והם משתדלים להצמד אליה מבלי לסתות.
  2. רוב הסוחרים המוצלחים בבורסה לא מקבלים עצות ולא רוצים עצות מאחרים.
  3. סוחר מוצלח בבורסה יודע לנטרל רגשות כמו פחד מצד אחד ותאוות בצע מצד שני.
  4. סוחר מוצלח בבורסה יודע להגיב מהראש ולא מהבטן. המסחר בבורסה מתנהל ברובו על בסיס פסיכולוגי ולא דווקא כלכלי טהור וזאת כיוון שהבורסה מטבעה צופה פני העתיד ולא עוסקת בעבר. כשאתה כסוחר בבורסה מבין שרוב קבלת ההחלטות של יתר הסוחרים הן פסיכולוגיות ואתה יודע להבחין מתי הם מגיבים באופן פסיכולוגי קיצוני מידי ויודע לנצל זאת לטובתך אתה בדרך כלל הופך לסוחר מוצלח.
  5. סוחר מוצלח בבורסה צריך כלים להצלחה. קשה להגיע למרוץ מכוניות פורמולה 1 כשאתה בא עם חיפושית משנת 1970. סוחר שרוצה להצליח בבורסה צריך עמדת מסחר מושלמת, חדר עבודה שקט, חיבור מהיר לאינטרנט וטלפון זמין של חדר מסחר למקרה של תקלות פתאומיות ולא צפויות.
  6. רוב הסוחרים המוצלחים בבורסה עובדים סיסטמטית ומתכננים מראש את העסקאות אליהם הם נכנסים. תכנון מראש מונע מהסוחר מצב של לחץ מיותר בשעות המסחר.

ניתן להצליח בתחום מסחר בבורסה אך כדי שזה יקרה צריכים לבצע עבודת הכנה. מי שבא מוכן למסחר, בא בטוח בעצמו ויודע היטב מה הוא עושה גם יצליח בסופו של דבר.

מסחר בבורסה | מסחר בשוק ההון | מסחר עצמאי בבורסה | סוחר בבורסה | כלים למסחר בבורסה| מסחר בבורסה תל אביב

 תגיות המאמר: מסחר בבורסה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מסחר בבורסה

שוק ההון

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Best Trader - מסחר בבורסה , מסחר במט"ח

מאת: Best Trader - מסחר בבורסה , מסחר במט"חשוק ההון20/07/121214 צפיות
מסחר של אופציות בינאריות, מסחר של אופציות בינאריות מסתמן כטרנד הבא של הסוחרים. היתרונות במחסר של אופציות בינאריות רבים מאוד:

מאמר זה עוסק בתחום של מסחר עצמאי בבורסה לעומת מסחר עצמאי ב CFD

כל סוחר המבצע מסחר בבורסה רוצה להתחיל את צעדיו הראשונים עם סכום מזערי ולפוך תוך פרק זמן קצר ככל האפשר לפחות ל"טייקון על" או "גורו השקעות". אך האם זה באמת אפשרי?

מסחר עצמאי בבורסה לפני שאני מתחיל להסביר לכם משהו על מסחר עצמאי בבורסה ראשית אני רוצה לנפץ כאן כמה מיתוסים הקשורים למנהלי תיקים מקצועיים:

מסחר בבורסה מי רוצה להיות עשיר ? כנראה שרובנו ! אך האם אנו עושים משהו מעבר לעבודה יומיומית? כנראה שרובנו לא עושים.

מסחר עצמאי בבורסה אין ספק ששטף המידע והתקשורת המפותחת עושה טוב לתחום המסחר העצמאי בבורסה ומצד שני מחסירה פעימה מליבם של מנהלי התיקים והקרנות למיניהם. סודות רבים שהיו שמורים שעבר לקבוצת מיעוט נחשפים יום אחר יום בכל ערוץ תקשורתי קיים ומגיעים ללב ליבו של כל בית בקלות רבה.

מסחר יומי - מאת Best Trader אחת לתקופה אנו מתחבטים בשאלה מהו אופן שבו נגיע להון כלכלי רב בדרך המהירה ביותר בהיותינו חיים את שוק ההון? האם מסחר יומי בבורסה או השקעה בבורסה (השקעה ארוכת טווח) ?

מאמרים נוספים בנושא בורסת ת"א

מאת: כתיבת מומחיםבורסת ת"א26/05/161053 צפיות
מחפשים מערכת מסחר בשביל לסחור בבורסה? חושבים לבצע מסחר במניות ולא יודעים באמצעות איזו חברה לבצע את המסחר? איך בוחרים את הברוקר הטוב ביותר, כזה שמציע לכם אפשרות מסחר בבורסה העולמית בעמלות משתלמות במיוחד? קראו להלן את המידע על חברת אינטראקטיב ברוקרס, ואולי גם אתם תמצאו את החברה הזו כמתאימה עבורכם. כמו סוחרי מניות רבים בעולם כולו.

מאת: אליאב יעקבבורסת ת"א02/06/144316 צפיות
צעירים רבים לאחר השירות הצבאי פונים ללמוד קורס מסחר בבורסה, כדי להשיג השכלה פיננסית פרקטית. חלקם, יעברו אחר כך להיות סוחרים לפרנסתם. אם נתבונן ברשת, נמצא קורסים כאלה במחירים הנעים בין כמה מאות שקלים, לכמה אלפי שקלים. אם כך, מהו המחיר הראוי לקורס כזה? על כך במאמר הבא.

מאת: אליאב יעקבבורסת ת"א02/03/147494 צפיות
אין זה סוד, כי ישראלים רבים סוחרים בשוק באופן פעיל, לפחות כמה פעמים בחודש. חלק מהם עושים זאת אפילו על בסיס סדיר וקבוע, מספר פעמים בכל יום (סוחרים יומיים). נישאלת השאלה, האם בכלל ניתן לסחור בשוק ההון בלי ללמוד את הנושא באופן מסודר? במילים אחרות, האם לימודי שוק ההון הם בכלל דבר הכרחי? המאמר הבא ינסה לענות על שאלה זו.

מאת: יוסי אמודאיבורסת ת"א21/01/147570 צפיות
היסטוריה למניית Google. המנייה חצתה את 1,000 הדולרים וקבעה שיא חדש. הדו"חות לרבעון השלישי שפורסמו על ידי החברה הביאו לעלייה המשמעותית ולחציית הרף, כך פורסם באתר "כלכליסט".

מאת: betraderבורסת ת"א02/06/131109 צפיות
מסחר בבורסה- אז איך נכנסים אל שוק ההון ?

מאת: betraderבורסת ת"א06/05/131116 צפיות
מסחר ב-CFD - רוצים גם? מסחר ב- CFD הינו סגנון מסחר פופולארי ביותר. שמו בעברית הינו חוזה הפרשים. כיום מרכז חוזה ההפרשים קרוב ל- 65% מנפח המסחר במדינות המתוקנות. הסיבה לכך הינה פשוטה:

מאת: betraderבורסת ת"א07/04/131108 צפיות
מסחר בבורסה - ללמוד ברצינות ואז להתחיל ללכת אם אתה אוהב כסף ומחפש דרכים מגוונות להרוויח אותו, תוכל למצוא עניין בתחום המסחר בבורסה. מסחר בבורסה עשוי לאפשר לך ליהנות מעלייה ברמת החיים שלך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica