חפש מאמרים:
שלום אורח
09.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מסחר עצמאי בבורסה מאת -Best Trader

מסחר עצמאי בבורסה

לפני שאני מתחיל להסביר לכם משהו על מסחר עצמאי בבורסה ראשית אני רוצה לנפץ כאן כמה מיתוסים הקשורים למנהלי תיקים מקצועיים:

  1. נהוג לחשוב שמנהלי תיקים מקצועיים יודעים לייצר תשואות טובות יותר מסוחרים פרטיים, כאלו המנהלים מסחר עצמאי בבורסה (סוחרים באופן פרטי עבור עצמם). ובכן התאוריה הזו כבר נבדקה פעמים רבות ותוצאת הבדיקה העלתה שמנהלי הקרנות לא הצליחו להכות את ביצועי המדדים המקבילים לאורך זמן אפילו לא במעט. מי שרוצה לקרא על כך בהרחה מוזמן לקרא בעמוד 252 בספר הליכת אקראי בוול סטריט (מאת: ברטון ג'י מלכיאל) ולהבין מיד שהדרך הנכונה להשקעה יכולה להיות כמשקיע פרטי המבצע מסחר עצמאי בבורסה וקונה מניות בפיזור.
  2. לא די בכך שאין עודף תשואה בעת שימוש במנהל תיק השקעות מקצועי אלא שברוב המקרים אף תזכו לתשואה פחותה בהשוואה למי שמנהל מסחר עצמאי בבורסה מכיוון שמנהל התיקים שלכם גם גובה 'דמי ניהול' אשר נוגסים בתשואות התיק.
  3. בשוק ההון נעשות הטיות פסיכולוגיות רבות הגורמות למשקיע הקטן לראות את המציאות באופן עקום. לדוגמא: יש בשוק ההון הרבה מאוד קרנות מסוגים רבים ומגוונים בדרך כלל אותו מנהל תיקים מנהל מספר קרנות. בסוף השנה (ולפעמים גם באמצע השנה) מתפארים כולם בתשואות הפנומנאליות שהשיגו. אז האמת מאחורי זה היא שלא כולם יודעים שאותו מנהל מחזיק מספר קרנות והאמת שלא חשוב מה יהיו התוצאות – בסופו של דבר הוא יתפאר בהשגיו כי אחת מהן תציג תשואות טובות ביחס לשאר. ניתן להשוות בין קרנות ובין מנהלי תיקים אך חייבים להבין קודם לכן שבאותה בורסה ובאותם תנאי שוק יש מניות שמסווגות לתנודתיות יותר / מסוכנות יותר ועל כן גם יתכן כי יציגו תשואה עודף ולהפך ישנן מניות יציבות יותר שעל אף שסביר להניח שלא יקרסו כמעט בשום תרחיש הגיוני גם לא סביר שיציגו תשואות חלומיות. על כן חשוב להשוות בין מוצרים דומים ברמות הסיכון וברמות החשיפה לסיכון. בפועל גורמים למשקיע הפרטי, זה שמנהל מסחר עצמאי בבורסה להבין שעדיף לו ללכת למנהל תיקים אך לא כך הוא...
  4. נותנים לנו להבין שהתחום של מסחר עצמאי בבורסה לוקה בחסר כי לפעמים למשקיע הפרטי אין את כל הכלים להצלחה ביחס למנהל התיקים המקצועי – אז אומרים !!! על מנהלי תיקים מקצועיים חלות מגבלות רבות: הן רגולטוריות (פיקוח הדוק של מנהלי התיקים) והן פיזיות. למנהל תיקים גדול אין אפשרות לקום בוקר אחד ולמכור מניות של חברה מסויימת ב-30 מיליון ₪ כי פשוט לא יהיה מי שיקנה (ברוב המקרים). למשקיע פרטי המנהל מסחר עצמאי בבורסה יש את כל האפשרויות פתוחות. אם הוא צופה הרעה פתאומית במצבה של חברה מסויימת הוא יכול למכור את כל אחזקותיו במניה בכל רגע נתון. ולגבי התירוץ על הכלים העומדים לרשותו של הסוחר העצמאי – שטויות. היום יכול הסוחר העצמאי להגיע לכל מידע בדיוק בזמן שנחשף אליו המנהל המקצועי. אז נכון שהמקצוען אכן ידע לנתח את הדברים ברמה גבוהה יותר ואולי מהירה יותר אך שתהיה לו היכולת להגיב אל השוק יחלוף די זמן.

ניתן להמשיך ולהפליג על ההבדלים בין מסחר עצמאי בבורסה למסחר מנוהל בבורסה אך בפועל הנתונים מדברים בעד עצמם. אז שלא יעבדו עליכם !

מסחר עצמאי בבורסה | מסחר עצמאי | משקיע פרטי | מסחר עצמאי בשוק ההון | מסחר בבורסה

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מסחר בבורסה

שוק ההון

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Best Trader - מסחר בבורסה , מסחר במט"ח

מאת: Best Trader - מסחר בבורסה , מסחר במט"חשוק ההון20/07/121216 צפיות
מסחר של אופציות בינאריות, מסחר של אופציות בינאריות מסתמן כטרנד הבא של הסוחרים. היתרונות במחסר של אופציות בינאריות רבים מאוד:

מאמר זה עוסק בתחום של מסחר עצמאי בבורסה לעומת מסחר עצמאי ב CFD

כל סוחר המבצע מסחר בבורסה רוצה להתחיל את צעדיו הראשונים עם סכום מזערי ולפוך תוך פרק זמן קצר ככל האפשר לפחות ל"טייקון על" או "גורו השקעות". אך האם זה באמת אפשרי?

מסחר בבורסה מי רוצה להיות עשיר ? כנראה שרובנו ! אך האם אנו עושים משהו מעבר לעבודה יומיומית? כנראה שרובנו לא עושים.

מסחר עצמאי בבורסה אין ספק ששטף המידע והתקשורת המפותחת עושה טוב לתחום המסחר העצמאי בבורסה ומצד שני מחסירה פעימה מליבם של מנהלי התיקים והקרנות למיניהם. סודות רבים שהיו שמורים שעבר לקבוצת מיעוט נחשפים יום אחר יום בכל ערוץ תקשורתי קיים ומגיעים ללב ליבו של כל בית בקלות רבה.

מסחר בבורסה נחשב תמיד לאחד מהתחומים היותר נוצצים בעולם. מי לא היה רוצה "לתת את המכה", "להתעשר בזריזות", לרוץ ולספר לחברה על הרווח הגדול שעשיתי בשבוע ימים על מניה שאפילו לא הכרתי את שמה.

מסחר יומי - מאת Best Trader אחת לתקופה אנו מתחבטים בשאלה מהו אופן שבו נגיע להון כלכלי רב בדרך המהירה ביותר בהיותינו חיים את שוק ההון? האם מסחר יומי בבורסה או השקעה בבורסה (השקעה ארוכת טווח) ?

מאמרים נוספים בנושא בורסת ת"א

מאת: כתיבת מומחיםבורסת ת"א26/05/161057 צפיות
מחפשים מערכת מסחר בשביל לסחור בבורסה? חושבים לבצע מסחר במניות ולא יודעים באמצעות איזו חברה לבצע את המסחר? איך בוחרים את הברוקר הטוב ביותר, כזה שמציע לכם אפשרות מסחר בבורסה העולמית בעמלות משתלמות במיוחד? קראו להלן את המידע על חברת אינטראקטיב ברוקרס, ואולי גם אתם תמצאו את החברה הזו כמתאימה עבורכם. כמו סוחרי מניות רבים בעולם כולו.

מאת: אליאב יעקבבורסת ת"א02/06/144320 צפיות
צעירים רבים לאחר השירות הצבאי פונים ללמוד קורס מסחר בבורסה, כדי להשיג השכלה פיננסית פרקטית. חלקם, יעברו אחר כך להיות סוחרים לפרנסתם. אם נתבונן ברשת, נמצא קורסים כאלה במחירים הנעים בין כמה מאות שקלים, לכמה אלפי שקלים. אם כך, מהו המחיר הראוי לקורס כזה? על כך במאמר הבא.

מאת: אליאב יעקבבורסת ת"א02/03/147497 צפיות
אין זה סוד, כי ישראלים רבים סוחרים בשוק באופן פעיל, לפחות כמה פעמים בחודש. חלק מהם עושים זאת אפילו על בסיס סדיר וקבוע, מספר פעמים בכל יום (סוחרים יומיים). נישאלת השאלה, האם בכלל ניתן לסחור בשוק ההון בלי ללמוד את הנושא באופן מסודר? במילים אחרות, האם לימודי שוק ההון הם בכלל דבר הכרחי? המאמר הבא ינסה לענות על שאלה זו.

מאת: יוסי אמודאיבורסת ת"א21/01/147575 צפיות
היסטוריה למניית Google. המנייה חצתה את 1,000 הדולרים וקבעה שיא חדש. הדו"חות לרבעון השלישי שפורסמו על ידי החברה הביאו לעלייה המשמעותית ולחציית הרף, כך פורסם באתר "כלכליסט".

מאת: betraderבורסת ת"א02/06/131113 צפיות
מסחר בבורסה- אז איך נכנסים אל שוק ההון ?

מאת: betraderבורסת ת"א06/05/131120 צפיות
מסחר ב-CFD - רוצים גם? מסחר ב- CFD הינו סגנון מסחר פופולארי ביותר. שמו בעברית הינו חוזה הפרשים. כיום מרכז חוזה ההפרשים קרוב ל- 65% מנפח המסחר במדינות המתוקנות. הסיבה לכך הינה פשוטה:

מאת: betraderבורסת ת"א07/04/131111 צפיות
מסחר בבורסה - ללמוד ברצינות ואז להתחיל ללכת אם אתה אוהב כסף ומחפש דרכים מגוונות להרוויח אותו, תוכל למצוא עניין בתחום המסחר בבורסה. מסחר בבורסה עשוי לאפשר לך ליהנות מעלייה ברמת החיים שלך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica