חפש מאמרים:
שלום אורח
27.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מסחר בבורסה מאת Best Trader

מסחר בבורסה

מי רוצה להיות עשיר ? כנראה שרובנו ! אך האם אנו עושים משהו מעבר לעבודה יומיומית? כנראה שרובנו לא עושים.

התרבות  של מסחר בבורסה בישראל עדיין לא מפותחת כמו במדינות רבות במערב. סוג של 'ראש קטן'. הישראלי הממוצע הוא שכיר, שקם בבוקר והולך לעבודה ובסוף היום מרים רגליים על השולחן מול הטלוויזיה. רק בשנים האחרונות מתחילים לראות שינוי חשיבה אצל הישראלי שמתחיל לסחור בבורסה מתוך הבנה והעמקה בתחום בניגוד לשנים עברו.

התחום של מסחר בבורסה פותח אפיק חדש להכנסה כך שלמעשה אם חושבים על זה לעומק אתה קונה מניה של עסק ונכנס בו שותף באחוז מסוים. כאשר העסק שבו השקעת מרוויח – אתה מרוויח. זה הבסיס הטהור של מסחר בבורסה: השקעה טובה = להכנסה פסיבית .

אז אם זה כל כך פשוט למה לא כולם רצים לבצע מסחר בבורסה ? התשובה על כך מורכבת אבל אני יכול לומר כמעט בוודאות שיש בידי את התשובות:            

א.      עצלנות – לא כל אחד מוכן להקדיש זמן ללמוד מהמומחים מסחר בבורסה. תמיד יותר קל לשבת בבית מאשר לקחת אחריות על גורלנו הכלכלי – פיננסי.

ב.      בורות והדחקת העובדה שהיום ניתן ללמוד מסחר בבורסה גם ללא רקע מקדים.

ג.       חוסר התמדה – הישראלי לא יודע להתמיד ולדבוק במטרה. כישלון אחד או שניים ולו הקטנים ביותר מביאים אותו לקבל החלטה ש'מסחר בבורסה' זה לא בשבילו והוא נועד לעבודה קשה.

ד.      סקפטיות ובטחון עצמי נחות – הרבה ישראלים לא מאמינים בעצמם ובטוחים שהם פחות טובים מאחרים. '...מה אני יודע על מסחר בבורסה, זה טוב רק למי שמבין בבורסה'.

ה.      שגיאות יסודיות בהבנה מתוך בורות – הישראלי בטוח שאם הוא יקנה מניה בבורסה היא בטוח תרד כי הוא מגנט לכישלונות אך המציאות מראה שגם אם קוף יבחר עבורך את המניות להשקעה בבורסה סטטיסטית הוא יצדק ב-50% מהבחירות שלו ויכשל ב-50% הנותרים.

ו.        הפחד להפסיד בבורסה גדול בהרבה מהרצון להרוויח בבורסה וזה הגורם המרכזי לכך שמתעלמים מעובדות בדוקות על הבורסה כמו: (1) ניתן להרוויח בבורסה אינסוף אחוזים אך ניתן להפסיד רק 100% מהשקעתך. (2) לאורך ההיסטוריה מדדי המניות בארץ ובעולם עולים ועולים והמגמה הזאת רק נמשכת. (3) אם הבורסה הייתה מקום שלילי שבו בדרך כלל מפסידים ולא מרוויחים לא היינו רואים גופי השקעות ענקיים כמו בנקים, קרנות נאמנות ופנסיה, חברות ביטוח, בתי השקעות, קרנות גידור ועוד ... סוחרים בבורסה מידי יום.

המסחר בבורסה אכן מצריך הבנה מסוימת והתמצאות בעולם המסחר אך בניגוד לעבר היום ניתן ללמוד מסחר בבורסה במגוון רחב ביותר של מכללות העוסקות בלימודי שוק ההון. ניתן ללמוד מסחר בבורסה דרך האינטרנט, דרך ספרות מקצועית על כלכלה / שוק ההון / בורסה, וניתן להיעזר ברשתות חברתיות ובפורומים להחלפת דעות ולהתייעצות סביב השעון על השקעות ועל מסחר בבורסה. כל אלו הופכים היום את המסחר בבורסה לקל ונגיש יותר לסוחר הפרטי.

מסחר בבורסה | השקעה בבורסה | לימודי שוק ההון | מסחר בשוק ההון | מסחר במניות

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מסחר בבורסה

שוק ההון

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Best Trader - מסחר בבורסה , מסחר במט"ח

מאת: Best Trader - מסחר בבורסה , מסחר במט"חשוק ההון20/07/121228 צפיות
מסחר של אופציות בינאריות, מסחר של אופציות בינאריות מסתמן כטרנד הבא של הסוחרים. היתרונות במחסר של אופציות בינאריות רבים מאוד:

מאמר זה עוסק בתחום של מסחר עצמאי בבורסה לעומת מסחר עצמאי ב CFD

כל סוחר המבצע מסחר בבורסה רוצה להתחיל את צעדיו הראשונים עם סכום מזערי ולפוך תוך פרק זמן קצר ככל האפשר לפחות ל"טייקון על" או "גורו השקעות". אך האם זה באמת אפשרי?

מסחר עצמאי בבורסה לפני שאני מתחיל להסביר לכם משהו על מסחר עצמאי בבורסה ראשית אני רוצה לנפץ כאן כמה מיתוסים הקשורים למנהלי תיקים מקצועיים:

מסחר עצמאי בבורסה אין ספק ששטף המידע והתקשורת המפותחת עושה טוב לתחום המסחר העצמאי בבורסה ומצד שני מחסירה פעימה מליבם של מנהלי התיקים והקרנות למיניהם. סודות רבים שהיו שמורים שעבר לקבוצת מיעוט נחשפים יום אחר יום בכל ערוץ תקשורתי קיים ומגיעים ללב ליבו של כל בית בקלות רבה.

מסחר בבורסה נחשב תמיד לאחד מהתחומים היותר נוצצים בעולם. מי לא היה רוצה "לתת את המכה", "להתעשר בזריזות", לרוץ ולספר לחברה על הרווח הגדול שעשיתי בשבוע ימים על מניה שאפילו לא הכרתי את שמה.

מסחר יומי - מאת Best Trader אחת לתקופה אנו מתחבטים בשאלה מהו אופן שבו נגיע להון כלכלי רב בדרך המהירה ביותר בהיותינו חיים את שוק ההון? האם מסחר יומי בבורסה או השקעה בבורסה (השקעה ארוכת טווח) ?

מאמרים נוספים בנושא בורסת ת"א

מאת: כתיבת מומחיםבורסת ת"א26/05/161091 צפיות
מחפשים מערכת מסחר בשביל לסחור בבורסה? חושבים לבצע מסחר במניות ולא יודעים באמצעות איזו חברה לבצע את המסחר? איך בוחרים את הברוקר הטוב ביותר, כזה שמציע לכם אפשרות מסחר בבורסה העולמית בעמלות משתלמות במיוחד? קראו להלן את המידע על חברת אינטראקטיב ברוקרס, ואולי גם אתם תמצאו את החברה הזו כמתאימה עבורכם. כמו סוחרי מניות רבים בעולם כולו.

מאת: אליאב יעקבבורסת ת"א02/06/144340 צפיות
צעירים רבים לאחר השירות הצבאי פונים ללמוד קורס מסחר בבורסה, כדי להשיג השכלה פיננסית פרקטית. חלקם, יעברו אחר כך להיות סוחרים לפרנסתם. אם נתבונן ברשת, נמצא קורסים כאלה במחירים הנעים בין כמה מאות שקלים, לכמה אלפי שקלים. אם כך, מהו המחיר הראוי לקורס כזה? על כך במאמר הבא.

מאת: אליאב יעקבבורסת ת"א02/03/147519 צפיות
אין זה סוד, כי ישראלים רבים סוחרים בשוק באופן פעיל, לפחות כמה פעמים בחודש. חלק מהם עושים זאת אפילו על בסיס סדיר וקבוע, מספר פעמים בכל יום (סוחרים יומיים). נישאלת השאלה, האם בכלל ניתן לסחור בשוק ההון בלי ללמוד את הנושא באופן מסודר? במילים אחרות, האם לימודי שוק ההון הם בכלל דבר הכרחי? המאמר הבא ינסה לענות על שאלה זו.

מאת: יוסי אמודאיבורסת ת"א21/01/147598 צפיות
היסטוריה למניית Google. המנייה חצתה את 1,000 הדולרים וקבעה שיא חדש. הדו"חות לרבעון השלישי שפורסמו על ידי החברה הביאו לעלייה המשמעותית ולחציית הרף, כך פורסם באתר "כלכליסט".

מאת: betraderבורסת ת"א02/06/131134 צפיות
מסחר בבורסה- אז איך נכנסים אל שוק ההון ?

מאת: betraderבורסת ת"א06/05/131138 צפיות
מסחר ב-CFD - רוצים גם? מסחר ב- CFD הינו סגנון מסחר פופולארי ביותר. שמו בעברית הינו חוזה הפרשים. כיום מרכז חוזה ההפרשים קרוב ל- 65% מנפח המסחר במדינות המתוקנות. הסיבה לכך הינה פשוטה:

מאת: betraderבורסת ת"א07/04/131132 צפיות
מסחר בבורסה - ללמוד ברצינות ואז להתחיל ללכת אם אתה אוהב כסף ומחפש דרכים מגוונות להרוויח אותו, תוכל למצוא עניין בתחום המסחר בבורסה. מסחר בבורסה עשוי לאפשר לך ליהנות מעלייה ברמת החיים שלך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica