חפש מאמרים:
שלום אורח
22.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מסחר עצמאי בבורסה

מסחר עצמאי בבורסה

אין ספק ששטף המידע והתקשורת המפותחת עושה טוב לתחום המסחר העצמאי בבורסה ומצד שני מחסירה פעימה מליבם של מנהלי התיקים והקרנות למיניהם. סודות רבים שהיו שמורים שעבר לקבוצת מיעוט נחשפים יום אחר יום בכל ערוץ תקשורתי קיים ומגיעים ללב ליבו של כל בית בקלות רבה.

מי מאיתנו לא שמע  או ראה בשיחת סלון  את החבר שעשה זאת בגדול בתחום של מסחר עצמאי בבורסה .  אני מניח שכמעט כולנו. אלא שבעבר הרחוק לא היתה גישה למסחר העצמאי. היום, לעומת זאת ניתן לרכוש ידע רב באמצעים הנגישים לכל אדם:

העיתונות הכלכלית המשוכללת – אם בעבר היה רק עיתון כלכלי אחד ('גלובס') אז היום יש כבר שלושה גדולים (דה מרקר, וכלכליסט).

מהו סוד הקסם של מסחר עצמאי בבורסה ?

ספרות מקצועית – אם בעבר היה מעט מאוד היצע בתחום הספרות הכלכלית-מסחרית הרי שהיום גם גדל ההיצע העומד על המדפים, גם התעבה התוכן וגם מגוון הנושאים הנכתבים עלה. כי למוצר שיש ביקוש יש גם היצע. היום נכתבים ספרים על כל תחומי המסחר: מסחר בבורסה, מסחר במט'ח מסחר באופציות ובחוזים עתידיים, שיטות מסחר שונות כמו ניתוח טכני ועוד ועוד...  ניתן למצוא ספרים פשוט על הכל כי הכותבים מבינים שיש יותר ויותר סוחרים שרוצים ללמוד ולסחור עצמאית.

האינטרנט – אתרי מידע ותוכן, פורומים, רשתות חברתיות, בלוגרים, טוקבקים, מערכות להעברת מסרים מיידיים וכו' הם רק חלק מן האמצעים שבהם המידע עובר ומגיע ישירות לסוחר העצמאי.

תקשורת אלקטרונית – רק לפני עשור וחצי, בזמן שמעט מאוד אנשים בכלל התעניינו בתחום המסחר העצמאי בבורסה היו רק 'פינות כלכליות' וחשיפה מועטה ושטחית  היום לכל ערוץ טלויזיה שמכבד את עצמו שי מעבר לפינות המסקרות את מצב הכלכלה גם תוכנית כלכלית יומית. אגב, העיניין הוא שיש ביקוש למוצר הזה כי אם לא היה לתוכניות הללו רייטינג גבוה מספיק הן היו יורדות מהאויר די מהר ועובדתית הם ממש לא.

מגוון רחב של קורסים מכל המסוגים והגוונים – אם בעבר היו נפוצים רק קורסים אקדמאיים או המכשירים מנהלי תיקים / מנהלי השקעות מקצועיים הרי שהיום שונה המצב בתכלית. היום ברור לכל שאין זה משנה כלל מהו עיסוקך רצוי שתדע גם לנהל את כספך הפנוי באופן עצמאי ולא רק תסתמך על מנהלי התיקים ולו רק בכדי להבין על מה מדבר איתך מנהל ההשקעות שלך. היום ניתן ללמוד לסחור באופן עצמאי בכל תחום: מניות, אופציות, מט'ח, אג'ח, חוזים עתידיים, השקעות לטווח ארוך או מסחר לטווח קצר, שיטות ואסטרטגיות מסחר, קריאה והבנה של גרפים ונתונים שונים ועוד. הכל הולך לכיוון מאוד ברור – מסחר עצמאי.

הייתי מסכם את דברי בכך שמה שהיה בעבר שמור בנחלתם של העוסקים המקצועיים בכך הופך מיום ליום לנחלת הציבור הגדול והרחב זהו התחום של מסחר עצמאי בבורסה .  התעשיה הזו גודלת מיום מיום ולא בכדי. יגיע היום שבו מי שיהיה נטול השכלה פיננסית משמעותית יגרר בתחתית באוכלוסיה מבחינה סוציו אקונומית כי הבנה כלכלית היא כבר מזמן גם העיניין שלך.

מסחר עצמאי | מסחר עצמאי בבורסה | מסחר בבורסה | מסחר יומי | מסחר בשוק ההון | מסחר יומי בשוק ההון | מסחר עצמאי בשוק ההון | מסחר עצמאי בבורסה

 תגיות המאמר: מסחר עצמאי בבורסה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מסחר בבורסה

שוק ההון

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Best Trader - מסחר בבורסה , מסחר במט"ח

מאת: Best Trader - מסחר בבורסה , מסחר במט"חשוק ההון20/07/121262 צפיות
מסחר של אופציות בינאריות, מסחר של אופציות בינאריות מסתמן כטרנד הבא של הסוחרים. היתרונות במחסר של אופציות בינאריות רבים מאוד:

מאמר זה עוסק בתחום של מסחר עצמאי בבורסה לעומת מסחר עצמאי ב CFD

כל סוחר המבצע מסחר בבורסה רוצה להתחיל את צעדיו הראשונים עם סכום מזערי ולפוך תוך פרק זמן קצר ככל האפשר לפחות ל"טייקון על" או "גורו השקעות". אך האם זה באמת אפשרי?

מסחר עצמאי בבורסה לפני שאני מתחיל להסביר לכם משהו על מסחר עצמאי בבורסה ראשית אני רוצה לנפץ כאן כמה מיתוסים הקשורים למנהלי תיקים מקצועיים:

מסחר בבורסה מי רוצה להיות עשיר ? כנראה שרובנו ! אך האם אנו עושים משהו מעבר לעבודה יומיומית? כנראה שרובנו לא עושים.

מסחר בבורסה נחשב תמיד לאחד מהתחומים היותר נוצצים בעולם. מי לא היה רוצה "לתת את המכה", "להתעשר בזריזות", לרוץ ולספר לחברה על הרווח הגדול שעשיתי בשבוע ימים על מניה שאפילו לא הכרתי את שמה.

מסחר יומי - מאת Best Trader אחת לתקופה אנו מתחבטים בשאלה מהו אופן שבו נגיע להון כלכלי רב בדרך המהירה ביותר בהיותינו חיים את שוק ההון? האם מסחר יומי בבורסה או השקעה בבורסה (השקעה ארוכת טווח) ?

מאמרים נוספים בנושא בורסת ת"א

מאת: כתיבת מומחיםבורסת ת"א26/05/161153 צפיות
מחפשים מערכת מסחר בשביל לסחור בבורסה? חושבים לבצע מסחר במניות ולא יודעים באמצעות איזו חברה לבצע את המסחר? איך בוחרים את הברוקר הטוב ביותר, כזה שמציע לכם אפשרות מסחר בבורסה העולמית בעמלות משתלמות במיוחד? קראו להלן את המידע על חברת אינטראקטיב ברוקרס, ואולי גם אתם תמצאו את החברה הזו כמתאימה עבורכם. כמו סוחרי מניות רבים בעולם כולו.

מאת: אליאב יעקבבורסת ת"א02/06/144392 צפיות
צעירים רבים לאחר השירות הצבאי פונים ללמוד קורס מסחר בבורסה, כדי להשיג השכלה פיננסית פרקטית. חלקם, יעברו אחר כך להיות סוחרים לפרנסתם. אם נתבונן ברשת, נמצא קורסים כאלה במחירים הנעים בין כמה מאות שקלים, לכמה אלפי שקלים. אם כך, מהו המחיר הראוי לקורס כזה? על כך במאמר הבא.

מאת: אליאב יעקבבורסת ת"א02/03/147582 צפיות
אין זה סוד, כי ישראלים רבים סוחרים בשוק באופן פעיל, לפחות כמה פעמים בחודש. חלק מהם עושים זאת אפילו על בסיס סדיר וקבוע, מספר פעמים בכל יום (סוחרים יומיים). נישאלת השאלה, האם בכלל ניתן לסחור בשוק ההון בלי ללמוד את הנושא באופן מסודר? במילים אחרות, האם לימודי שוק ההון הם בכלל דבר הכרחי? המאמר הבא ינסה לענות על שאלה זו.

מאת: יוסי אמודאיבורסת ת"א21/01/147671 צפיות
היסטוריה למניית Google. המנייה חצתה את 1,000 הדולרים וקבעה שיא חדש. הדו"חות לרבעון השלישי שפורסמו על ידי החברה הביאו לעלייה המשמעותית ולחציית הרף, כך פורסם באתר "כלכליסט".

מאת: betraderבורסת ת"א02/06/131191 צפיות
מסחר בבורסה- אז איך נכנסים אל שוק ההון ?

מאת: betraderבורסת ת"א06/05/131193 צפיות
מסחר ב-CFD - רוצים גם? מסחר ב- CFD הינו סגנון מסחר פופולארי ביותר. שמו בעברית הינו חוזה הפרשים. כיום מרכז חוזה ההפרשים קרוב ל- 65% מנפח המסחר במדינות המתוקנות. הסיבה לכך הינה פשוטה:

מאת: betraderבורסת ת"א07/04/131186 צפיות
מסחר בבורסה - ללמוד ברצינות ואז להתחיל ללכת אם אתה אוהב כסף ומחפש דרכים מגוונות להרוויח אותו, תוכל למצוא עניין בתחום המסחר בבורסה. מסחר בבורסה עשוי לאפשר לך ליהנות מעלייה ברמת החיים שלך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica