חפש מאמרים:
שלום אורח
28.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אלון וניני

עו"ד אלון וניני – פרופיל

עו"ד אלון וניני מתמחה בתחום המקרקעין והחברות.

מקרקעין

עו"ד אלון וניני מעניק ייעוץ משפטי ללקוחות פרטיים לצד חברות מתחום ההיי-טק, תעשייה, מסחר ושירותים.  המשרד נותן דגש גם על סטנדרט מקצועי גבוה וגם על שירות אדיב ללקוחותיו.

לעו"ד אלון וניני ניסיון עשיר בייצוג של רוכשים והן מוכרים בעסקאות כ- עו"ד נדל"ן וכ- עו"ד מקרקעין ובפרט ברכישת ומכירת דירות ונדל"ן יד שנייה, המשרד אף מטפל בלקוחות פרטיים בעסקאות לרכישת נדל"ן ומקרקעין הכוללות חריגות בנייה בהן נדרש טיפול משפטי מורכב. עו"ד אלון וניני מעניק פתרון כולל ללקוחותיו בעסקאות כ- עו"ד מקרקעין ע"י מתן שירותים בכל ענייני המיסוי כגון מס שבח היטל השבחה ומס רכישה. כ- עו"ד נדל"ן עו"ד אלון וניני בעל רשת קשרים מקצועית עם שמאי נדל"ן ומומחים מתחום המיסוי ובעזרת חוות דעתם פונה אל הוועדות והרשויות המקומיות כדי להפחית את גובה היטל ההשבחה גם אם כרוך הדבר בהגשת השגה, ערר ודיונים בבית משפט.

עו"ד אלון וניני מספק פתרון משפטי כולל לחברות בתחומי המשפט המסחרי ובתחומים נלווים כמו דיני עבודה ומיסוי מוניציפאלי. 

מסחרי וחברות

כמי שבקיא בתחום המסחרי מעניק עו"ד אלון וניני שירותים שונים בתחום התאגידים והחברות.
תאגידים הם דרכם של יחידים להתאגד ולפעול באופן משותף לשם השגת מטרות משותפות. לעיתים המטרות הן מטרות רווח, והמבנים המקובלים ביותר להתאגדות לשם השגת מטרות אלה הם חברה או שותפות. לעיתים המטרה היא קידום מטרה חברתית ללא מטרת רווח, ואז המבנים המקובלים הם עמותה או חברה לתועלת הציבור.


דרך ההתאגדות המקובלת מכולן היא חברה בערבון מוגבל (בע"מ). חברה היא יישות משפטית נפרדת מזו של בעליה, וחברה בערבון מוגבל משמעה, שלבעלי המניות יש אחריות מוגבלת לחובות החברה.
עו"ד אלון וניני עוסק בתחום החברות ובגופים עסקיים אחרים החל משלב הסכמי המייסדים, הקמת החברה ורישומה אצל רשם החברות, ניהולו התקין של התאגיד, מתן ייעוץ משפטי וייצוג החברה בעסקאות מול גופים ורשויות. הייעוץ המשפטי כולל בחינת הדרכים השונות להתאגדות, חלוקת הכוחות בין המייסדים, הכנת הקרקע לצירופים המאוחר יותר של שותפים נוספים, חלוקת הסמכויות בחברה וכיו"ב. הכנה טובה של תשתית התאגיד תמנע מאוחר יותר סכסוכים בין בעלי המניות או חברי הדירקטוריון, דבר שיאפשר לחברה לתפקד ביעילות ולהשיג את מטרתה האמיתית – השאת רווחים.


ליווי משפטי לחברה דורש ידע והיכרות עם תחומים שונים בחוק ובעולם העסקי, ואת אלה מעמיד עו"ד אלון וניני לרשות לקוחותיו. עו"ד אלון וניני מלווה את החברה בפעילויותיה השונות, ומעניק לה ליווי משפטי שוטף, הכולל מנגנון קבלת החלטות (דירקטוריון או אסיפה כללית), היחסים בין בעלי המניות לדירקטוריון ולהנהלה, חוזים מול צדדים שלישיים, כגון ספקים ולקוחות, צירוף משקיעים, העברת מניות, הסכמי רכישה, הפצה, קבלנות, שיתוף פעולה וכיו"ב.

כמובן במקרים המתאימים מעניק עו"ד אלון וניני לחברה גם ייצוג משפטי בבית המשפט על מנת לעמוד על זכויותיה של החברה בתביעות כספיות נגד אנשים או גופים, אשר פגעו בחברה או באינטרסים שלה, או בהגנה מפני אנשים וגופים המבקשים לפגוע בה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

עו"ד אלון וניני

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אלון וניני

מאת: אלון וניניייעוץ משפטי27/03/121272 צפיות
עו"ד אלון וניני מסכם באופן נרחב את השימוש בעדי מדינה במשפט הישראלי הלכה למעשה

מאת: אלון וניניפלילי27/03/121071 צפיות
עו"ד אלון וניני מסקר באופן נרחב את סמכויות המעצר במדינה.

מאת: אלון וניניפלילי29/02/121012 צפיות
עו"ד אלון וניני מסקר את נושא הרישום הפלילי מבחינה משפטית ופרקטית.

מאת: אלון וניניפוליטיקה 28/02/121621 צפיות
הפרדת הדת מהמדינה היא רעיון במחשבה המודרנית, כאשר הגישה היא שראוי למבני המדינה או הממשלה הלאומית להיות נפרדים מן המוסדות הדתיים. רעיון זה לרוב מורכב משני חלקים עיקריים, חילוניות המשטר וחופש מדת ברמת המדינה, ומתן חופש דת לפרט ולקהילה מצד המשטר.

מאת: אלון וניניחוק ומשפט - כללי27/02/121187 צפיות
עו"ד אלון וניני נותן סקירה על מעמד עד מדינה במשפט הישראלי

מאת: אלון וניניחברה ומדינה - כללי25/01/121081 צפיות
עו"ד אלון וניני מנסה לסכם את הוכוח לגבי כינונה של חוקה במדינת ישראל ומתאר את השלבים בהתפתוחתה של חוקה במדינה.

מאת: אלון וניניחוק ומנהל18/01/127944 צפיות
אלון וניני מסכם את המלחמה בין זכות הפרט למצפון לבין זכות המדינה להגן על אזרחיה בהתאם לכך נבחנת חוקיות ההחלטה של שר הביטחון שלא להעניק לעותרים פטור מחובת שירות מילואים בשל טעמים שבסרבנות מצפון סלקטיבית.

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט - כללי

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי19/08/21603 צפיות
https://www.tel-aviv.gov.il/Residents/Construction/DocLib1/%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%AA%20%D7%9E%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%9D%20%D7%9E%D7%A1%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%9D%20%D7%A4%D7%A2%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%9D.pdf

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי19/06/21822 צפיות
מדיניות אכיפת עבירות תכנון ובניה – הרשות לאכיפה במקרקעין מדיניות אכיפה הינה כלי מרכזי הנתון בתחום האכיפה באמצעותו מבטיח הגוף האוכף למקד את משאביו המוגבלים בעבירות המשמעותיות ביותר ובאופן האפקטיבי ביותר. מיקוד משאבי האכיפה לפי סדרי עדיפות קבועים מראש מאפשר הגברת אפקטיביות האכיפה באמצעות פעילות יזומה, צמצום המשאבים המופנים כלפי עבירות בעלות ערך נמוך יותר, והבטחת השוויון באכיפה. יובהר, כי מדיניות אכיפה היא מסמך המתווה את הדרך אך אינו מסמך מחייב, שלא מאפשר בחינה מחודשת, עדכון וסטייה ממנו במקרים שיש לכך הצדקה.

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי28/01/21662 צפיות
על מנת להבין מדוע אדם ניגש על מנת לבצע תרגום של תעודות ומסמכים רשמיים מסוימים צריכים להבין את התהליכים שאותם עוברים אנשים ברחבי העולם כולו.

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי15/01/21617 צפיות
מתי נדרש לפעולה של תרגום עבור תעודת לידה?

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי13/12/20929 צפיות
הרשויות ממשיכות בקצב רב בהוצאת צווי הריסה. מאמר שכדאי לקרוא אם ביצעת חריגות בניה , ביקרו או רוצים לבקר בנכס מטעם הפיקוח על הבניה/ הוועדה לתכנון ובניה או שכבר הוזמנת לשימוע או אולי כבר קיבלת צו הריסה. המאמר מיועד לכל העוסקים בתחום. עורכי דין, שמאים, מהנדסים, קבלנים, וועדי בתים, אדריכלים, מפקחי בניה ועוד.

מאת: עופר שלוחוק ומשפט - כללי08/10/20797 צפיות
הסכם מייסדים מוצלח בחברות סטארט אפ

מאת: איתמר כוכביחוק ומשפט - כללי10/09/20621 צפיות
תַּם עִדַּן הַסּוֹדִיּוֹת הַבַּנְקָאִית בִּשְׁוַויְץ בְּעִקְבוֹת הֶסְכֵּם חִלּוּפֵי מֵידַע אוֹטוֹמָטִיִּים

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica