חפש מאמרים:
שלום אורח
02.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם אתה מנהיג?

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים14/06/2012942 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אני רוצה לשתף אותך במשהו.

מאז שהייתי צעירה, הייתי מרבה להשתמש במילים "אני לא יכולה", "הלוואי", "הייתי רוצה" ועוד. כתוצאה היה לי מאוד קשה לקבל את מה שרציתי, להגשים את המטרות שלי, הייתי מוותרת בקלות, מרימה ידיים ואומרת - טוב, אני לא יכולה!

אבל ראיתי שיש אנשים שכן מצליחים להשיג מה שהם רוצים, משיגים את המטרות שלהם, מתגברים על המכשולים ועל הפחדים וכן מנצחים!

ואז שאלתי את עצמי שאלה: מה ההבדל בין אלו שתמיד מנצחים את המשחק של החיים כאשר שום דבר לא מפחיד אותם לבין אלו שמוותרים עם כל מכשול קטן?

הבנתי שאנשים אלו החליטו להיות מנצחים, מנהיגים בחיים! להיות מנהיג בחיים זו בחירה. זוהי לא תכונה שנולדים איתה אלא דרך חיים שבוחרים בה. למעשה אני זו שמחליטה להיות המנצחת במקום להרים ידיים כל פעם שאני נתקלת בבעיה מסוימת, להתגבר על המכשולים ועל הפחדים בחיים עם ראש מורם ולנצח!

ואז שאלתי את עצמי עוד שאלה: "מה עלי לעשות כדי להיות המנהיגה, המנצחת?"

יש מפשט שאומר- כשיודעים לשאול שאלות איכותיות ונכונות מקבלים גם תשובות איכותיות וטובות. מצאתי שמה שנדרש ממני כדי להיות מנהיגה מצליחה ומנצחת בחיים הם 10 תכונות שאותן עלי לפתח. אני רוצה לשתף אותך מה הן :

1. להיות חיוביים בציפיות שלנו עבור עצמנו- להחליף את המילים "אני לא יכול","הלוואי", "הייתי רוצה" וכו' ב- " אני יכול", "אני רוצה", "אני משיגה" וכו'. לשדר אך ורק דברים חיוביים לתת מודע שלנו כי ידוע שמה שאנחנו משדרים זה מה שאנחנו מקבלים ולשואף תמיד לדברים הטובים עבור עצמנו.

2. לתת השראה, מוטיבציה לעצמנו - רצון זה התחלה של כל הצלחה. לחשוב על מה שאנחנו רוצים להשיג בחיים עם סוף מוצלח ולא מה שאנחנו לא רוצה. לחשוב על זה כל יום, לשאוף להשיג אותו, להאמין שאנחנו יכולים , לתת מוטיבציה לעצמנו.

3. ליצור תדמית חיובית על עצמנו -  לזכור שהרובוט הקטן שלנו -  תת מודע קולט את הדברים  החיוביים והשליליים שאנחנו חושבים על עצמנו. לנהל שיחה חיובית עם עצמנו כל יום: "אני יכולה ומסוגלת להפוך את עצמי לאדם שתמיד שאפתי להיות". לא לשכוח שמה שאנחנו חושבים על עצמנו זה בעצם מה שאנחנו משדרים גם כלפי חוץ.  לדמיין את עצמנו בעלי תכונות המיוחלות.

אין צורך להיוולד יפה. לפעמים אנשים הכי יפים בעולם הם לוזרים הכי גדולים בגלל תדמית שלילית שהם יוצרים על עצמם.

4. להגדיר מטרות - לדעת להגדיר מטרות לטווח קצר ולטווח ארוך בכל תחום האפשרי - זה יכול להיות הקריירה, משפחה, זוגיות וכו'. המטרות צריכות להיות מתוכננות וברורות. לכתוב אותן על נייר ולתת הגדרת זמן. לזכור שזמן זה דבר הכי יקר שיש לנו, לחשוב על סוף חיובי ומוצלח עבור כל מטרה ולצאת לדרך.

5. ללמוד לשלוט על התוצאה הסופית של כל החלטה, מטרה - לזכור שהלוזרים נותנים לדברים לקרות כאשר המנצחים גורמים לדברים לקרות.

LOOSERS LET IT HAPPEN, WINNERS MAKE IT HAPPEN. לקבל החלטה כאשר אנחנו אלו שמשפיעים על התוצאה הסופית שלה, אנחנו אלו שבוחרים אם הדבר יצליח או לא.

6. לפתח משמעת עצמית - לתרגל את הניצחון כל יום, לדמיין ולראות את עצמנו כמנהיגים באופן מוחשי וברור כל יום בדמיון. להפוך את ניצחון לתכונה מולדת, גם אם יהיה צורך לזייף אותה בהתחלה  עד שהיא תהפוך להרגל.

לזכור שהתת מודע שלנו אינו מבדיל בין אמת לבין "שקר".

7. לפתח הערכה עצמית חיובית - אולי זוהי התכונה החשובה ביותר אצל האדם המנצח. לדבר עם עצמנו כל יום בצורה חיובית, לקבל את עצמנו מי שאנחנו ומה שאנחנו, כל אחד מאיתנו הוא אחד ויחיד ואין עוד בן אדם כמוהו, להיות שמחים שאנחנו מה שאנחנו ולא מישהו אחר. ללמוד לקבל מחמאות ופשוט להגיד "תודה" . לקבל את עצמנו כאדם אשר משתנה, מתפתח וראוי לטוב ביותר.

לאהוב את עצמנו.

8. לעבור מעבר לגבול של עצמנו - מנצח הוא אדם אשר אוהב, נותן, מקשיב ועוזר. לדעת לאהוב אחרים כדי שיאהבו אותנו, לדעת לעזור ולהוביל גם את האחרים לניצחון ומנהיגות. לחייך והיות חברותי, להיות אכפתיים לאחרים.

9.  לפתח מודעות עצמית בחיים- לזהות את הפוטנציאל הבלתי מוגבל שיש בנו. להיות הוגנים עם עצמנו כמו כן עם האחרים. לא תשפוט ולא להעביר ביקורת..

10. לפתח את היכולת התקשורת של המנצח - לקבל על עצמנו 100% אחראיות כאשר אנחנו מעבירים ומקבלים את המסר. לדעת להקשיב לאחרים כך שבן השיח שלנו יגיד: "אני יותר משמח לשוחח איתך". מצד שני לדבר בצורה שהמסר יהיה ברור ומובן לבן השיח שלנו. לתת לאחרים את ההרגשה שהם הכי טובים ולהיות הכי טובים בעצמנו.

שיתפתי אותך ב-10  התכונות החשובות כדי להיות המנהיג, המנצח. אני את הבחירה שלי כבר עשיתי.

ומה איתך?

החל מכאן הכל תלוי בך, באם אתה רוצה להיות המנצח, לשלוט בזמן שלך, בחיים שלך, ברצונות שלך במקום  להמשיך לחזור על משפט (שאני השתמשתי בו הרבה לפני) " אני לא יכול", הלוואי ויכולתי" ועוד.

ההחלטה היא בידיים שלך ואני בטוחה שתבחר להיות המנצח ותנצח כל משחק של החיים!

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

 

לקבלת מפגש היכרות - בחינם לחצו על הקישור הבא:
http://www.dianabenzvi.com/landing/be-the-person-you-were-born-to-b

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15966 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/15980 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151326 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151033 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/15999 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141226 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142202 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון מנהלים

מאת: דרור אטריאימון מנהלים01/01/191882 צפיות
עומדים לפני משכנתא וניגשתם לבנק שלכם לבקש משכנתא? הבנק סירב? לא נורא, יש דרך לקחת משכנתא בנקאית, אפילו שהבנק סירב כבר למשכנתא. שמי מרטין בוקסדורף ואני יועץ מומחה להשגת משכנתאות לאחר סירוב בבנק. אני אנסה במאמר הזה להסביר איך ניגשים למשכנתא לאחר סירוב בבנק.

מאת: הדסהאימון מנהלים28/08/181876 צפיות
מנהלים ואנשי מקצוע בחברות וארגונים שונים, דוגמת מוסדות בריאות או חינוך וכן חברות בתחומים שונים במשק, יכולים להפיק רבות מלימודי פיתוח מנהיגות. כיום מרכזים שונים מציעים סדנאות, ימי עיון, כנסים והכשרות בנושא, אשר מקנים טכניקות וכלים לחיזוק כישורי מנהיגות. מומלץ לבחור בלימודים אשר הינם בעלי אופי חווייתי התנסותי ולא רק תיאורטי, ואשר מקנים כלים מעשיים בהם המשתתפים יכולים להתנסות עוד במהלך הלימודים.

מאת: רוני הכהןאימון מנהלים24/12/171924 צפיות
יש משפט נדוש שאומר shit Happens או בעברית תקלות קורות ואין מה לעשות, מדוע הוא נדוש? מכיוון שנוח ליחס אותו לטעויות שלנו או של אחרים. נוח לציין ולהמשיך לעבוד כרגיל גם שמשהו משתבש.

מאת: אילה פינקוייסאימון מנהלים05/01/171904 צפיות
כתבנו בעבר על כך שאושר ארגוני מהווה מרכיב קריטי להצלחתו של הארגון. ארגון מאושר הינו ארגון שיש בו עובדים יצירתיים יותר, בריאים יותר, הישגיים ומצליחים י

למכור מוצר יקר, מרגיש רע למכור, מוצר יקר ללקוח, טיפים לאנשי מכירות, לא רוצה לרמות את הלקוח, צמחונות, מטפל רוחני, תמיכה נפשית: עכשיו יש סיטואציה לצורך העניין שבן אדם הולך למכור מוצר, אוקי וקשה לו למכור את המוצר והסיבה שקשה לו למכור את המוצר זה כי הוא חושב שהמוצר יקר מדי, המוכר חושב שהמוצר יקר מדי אז תגיד לו אז תוזיל את המחיר, אוקי ועכשיו יכול להיות שתי תשובות אפשריות תשובה אחת "אני לא יכול להוזיל את המחיר כי..." תשובה שניה הוא בכלל שכיר, בוא נסיים את הראשונה הוא לא יכול להוזיל ...

קבלת החלטות, ארגון זמן, לחשוב בצורה מסודרת, סדר עדיפויות, ניהול זמן, גישור, מנטורינג: תמשיכי. ש: "וכאשר האדם מקונן על הרצון עצמו הוא מבין שבעצם גם הרצון עצמו הוא ישות מורכבת". אליעד: הבנתם כי אינסטינקטיבית מה זה אומר שמה עכשיו צריך לעשות? לפרק את הרצון עצמו. ש: כן. אליעד: והתהליך הזה בן אדם צריך לעשות אותו בכל דבר ודבר בחיים שלו, כל תהליך ותהליך בעבודה בפה ושם "רגע מה אני חייב לעשות ומה אני רק יכול או לעשות או לא" קודם כל תתחיל מהדברים שאתה חייב לעשות, משימות כאילו ביומיום קודם ...

התנגדויות בשיחת מכירה, טיפול בהתנגדויות של לקוח, איך לטפל בהתנגדויות קניה, טיפול בהתנגדויות לקוח, אסטרטגיית מכירות, טיפול בהתנגדויות מכירה, אימון אישי לחיים, מנטורינג: שלום לכולם הפעם אני רוצה לדבר ברמה העקרונית לגבי טיפול בהתנגדויות של לקוחות, אוקי בן אדם מנסים למכור לו מוצר לקוח רוצים למכור לו מוצר הוא לא רוצה לקנות את המוצר איך אמורים ברמה האסטרטגית ברמה הלוגית לטפל בהתנגדות הזאת, כנ"ל אם רוצים לשכנע מישהו במשהו והבן אדם לא רוצה מה בעצם צריך לעשות ברמה הלוגית והתשובה לכך היא ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica