חפש מאמרים:
שלום אורח
02.12.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עורך דין פלילי - מיהו עורך דין מנוסה?

מאת: דניאל seoחוק ומשפט - כללי18/06/2012647 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בכל שנה מקבלים תעודה על הכשרתם מאות עורכי דין חדשים במדינת ישראל, מעבר של מבחני הלשכה מהווים גושפנקה לעסוק בעריכת דין כחוק. לא כולם מכירים בעובדה הזאת אך חשוב לדעת כי לא כל עורך דין שמקבל את תעודת הרישיון מוסמך מספיק כדי לקחת חלק בייצוג האזרח הקטן אל מול מערכת המשפט של המדינה.

הניסיון מדבר בעד עצמו, עורך דין טוב, במיוחד אם זה עורך דין פלילי,  לרוב יהיה עורך דין בעל ניסיון עשיר שטיפל בעבר במגוון רב של תיקים לאורך מספר שנים. ישנם תיקים שבהם המשפט נערך במשך שנים, וכאן נכנסת לתמונה איכותו של עורך הדין, דבקותו והכרתו במערכת החוקים של המדינה. אם חשבתם שכדי לקבל ייצוג הולם כל שעליכם לעשות הוא לפתוח את ספר הטלפונים ולקבוע פגישה באחד ממשרדי עורכי הדין שקרובים למקום מגוריכם, כנראה שאתם טועים.

עורך דין טוב נמדד על פי מספר פרמטרים, החל מכמות הידע המקצועי שלו ועד עמידה בזמנים שלעיתים עשויה להוות גורם מכריע בכל הליך משפטי שהוא. ישנם עורכי דין שכמות הידע שלהם אמנם גבוה בכל הקשור לחוקים ופסקות אך הם לא נותנים ללקוחותיהם את מלוא תשומת הלב.

ולעיתים מצב כזה עשוי להביא לאי עמידה בחוזים מצד המיוצגים, הדוגמא הקלאסית ביותר היא חוזה רכישה או מכר של נכס, במצב כזה אנו נשכור עורך דין שיסייע לנו להתנהל אל מול קבלנים, רשמי משכונות למיניהם ובנקים, במקרים כאלו כאשר עורך הדין לא מפנה למקרה שלנו את תשומת הלב הנדרשת, אנו עשויים להגיע למצב של הפרת חוזה ופועל יוצא עשוי להיות תשלום סכומי כסף רבים לגורם שמולו אנו מתנהלים.

אם מסתכלים על נתונים סטטיסטיים, במדינת ישראל קיימים יותר מ6 מוסדות אקדמיים שבהם ניתן ללמוד לימודי משפטים כדי לעסוק בעתיד בעריכת דין, בדיקות מראות שתנאי הקבלה אינם נוקשים מספיק בכדי בסופו של דבר להביא למצב שבו "הטובים לטייס", או במילים אחרות- לא רק אלו בעלי הידע בסופו של דבר נהיים עורכי דין, כתוצאה מכך, חלק נרחב באוכלוסייה מיוצג באופן לא מספק ולעיתים מצבים כאלו עשויים לעלות בהרשעה של חפים מפשע.

כמובן שתמיד מערכת המשפט אינה תעבוד בצורה מופתית שתספק את כל האוכלוסייה, בכל זאת מדובר במערכת רציונאלית שמתנהלת על ידי בני אדם, אך החמרה בתנאי הקבלה והמעבר של מבחני הלשכה עשויים בעתיד להעניק לכל אחד ואחת מאתנו ייצוג הולם כמעט מובטח של עורך דין מיומן ובעל ידע.

 תגיות המאמר: עורך דין פלילי


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אנחנו רוצים להמליץ על שני אתרים מעולים, פורום תמ"א 38 ופינוי בינוי, שזה אתר מדהים הכולל את כל המידע הקיים על תחום תמ"א 38. היכנסו לשאול שאלות ולקבל תשובות בכל שאלה שמטרידה אתכם בתחום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל seo

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/191119 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/19507 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: דניאל seoצילום16/11/16889 צפיות
למה כרטיסי ביקור הם טובים? למה להדפיס אותם? עד כמה הם הכרחיים? וכיצד מבצעים זאת?

מאת: דניאל seoאימון אישי20/10/161268 צפיות
מהם הדברים אותם יש לקחת בחשבון כאשר מדפיסים כרטיסי ביקור? ממה להימנע? איך לדאוג שלא ירמו אותנו? ואיך להביא לכך שהכרטיסים שבידינו הם הטובים ביותר שהיו יכולים להיות בזכות זה שנמנענו מכל הטעויות שהיינו יכולים לעשות? השוו מחירים של הדפסת כרטיסי ביקור

מאת: דניאל seoריקוד20/10/161174 צפיות
מעוניינים להדפיס כרטיסי דפוס? לא בטוחים לאילו מחירים לצפות? חוששים שירמו אתכם ויבקשו מחיר גבוה מדי? כל המידע שאתם צריכים ורוצים כאן:

מאת: דניאל seoפיסול05/10/161265 צפיות
אנחנו נשאלים כמעט כל יום על ידי לקוחות מרוצים וכאלו שהם פוטנציאלים מה יכול להיות הסיבה שהם יעבדו דווקא אתנו ולא עם חברות אחרות שמתמחות בדיוק כמונו בתחום הפקה של כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים שונים.

מאת: דניאל seoאנימציה28/09/161245 צפיות
אין אחד שלא המתין דקות ארוכות למונית חולפת וככל שההמתנה התארכה כך גם המונית התרחקה והייאוש גבר.. זה כנראה קרה לכל אחד או אחת מכם, יש כאלו שזה קרה להם יותר, יש כאלו שקצת פחות ויש כאלו שעוברים את אותם רגעי משבר על בסיס יומי.. כן כן שמעתם נכון- על בסיס יומי!!

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט - כללי

מאת: עופר שלוחוק ומשפט - כללי08/10/20183 צפיות
הסכם מייסדים מוצלח בחברות סטארט אפ

מאת: איתמר כוכביחוק ומשפט - כללי10/09/20227 צפיות
תַּם עִדַּן הַסּוֹדִיּוֹת הַבַּנְקָאִית בִּשְׁוַויְץ בְּעִקְבוֹת הֶסְכֵּם חִלּוּפֵי מֵידַע אוֹטוֹמָטִיִּים

מאת: איתמר כוכביחוק ומשפט - כללי10/09/2070 צפיות
הרפורמה של "הוועדה לתיקוני חקיקה במיסוי בינלאומי", מכה קשה ליורדים מן הארץ הרפורמה של "הוועדה לתיקוני חקיקה במיסוי בינלאומי עתידה להשפיע על אלפי ישראלים היוצאים מן הארץ לטובת רילוקיישן, ועל חבותם במס, זאת בעקבות שינויי החקיקה העתידים להתרחש במיסוי ההגירה של ישראלים מחוץ לישראל הנקרא "מס הגירה".

מאת: איתמר כוכביחוק ומשפט - כללי10/09/2050 צפיות
מומחה הינו מי שהוא בעל ידע בתחום בו ניתנה לו סמכות אקדמית או סמכות משפטית לתת ייעוץ. מומחה הינו מי שבקיא, ובעל ידע, הכשרה וניסיון בתחום המקנה לו מעמד המגדירו כמקצוען.

מאת: איתמר כוכביחוק ומשפט - כללי10/09/2050 צפיות
חנינה היא צעד שבו הגוף המוסמך רשאי לבטל את העונש שנקבע. הגוף המוסמך מוחל לאדם שנאשם או הורשע בדין בפלילים או ממתיק את עונשו (קיצור העונש). צעד החנינה מבטל כל הליך משפטי רלוונטי בין של חקירה, משפט או מאסר.

מאת: איתמר כוכביחוק ומשפט - כללי10/09/2059 צפיות
"מפקח מס הכנסה" הינו מי שעבר קורס מפקחים ומונה על-ידי שר האוצר להיות "מפקח מס". מפקחי המס הוכשרו לבצע ביקורות, בדיקות ספרים, בדיקות מסמכים ודוחות ולהמליץ לפקיד השומה, על הוצאת שומות בהתאם לממצאים ולהוראות החוק השונות.

מאת: איתמר כוכביחוק ומשפט - כללי10/09/2048 צפיות
תצהיר עדות ראשית הינו תצהיר המוגש לבית המשפט בהליך אזרחי כהוראה של השופט המהווה תחליף לעדות ראשית מטעם עד. כך שביום הדיון לא תתנהל חקירה ראשית מול העד, אלא חקירה נגדית וחקירה חוזרת בלבד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica