חפש מאמרים:
שלום אורח
30.11.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קרדיט יוניון - מי יכול לחסוך לך עשרות אלפי שקלים בלקיחת משכנתא?

מאת: דניאל seoמשכנתא10/07/20121319 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אין ספק כי כיום אנחנו נמצאים במצב בו לקנות דירה או בית זה משהו שדורש לפחות 180 משכורות ואפילו יותר. שלא לדבר על כך שההון העצמי אותו נצטרך להעמיד לטובת הנכס, יהיה גם הוא לא קטן, במידה ונרצה לקחת משכנתא שכן הבנקים ברוב המקרים דורשים משהו כמו 35% הון עצמי. במקרים מסוימים, ניתן פשוט לקחת הלוואה חוץ בנקאית בחברה כמו קרדיט יוניון.

אין ספק שכיום נושא המשכנתא הוא נושא בוער וחשוב שנמצא בסדר היום של הציבור הישראלי לאור מחירי הדיור שרק הולכים ועולים. זוגות צעירים שמעוניינים ורוצים לקנות דירה ולא משנה מה מצבה בהרבה מקרים יתקלו בלא מעט קשיים ומכשולים שבלא מעט מקרים נובעים בעיקר מחוסר ידע של איזה מסלול משכנתא כדאי לקחת.

במקרה של משכנתאות, ידע הוא דבר חשוב ובמקום לשבת שעות באינטרנט הדבר הכי טוב לאפשר לעשות זה לנצל את שירותיו של יועץ משכנתאות. כיום תוכלו כמובן לפנות ליועץ משכנתאות מטעם הבנק אליו אתם פונים לצורך לקיחת משכנתא, או שתוכלו לשכור את שירותיו של יועץ משכנתאות שפועל באופן עצמאי.

אז מה יותר כדאי?

באופן כללי, דעו כי יועץ משכנתאות מטעם הבנק למשכנתאות אליו אתם פונים, ברוב המקרים הרי מייצג את הבנק ויוכל להציג לכם אך ורק את המסלולים של הבנק שבו הוא עובד. עם זאת, יועץ משכנתאות עצמאי, יוכל לעשות לכם יותר מכך ואף לדאוג לכם לתנאים הטובים ביותר מבחינת משכנתא ולהתרוצץ בין כל הבנקים ולמצוא לכם מסלול מתאים.

חשוב מאוד לזכור כי אין קשר בין הבנק בו אתם לוקחים בסופו של דבר את המשכנתא, לבין הבנק בו אתם מנהלים את החשבון הרגיל שלכם. מדובר לרוב על בנקים אחרים לגמרי המיועדים אך ורק לתחום המשכנתאות, כך שאתם לא ממש צריכים לשמור אמונים לבנק בו אתם כיום מנהלים חשבון.

לא עדיף להשתמש באותו הבנק?

אם תשאלו יועץ משכנתאות פרטי, הוא יגיד לכם תשובה מאוד פשוטה: לכו על המסלול שהכי יתאים לכם והמסלול שיחסוך לכם בסופו של דבר כמה עשרות אלפי שקלים ואולי אפילו יותר מכך בהלוואת המשכנתא שתיקחו בסופו של דבר. בנושא הזה, תחשבו כי לא צריכים להיות לכם רגשות מיוחדים לבנק הקבוע שלכם.

בסופו של דבר, תכנון נכון של מסלול המשכנתא שלכם, בסיוע של היועץ משכנתאות יהפוך את החיים שלכם להרבה יותר קלים. כך שכפי שאתם מבינים פנייה ליועץ משכנתאות, תוכל לשנות בהחלט את היקפי החזרי המשכנתא מידי חודש כאשר אתם תוכלו לדעת שקיבלתם את המסלול הטוב ביותר מבחינתכם.

 תגיות המאמר: הלוואות, קרדיט יוניון


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אנחנו רוצים להמליץ על שני אתרים מעולים, פורום תמ"א 38 ופינוי בינוי, שזה אתר מדהים הכולל את כל המידע הקיים על תחום תמ"א 38. היכנסו לשאול שאלות ולקבל תשובות בכל שאלה שמטרידה אתכם בתחום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל seo

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/191114 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/19506 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: דניאל seoצילום16/11/16889 צפיות
למה כרטיסי ביקור הם טובים? למה להדפיס אותם? עד כמה הם הכרחיים? וכיצד מבצעים זאת?

מאת: דניאל seoאימון אישי20/10/161267 צפיות
מהם הדברים אותם יש לקחת בחשבון כאשר מדפיסים כרטיסי ביקור? ממה להימנע? איך לדאוג שלא ירמו אותנו? ואיך להביא לכך שהכרטיסים שבידינו הם הטובים ביותר שהיו יכולים להיות בזכות זה שנמנענו מכל הטעויות שהיינו יכולים לעשות? השוו מחירים של הדפסת כרטיסי ביקור

מאת: דניאל seoריקוד20/10/161174 צפיות
מעוניינים להדפיס כרטיסי דפוס? לא בטוחים לאילו מחירים לצפות? חוששים שירמו אתכם ויבקשו מחיר גבוה מדי? כל המידע שאתם צריכים ורוצים כאן:

מאת: דניאל seoפיסול05/10/161264 צפיות
אנחנו נשאלים כמעט כל יום על ידי לקוחות מרוצים וכאלו שהם פוטנציאלים מה יכול להיות הסיבה שהם יעבדו דווקא אתנו ולא עם חברות אחרות שמתמחות בדיוק כמונו בתחום הפקה של כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים שונים.

מאת: דניאל seoאנימציה28/09/161244 צפיות
אין אחד שלא המתין דקות ארוכות למונית חולפת וככל שההמתנה התארכה כך גם המונית התרחקה והייאוש גבר.. זה כנראה קרה לכל אחד או אחת מכם, יש כאלו שזה קרה להם יותר, יש כאלו שקצת פחות ויש כאלו שעוברים את אותם רגעי משבר על בסיס יומי.. כן כן שמעתם נכון- על בסיס יומי!!

מאמרים נוספים בנושא משכנתא

מאת: רונית אלפסימשכנתא21/08/20291 צפיות
יועץ משכנתאות קודם כל יתאים את המשכנתא המשתלמת והמתאימה ביותר בעבורכם - הוא יתאים את מסלולי המשכנתא, את הריביות הכדאיות ביותר גם לפי המצב בשוק וגם לפי יכולת ההחזר שלכם

מאת: רונית אלפסימשכנתא21/08/20293 צפיות
יועץ משכנתאות קודם כל יתאים את המשכנתא המשתלמת והמתאימה ביותר בעבורכם - הוא יתאים את מסלולי המשכנתא, את הריביות הכדאיות ביותר גם לפי המצב בשוק וגם לפי יכולת ההחזר שלכם

מאת: דרור אטרימשכנתא16/02/171576 צפיות
משכנתא היא איננה בגדר הטבה או פריווילגיה שמעניק לכם הבנק בגלל שאתם זכאים לה. חשוב לזכור שכל עוד מדובר בלקיחת משכנתא מדובר הלכה למעשה בסוג רכישה של מוצר מדף שהבנק מוכר לכם. בדיוק כשם שאתם שוקלים תנאים מסוימים בבואכם לרכוש רכב חדש או דירה, עליכם גם לשקול תנאים כאלה ואחרים ולנהל משא ומתן בעת רכישתה של המשכנתא עם הבנק ממנו אתם עתידים לרכוש את המשכנתא.

מאת: SEONET קידום אתריםמשכנתא18/05/16978 צפיות
יועץ משכנתאות פרטי הוא אדם בעל ידע נרחב במשכנתאות המייצג אתכם ולא את הבנק, אין לו אינטרס להחתים אתכם או לשכנע אתכם שהמשכנתא שלו היא הטובה ביותר. יועץ משכנתאות פרטי יסייע לכם לבחור את המסלול המתאים לכם ולהגיע מוכנים טוב יותר לבנק ללקיחת משכנתא

מאת: וידר מאירמשכנתא12/07/151779 צפיות
סיכום של חמישה צעדים שיעזרו לכם לקחת את המשכנתא הטובה ביותר בעבורכם באופן אישי, על מה יש להקפיד ואסור בשום פנים ואופן לדלג...

מאת: וידר מאירמשכנתא29/03/151244 צפיות
בדרך לקחת משכנתא? אתם לא חייבים לעשות את זה לבד! הלוואת משכנתא היא כנראה ההלואה הגדולה שתיקחו בימי חייכם, עליה תשלמו בממוצע כ 50% מערכה בריביות. אם תשכילו לקחת הלוואה מתאימה, בגובה מינימאלי ובתנאים אופטימאליים - תוכלו לצלוח את תשלומי המשכנתא וגם לנהל חיים במקביל :-)

מאת: וידר מאירמשכנתא09/10/142024 צפיות
מהם היתרונות ומהם החסרונות של מסלול ריבית קבועה לא צמודה במשכנתא כיום?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica