חפש מאמרים:
שלום אורח
08.03.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מגמות בשימור ובנאמנות לקוחות

מאת: מיכל דגן ברעםשימור לקוחות30/07/20121311 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עם השינויים שאנו עדים להם בהתנהגות הצרכנית של כולנו, בשירות הלקוחות ובהתמנהגות המשווקים, להלן רשימת 10 הטרנדים הבולטים בעולם השימור ונאמנות הלקוחות:

1. נאמנות לקוחות היא רעיון עמוק בהרבה ממה שהיה בעבר, היינו נאמנות לנקודות/מיילים/הטבות או, לחילופין, "מועדון לקוחות". נאמנות לקוחות כיום מתייחסת יותר ויותר לדרך בה התהליכים, הטכנולוגיות, הרעיונות, והאינטראקציות משלבים את האדם עם המותג.
הדרך היחידה להשיג נאמנות  לקוחות היא באמצעות מעורבות עמוקה יותר, לכל אורך הדרך.

2. מותגים וחברות צריכים להכיר ולשרת את הלקוח שלהם בכל מפגשי הלקוח עמם: במוקד הטלפוני, באינטרנט, פנים אל פנים, וזאת על מנת לספק חווית לקוח איכותית.הראייה השתנתה ל"חווית לקוח כוללת".

3. משווקים  עוברים לעבוד יותר ויותר במדיה החברתית. החל במאבק לאיסוף נתונים אודות הלקוחות ומאפייני הצריכה וכלה  בשיווק עצמו.
המעבר ללימוד הלקוחות דרך המדיה החברתית תופס תאוצה, אך עדיין רחוק ממיצוי, מה שיעמיד את מומחי ה= BI ואיסוף הנתונים בשורה הראשונה של השיווק.

4. "התנהגות מבוססת מיקום" הופכת אטרקטיבית יותר בעיני משווקים, יחד, כמובן, עם התייחסות לעמדות והעדפות לקוחות, כפי שלמדו ומיפו אותן לאורך זמן.חשיבות הצעות אלו באפשרות להציע הנחות נקודתיות, ללקוח, במקום בו הוא נמצא, ובהתאמה אליו, בניגוד להנחות גורפות וגבוהות לכלל הלקוחות.

5. קופונים סלולריים הופכים יותר ויותר ל"מיינסטרים". העלות האפקטיבית של קמפייני קופונים ניידים מספקת למשווקים דרך קלה לבנות את נאמנות הלקוחות.


6. השימוש במדיה החברתית, במונחי ROI (החזר על ההשקעה), יהפוך נרחב אף יותר. הצורך בשיווק מדיד יגרום לפיתוח כלים רבים למשווק למדידת אותו החזר.

7. השימוש במידע לגבי התנהגויות הצריכה, שנצבר בתוכניות נאמנות השונות יהפוך לנפוץ ולמהותי אף יותר מהיום.

8. השיווק הויראלי, הנשען על המלצות חברים, ובכלל "חבר מביא חבר" יתרחבו.

9. השימוש בטכנולוגיה של הארנקים הדיגיטליים הניידים ייצור שינוי גדול בתשלומי קמעונאיות. כתוצאה מכך גם אפיקי השיווק של תוכניות נאמנות ישתנו.

10. סיבות נוספות וראויות ימשיכו להשפיע על נאמנות הצרכן למותג. למה הכוונה "ראויות"? ראויות חברתית.

ישנן, ודאי, מגמות והשפעות נוספות על שימור לקוחות, ועל נאמנות לקוחות. אך אילו המצויינות מעלה, כבר כאן, ולא ניתן להתעלם מהן.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שימור לקוחות

מיכל דגן ברעם

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מיכל דגן ברעם

מאת: מיכל דגן ברעםשימור לקוחות06/04/20339 צפיות
המודעות לצורך בעבודת שימור לקוחות איכותית, לצד עבודת המכירות והשירות, וכחלק מאסטרטגית השיווק, כבר אינה בחיתוליה. ההשלכות השונות, כתוצאה מעבודה לא מדויקת, המשפיעות על שורת הרווח, ברורות. שימור לקוחות איכותי חוצה את שלושת מעגלי שימור הלקוחות:

מאת: מיכל דגן ברעםייעוץ עסקי02/04/20331 צפיות
קיימים סוגים שונים של מוקד טלפוני. לכל אחד מהמוקדים מאפיינים שונים מבחינות רבות. דיון על 2 מהמגוון הרחב שלהנושאים והתחומים שמגדירים את המוקד, ומסייעים בהשגת המטרה שלשמה נוצר.

מאת: מיכל דגן ברעםייעוץ עסקי20/08/171252 צפיות
אוגוסט, חם, כולם בחופש. זמן מצוין להשתעשע בחידון "בחן את עצמך", בנושא חווית לקוח.

מאת: מיכל דגן ברעםשימור לקוחות30/12/121351 צפיות
נוהגים לומר "מי שלא עושה לא טועה" גם במוקדי שירות ובמוקדי שימור לקוחות משפט זה נכון, ואין חברה שחפה מטעויות ומכשלי שירות ושימור לקוחות. לקוח אשר חווה חווית שירות טובה פחות, לקוח אשר הטיפול בו אינו מושלם, או שפעילות השימור אינה איכותית מספיק -ניתן למצוא בכל חברה. ההבדל טמון בין חברות שמתעלמות מכשלים אילו, לבין חברות המהוות מערכת אשר מאמינה ביכולתה להשתפר ולבצע את העבודה טוב יותר. למערכת כזו מומלץ שתלמד מאותם מקרים ותיישם את המסקנות והתובנות לטובת הטיפול בלקוחות הבאים.

מאת: מיכל דגן ברעםשימור לקוחות02/10/111030 צפיות
שירות לקוחות ושימור לקוחות קשורים זה בזה. אם שירות הלקוחות אצלך בחברה מצויין, בוודאי שקל לך יותר לשמר לקוחות.

מאת: מיכל דגן ברעםשימור לקוחות19/04/111727 צפיות
החלטת להקים מוקד שימור אצלך בחברה? כדאי להתחיל בחשיבה מוקדמת על מערך השימור כולו..

מאת: מיכל דגן ברעםשימור לקוחות14/11/106209 צפיות
סגירת מעגל טיפול בלקוח הינה המצב הרצוי בו קיים מנגנון מפקח על כך שטיפול בלקוח,שפנה מסיבה כלשהי לשירות הלקוחות של החברה,הסתיים לשביעות רצונו. וידוא הסגירה בא להבטיח שבעומס של פניות וטיפול בלקוחות אף לקוח לא נשכח, או חלילה הוזנח.

מאמרים נוספים בנושא שימור לקוחות

מאת: אבי דוידישימור לקוחות11/10/20554 צפיות
מידע שימושי על חלוקת פליירים לעסקים שעושים זאת לראשונה בתקופת הקורונה

מאת: מיכל דגן ברעםשימור לקוחות06/04/20339 צפיות
המודעות לצורך בעבודת שימור לקוחות איכותית, לצד עבודת המכירות והשירות, וכחלק מאסטרטגית השיווק, כבר אינה בחיתוליה. ההשלכות השונות, כתוצאה מעבודה לא מדויקת, המשפיעות על שורת הרווח, ברורות. שימור לקוחות איכותי חוצה את שלושת מעגלי שימור הלקוחות:

מאת: רונית אלפסישימור לקוחות11/11/19629 צפיות
מועדון לקוחות הוא כלי עסקי ושיווקי מאוד חזק ומשתלם, לכן חשוב מאוד לנהל אותו נכון. לקוח שיצא מהמועדון אולי לא יחזור אליו, ולכן חשוב ללמוד איך לנהל את מועדון הלקוחות של העסק שלכם כך שיתווספו אליו לקוחות כל הזמן ולא ייגרעו ממנו, כי ניהול נכון של מועדוני לקוחות משמעותו הגדלת הרווחים של העסק שלכם.

מאת: ישראל רף שימור לקוחות09/07/191071 צפיות
מתנות לחגים, ובעיקר כאשר מדובר על מתנות ממותגות לראש השנה, הופכות את המותג שלכם לא רק לזכיר אלא גם לאהוד ולאהוב, ומחברות אותו לערכים של צמיחה, טיפוח, שגשוג, נאמנות ומסירות. אנו מציעים לכם עשרות עציצים ממותגים, אשר יוכלו להעביר את ערכי המותג שלכם הלאה, ולהעניק חוויה בלתי נשכחת ללקוחות, לספקים ולעובדים שלכם.

מאת: ישראל רף שימור לקוחות29/10/181267 צפיות
מוצרי פרסום, לחיזוק הקשר האישי והעסקי עם הלקוחות. החברה שלכם מחפשת אפיק שימור לקוחות, שמצליח להעמיק את הקשר הערכי אליכם, הנכון ביותר לעשות זאת באמצעות מסרים ממותגים בעציצים, שמהווים מוצרי פרסום, וישמשו אתכם עבור מתנות לאירועי חברה, מתנות לעובדים בחג, מתנות ללקוחות ועוד. למה דווקא עציצים ממותגים כמוצרי קידום מכירות?

מאת: ישראל רף שימור לקוחות05/06/18699 צפיות
מוצרי הפרסום הם מתנות שיכולות לקדם את העסק לחזק את הקשרים עם העובדים והלקוחות הקיימים או פוטנציאליים. המידע שנושאת המתנה שמונחת על השולחן במשרד בצורה זו יכול העסק להיכנס לתודעה של הסובבים שקולטים את השם והלוגו לכן עציצים ממותגים מוצרי הפרסום היעלים ביותר, מתנה מקורית במיוחד טבעית וירוקה ומשמחת את העין ומחממת את הלב.

מאת: רוי ורלשימור לקוחות11/06/17941 צפיות
Money management has an affect on every part of your life. You must take charge of your finances if you want to be in life. The following tips provided here will get you easily manage your money.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica