חפש מאמרים:
שלום אורח
09.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

10 תכונות החשובות בשביל להיות המנצח בחיים

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים13/08/2012809 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לפני כמה ימים שמעתי הרצאה מאוד מעניינת על 10 תכונות החשובות בשביל להיות המנצח בחיים. ההרצאה הייתה כל כך מרתקת ומעניינת שהחלטתי לשתף אותך ולהעביר לך בנקודות את כל עשר התכונות הללו.

אז מה ההבדל בין להיות המנצח בחיים, כאשר שום דבר לא יכול להפחיד אותך, לבין להיות הלוזר ולוותר עם כל כישלון קטן?

אם שמת לב, המנצחים הם גם המנהיגים. להיות המנצח, המנהיג - זו לאו דווקא תכונה שנולדים איתה אלא דרך חיים שבוחרים בה. אתה זה שמחליט לנצח, להוביל עד שתכונה זו הופכת להיות ההרגל, אורך החיים שלך.

אז נשאלת שאלה: "מה עלי לעשות כדי להיות המנצח?"

הנה 10 תכונות החשובות כדי לפתח את האישיות של המנצח לפי ההרצאה:

1. תהיה חיובי בציפיות שלך עבור עצמך. תחליף את המילים "אני לא יכול","הלוואי", "הייתי רוצה" וכו' למילים " אני יכול", "אני רוצה", "אני משיג" וכו'. תשדר אך ורק דברים חיוביים למוח כי מה שאתה משדר זה מה שאתה מקבל. תשאף תמיד לדברים הטובים עבור עצמך.

2. תן השראה, מוטיבציה לעצמך - רצון זה התחלה של כל הצלחה. תחשוב על מה שאתה רוצה להשיג עם סוף מוצלח ולא על מה שאתה לא רוצה להשיג. תחשוב על זה כל יום, תשאף להשיג אותו, תאמין שאתה יכול, תן מוטיבציה לעצמך.

3. תיצור תדמית חיובית על עצמך -  תזכור שהרובוט הקטן שלנו -  התת מודע קולט את הדברים החיוביים והשליליים שאתה חושב על עצמך. תנהל שיחה חיובית עם עצמך כל יום! אתה יכול ומסוגל להפוך את עצמך לאדם שתמיד שאפת להיות.

אל תשכח שמה שאתה חושב על עצמך זה בעצם מה שאתה משדר גם כלפי חוץ. תדמיין את עצמך שאתה בעל תכונות המיוחלות.

אין צורך להיוולד יפה. לפעמים אנשים הכי יפים בעולם הם לוזרים הכי גדולים בגלל תדמית שלילית על עצמם.

4. תגדיר מטרות - תדע להגדיר מטרות לטווח קצר ולטווח ארוך בכל תחום האפשרי - זה יכול להיות הקריירה שלך, משפחה, זוגיות וכו'. המטרות צריכות להיות מתוכננות וברורות. תכתוב אותן על נייר ותן הגדרת זמן.

תזכור! זמן זה דבר הכי יקר שיש לך.

תחשוב על סוף חיובי ומוצלח עבור כל מטרה וצא לדרך.

5. תלמד לשלוט על הפעולות של כל החלטה, מטרה שהצבת לעצמך- תזכור שהלוזרים נותנים לדברים לקרות כאשר המנצחים גורמים לדברים לקרות.

LOOSERS LET IT HAPPEN, WINNERS MAKE IT HAPPEN. תקבל החלטה שאתה הוא שמשפיע ושולט על הפעולות שלה ותשחרר את התוצאה המיידית. אתה הוא שבוחר אם הדבר יצליח או לא.

6. תראה את עצמך כמנצח בדימיון - תתרגל את הניצחון כל יום, תדמיין ותראה את עצמך כמנצח באופן מוחשי וברור כל יום בדמיון שלך. תהפוך את ניצחון לתכונה מולדת, גם אם יהיה צורך לזייף אותה בהתחלה עד שהיא תהפוך להרגל.

7. תפתח דימוי עצמי חיובי - אולי זוהי התכונה החשובה ביותר אצל האדם המנצח. דבר עם עצמך כל יום בצורה חיובית, קבל את עצמך מי שאתה ומה שאתה, כי אתה אחד ויחיד ואין עוד בן אדם כמוך, תהיה שמח שאתה הוא אתה ולא מישהו אחר. תלמד לקבל מחמאות ופשוט תגיד "תודה".

תאהב את עצמך.

8. תהיה אדם גדול - מנצח הוא אדם אשר אוהב, נותן, מקשיב ועוזר. תדע לאהוב אחרים כדי שיאהבו אותך,תדע לעזור ולהוביל גם את האחרים לניצחון ומנהיגות. תחייך ותהיה חברותי. תהיה אכפתי לאחרים.

9.  תפתח מודעות עצמית בחיים שלך - תהיה הוגן עם עצמך כמו כן עם האחרים. תשים לב למה שקורה סביבך, לתהליכים, תהיה מודע למה שעובר על אנשים אחרים, תהיה מודע למחשבות ורגשות שלך ותפעל בהתאם למודעות הזו. אל תשפוט ואל תעביר ביקורת.

10. תפתח יכולת התקשורת של המנצח - קבל על עצמך 100% אחראיות כאשר אתה מעביר ומקבל את המסר. תדע להקשיב לאחרים שהבן שיח שלך יגיד: "אני יותר משמח לשוחח איתך".

מצד שני דבר בצורה שהמסר יהיה ברור ומובן לבן שיח שלך. תן לאחרים את ההרגשה שהם הכי טובים ותהיה הכי טוב בעצמך.

אלו הן 10 תכונות החשובות של המנהיג, המנצח. תאמין לי, אחרי ששמעתי את ההרצאה, ידעתי איזו החלטה אני הולכת לקבל. אני הולכת להיות המנצחת בחיים.

ומה איתך? במה אתה בוחר?

תזכור! להיות המנהיג, המנצח - זו החלטה, זו בחירה ברורה, מוחלטת ומדויקת

החלטה היא תמיד בידיים שלנו.

ואם אהבת את המאמר, אודה לך אם תעשה לייק או תכתוב תגובה ואף תשתף את החברים שלך.

שיהיה לך יום מקסים ושוב תודה!

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

 

לקבלת מפגש היכרות - בחינם לחצו על הקישור הבא:
http://www.dianabenzvi.com/landing/be-the-person-you-were-born-to-b

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/151031 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151023 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151368 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151087 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151041 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141279 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142265 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון מנהלים

מאת: יובל בן בסטאימון מנהלים23/07/2060 צפיות
סדנאות גיבוש וסדנאות לחץ ושחיקה לעובדים הן כלי מעולה לקבלת כלים להתמודדות, לגבש ובכך לעזור ולהיעזר בעובדים בכדי לצאת לדרך חדשה.

מאת: דרור אטריאימון מנהלים01/01/191973 צפיות
עומדים לפני משכנתא וניגשתם לבנק שלכם לבקש משכנתא? הבנק סירב? לא נורא, יש דרך לקחת משכנתא בנקאית, אפילו שהבנק סירב כבר למשכנתא. שמי מרטין בוקסדורף ואני יועץ מומחה להשגת משכנתאות לאחר סירוב בבנק. אני אנסה במאמר הזה להסביר איך ניגשים למשכנתא לאחר סירוב בבנק.

מאת: הדסהאימון מנהלים28/08/181944 צפיות
מנהלים ואנשי מקצוע בחברות וארגונים שונים, דוגמת מוסדות בריאות או חינוך וכן חברות בתחומים שונים במשק, יכולים להפיק רבות מלימודי פיתוח מנהיגות. כיום מרכזים שונים מציעים סדנאות, ימי עיון, כנסים והכשרות בנושא, אשר מקנים טכניקות וכלים לחיזוק כישורי מנהיגות. מומלץ לבחור בלימודים אשר הינם בעלי אופי חווייתי התנסותי ולא רק תיאורטי, ואשר מקנים כלים מעשיים בהם המשתתפים יכולים להתנסות עוד במהלך הלימודים.

מאת: רוני הכהןאימון מנהלים24/12/171994 צפיות
יש משפט נדוש שאומר shit Happens או בעברית תקלות קורות ואין מה לעשות, מדוע הוא נדוש? מכיוון שנוח ליחס אותו לטעויות שלנו או של אחרים. נוח לציין ולהמשיך לעבוד כרגיל גם שמשהו משתבש.

מאת: אילה פינקוייסאימון מנהלים05/01/171973 צפיות
כתבנו בעבר על כך שאושר ארגוני מהווה מרכיב קריטי להצלחתו של הארגון. ארגון מאושר הינו ארגון שיש בו עובדים יצירתיים יותר, בריאים יותר, הישגיים ומצליחים י

למכור מוצר יקר, מרגיש רע למכור, מוצר יקר ללקוח, טיפים לאנשי מכירות, לא רוצה לרמות את הלקוח, צמחונות, מטפל רוחני, תמיכה נפשית: עכשיו יש סיטואציה לצורך העניין שבן אדם הולך למכור מוצר, אוקי וקשה לו למכור את המוצר והסיבה שקשה לו למכור את המוצר זה כי הוא חושב שהמוצר יקר מדי, המוכר חושב שהמוצר יקר מדי אז תגיד לו אז תוזיל את המחיר, אוקי ועכשיו יכול להיות שתי תשובות אפשריות תשובה אחת "אני לא יכול להוזיל את המחיר כי..." תשובה שניה הוא בכלל שכיר, בוא נסיים את הראשונה הוא לא יכול להוזיל ...

קבלת החלטות, ארגון זמן, לחשוב בצורה מסודרת, סדר עדיפויות, ניהול זמן, גישור, מנטורינג: תמשיכי. ש: "וכאשר האדם מקונן על הרצון עצמו הוא מבין שבעצם גם הרצון עצמו הוא ישות מורכבת". אליעד: הבנתם כי אינסטינקטיבית מה זה אומר שמה עכשיו צריך לעשות? לפרק את הרצון עצמו. ש: כן. אליעד: והתהליך הזה בן אדם צריך לעשות אותו בכל דבר ודבר בחיים שלו, כל תהליך ותהליך בעבודה בפה ושם "רגע מה אני חייב לעשות ומה אני רק יכול או לעשות או לא" קודם כל תתחיל מהדברים שאתה חייב לעשות, משימות כאילו ביומיום קודם ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica