חפש מאמרים:
שלום אורח
13.12.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

למה חשוב לעשות פעילות גופנית

לפעילות גופנית יתרונות רבים, אבל מעבר לכל דבר, פעילות גופנית זה הדבר החשוב ביותר בשביל שנוכל לשמור על בריאות. פעילות גופנית יכולה למנוע מחלות רבות, התקף לב , מצבים של דיכאון וכו'.

אבללצערנו, מה שקורה בעולם ובמיוחד בארץ זה שאחוז נשים שעוסקות בפעילותגופנית סדירה הוא יחסית מצומצם. זה נובע מכך שרוב הנשים מוצאות את עצמן עםעומס כבד של משימות ומטלות - עבודה, טיפול במשפחה, בית, ילדים.

לכן, לא תמיד הן מוצאות זמן ומספיק כוחות בשביל לעשות פעילות גופנית.

אזככה, נשים יקרות, אני רוצה להגיד לכן משהו מאוד, מאוד חשוב. עם כל הכבודשאתן    ותמיד מוצאות זמן לדברים אחרים, חשוב מאוד שתשקיעוSUPER WOMENמצליחות להיות

גם קצת בעצמכן.

הגוףשל אישה הוא לא כמו הגוף של גבר. הוא עובר המון שינויים הורמונליים לאורךהשנים, במיוחד בזמן ההיריונות והלידות. מעבר לזה, בגוף האישה יש הרבה יותראחוזי שומן והרבה יותר קשה לצבור מסת שריר.

לכן, בשביל לעבור הרבה יותר בקלות את כל השינויים שהגוף שלכן עובר, נשים יקרות, חשוב מאוד שתעשו פעילות גופנית.

מעברלזה, היום, במאה ה- 21, זה לא מה היה פעם כאשר תפקיד האישה היה רק לטפלבילדים ובבית. רובכן עובדות בעבודות משרדיות שדורשות עבודה בישיבה לאורךשעות מרובות. חוסר פעילות וחוסר תנועה גורמות לצבירת קילוגרמים נוספים שאתןלא צריכות.

כמובן,כל אחת מכן יודעת שהשמנה זה הדבר הגרוע ביותר שיש בשביל הבריאות. איןזרימת דם טובה, הגוף לא פעיל, אין שריפה של שומנים. זה גם גורם לכן להרגישלא טוב עם עצמכן, אתן נכנסות למצבי דיכאון, מתחילות לעשות דיאטות מכלהסוגים שרק פגעות עוד יותר בבריאות שלכן.

נשים יקרות, תמצאו זמן לעצמכן, תעזרו לגוף שלכן,  מספיק אפילו לעשות פעילות גופנית 3-4 פעמים בשבוע, אפילו אם זה להתחיל מהליכה.

תתחילוממשהו, העיקר זה להתחיל. ההתחלה היא תמיד קשה, עד שזה הופך להרגל. אין דבריותר חשוב מהבריאות שלכן, במיוחד בחיים העמוסים שיש לכן, עם כל מיני מטלותופעילויות.

לאור כך עליכן להכין את הגוף בעוד מועד, לטפח, לתחזק ולשמור עליו כדי לסייע לו בכל אותן המטלות היום יומיות.

בדיוק בשביל זה החלטתי להקים אתר בשם "דיאנה - כושר בכיף".

www.DianaFunFitness.com

דרכו תוכלו לקבל קורס צעדיים בסיסיים של כושר בכיף - 10 שיעורים קצרים לגמרי בחינם שיישלחו אליכן ישירות למייל, כדי שתוכלי כבר להתחיל את הפעילות הגופנית שלכן. מה אתן צריכות לעשות זה לשים שם ומייל בתיבת רישום בצד שמאל של האתר.

השיעורים תקבלו במהלך חודש ימים.

תראושאחרי חודש אתן תרגישו כמה זה כיף לעשות פעילות גופנית וכמה זה יהפוךלהרגל בשבילכן, מצב רוח שלכן יתחיל להשתנות וגם תרגישו שינויים בגוף.

אז תיכנסו לאתר וכבר עכשיו תתחילו לעשות פעילות גופנית בכיף  :)

אשמח גם לשמוע תגובות, הערות או כל דבר אחר לגבי המאמר.

דיאנה

כושר בכיף

לרקוד, לעשות כושר,לחטב ולשרוף בחוויה לטינית סוחפת ובשיא הכיף, עם הרבה אנרגיות ושמחת חיים. לקבלת הקורס "צעדים בסיסיים של כושר בכיף" - 10 שיעורים בוידאו לגמרי בחינם וישירות למייל כנסו לאתר ותרשמו שם ומייל וכבר למחרת תתחילו לקבל שיעורים, טיפים, וידאו טיפים ועוד

http://www.DianaFunFitness.com/free-lessons

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה

כושר בכיף

https://www.facebook.com/DianaFunFitness

לקבלת  קורס "צעדים בסיסיים של כושר בכיף - 10 שיעורים בוידאו - צעדי  בסיס של סלסה וצ'ה צ'ה, כנסו לאתר עכשיו,תרשמו שם ומייל בתיבת הרישום שמופיעה בצד שמאל של האתר וכבר למחרת תתחילו לקבל את השיעורים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים24/02/13712 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים - בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביפעילות אירובית12/02/131039 צפיות
סוף-סוף מישהו גילה פורמולה מנצחת לשמירת הגזרה ועשיית פעילות גופנית בשיא הכיף! פורמולה זו מורכבת משלוש מילים - מוזיקה, פשטות וכיף או במילה אחת זומבה.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי29/12/12592 צפיות
עד כמה אתם מקשיבים לקול הפנימי שלכם? האם אתם מקשיבים לא בכלל? מזהים אותו? פועלים לפי מה שהוא לוחש לכם? לפני שנענה על שאלות אלו, אני רוצה קודם כל להסביר למה אני מתכוונת בקול פנימי.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי23/12/12761 צפיות
מה שעוצר את השפע מלהגיע אלינו זה האמונות שלנו, אמונות שאנחנו מחזיקים במוח לגבי הכסף, אמונות שחוסמות את זרימת הכסף אלינו. במאמר זה אני רוצה לגעת במספר אמונות ואולי תגלו שחלק מהאמונות גם אתם מחזיקים בהם ואולי תגלו גם אמוות אחרות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי18/12/12939 צפיות
קיימות היום אין ספור חברות שמציאות פתרונות לירידה במשקל, דיאטות למיניהן. אבל האם זה באמת עובד? במאמר זה אני רוצה לגעת ב-3 טעויות קריטיות שרוב האנשים שרוצים לרדת במשקל ולהגיע למשקל אידיאלי עושים.

מאת: דיאנה בן צביאימון לכסף15/12/12733 צפיות
מה זה כסף? ומה זה כסף בשבילכם? כסף זה אמצעי שבעזרתו אנחנו יכולים לרכוש או לקבל כל מה שאנחנו צריכים על מנת להתקיים, להתפתח, לצמוח, לנהל חיים שאנחנו רוצים לנהל ועוד. זה אומר - מצרכים, אוכל, בית, מכונית, השכלה וידע, טיולים, ועוד.

מאת: דיאנה בן צביתזונה09/12/127562 צפיות
אז "לסתום את הפה" זה לא אומר להפסיק לאכול, מה שרוב רובן של נשים עושות אלא להפסיק לאכול מאכלים שאינם מוסיפים כלל לאנרגיה שלנו, לבריאות שלנו, לגוף שלנו, מאכלים שמשמינים ואינם תורמים כלל שום ערך תזונתי לגוף. הרי מה זה אוכל? כמו שאוטו צריך לתדלק כי הוא לא יוכל לנסוע ללא דלק, כנ"ל גם הגוף שלנו - אוכל זה הדקל לגוף, האנרגיה. אבל הכל תלוי בסוג של דלק.

מאמרים נוספים בנושא פעילות אירובית

מאת: ויקיפעילות אירובית30/03/147001 צפיות
מהו אימון אירובי? במה הוא שונה מאימון כוח? כיצד מבצעים אותו נכון?

מאת: דיאנה בן צביפעילות אירובית12/02/131039 צפיות
סוף-סוף מישהו גילה פורמולה מנצחת לשמירת הגזרה ועשיית פעילות גופנית בשיא הכיף! פורמולה זו מורכבת משלוש מילים - מוזיקה, פשטות וכיף או במילה אחת זומבה.

מאת: רונן חזיפעילות אירובית31/12/127827 צפיות
דומה כי אין מי שלא שמע היום על הזומבה, טרנד האירובי והריקודים החדש, ולא בכדי. הזומבה היא שילוב מנצח של כיף והנאה עם ספורט, כושר וחיטוב הגוף. כל זה לרקע זומבה שירים - מוזיקה בסגנון לטיני קצבי ובוער שמעוררת את כל הגוף בקצב ובריקוד.

מאת: רונן חזיפעילות אירובית26/12/127857 צפיות
ריקודי זומבה מגיעים אלינו עם הרבה ניחוחות לטינים. אכן, ריקודי זומבה מגיעים מברזיל והם מאופיינים במקצב ובתנועות של התרבות במקום. כיום, ריקודי זומבה הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהשיעורים הניתנים לקבוצות בחדרי הכושר השונים. הפופולאריות הרבה של ריקודי זומבה מיוחסת כמובן לאופי של הפעילות הגופנית.

מאת: רונן חזיפעילות אירובית25/12/127572 צפיות
ריקודי זומבה הינם הפיתרון! זומבה הינו תחום בספורט אשר נהיה נפוץ מאוד בשנים האחרונות בארץ בפרט וברחבי העולם בכלל. למעשה, זומבה מחליף את האירובי הישן והממוצה וגורם לכולם להיכנס לכושר בכיף ובהנאה. במהלך שיעור זומבה רוקדים ונהנים וכל הזמן שורפים קלוריות.

מאת: רונן חזיפעילות אירובית25/12/127517 צפיות
אם אתם מעוניינים לשמוע מעט על זומבה, ריקודי זומבה , זומבה שירים הגעתם למאמר הנכון. אנו כתבנו עבורכם קצת מידע על זומבה, ריקודי זומבה , זומבה שירים שיוכל לעניין אתכם ולסקרן אתכם עוד. במיוחד כיום שזומבה הפכה לנפוצה בכל מקום וכולם מדברים עליה, מעט ידע על הנושא לא יכול להזיק.

מאת: רונן חזיפעילות אירובית09/12/127645 צפיות
השעה כבר מאוחרת, אתם אחרי יום עבודה מתיש במיוחד. הטלוויזיה פתוחה, אכלתם ארוחת ערב והנה כל מה שבא לכם לעשות הוא לשקוע בספה ולנוח. בכל זאת, כדאי לכם לקום. אם אתם שואלים למה, כדאי שתדעו ששיעור ריקודי זומבה, על אף הוצאת האנרגיות הרבה שהוא כולל, יכול לספק לכם שפע של כוחות ואנרגיות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica