חפש מאמרים:
שלום אורח
13.12.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

זומבה ומוטיבציה


בשני המאמרים הקודמים סיפרתי לכם קצת על ההיסטוריה שלזומבה, איך זה התחיל ומה הם היתרונות של זומבה על סוגים אחרים של פעילותגופנית.

היום אני רוצה לדבר איתכם על המשמעות של זומבה מבחינת ההשפעה שלו על רמת המוטיבציה שלכם.

אנחנו חיים בעידן שהמודעות לפעילות גופנית היא הרבה יותרגבוהה ממה שהיה קודם. אבל, יחד עם המודעות הזו, עדיין הרבה אנשים עושיםפעילות גופנית כחובה, כי הם צריכים לעשות את זה מבחינה בריאותית, כי כך אמרלהם הרופא, כי הם רוצים לרדת במשקל וכו'.

זה נכון לומר ששרירים שלנו לא יודעים ולא מבינים אם אנחנועושים התעמלות מתוך ההנאה וכיף או מתוך חובה, העיקר שהם עובדים. אבלמבחינתנו זה כן חשוב! חשוב מאוד לעשות כושר וליהנות מזה במקום לחשוב מתי זה ייגמר. בטח תסכימו איתי שכאשר עושים כושר לא כחובה אלא כמשהו שנותן הרגשה כיפית, זה פי אלף יותר יעיל ויותר מניע מאשר לעשות כושר כחובה.

אני מסכימה איתכם שלא תמיד יש כוח ומוטיבציה ללכת לעשותהליכה או אירובי או כל פעילות גופנית אחרת אחרי יום מעייף, ארוך, בעבודה אובבית. מה שמיוחד בזומבה שהוא משלב אנרגיה גבוהה ומוזיקה כיפית ואנרגטית מהשנותן לכם, המתאמנים, הרגשה של כאילו באתם למסיבה ולא באתם לעשות כושר.

זומבה יוצר אווירה מטורפת של כיף ושמחת חיים, חוויה נהדרתמבפנים שבא לכם לחוות אותה שוב ושוב, גם אם חזרתם מיום עבודה עמוס וקשה,וגם אם עבר עליכם יום לא הכי מוצלח. כמובן, כשאתם יוצאים מהשיעור עם ההרגשהנהדרת זו, כך גם עולה רמת המוטיבציה שלכם לבוא לשיעורים ולעשות כושר, מצברוח שלכם משתנה, והחיוך לא יורד מהפנים.

מוטיבציה זה אחד הדברים החשובים שיש בכל דבר וכך גםבהתעמלות. בלי מוטיבציה עושים דברים עם חוסר רצון, אין כוחות, אין אותההאנרגיה הגבוהה שתורמת להרגשה הכללית שלכם.

מה זה מוטיבציה? מוטיבציה משמעות המילה זה להתניע, להניע לפעולה.

אז ללא ספק אני יכולה להגדיר את זומבה כמכונת מוטיבציה. כי קודם כל הוא כולל תרגילים נהדרים שמחזקים את השרירים שבגוף, שורפים המון קלוריות ועוזרים לחטב את הגוף. יחד עם זה התרגילים הם "תרגילים בתחפושת",לא תרגילים אמיתיים, ושיעור של זומבה זה חוויה של מסיבה ושזה עוד יותרמגביר את המוטיבציה, מעלה את האנרגיות  ואת הרצון להמשיך לעשות כושר.

יש לי מתאמנים אצלי בשיעורים שרק מחכים לשיעור זומבה,עוזבים את הכל, לא משנה כמה הם עסוקים, כדי לא לפספס את השיעור, את החוויהשל כיף. התעמלות זה לא רק בשביל לרדת במשקל, זה קודם כל בשביל בריאות הנפש.

ברגע שנהנים ממשהו, אתם מרגישים מאושרים מבפנים,יש המון מוטיבציה ואנרגיות גבוהות וחיוביות.

תזכרו שאם אין מוטיבציה בהתעמלות (ובכל דבר בכלל), אין גםאת ההרגשה של סיפוק וכיף, ואם עושים ספורט כחובה, אז לא משקיעים את אותהרמה של אנרגיות כמו כשאר עושים משהו עם מוטיבציה ורצון. וכך זה גם משפיע עלהמצב רוח שלנו וההרגשה הכללית שלנו. ספורט זה קודם כל בשביל בריאות הנפש.

אז אם אתם באמת רוצים לשלב בריאות, כושר ובריאות הנפש, אז הנה יש לכם זומבה,חוויה מדהימה של כיף ואנרגיות.

רוצים לחוות גם?

בדיוק בשביל זה הקמתי את האתר שלי - דיאנה כושר בכיף.

כל מה שעליכם לעשות להיכנס לאתר, לשים שם ומייל, וכברלמחרת תתחילו לקבל 10 שיעורים לגמרי בחינם וישירות למייל שלכם.השיעוריםהללו הם צעדים בסיסיים של  זומבה ויתנו לכם טעימה קטנטנה של החוויההלטינית.

כל הפרטים באתר:

www.DianaFunFitness.com

 

דיאנה

כושר בכיף

לרקוד, לעשות כושר, לחטב ולשרוף בחוויה לטינית סוחפת ובשיא הכיף, עם הרבה אנרגיות ושמחת חיים.

לקבלת הקורס "צעדים בסיסיים של כושר בכיף" - 10 שיעורים בוידאו לגמרי בחינם וישירות למייל כנסי לאתר ותרשמי שם ומייל וכבר למחרת תתחילי לקבל שיעורים, טיפים, וידאו טיפים ועוד

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה

כושר בכיף

https://www.facebook.com/DianaFunFitness

לקבלת  קורס "צעדים בסיסיים של כושר בכיף - 10 שיעורים בוידאו - צעדי  בסיס של סלסה וצ'ה צ'ה, כנסו לאתר עכשיו,תרשמו שם ומייל בתיבת הרישום שמופיעה בצד שמאל של האתר וכבר למחרת תתחילו לקבל את השיעורים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים24/02/13712 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים - בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביפעילות אירובית12/02/131039 צפיות
סוף-סוף מישהו גילה פורמולה מנצחת לשמירת הגזרה ועשיית פעילות גופנית בשיא הכיף! פורמולה זו מורכבת משלוש מילים - מוזיקה, פשטות וכיף או במילה אחת זומבה.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי29/12/12592 צפיות
עד כמה אתם מקשיבים לקול הפנימי שלכם? האם אתם מקשיבים לא בכלל? מזהים אותו? פועלים לפי מה שהוא לוחש לכם? לפני שנענה על שאלות אלו, אני רוצה קודם כל להסביר למה אני מתכוונת בקול פנימי.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי23/12/12761 צפיות
מה שעוצר את השפע מלהגיע אלינו זה האמונות שלנו, אמונות שאנחנו מחזיקים במוח לגבי הכסף, אמונות שחוסמות את זרימת הכסף אלינו. במאמר זה אני רוצה לגעת במספר אמונות ואולי תגלו שחלק מהאמונות גם אתם מחזיקים בהם ואולי תגלו גם אמוות אחרות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי18/12/12939 צפיות
קיימות היום אין ספור חברות שמציאות פתרונות לירידה במשקל, דיאטות למיניהן. אבל האם זה באמת עובד? במאמר זה אני רוצה לגעת ב-3 טעויות קריטיות שרוב האנשים שרוצים לרדת במשקל ולהגיע למשקל אידיאלי עושים.

מאת: דיאנה בן צביאימון לכסף15/12/12733 צפיות
מה זה כסף? ומה זה כסף בשבילכם? כסף זה אמצעי שבעזרתו אנחנו יכולים לרכוש או לקבל כל מה שאנחנו צריכים על מנת להתקיים, להתפתח, לצמוח, לנהל חיים שאנחנו רוצים לנהל ועוד. זה אומר - מצרכים, אוכל, בית, מכונית, השכלה וידע, טיולים, ועוד.

מאת: דיאנה בן צביתזונה09/12/127562 צפיות
אז "לסתום את הפה" זה לא אומר להפסיק לאכול, מה שרוב רובן של נשים עושות אלא להפסיק לאכול מאכלים שאינם מוסיפים כלל לאנרגיה שלנו, לבריאות שלנו, לגוף שלנו, מאכלים שמשמינים ואינם תורמים כלל שום ערך תזונתי לגוף. הרי מה זה אוכל? כמו שאוטו צריך לתדלק כי הוא לא יוכל לנסוע ללא דלק, כנ"ל גם הגוף שלנו - אוכל זה הדקל לגוף, האנרגיה. אבל הכל תלוי בסוג של דלק.

מאמרים נוספים בנושא פעילות אירובית

מאת: ויקיפעילות אירובית30/03/147001 צפיות
מהו אימון אירובי? במה הוא שונה מאימון כוח? כיצד מבצעים אותו נכון?

מאת: דיאנה בן צביפעילות אירובית12/02/131039 צפיות
סוף-סוף מישהו גילה פורמולה מנצחת לשמירת הגזרה ועשיית פעילות גופנית בשיא הכיף! פורמולה זו מורכבת משלוש מילים - מוזיקה, פשטות וכיף או במילה אחת זומבה.

מאת: רונן חזיפעילות אירובית31/12/127827 צפיות
דומה כי אין מי שלא שמע היום על הזומבה, טרנד האירובי והריקודים החדש, ולא בכדי. הזומבה היא שילוב מנצח של כיף והנאה עם ספורט, כושר וחיטוב הגוף. כל זה לרקע זומבה שירים - מוזיקה בסגנון לטיני קצבי ובוער שמעוררת את כל הגוף בקצב ובריקוד.

מאת: רונן חזיפעילות אירובית26/12/127857 צפיות
ריקודי זומבה מגיעים אלינו עם הרבה ניחוחות לטינים. אכן, ריקודי זומבה מגיעים מברזיל והם מאופיינים במקצב ובתנועות של התרבות במקום. כיום, ריקודי זומבה הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהשיעורים הניתנים לקבוצות בחדרי הכושר השונים. הפופולאריות הרבה של ריקודי זומבה מיוחסת כמובן לאופי של הפעילות הגופנית.

מאת: רונן חזיפעילות אירובית25/12/127572 צפיות
ריקודי זומבה הינם הפיתרון! זומבה הינו תחום בספורט אשר נהיה נפוץ מאוד בשנים האחרונות בארץ בפרט וברחבי העולם בכלל. למעשה, זומבה מחליף את האירובי הישן והממוצה וגורם לכולם להיכנס לכושר בכיף ובהנאה. במהלך שיעור זומבה רוקדים ונהנים וכל הזמן שורפים קלוריות.

מאת: רונן חזיפעילות אירובית25/12/127517 צפיות
אם אתם מעוניינים לשמוע מעט על זומבה, ריקודי זומבה , זומבה שירים הגעתם למאמר הנכון. אנו כתבנו עבורכם קצת מידע על זומבה, ריקודי זומבה , זומבה שירים שיוכל לעניין אתכם ולסקרן אתכם עוד. במיוחד כיום שזומבה הפכה לנפוצה בכל מקום וכולם מדברים עליה, מעט ידע על הנושא לא יכול להזיק.

מאת: רונן חזיפעילות אירובית09/12/127645 צפיות
השעה כבר מאוחרת, אתם אחרי יום עבודה מתיש במיוחד. הטלוויזיה פתוחה, אכלתם ארוחת ערב והנה כל מה שבא לכם לעשות הוא לשקוע בספה ולנוח. בכל זאת, כדאי לכם לקום. אם אתם שואלים למה, כדאי שתדעו ששיעור ריקודי זומבה, על אף הוצאת האנרגיות הרבה שהוא כולל, יכול לספק לכם שפע של כוחות ואנרגיות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica