חפש מאמרים:
שלום אורח
16.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עורכי דין ופרסום

מאת: דניאל seoגישור ובוררות22/09/2012795 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בעולםהעסקים, העבודה מול לקוחות בכל תחום אפשרי דורשת לרוב גם מפגש עסקי עםהלקוח על-מנת שיוכל לקבל רושם על האדם והעסק ממנו הוא רוכש מוצר או עובד.במהלך הפגישה העסקית עם הלקוח חשוב שנייצג את עצמנו בצורה הטובה ביותר. אחדהדברים החשובים והבולטים שצריכים להיעשות בעבודה מאחורי הקלעים לפני פגישהכזו, הוא הבנה ורכישת היכולת והכלים על-מנת למתג את עצמנו באופן החיוביביותר.

לשם כך נועדו כרטיסי ביקור בין השאר, באמצעותם נוכל לתת ללקוח כלי ליצוראיתנו קשר בהמשך על-מנת לרכוש ממנו מוצרים וזאת מבלי לעשות זאת בצורהפרימיטיבית אלא במקצועיות תוך שמירה על הפסון.

כרטיסי ביקור לפחחי רכב - האם זה כדאי?

לא מזמן נתקלתי בידיד בעל עסק לפחחות רכב. בהיותי מומחה למיתוג, הואהתייעץ איתי ושאל אותי אם יש טעם בשביל עסק בתחום שלו להציג כרטיסי ביקורללקוחות - בעקבות שאלתו זו החלטתי לכתוב מאמר זה על-מנת להבהיר נקודהחשובה. כרטיסי ביקור לפחחי רכב יועילו לא פחות מכרטיסי ביקור לחברות הייטק לדוגמא. תחום פחחותהרכב נשמע לכאורה רחוק אלפי קילומטרים מתחום המצריך כרטיסי ביקור, אך זוטעות בסיסית.

כרטיסי ביקור לעורכי דין- איך זה אמור להיראות?

את התחום של פחחי רכב, כבר דיברנו עליו, אבל מה עם תחום עורכי דין? האםזה נכון שלהם יהיו כרטיסי ביקור? זאת גם שאלה שניתן לדון בה הרבה. מהסיבההפשוטה שאין תשובה אחת חד משמעית. מצד אחד עורך דין פלילי זה מעיין משרתאמון- כאשר אתה עובד עם עורך דין פלילי,אתה רוצה קשר קרוב מאוד, לא כזה שמצריך כרטיס ביקור, מצד שני גם עורך דיןפלילי, נפגש עם לקוחות חדשים, לכן צריך להשאיר להם כרטיס ביקור, מה אתםחושבים בנושא?

לא משנה באיזה תחום תעסקו, חשוב מאוד שתמתגו ותייצגו את עצמכם בדרךהטובה ביותר. הנקודה כאן היא לא התחום בו אתם עוסקים, אלא הדרך בה אתםמציגים את עצמכם. אם תיקחו את עצמכם כ"לא רציניים מספיק בשביל כרטיס ביקור"העסק יראה בהתאם.

לא היססתי והמלצתי לאותו ידיד לרכוש כרטיסי ביקור לפחחי רכב. לאחרשבועיים בערך קבלתי ממנו טלפון בשעת ערב מאוחרת ובה הוא אמר לי כי נתקלבלקוח מהוסס ולאחר שדיבר איתו כמה דקות וניסה לשכנעו אך ניסיונותיו עלובתוהו, הציג לו ידידי כרטיס ביקור. הלקוח הסתכל עליו ואמר לו כי מעולם לאנתקל בעסק לפחחות רכב אשר מציג כרטיסי ביקור. הוא התרשם מאוד מעצם העובדההזו וייתכן ובעקבות התפנית הזו בעלילה, החליט גם בסופו של דבר לרכוש אתשירותיו של ידידי.

למסקנה, לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים - במידה ויש לכם קהל לקוחות,חשוב מאוד שתמתגו את עצמכם באופן הטוב ביותר. כך שאפילו אם אתם פחחי רכב,חשוב שתרכשו כרטיסי ביקור לפחחי רכב בהתאם. ככה זה בעולם של פרסום, קשה לדעת מה נכון ומה לא.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אנחנו רוצים להמליץ על שני אתרים מעולים, פורום תמ"א 38 ופינוי בינוי, שזה אתר מדהים הכולל את כל המידע הקיים על תחום תמ"א 38. היכנסו לשאול שאלות ולקבל תשובות בכל שאלה שמטרידה אתכם בתחום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל seo

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/191624 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/19646 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: דניאל seoצילום16/11/16900 צפיות
למה כרטיסי ביקור הם טובים? למה להדפיס אותם? עד כמה הם הכרחיים? וכיצד מבצעים זאת?

מאת: דניאל seoאימון אישי20/10/161282 צפיות
מהם הדברים אותם יש לקחת בחשבון כאשר מדפיסים כרטיסי ביקור? ממה להימנע? איך לדאוג שלא ירמו אותנו? ואיך להביא לכך שהכרטיסים שבידינו הם הטובים ביותר שהיו יכולים להיות בזכות זה שנמנענו מכל הטעויות שהיינו יכולים לעשות? השוו מחירים של הדפסת כרטיסי ביקור

מאת: דניאל seoריקוד20/10/161347 צפיות
מעוניינים להדפיס כרטיסי דפוס? לא בטוחים לאילו מחירים לצפות? חוששים שירמו אתכם ויבקשו מחיר גבוה מדי? כל המידע שאתם צריכים ורוצים כאן:

מאת: דניאל seoפיסול05/10/161461 צפיות
אנחנו נשאלים כמעט כל יום על ידי לקוחות מרוצים וכאלו שהם פוטנציאלים מה יכול להיות הסיבה שהם יעבדו דווקא אתנו ולא עם חברות אחרות שמתמחות בדיוק כמונו בתחום הפקה של כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים שונים.

מאת: דניאל seoאנימציה28/09/161434 צפיות
אין אחד שלא המתין דקות ארוכות למונית חולפת וככל שההמתנה התארכה כך גם המונית התרחקה והייאוש גבר.. זה כנראה קרה לכל אחד או אחת מכם, יש כאלו שזה קרה להם יותר, יש כאלו שקצת פחות ויש כאלו שעוברים את אותם רגעי משבר על בסיס יומי.. כן כן שמעתם נכון- על בסיס יומי!!

מאמרים נוספים בנושא גישור ובוררות

מאת: tiloniגישור ובוררות11/02/181011 צפיות
כשבאים לדון בנושא גישור לאחר בגידה, עולה השאלה האם לתת מקום לאמוציות ולהבעת רגשות או שמא יש להישאר מקצועיים ודידקטיים ולהתעסק רק בתחום החוזי של הסכם שלום בית או גישור?

מאת: tiloniגישור ובוררות04/01/18984 צפיות
הפנייה הראשונית אל המגשר היא פנייה טלפונית של אחד מבני הזוג אל מגשר מקצועי השייך לרשימת המגשרים המורשית של משרד המשפטים, למרות שאין חובה חוקית להיכלל ברשימה זו, הרי שמוטב לפנות לאיש מקצוע מוסמך ואמין.

מאת: tiloniגישור ובוררות01/12/171136 צפיות
כאשר הנישואים שלנו מגיעים לסיום אנחנו צריכים להחליט מהי הדרך הכי טובה להיפרד. תהליך של גישור גירושין יכול לסייע לנו להתגרש באווירה טובה וחיובית יותר

מאת: shlomy גישור ובוררות17/07/161323 צפיות
גירושין הוא אחד המאבקים הקשים הדורש משאבים נפשיים וכספיים רבים, הליך גישור בגירושין מבטיח לשני הצדדים את כל הזכויות בתהליך מהיר בלי בירוקרטיה והוצאות מיותרות

מאת: דוד סונינוגישור ובוררות24/06/152139 צפיות
המאמר מבוסס על עבודת הגמר שלי משנת 1990, ועל קורס שהעברתי באוניברסיטה בנושא. עבודת הגמר שלי היתה אבן דרך לביסוס מערכת הגישור. אולם תהליך השלמה שונה מתהליך הגישור. המאמר מנסה לשרטט את הדרך היעילה כדי לפתור באופן סופי סיכסוכים.

מאת: שירלי אנגלמןגישור ובוררות16/06/151541 צפיות
עו"ד שירלי אנגלמן, עורכת דין גירושין וענייני משפחה, מגשרת ומנחת סדנאות מתגרשים. (לשאלות וליצירת קשר בדואר אלקטרוני: s.mishpati@gmail.com ) (למאמר המלא ומידע נוסף באתר אינטרנט: www.get-net.co.il ). טלפון: 077-2010-298.

מאת: Yoniגישור ובוררות21/05/152024 צפיות
הדרך הנכונה והבריאה ביותר להתגרש היא חתירה אל הסכם המשרת את טובת שני הצדדים, הסכם הוגן המוסכם על שני הצדדים ומבוסס על גישור ותקשורת תקינה. כאשר שני הצדדים משתפים פעולה על התהליך, נכונים לפשרות ופועלים לסיום מהיר של התהליך הדברים יהיו הרבה יותר פשוטים בעבור שני הצדדים. חשוב להבהיר כי גישור גירושין משרת את טובת שני הצדדים, המגשר מחויב בהתייחסות שווה לזכויות של שני הצדדים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica