חפש מאמרים:
שלום אורח
08.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהן חקירות בגידה?

מאת: רונן חזיחקירות03/04/2013533 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מהי חקירת בגידה?

לעיתים לא נדירות קורה שבעל או אישה חושדים בבני זוגם בבגידה. כאשר קורה מצב קצה, בן הזוג הנפגע מצוי בבעיה. מצד אחד, הוא אינו רוצה להתעמת עם בן הזוג הבוגד, מכיוון שאינו בטוח שהבגידה אכן התרחשה, ומדובר בחשדות בעלמא בלבד. מצד שני, כל עוד לא תתברר האמת, לא יוכל בן הזוג הנפגע לחיות בשלום ובאמון בזוגיות. לכן במצבים כאלה, מנסים למצוא פתרון אשר יפתור את כל הספקות. פעמים רבות, הבעל או האישה החושדים בבני זוגם פונים לחוקר פרטי. החוקר עוקב אחר בן הזוג החשוד ומגלה האם אכן ישנו רומן מחוץ לנישואים או לא. החוקר גם מביא הוכחות לכאן או לכאן מתוך חקירת בגידה שביצע, כך שבן הזוג אשר שכר את שירותיו יוכל לכלכל היטב את צעדיו הבאים.

מיהו חוקר פרטי?

חוקר פרטי הוא אדם אשר למד את תחום החקירה במשך שלש שנים, וקיבל לאחר מכן הסמכה מיוחדת מטעם משרד המשפטים. חוקר פרטי עובד תמיד במסגרת של משרד חקירות, ולא באופן עצמאי. עבודתו של החוקר הפרטי היא חוקית לחלוטין, והיא משמשת אנשים רבים במצבים מורכבים, כמו חקירות אישות, כפי שהזכרנו בדוגמא שלמעלה, חקירות מעילה וחקירות עסקיות אחרות. החוקר הפרטי מבצע חקירות ומעקבים בכל מקרה שבו נדרשת דיסקרטיות גבוהה, או כאשר מחפשים הוכחות למעשים שונים, שתהיינה קבילות בבית המשפט.

שיטות מעקב

החוקר הפרטי מבצע את עבודתו בעזרת מעקבים בעיקר. שיטות המעקב בימינו השתכללו בהרבה הודות לחידושים הטכנולוגיים, אשר לא דלגו גם על תחום החקירות והמעקבים. ישנם אבזרים רבים אשר מסייעים לחוקר לעקוב אחר חשודים מכל סוג שהוא. כמובן, הכלי העיקר אשר משמש את החוקר הוא עדיין שתי עיניו, וביצוע מעקבים פשוטים עדיין מתרחש. אולם בנוסף לכך, יכול החוקר לעקוב אחר חשודים באמצעות מצלמות מעקב נסתרות, או לצלם אותם באמצעות מצלמות אשר מוסתרות בתוך חפצים תמימים כמו עטים, תיקים וכולי. גם מכשירי האזנה עומדים לרשותו של החוקר, ואפילו תוכנות ריגול אותן ניתן להשתיל על מחשביהם של חשודים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

GoText כתיבת תוכן - שירותי כתיבת מאמרים מקצועיים, מאמרים שיווקיים ולכל מטרה אחרת במחיר של 25 ש"ח ל300 מילים.
הצטרפו למאות עסקים מרוצים הנהנים משירותי כתיבה  מקצועיים.

שירות ומכירה:   0526955953

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רונן חזי

מאת: רונן חזיבידור ופנאי - כללי29/09/14672 צפיות
חברת איקיוטק הינה החברה המפתחת והאחראית על אתר אודישנס. אחד מהאתרים המשמעותיים ביותר עבור אומנים מכל התחומים המחפשים להתפתח ולפתח את יכולתם.

מאת: רונן חזיספורט וכושר גופני - כללי29/09/142017 צפיות
ספורטיפ הינו אחד המוצרים המשתלמים ביותר עבור אוהבי משחקי הספורט למיניהם ובפרט עבור אנשים שאוהבים למלא טפסי ווינר ומייחלים ליום בו הם ימלאו טופס נכון ויזכו בפרס.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14989 צפיות
פרשת איקיוטק הבהירה היטב כי לא ניתן להתעלם מהתרחבותן המשמעותית של עסקאות אלקטרוניות- עסקאות אשר מתבצעות בין שני שותפים לעסקה שנותנים הסכמתם לעסקה באמצעות כלים אלקטרונים בלי להיפגש בפועל.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14794 צפיות
בשנים האחרונות עסקאות, פגישות עסקיות ועוד נערכות באינטרנט. בהתאם, חוזים רבים ואף הסכמים סבוכים נחתמים באמצעות חתימה דיגיטלית. מה עוד אתם יודעים על זה?

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14739 צפיות
אחריות דיגיטלית משמעה שכל צרכן, ספק או שותף כלשהוא לעסקות דיגיטליות יהיה מודע היטב לתוכן החוזה עליו הוא חתום ולחובות והזכויות שלו בהקשר זה. אחריות דיגיטלית היא ההבנה כי חתימה דיגיטלית, אף כי אינה ניתנת באופן פיזי בפני הצד השני השותף לחוזה, מחייבת בדיוק כמו חתימה על נייר ויש לה תוקף משפטי חד משמעי

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14798 צפיות
ממותגים, מועדון הלקוחות של חברת איקיוטק בע"מ, מזמין אתכם ליהנות מהנחות גדולות על מותגים מכל התחומים, תחת הניהול המשפטי של עו"ד נועם קוריס.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14797 צפיות
ממותגים, מועדון הלקוחות של חברת איקיוטק בע"מ, מזמין אתכם ליהנות מהנחות גדולות על מותגים מכל התחומים, תחת הניהול המשפטי של עו"ד נועם קוריס.

מאמרים נוספים בנושא חקירות

מאת: shlomy חקירות26/12/17622 צפיות
חושדים בבן הזוג? חשוב להבין מספר פרטים טרם הפניה לחוקר פרטי, ראשית תחום הבגידות הוא עניין שמתרחב בשנים האחרונות ולמשרדי חקירות יש לא מעט עבודה בתחום, 80% מכלל הפונים למעשה בטוחים שמתבצעת בגידה וזקוקים להוכחה לצורך בתי משפט וכו', הבגידות שמגיעות לידי חקירות מדובר במעשה המתמשך לאורך תקופה עם פרטנר קבוע ולא בגידה מיקירת שעליה קשה מאוד לאסוף ראיות

מאת: נויחקירות25/11/17893 צפיות
אנשים רבים פונים למשרדי חקירה פרטיים כאלה ואחרים על מנת לאשש או להזים חשדות אשר יש להם לגבי התנהגות בני הזוג שלהם, או כדי להשיג מידע אודות שותפים לעסק או על מתחרים או אודות אנשים אשר רוצים לעשות איתם עסקים וכדומה. משרדי חקירות מעניקים שירותי מעקבים אחרי אנשים לצורך השגת מידע אשר נחוץ ללקוחות שלהם. אבל בהזמנת מעקבים יש גם סיכונים אשר יש לקחת אותם בחשבון.

מאת: אוריה בן מנחםחקירות22/06/151958 צפיות
במקרים רבים, אנו זקוקים לעזרתו של חוקר פרטי מנוסה. המטרה העיקרית בגינה אנו שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי המתמחה בתחום הבגידות היא להחזיר את חיינו למסלול הרגיל שלהם ולמנוע מצב בו נעשה לנו עוול

מאת: אמיר אברמסוןחקירות09/03/151319 צפיות
אריאלה לא הופתעה מהממצאים נפרדה לשלום וציינה כי זה מחזק את ההחלטה שלה לבדוק מי הפרטנר שלה. וכי היא מסיימת היום את הקשר.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות14/01/151484 צפיות
ישנם מספר קריטריונים שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם עומדים בפני סינון ראשוני של משרד חקירות פרטי.

מאת: אמיר אברמסוןחקירות10/11/142024 צפיות
בשנים האחרונות אני נוכח כי יש למשרד החקירות שלי במיוחד עקב האינטרנט, פניות של מגזרים שמעולם לא היו לקוחות של משרדי חקירות.

מאת: ליאת מנדלסוןחקירות14/09/142388 צפיות
בחיים אי אפשר לדעת מתי האדם מולך דובר אמת או לא. כאשר מדובר על עניינים שוליים הרי שמלבד חוסר נעימות ותסכול, הדבר לא באמת משפיע. כאשר מדובר על ענייני עבודה, זוגיות וכדומה – למושג שקר או אמת יש משמעות שונה לגמרי. בדיוק בשל כך מזל שאפשר להשתמש באחת המכונות החשובות ביותר שהומצאו מכונת פוליגרף.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica