חפש מאמרים:
שלום אורח
26.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

משכנתאות:

מאת: דניאל seoקופות גמל19/09/20131717 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בדרך כלל, כאשר תגיעו לבנק לבקש משכנתא, יושיבו אתכם מול יועצת משכנתאות שתדבר איתכם על נושאים שלא הכרתם בעבר. נושא משכנתאות הינו תחום מפותח ורווי שמשתנה בכל שנה ויוצר עניין עבור רבים מאלו שמבקשים לרכוש את הבית הראשון עבור התא המשפחתי החדש שלהם. אחת משיחות המסדרון הנפוצות ביותר במקום העבודה שלי נע סביב נושא המשכנתאות.

השאלה של "איזה משכנתא לקחת ומאיזה בנק?" תמיד תייצר דעות רבות ומגוונות.. אז תהיה אשר תהיה הדעה שלכם, הדבר החשוב באמת הוא מה שאתם משלמים בסוף החודש לבנק ובאיזה ריבית. כדי קצת להקל עבורכם בנושא מסלולי הריביות שקיימות היום בעולם המשכנתאות, הרי לכם 2 מהנפוצות ביותר-

ריבית הפריים-

ריבית הפריים בנויה מריבית בנק ישראל + תוספת של 1.5%. נכון לחודש אוגוסט 2013 ריבית הפריים בישראל עומדת על 2.75, משמע- ריבית בנק ישראל נעמדת על 1.25%. היום ניתן לקבל משכנתאות שבהן מסלול הפריים מהווה עד שליש מגובה ההלוואה, המטרה העיקרית היא למנוע התרסקות של משקי בית בעקבות עליות דראסטיות של ריבית בנק ישראל.

משבר הנדל"ן הגדול בארצות הברית שהוביל למפולת כלכלית מכונה משבר הסב פריים והוא נבע ממצבים שבהם מבקשי משכנתאות לקחו הלוואות שבהן הפריים היווה את החלק העיקרי של ההלוואה ובעקבות עליית הריבית בארצות הברית ללוקחי המשכנתאות היה קשה להחזיר את המשכנתא עם ריבית כל כך גבוהה וכך נוצרה פשיטת רגל המונית שהובילה למפולת כלכלית של המשק האמריקאי.

היתרונות הנפוצים במסלול הפריים הוא עצם העובדה שעוד מתחילת ההלוואה ניתן לראות פירעון של הקרן ובנוסף לכך, ניתן לבצע מחזור משכנתא או פירעון משכנתא ללא תשלום עבור עמלת היוון ריביות.

ריבית קבועה צמודה למדד-

לקיחת משכנתאות בריבית קבועה מעניקה לרוב האנשים ביטחון מלא ואי חשש סביב השאלה האם ומתי ריבית בנק ישראל או ריביות הבנקים ישתנו. ריבית קבועה הינה ריבית ידועה ומוגדרת מראש מתחילת ההלוואה ועד סופה. החיסרון העיקרי במסלול הנ"ל הוא בעקבות כך שהקרן צמודה למדד המחירים לצרכן וכל שינוי במדד עשוי לגרום לשינוי והגדלה של התשלום החודשי שלכם.

בנוסף, ברגע שתבקשו לבצע מחזור או פירעון מוקדם של ההלוואה, במידה והריבית במשק תהיה נמוכה יותר מהריבית שבה לקחתם את המשכנתא, סביר להניח שתצטרכו לשלם עמלת היוון ריביות בנוסף לעמלה התפעולית שאותה תמיד משלמים עבור פירעון מוקדם או מחזור משכנתאות. המאמר נכתב על ידי יניב גבריאל, מנהל קורס חשבי שכר.

 תגיות המאמר: משכנתאות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אנחנו רוצים להמליץ על שני אתרים מעולים, פורום תמ"א 38 ופינוי בינוי, שזה אתר מדהים הכולל את כל המידע הקיים על תחום תמ"א 38. היכנסו לשאול שאלות ולקבל תשובות בכל שאלה שמטרידה אתכם בתחום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל seo

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/19593 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/19403 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: דניאל seoצילום16/11/16820 צפיות
למה כרטיסי ביקור הם טובים? למה להדפיס אותם? עד כמה הם הכרחיים? וכיצד מבצעים זאת?

מאת: דניאל seoאימון אישי20/10/161183 צפיות
מהם הדברים אותם יש לקחת בחשבון כאשר מדפיסים כרטיסי ביקור? ממה להימנע? איך לדאוג שלא ירמו אותנו? ואיך להביא לכך שהכרטיסים שבידינו הם הטובים ביותר שהיו יכולים להיות בזכות זה שנמנענו מכל הטעויות שהיינו יכולים לעשות? השוו מחירים של הדפסת כרטיסי ביקור

מאת: דניאל seoריקוד20/10/161084 צפיות
מעוניינים להדפיס כרטיסי דפוס? לא בטוחים לאילו מחירים לצפות? חוששים שירמו אתכם ויבקשו מחיר גבוה מדי? כל המידע שאתם צריכים ורוצים כאן:

מאת: דניאל seoפיסול05/10/161154 צפיות
אנחנו נשאלים כמעט כל יום על ידי לקוחות מרוצים וכאלו שהם פוטנציאלים מה יכול להיות הסיבה שהם יעבדו דווקא אתנו ולא עם חברות אחרות שמתמחות בדיוק כמונו בתחום הפקה של כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים שונים.

מאת: דניאל seoאנימציה28/09/161154 צפיות
אין אחד שלא המתין דקות ארוכות למונית חולפת וככל שההמתנה התארכה כך גם המונית התרחקה והייאוש גבר.. זה כנראה קרה לכל אחד או אחת מכם, יש כאלו שזה קרה להם יותר, יש כאלו שקצת פחות ויש כאלו שעוברים את אותם רגעי משבר על בסיס יומי.. כן כן שמעתם נכון- על בסיס יומי!!

מאמרים נוספים בנושא קופות גמל

מאת: שלום כהןקופות גמל22/11/16777 צפיות
בעקבות החלטת הממונה על שוק ההון, חיסכון וביטוח במשרד האוצר, יחלו גופי החיסכון הגדולים בישראל בשיווקו של מוצר חיסכון חדש בשם – קופת גמל להשקעה. בהתחשב במאפייניהם הספציפיים של קופות גמל להשקעה, עולה השאלה- מיהו קהל היעד הרלוונטי למוצר חיסכון פנסיוני זה?

מאת: שלום כהןקופות גמל22/11/16754 צפיות
בעקבות החלטת הממונה על שוק ההון, חיסכון וביטוח במשרד האוצר, יחלו גופי החיסכון הגדולים בישראל בשיווקו של מוצר חיסכון חדש בשם – קופת גמל להשקעה. בהתחשב במאפייניהם הספציפיים של קופות גמל להשקעה, עולה השאלה- מיהו קהל היעד הרלוונטי למוצר חיסכון פנסיוני זה?

מאת: רוני נויקופות גמל03/02/131037 צפיות
גדולות שלהם. לשמחתכם חברות הביטוח בישראל הן גופים גדולים,שמרניים שמנוהלים ממש לא במשך שנים ממש ארוכות העובדה שלא נרשמה אף התמוטטות של חברת ביטוח כמו במדינות אחרות.

מאת: דן גולקופות גמל30/12/127815 צפיות
גם אחרי שהפכתם להיות עמיתים באחת מקרנות הפנסיה או לחילופין רכשתם קופת גמל, כדאי שתעקבו אחרי הנעשה בתחום, כדאי שתכירו את כל השינויים בתחום. בייחוד בימים אלו כשמדובר על פנסיה יש לא מעט שינויים שמתרחשים בשוק

מאת: אסףקופות גמל19/02/127995 צפיות
בארצנו הקטנטנה כמו גם בעולם ישנו אפיק חיסכון אליו מפרישים המועסקים והמעסיקים חלק יחסי מהכנסתם החודשית, זאת לשם שימוש בכסף שנחסך בגיל מאוחר יותר בדומה מאוד לפנסיה. סוג זה של חיסכון מוכר בשם קופת גמל, קיימות קופות גמל רבות בהם ניתן להשקיע את כספנו החודשי בכפוף לרצון שלנו להיחשף יותר או פחות למסחר בשוק ההון ובהשקעה במניות.

מאת: פיננסיםקופות גמל10/10/108095 צפיות
במאמר זה נסביר מהן קופות גמל, למי מיועד השימוש בהן וכיצד בוחרים קופה רווחית.

מאת: אקזיט גרופקופות גמל13/09/108248 צפיות
קופת גמל אישית מהווה אבן דרך נוספת ליצירת שוק הון תחרותי ומשוכלל בישראל.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica