חפש מאמרים:
שלום אורח
26.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיצד לבחור נכס להשקעה? - גד מנחמוב

מאת: מיכאל מנחמובנדל"ן09/10/2013751 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

במציאות הכלכלית של היום, כל אדם מחפש הזדמנויות להגדיל את ההכנסות שלו. השקעות נדל"ן מסחרי, בהקשר הזה, מהוות פתרון מצוין. אלא שהדרך לרווחים אינה קצרה כלל, והיא מצריכה תכנון מוקפד, יצירתיות, ובעיקר – בחירה מושכלת של הנכס להשקעה. כיצד בדיוק עושים זאת נכון? מנחמוב יזמות והשקעות עם התשובות.

מאת קבוצת מנחמוב


מילת המפתח: לוקיישן

רבים טוענים, ובצדק גמור, כי בחירת המיקום היא המשמעותית ביותר ביחס לנדל"ן מסחרי. כאן, השאיפה הברורה היא לבחור במקום שיאפשר להשיג תשואות נאות בהחלט ממכירה או השכרה עתידיים: אזור מתפתח, בו עסקים רבים אחרים, הוא שנבחר פעמים רבות למשימה.

לכן, כשבוחרים נכס להשקעה בנדל"ן מסחרי, ראוי להתבונן על מגמת הפיתוח באזור, על השירותים הנמצאים, בסמוך, סוג האוכלוסייה וכן הלאה. ההתבוננות חייבת להיות לא רק בנקודת הזמן הנוכחית, אלא אפילו שנים קדימה.

כמות ההשקעה, וההשפעה על הרווחים

כשבוחרים נכס נדל"ני מסחרי להשקעה, קל מאד להתפתות: יש כאן פוטנציאל רווחי גבוה ביותר. אחרי הכול, עלות הרכישה זולה הרבה יותר מנכס מגורים, למשל, אך עלויות ההשכרה לאחרים גבוהה. עם זאת, לא תמיד התמונה כה ורודה, ונכסים שנראים מבטיחים על הנייר, מתגלים כלא רווחיים אחרי תקופה.

למה הכוונה? מעבר לעלות הראשונית של רכישת הנכס להשקעה, ישנן עלויות שונות של השבחה, הנדרשות לפני שבכלל ניתן לחשוב על השכרת הנכס לאחר. מפתח אחר לרווחים נאים הוא בחירת נכס שיישמר לאורך שנים, כך שהרווחים עליו רק יגדלו. לא תמיד הדבר אפשרי, וסקירה של מאפייני הנכס, כמו גם האזור, יאפשרו לדעת זאת.

אפשר להיעזר במומחים

כשבוחרים נכס מסחרי להשקעה, קל מאוד ללכת לאיבוד בין שלל האפשרויות. חשוב לזכור שתחום זה אינו פשוט להבנה כלל, ומצריך ידע נרחב בתחומים כמו נדל"ן, כלכלה ומסחר. לא לכולם יש את הידע הזה, כמובן, דבר שמכניס לתמונה את החברות המקצועיות, ובהן מנחמוב יזמות והשקעות, שזהו תחום ההתמחות שלהן.

חברות שהמומחיות שלהן היא מציאת נכסים להשקעה או להשכרה, פרטיים או מסחריים כאחד, יכולות לסייע מאוד בבחירת הנכס האידיאלי. בהתבסס על הרצונות, הצרכים והתקציב של האדם המשכיר, ניתן לבחור נכס שמתאים לו כמו כפפה ליד. מכאן ועד להשגת רווחים מרשימים, בטווח הקצר או הארוך, הדרך אינה ארוכה כלל וכלל.

קבוצת מנחמוב עוסקת בייזום פרויקטים יוקרתיים הבולטים בייחודם בענף הנדל"ן בישראל.
החברה מתמחה בזיהוי אתרים פוטנציאליים לבנייה, פיתוח והקמה של פרויקטים למגורים, למשרדים ולמסחר מהיוקרתיים ביותר בארץ הנבנים בסטנדרטים שטרם נראו.
לפרטים נוספים - מנחמוב :
ז'בוטינסקי 1
(בניין מכבי- קומה 7)
רמת גן, 52520
טל': 03-7516566
פקס: 03-7515122

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

קבוצת מנחמוב מבטאת קונספט ייחודי, בלעדי ויוצא דופן בבנייה למגורים, משרדים ומסחר.
בין השאר מתמחה החברה בבניית מגדלי מגורים מהיוקרתיים ביותר בישראל
המובילים תרבות מגורים חדשה העונה לדרישות היוקרה הגבוהות ביותר.
הפרויקטים בהם מעורבת החברה מצטיינים באיכותם הבלתי מתפשרת,
החל במיקומים היוקרתיים המבוקשים ביותר בישראל, דרך התכנון
הארכיטקטוני הבולט ביופיו וייחודו, במפרטים הטכניים הגבוהים,
רמות הגימור, ועד שימת דגש על פיתוח סביבתי יוקרתי.
מענה מושלם לאיכות החיים הגבוהה בישראל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מיכאל מנחמוב

מאת: מיכאל מנחמובנדל"ן21/03/14604 צפיות
מהם חמשת היעדים המבוקשים למגורים בישראל?

מאת: מיכאל מנחמובנדל"ן15/12/13659 צפיות
בשנים האחרונות, יחד עם עליית הוצאות המחייה, השתנתה המחשבה הכלכלית של רבים. כיום, לא מעט אנשים מעוניינים לשפר את מצב חשבון הבנק שלהם באמצעות השקעות נדל"ן, כשבמצב הדברים הנוכחי, נראות אידיאליות. מהם היתרונות של השקעת נדל"ן? אנו במנחמוב יזמות והשקעות, עם התשובות.

מאת: מיכאל מנחמובנדל"ן18/11/13596 צפיות
השקעה בקרקע חקלאית, גם אם כוללת בתוכה סיכונים מסוימים, עשויה להיות מכרה של זהב. כמעט בכל המקרים, מועד הפשרת הקרקע ואופי ההפשרה הוא שיגדיר, במידה ניכרת, את הצלחת ההשקעה. לכן, ראוי לשאול בדיוק במה בדיוק תלויה הפשרת קרקע חקלאית. קבוצת מנחמוב עם כל המידע הרלוונטי בנושא.

מאת: מיכאל מנחמובנדל"ן10/09/13643 צפיות
בענף הנדל"ן ישנה אפשרות לעשות עסקים טובים ולהגיע לרווחים מרשימים באמצעות יזמות ובנייה של פרויקטים חדשים. פעמים רבות, ההבדל בין השתתפות בפרויקט מצליח לבין השתתפות בפרויקט שאיננו כזה נובע מזיהוי נכון של פוטנציאל הקרקע.

מאת: מיכאל מנחמובנדל"ן22/08/13641 צפיות
בקרב אנשים רבים שמנהלים משרד פעיל בתחומים כגון ייעוץ פיננסי, עריכת דין, עסקי הביטוח וכיוצא באלה, רווחת הנחה מוטעית שמקורה לא ברור – "עדיף לשכור משרד ולא לרכוש אותו". למעשה, במקרים רבים, דווקא ההפך הוא הנכון. במיוחד כשמדובר על רכישת משרד במגדל משרדים, שמציע ערך מוסף מבחינת איכות החיים בעבודה, ישנם יתרונות נוספים שמטים את הכף לטובת הרכישה.

מאת: מיכאל מנחמובנדל"ן11/06/13612 צפיות
כל חברה קבלנית או קבלן יכול לבנות בניין ולשווקו כמגדל יוקרה למגורים. אך האם באמת כל מגדל שנבנה יכול להיות מסווג כמגדל יוקרה למגורים רק בגלל שמערך השיווק של החברה הקבלנית החליט על כך? התשובה היא כמובן, בוודאי שלא.

מאת: מיכאל מנחמובנדל"ן21/05/13880 צפיות
ארבעת האחים, יהלומים ומשקיעי נדל"ן, הניחו השבוע אבן פינה לפרויקט ב- 80 מיליון דולר גד מנחמוב חושף לראשונה את מערך עסקי המשפחה

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן

מאת: רונית אלפסינדל"ן01/05/20517 צפיות
תפקידו של עורך דין מקרקעין הוא להבטיח שהעסקה שאתם חותמים עליה בטוחה עבורכם ולשמור על כל הזכויות שלכם בעסקה, לכן, כשאתם מבצעים עסקת נדל”ן, רצוי לקחת עורך דין שמומחה בתחום הנדל"ן. עורך דין מומחה בתחום הנדל"ן יוודא בעבורכם כי העסקה שאתם חותמים עליה משתלמת בעבורכם, וכך עשוי לחסוך לכם

מאת: טלנדל"ן04/09/182558 צפיות
יזם הנדל"ן אלדד פרי, העומד בראש קבוצת אלדד פרי, סבור כי הביקוש הגובר להשקעות בענף הנדל"ן המסחרי, ובייחוד הביקוש המוגבר מצד משקיעים לרכישת משרדים להשקעה

מאת: טלנדל"ן20/08/182478 צפיות
קבוצת אלדד פרי, מהבולטות בענף הנדל"ן בישראל, מציגה שורה של מינויים חדשים ומבטיחים אשר נועדו, לדבריו של אלדד פרי, יו"ר הקבוצה, לעבות את שדרתה הניהולית של הקבוצה.

מאת: טלנדל"ן16/07/182481 צפיות
התחדשות עירונית לכל גווניה זוכה לתהודה רבה בישראל, כשרבים רואים בה את הדרך הריאלית ביותר לשיפור מצב הדיור בארץ.

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/181829 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: טלנדל"ן10/06/181337 צפיות
התנודתיות המאפיינת כיום את עולם ההשקעות הפיננסי מביאה לעלייה מתמדת באחוזי ההשקעה בנדל"ן. היציבות, התשואה הפוטנציאלית הגבוהה...

מאת: עופר שלונדל"ן18/05/181052 צפיות
כמה מכם מעוניינים להתחיל להשקיע בעולם הנדל״ן אבל לא יודעים איך ואיפה להתחיל? איך לאתר נכס טוב שיעניק תשואה טובה בעתיד, איפה נמצאות ההזדמנויות הגדולות, וכמה עליכם להשקיע?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica