חפש מאמרים:
שלום אורח
27.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהם היתרונות של השקעת נדל"ן? - גדי מנחמוב

מאת: מיכאל מנחמובנדל"ן15/12/2013660 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בשנים האחרונות, יחד עם עליית הוצאות המחייה, השתנתה המחשבה הכלכלית של רבים. כיום, לא מעט אנשים מעוניינים לשפר את מצב חשבון הבנק שלהם באמצעות השקעות נדל"ן, כשבמצב הדברים הנוכחי, נראות אידיאליות. מהם היתרונות של השקעת נדל"ן? אנו במנחמוב יזמות והשקעות, עם התשובות.

עליית מחירי הנדל"ן. כשמתבוננים על גרף מחירי הנדל"ן של השנים האחרונות, הנמצא במגמת עלייה, ניתן ללמוד לא מעט על כדאיותה של השקעת הנדל"ן. כאשר משקיעים כיום בנכס, ניתן להיות בטוחים כי ערכו יהיה גבוה יותר בשנים הקרובות. הדברים אמורים בעיקר באזורים המתפתחים יותר, בהם הצפי לעליית המחירים גדול עוד יותר.

הביקוש גבוה. אחד היתרונות של השקעות נדל"ן בעת הנוכחית, הוא שלא קשה למצוא להן "קונים", שיביאו לכך שההשקעה תרקום לה עור וגידים. כיום, למרות עליית המחירים, יש ביקוש משמעותי לדירות למכירה – ולו מכיוון שהחשש הוא שהמחירים יעלו עוד יותר. כשהדבר נוגע להשכרת נכסים, דומה שהביקוש גבוה עוד יותר: זוגות רבים, למשל, מגייסים הון לשם קניית דירה, ובינתיים מעדיפים לשכור דירה לפרק זמן של מספר שנים.

הכנסה קבועה. השקעות נדל"ן, בייחוד כשהן מבוססות של השכרה חודשית ארוכת טווח של הנכס לגורם אחר, מצריכות הוצאה של סכום כסף חד פעמי. לאחר מכן, מקבל המשקיע, מדי חודש בחודשו, סכומים נאים בכל קנה מידה. כך, בכוחה של ההשקעה להחזיר את עצמה בתוך פרק זמן קצר יחסית.

גמישותם של הבנקים. השקעות, לא ניתן להכחיש, מצריכות הון כספי ראשוני מצידו של המשקיע, שערכו אינו בטל בשישים. החדשות הטובות, מהבחינה הזו, הן שכשזה נוגע להשקעות נדל"ן, פשוט הרבה יותר להשיג את הסכומים האלה. זאת מכיוון שהבנקים, כמו גם מוסדות פיננסיים אחרים, נוטים להיות גמישים יותר, ולאפשר למשל, קבלת הלוואות בתנאים מועדפים במיוחד לאוכלוסיית המשקיעים.

לא צריך ידע נרחב. פעם, הדעה הרווחת הייתה שהשקעות מיועדות ל"מקצוענים" בלבד, כך שהן מתאימות אך ורק לאנשים בעלי ידע נרחב בכלכלה ובנדל"ן. עם זאת, בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה, לפיה ההשקעות הופכות לנגישות יותר ויותר, ומתאימות לכל אדם למעשה. נכון, גם כאן יש סיכונים וגורמים שיש לתת עליהם את הדעת (למשל, מיקום הנס ומגמות הפיתוח שלו), אך ידע זה הוא בהחלט בהישג יד.

קבוצת מנחמוב עוסקת בייזום פרויקטים יוקרתיים הבולטים בייחודם בענף הנדל"ן בישראל.

החברהמתמחה בזיהוי אתרים פוטנציאליים לבנייה, פיתוח והקמה של פרויקטים למגורים,למשרדים ולמסחר מהיוקרתיים ביותר בארץ הנבנים בסטנדרטים שטרם נראו.

לפרטים נוספים - מנחמוב :

ז'בוטינסקי 1

(בניין מכבי- קומה 7)

רמת גן, 52520

טל': 03-7516566

פקס: 03-7515122

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

קבוצת מנחמוב מבטאת קונספט ייחודי, בלעדי ויוצא דופן בבנייה למגורים, משרדים ומסחר.
בין השאר מתמחה החברה בבניית מגדלי מגורים מהיוקרתיים ביותר בישראל
המובילים תרבות מגורים חדשה העונה לדרישות היוקרה הגבוהות ביותר.
הפרויקטים בהם מעורבת החברה מצטיינים באיכותם הבלתי מתפשרת,
החל במיקומים היוקרתיים המבוקשים ביותר בישראל, דרך התכנון
הארכיטקטוני הבולט ביופיו וייחודו, במפרטים הטכניים הגבוהים,
רמות הגימור, ועד שימת דגש על פיתוח סביבתי יוקרתי.
מענה מושלם לאיכות החיים הגבוהה בישראל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מיכאל מנחמוב

מאת: מיכאל מנחמובנדל"ן21/03/14605 צפיות
מהם חמשת היעדים המבוקשים למגורים בישראל?

מאת: מיכאל מנחמובנדל"ן18/11/13596 צפיות
השקעה בקרקע חקלאית, גם אם כוללת בתוכה סיכונים מסוימים, עשויה להיות מכרה של זהב. כמעט בכל המקרים, מועד הפשרת הקרקע ואופי ההפשרה הוא שיגדיר, במידה ניכרת, את הצלחת ההשקעה. לכן, ראוי לשאול בדיוק במה בדיוק תלויה הפשרת קרקע חקלאית. קבוצת מנחמוב עם כל המידע הרלוונטי בנושא.

מאת: מיכאל מנחמובנדל"ן09/10/13752 צפיות
במציאות הכלכלית של היום, כל אדם מחפש הזדמנויות להגדיל את ההכנסות שלו. השקעות נדל"ן מסחרי, בהקשר הזה, מהוות פתרון מצוין. אלא שהדרך לרווחים אינה קצרה כלל, והיא מצריכה תכנון מוקפד, יצירתיות, ובעיקר – בחירה מושכלת של הנכס להשקעה. כיצד בדיוק עושים זאת נכון? מנחמוב יזמות והשקעות עם התשובות.

מאת: מיכאל מנחמובנדל"ן10/09/13643 צפיות
בענף הנדל"ן ישנה אפשרות לעשות עסקים טובים ולהגיע לרווחים מרשימים באמצעות יזמות ובנייה של פרויקטים חדשים. פעמים רבות, ההבדל בין השתתפות בפרויקט מצליח לבין השתתפות בפרויקט שאיננו כזה נובע מזיהוי נכון של פוטנציאל הקרקע.

מאת: מיכאל מנחמובנדל"ן22/08/13643 צפיות
בקרב אנשים רבים שמנהלים משרד פעיל בתחומים כגון ייעוץ פיננסי, עריכת דין, עסקי הביטוח וכיוצא באלה, רווחת הנחה מוטעית שמקורה לא ברור – "עדיף לשכור משרד ולא לרכוש אותו". למעשה, במקרים רבים, דווקא ההפך הוא הנכון. במיוחד כשמדובר על רכישת משרד במגדל משרדים, שמציע ערך מוסף מבחינת איכות החיים בעבודה, ישנם יתרונות נוספים שמטים את הכף לטובת הרכישה.

מאת: מיכאל מנחמובנדל"ן11/06/13613 צפיות
כל חברה קבלנית או קבלן יכול לבנות בניין ולשווקו כמגדל יוקרה למגורים. אך האם באמת כל מגדל שנבנה יכול להיות מסווג כמגדל יוקרה למגורים רק בגלל שמערך השיווק של החברה הקבלנית החליט על כך? התשובה היא כמובן, בוודאי שלא.

מאת: מיכאל מנחמובנדל"ן21/05/13881 צפיות
ארבעת האחים, יהלומים ומשקיעי נדל"ן, הניחו השבוע אבן פינה לפרויקט ב- 80 מיליון דולר גד מנחמוב חושף לראשונה את מערך עסקי המשפחה

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן

מאת: רונית אלפסינדל"ן01/05/20523 צפיות
תפקידו של עורך דין מקרקעין הוא להבטיח שהעסקה שאתם חותמים עליה בטוחה עבורכם ולשמור על כל הזכויות שלכם בעסקה, לכן, כשאתם מבצעים עסקת נדל”ן, רצוי לקחת עורך דין שמומחה בתחום הנדל"ן. עורך דין מומחה בתחום הנדל"ן יוודא בעבורכם כי העסקה שאתם חותמים עליה משתלמת בעבורכם, וכך עשוי לחסוך לכם

מאת: טלנדל"ן04/09/182559 צפיות
יזם הנדל"ן אלדד פרי, העומד בראש קבוצת אלדד פרי, סבור כי הביקוש הגובר להשקעות בענף הנדל"ן המסחרי, ובייחוד הביקוש המוגבר מצד משקיעים לרכישת משרדים להשקעה

מאת: טלנדל"ן20/08/182479 צפיות
קבוצת אלדד פרי, מהבולטות בענף הנדל"ן בישראל, מציגה שורה של מינויים חדשים ומבטיחים אשר נועדו, לדבריו של אלדד פרי, יו"ר הקבוצה, לעבות את שדרתה הניהולית של הקבוצה.

מאת: טלנדל"ן16/07/182482 צפיות
התחדשות עירונית לכל גווניה זוכה לתהודה רבה בישראל, כשרבים רואים בה את הדרך הריאלית ביותר לשיפור מצב הדיור בארץ.

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/181830 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: טלנדל"ן10/06/181339 צפיות
התנודתיות המאפיינת כיום את עולם ההשקעות הפיננסי מביאה לעלייה מתמדת באחוזי ההשקעה בנדל"ן. היציבות, התשואה הפוטנציאלית הגבוהה...

מאת: עופר שלונדל"ן18/05/181053 צפיות
כמה מכם מעוניינים להתחיל להשקיע בעולם הנדל״ן אבל לא יודעים איך ואיפה להתחיל? איך לאתר נכס טוב שיעניק תשואה טובה בעתיד, איפה נמצאות ההזדמנויות הגדולות, וכמה עליכם להשקיע?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica